Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 18:21   #2491
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Się zezłościłam, ale przyjechał i mi przeszło moze jeszcze wstawią, sprzedawca i tak do 20 miał mieć urlop.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:00   #2492
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja czekałam tydzień. Szczerze, to nie rozumiem dlaczego czas oczekiwania jest taki długi, bo i tak przysyłają półprodukty.
też czekałam cos koło 1 tyg. To dlatego , ze przed każdym zamówieniem oni rozdrabniają składniki, aby były jak najświeższe.
Cyt. z BU: "Aby zapewnić ich świeżość zestawy nie są przygotowywane z dużym wyprzedzeniem, ale często dopiero na zamówienie. Z tego powodu termin realizacji zamówień w naszym sklepie nie zawsze jest krótki, za to gwarantujemy, świeżość, dokładność i dbałość o najdrobniejsze detale w przypadku każdego otrzymanego zestawu oraz pewność, że z każdego zakupionego zestawu można wyczarować udany i skuteczny produkt pielęgnacyjny."
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:12   #2493
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sabriel_ Pokaż wiadomość
też czekałam cos koło 1 tyg. To dlatego , ze przed każdym zamówieniem oni rozdrabniają składniki, aby były jak najświeższe.
Cyt. z BU: "Aby zapewnić ich świeżość zestawy nie są przygotowywane z dużym wyprzedzeniem, ale często dopiero na zamówienie. Z tego powodu termin realizacji zamówień w naszym sklepie nie zawsze jest krótki, za to gwarantujemy, świeżość, dokładność i dbałość o najdrobniejsze detale w przypadku każdego otrzymanego zestawu oraz pewność, że z każdego zakupionego zestawu można wyczarować udany i skuteczny produkt pielęgnacyjny."
Ale co oni rozdrabniają? Puder bambusowy? Bez przesady - nie wierzę w to, że mają na składzie tyczki z bambusa. Tak jak nie wierzę w to, że na bieżąco destylują oczar czy kocankę.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:17   #2494
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

A dawno zamawiałyście na BU? Niedawno otworzyli nowy oddział i dzięki temu teraz paczki idą szybciej, moje zamówienie przy 3 albo 4 dni po wpłacie pieniędzy na konto BU
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:20   #2495
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Używałyście może podkładu nawilżającego The Body Shop? Ma fajny jasny kolorek i kiepskie recenzje w KWC ale z drugiej strony niewiele jest w ogóle tych recenzji.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 19:32   #2496
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Używałyście może podkładu nawilżającego The Body Shop? Ma fajny jasny kolorek i kiepskie recenzje w KWC ale z drugiej strony niewiele jest w ogóle tych recenzji.
Si Powiem krótko: za taką kasę nie opłaca się go kupować.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:56   #2497
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ale co oni rozdrabniają? Puder bambusowy? Bez przesady - nie wierzę w to, że mają na składzie tyczki z bambusa. Tak jak nie wierzę w to, że na bieżąco destylują oczar czy kocankę.
Oni nic nie piszą o rozdrabnianiu... myślę, ze raczej przesypują, przekładają składniki do mniejszych opakowań, ale te szybciej psujące się, bo niektóre moga na pewno przygotowac wczesniej. Myślę, że przede wszystkim z powodów praktycznych i magazynowych nie przygotowują od razu wszystkiego, tylko co najwyżej te bardziej popularne składniki. Oni raczej mało co tam obrabiają, co najwyżej rozcieńczą jakieś kwasy do właściwego stężenia. Myślę też, że szczególnie szybkie produkty albo po prostu te najdroższe zamawiają w małych ilościach, żeby się nie zepsuły zanim ktoś kupi.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 12:16   #2498
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Si Powiem krótko: za taką kasę nie opłaca się go kupować.
A czemu? Co jest z nim nie tak?
Swoją drogą znów ten sam scenariusz: jak mi podpasuje kolor to wszystko pozostałe w podkładzie okazuje się do.... niczego
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 12:41   #2499
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ehh chciałam zamówić próbki meow na allegro ale już nie ma.. W zamian za to zamówiłam lumiere w dwóch formułach veena velvet i cashmere i próbki edm. Zobaczymy, chociaż szczerze mówiąc troszkę wątpię, że mi przypasują, bo żadna z firm nie ma oliwki..
O i zamówiłam też próbki róży edm Nigdy nie miałam mineralnego różu, ciekawe jak się spiszą
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:03   #2500
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Każda napalona na Meow śmierdzą dziwnie, nie wiem, czy tylko ja tak mam.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 16:37   #2501
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Co do BU, dostali wpłatę wczoraj, dzisiaj dostałam maila, że paczka wysłana. Zamawiałam u nich wcześniej z dwa razy i zawsze było szybko, chyba po porstu trzeba mieć pecha, zeby było wolno - jak mają natłok zamówień albo braki.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 16:50   #2502
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
A czemu? Co jest z nim nie tak?
Swoją drogą znów ten sam scenariusz: jak mi podpasuje kolor to wszystko pozostałe w podkładzie okazuje się do.... niczego
Kryje raczej słabo, krótko utrzymuje się na buzi, słabo matowi (matuje?). Taki podkład najśredniejszy z średnich. Na KWC wystawiłam mu pozytywną ocenę, ale z perspektywy czasu nie robi już na mnie dobrego wrażenia.
Oczywiście jeśli nie szukasz czegoś kryjącego, matującego, trwałego to będzie ok i można wypróbować...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 19:07   #2503
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Co do BU, dostali wpłatę wczoraj, dzisiaj dostałam maila, że paczka wysłana. Zamawiałam u nich wcześniej z dwa razy i zawsze było szybko, chyba po porstu trzeba mieć pecha, zeby było wolno - jak mają natłok zamówień albo braki.
No na szczęście u mnie też już w skrzynce e-mail, że paczka idzie jak priorytet to teoretycznie jutro powinna już być.. ale jutro jest święto więc mam nadzieję, że dojdzie w czwartek.. Oby bo już nie mogę doczekać się przetestowania tych pudrów )
Może się zakocham i będę chciała spróbować czegoś innego z ich firmy

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:18 ----------

Dziewczyny! Właśnie dostałam prawie zawału!!

http://www.youtube.com/watch?v=qFp1p...ature=youtu.be

Macie pomysł jakimi cieniami dostępnymi w PL w miarę tanimi można wykonać taki makijaż oka?

I sama modelka... BÓSTWO!

Edytowane przez tujestem
Czas edycji: 2012-08-14 o 17:27
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 20:28   #2504
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Kryje raczej słabo, krótko utrzymuje się na buzi, słabo matowi (matuje?). Taki podkład najśredniejszy z średnich. Na KWC wystawiłam mu pozytywną ocenę, ale z perspektywy czasu nie robi już na mnie dobrego wrażenia.
Oczywiście jeśli nie szukasz czegoś kryjącego, matującego, trwałego to będzie ok i można wypróbować...
Właśnie miałam go dziś na sobie (test z próbki) i pierwsze wrażenie jak najbardziej OK. Nie potrzebuję ( i nawet nie chcę) dużego krycia ani zmatowienia. Chodzi mi wyłącznie o wyrównanie kolorytu cery i żeby nie przesuszał. Jeszcze potestuję, może akurat dla mnie będzie dobry
Edit. Znalazłam Twoją recenzję ale ona dotyczy tego matującego (oil free coś tam) a ja pytałam o nawilżający. Więc mam nadzieję, że to jednak nie to samo i ten nawilżąjący u mnie się sprawdzi...

Edytowane przez lucciola
Czas edycji: 2012-08-14 o 21:32
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 21:21   #2505
kasiagolenia
Raczkowanie
 
Avatar kasiagolenia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 49
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
No na szczęście u mnie też już w skrzynce e-mail, że paczka idzie jak priorytet to teoretycznie jutro powinna już być.. ale jutro jest święto więc mam nadzieję, że dojdzie w czwartek.. Oby bo już nie mogę doczekać się przetestowania tych pudrów )
Może się zakocham i będę chciała spróbować czegoś innego z ich firmy [COLOR="Silver"]
myślę, że spokojnie Inglotem (myślę że Inglot nawet mógłby się okazać lepszy jakościowo), mają dostepnych mnóstwo cieni w naturalnych kolorach. Sadzę, że znajdziesz w ich kolorówce coś podobnego. Ważny jest mięciutki pędzelek z naturalnego włosia, myśle, że idelany byłby pędzel z Make up Store nr 115, ma ściętą końcówkę i świetnie wymodeluje oko. Mięciutkie długie włosie sprawi, że nie można wręcz przesadzić z produktem, który jest świetnie rozprowadzony. No cóż pozostaje eksperymentowanie Gdybyś szukała więcej inspiracji makijażowych zapraszam na www.kasiagolenia.eu
kasiagolenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 09:42   #2506
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Właśnie miałam go dziś na sobie (test z próbki) i pierwsze wrażenie jak najbardziej OK. Nie potrzebuję ( i nawet nie chcę) dużego krycia ani zmatowienia. Chodzi mi wyłącznie o wyrównanie kolorytu cery i żeby nie przesuszał. Jeszcze potestuję, może akurat dla mnie będzie dobry
Edit. Znalazłam Twoją recenzję ale ona dotyczy tego matującego (oil free coś tam) a ja pytałam o nawilżający. Więc mam nadzieję, że to jednak nie to samo i ten nawilżąjący u mnie się sprawdzi...
Nawilżający też miałam. Widać KWC zjadło moją recenzję
Jeżeli nie szukasz krycia, matu, jakiejś oszałamiającej trwałości to może będzie ok
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:28   #2507
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Mam pytanie dotyczące dermacolu, zaczęłam się dzisiaj przymierzać do jego kupienia, ale na stronie sklepu i w recenzjach odcienie opisanie są inaczej, zaczęłam wątpić. Czyżby zmieniali odcienie?
I teraz trochę się boję, czy ktoś mógłby mi sprecyzować, które odcienie mają na pewno jasną, chłodną tonację? Będę wdzięczna.
Layane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:42   #2508
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

208
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:56   #2509
Layane
Raczkowanie
 
Avatar Layane
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 63
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
208

Dzięki, bałam się trochę bo na stronie sklepu ten kolor opisany jest jako ciepły, jasny, ziemisty...
Layane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 23:06   #2510
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Layane Pokaż wiadomość
Dzięki, bałam się trochę bo na stronie sklepu ten kolor opisany jest jako ciepły, jasny, ziemisty...
Jest jasny, ale ma bardzo fajny kolor, nie za różowy, bardziej neutralny. I nie jest ziemisty, a na pewno nie ciepły. W internecie można zobaczyć wiele swatchy z porównaniem z innymi podkładami, ja sama ostatnio opisywałam go na swoim blogu.

Kurczę, po powrocie z wakacyjnego wyjazdu nie mogę do końca nazywać się bladolicą - chociaż dla większości i tak jestem blada. Mimo filtrowania przypiekło mi przedramiona, a kompletną masakrą są stopy - noszę balerinki i spodnie 7/8, przez co mam białe palce, opalony grzbiet stopy i bladą resztę nóg - jak założę krótkie spodenki, to ludzie się patrzą jak na ofiarę samoopalacza (już raz ktoś mnie tak skomentował w komunikacji ). Jedynie twarz się obroniła, ale i tak muszę stosować coś co wyrówna jej koloryt do szyi i dekoltu, inaczej wyglądam, jakbym doczepiła sobie głowę. Nie lubię być w ciapki :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:19   #2511
tujestem
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jest jasny, ale ma bardzo fajny kolor, nie za różowy, bardziej neutralny. I nie jest ziemisty, a na pewno nie ciepły. W internecie można zobaczyć wiele swatchy z porównaniem z innymi podkładami, ja sama ostatnio opisywałam go na swoim blogu.

Kurczę, po powrocie z wakacyjnego wyjazdu nie mogę do końca nazywać się bladolicą - chociaż dla większości i tak jestem blada. Mimo filtrowania przypiekło mi przedramiona, a kompletną masakrą są stopy - noszę balerinki i spodnie 7/8, przez co mam białe palce, opalony grzbiet stopy i bladą resztę nóg - jak założę krótkie spodenki, to ludzie się patrzą jak na ofiarę samoopalacza (już raz ktoś mnie tak skomentował w komunikacji ). Jedynie twarz się obroniła, ale i tak muszę stosować coś co wyrówna jej koloryt do szyi i dekoltu, inaczej wyglądam, jakbym doczepiła sobie głowę. Nie lubię być w ciapki :P
Też nie lubię być w szlaczki... ale lubię posiedzieć na słońcu więc też się trochę opaliłam... moja mama od razu jest zachwycona "bo tak zdrowiej wyglądasz"

Kochane- macie większe doświadczenie.. Czy Epiduo mogę stosować punktowo? Bo szkoda mi tej kasy jaką wywaliłam na tak małą tubkę tego palącego specyfiku więc może przynajmniej niech krosty wyżera a nie całą skórę
tujestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 23:27   #2512
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez tujestem Pokaż wiadomość
Też nie lubię być w szlaczki... ale lubię posiedzieć na słońcu więc też się trochę opaliłam... moja mama od razu jest zachwycona "bo tak zdrowiej wyglądasz"

Kochane- macie większe doświadczenie.. Czy Epiduo mogę stosować punktowo? Bo szkoda mi tej kasy jaką wywaliłam na tak małą tubkę tego palącego specyfiku więc może przynajmniej niech krosty wyżera a nie całą skórę
Ja go tak właśnie stosuję Nie wiem czy można ale u mnie działa
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 11:49   #2513
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Unhappy Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Jest jasny, ale ma bardzo fajny kolor, nie za różowy, bardziej neutralny. I nie jest ziemisty, a na pewno nie ciepły. W internecie można zobaczyć wiele swatchy z porównaniem z innymi podkładami, ja sama ostatnio opisywałam go na swoim blogu.

Kurczę, po powrocie z wakacyjnego wyjazdu nie mogę do końca nazywać się bladolicą - chociaż dla większości i tak jestem blada. Mimo filtrowania przypiekło mi przedramiona, a kompletną masakrą są stopy - noszę balerinki i spodnie 7/8, przez co mam białe palce, opalony grzbiet stopy i bladą resztę nóg - jak założę krótkie spodenki, to ludzie się patrzą jak na ofiarę samoopalacza (już raz ktoś mnie tak skomentował w komunikacji ). Jedynie twarz się obroniła, ale i tak muszę stosować coś co wyrówna jej koloryt do szyi i dekoltu, inaczej wyglądam, jakbym doczepiła sobie głowę. Nie lubię być w ciapki :P
Na mnie właśnie nie był neutralny a różowy
Btw, wczoraj byłam zszokowana "noszeniem" MAPa. Nie ściekł mi, cały dzień pozostał na swoim miejscu, jedynie lekko się zwarzył... No zaskok jak nic Poprzednio była lipa po całości, robił wszystko, co najgorsze ale teraz nie mogę się przestać podniecać
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:29   #2514
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Każda napalona na Meow śmierdzą dziwnie, nie wiem, czy tylko ja tak mam.
ja czuję jakby kredę w ogóle w glince żółtej( o dziwo w tylko tej i mojej ulubionej) też czuję taki kredowy, stęchły zapach ale bardzo szybko przechodzi i mi nie przeszkadza. Już się ostatnio czaiłam na Ocicata Meow w ciemno ale stwierdziłam że jednak sama sobie ukręcę mój wymarzony puder mineralny w odcieniu chłodnej oliwki koszty nieduże, frajdy dużo i akurat może coś za☠☠☠istego mi wyjdzie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:32   #2515
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Czy ja wiem,czy koszty nieduże. Znaczy na pewno taniej niż meow, ale zamawianie pocztom, próby dopasowania koloru, jakbym miałą stacjonarnie to pewnie skusiłabym się No i tzreba mieć moździerz, albo coś czym da się rozdrobnić proszki.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 13:45   #2516
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Przyszły do mnie próbki lumiere. W opakowaniach wyglądały fajnie, ale oczywiście żaden kolor mi nie przypasował.. Fair Warm zdecydowanie za ciemny, fair beige i fair golden za różowe? Może dziwnie to brzmi ale na mojej skórze są różowe Chyba nigdy nie znajdę odpowiedniego podkładu. Nadzieję jeszcze pokładam w meow
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:28   #2517
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Potrzebuję kupić korektor pod oczy, nie musi być kamuflażowo kryjący, ale też bez przesady w drugą stronę.
Bardzo jasny, żółtawy lub - najlepiej - oliwkowy, ale w to, że taki znajdę chyba nie wierzę. Preferuję marki górnopółkowe.
Któraś pomoże?
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 14:34   #2518
ForbiddenFruit
Rozeznanie
 
Avatar ForbiddenFruit
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 767
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny pamiętam, że kilka z was pisało, że stosuję maść z witaminą a na przebarwienia. Właśnie ją sobie kupiłam i zastanawiam się jak jej używać. Tylko wieczorem czy rano też? I czy od razu na skórę, czy może po serum i kremie nawilżającym?
ForbiddenFruit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:12   #2519
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Potrzebuję kupić korektor pod oczy, nie musi być kamuflażowo kryjący, ale też bez przesady w drugą stronę.
Bardzo jasny, żółtawy lub - najlepiej - oliwkowy, ale w to, że taki znajdę chyba nie wierzę. Preferuję marki górnopółkowe.
Któraś pomoże?
Nico Baggio nr 1
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 15:21   #2520
rotten_lilly
Rozeznanie
 
Avatar rotten_lilly
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 704
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ForbiddenFruit Pokaż wiadomość
Dziewczyny pamiętam, że kilka z was pisało, że stosuję maść z witaminą a na przebarwienia. Właśnie ją sobie kupiłam i zastanawiam się jak jej używać. Tylko wieczorem czy rano też? I czy od razu na skórę, czy może po serum i kremie nawilżającym?
Wieczorem na pewno, na dzień jest za tłusta. Co do drugiego pewna nie jestem, ale chyba po serum i kremie do skóry to jej będzie się ciężko dostać.
Spróbuj na też skórki, jest genialna
rotten_lilly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.