Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-15, 12:03   #3211
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chciałabym Wam pokazać swoje włosy. Różnica to niecałe dwa tygodnie. Podcięłam końcówki, używałam głównie szamponu z chili, kallosa do omo, maski drożdżowej, hennary i sesy.
pierwsze zdjęcie - 3 sierpień
drugie - wczorajsze bez flesza
trzecie - wczorajsze z fleszem
Niestety nadal włosy są zrudziałe
Łał
Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
to te produkty
http://www.deadsea-cosmetic.com/canaan-organics-1.html

mam krem nawilżający i był po 29,99 zł
Dzięki

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Po zadaniu pytania przypomniało mi się, że jest taki wątek. Niestety też rzeka.... Mi nie chodzi o to, aby mi ktoś dobrał podkład tylko o wymienienie kilku firm, których próbki i opakowania pełnowymiarowe mogę kupić w PL. Zapewne każda z firm ma w swojej ofercie minerały o większym kryciu. Wiem tylko o Pixie i jakieś marce w Sephora, ale te mnie nie interesują.
Pewnie wejdę w wątek jak będę miała trochę więcej czasu. Teraz na szybko (czyli dzisiaj) chciałam pozamawiać próbaski.
Spróbuj na kosmetyki-mineralne.com i costasy.pl
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:09   #3212
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ja mam dzis zamiar zrobic sobie laminowanie wlosow co tak szumnie na blogach aktualnie sie robi trzymajcie kciuki coby mi cos na tej lepetynie ostalo sie
Oo, to koniecznie daj znać jak efekty Mnie też to zaciekawiło ale jeszcze nie nabyłam "sprzętu" żeby spróbować
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:09   #3213
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziękuję, dziękuję Jeszcze im daleko do wspaniałości, ale widzę, że jestem na dobrej drodze i bardzo mnie to cieszy
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:30   #3214
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chciałabym Wam pokazać swoje włosy. Różnica to niecałe dwa tygodnie. Podcięłam końcówki, używałam głównie szamponu z chili, kallosa do omo, maski drożdżowej, hennary i sesy.
pierwsze zdjęcie - 3 sierpień
drugie - wczorajsze bez flesza
trzecie - wczorajsze z fleszem
Niestety nadal włosy są zrudziałe
Justyna... Wow! Naprawdę widać różnicę. Nawet bez flesza widoczny jest większy połysk, a końcówki wyglądają bardzo zdrowo. I nie wiem, co masz do rudości, mi się bardzo podoba Twój odcień.

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
OMG jakie piekne wlosy i ta dlugosc moje marzenie
Chyba chcecie mnie w mega kompleksy wpedzic obetne sie na lyso i bede hodowac nowe
Ja mam dzis zamiar zrobic sobie laminowanie wlosow co tak szumnie na blogach aktualnie sie robi trzymajcie kciuki coby mi cos na tej lepetynie ostalo sie
Ale Ty farmazony pleciesz... Ściąć się na łyso, G.I. Jane się znalazła! A tak po cichu, to czasem tez mam na to ochotę, ale przez upały.

Też planuję laminowanie. Muszę w końcu kupić tą żelatynę.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:31   #3215
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Dziewczynki, wiecie może czy sesa zwykła i egzotyczna, różnią w działaniu? Czy tylko zapachem?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:38   #3216
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Łał
Dzięki

Spróbuj na kosmetyki-mineralne.com i costasy.pl
Dzięki wielkie za nakierowanie

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Justyna... Wow! Naprawdę widać różnicę. Nawet bez flesza widoczny jest większy połysk, a końcówki wyglądają bardzo zdrowo. I nie wiem, co masz do rudości, mi się bardzo podoba Twój odcień.


Ale Ty farmazony pleciesz... Ściąć się na łyso, G.I. Jane się znalazła! A tak po cichu, to czasem tez mam na to ochotę, ale przez upały.

Też planuję laminowanie. Muszę w końcu kupić tą żelatynę.
Laminowanie??? Ja myślałam, że o jakiś szampon chodzi hihi. Oj to mam dzś trochę literatury...
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 12:54   #3217
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
no i fajnie ja Phenome lubię, ale że nie mają promocji to już przesada jest



no ja myślę, taki kremowy rozweselacz


jestem pod szczerym wrażeniem pianki alverde, aż mi ochota na JMO przeszła

włosy po nocnym olejowaniu często mam przeciążone -a tu niespodzianka po piance mam mega objętość, włosy są mięciutkie, zero efektu kasku no cudo jakieś.
Ciekawe tylko jestem czy nie oklapną, zwłaszcza że pogoda ( u mnie leje) temu służy
Ale ona ma zdaje sie alkohol na drugim miejscu w składzie, może wysuszać przy częstym używaniu
Skład: Aqua, Beer, Alcohol*, Glycerin, Sorbitol, Coco Gluco-side, SodiumCoco-Sulfate, CamelliaSinensisExtract*, CymbopogonFlexuosusExtrac t*, Equisetum ArvenseExtract*, Parfum**, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**, Citronellol**, * ingredients from certified organic agriculture, ** from natural essential oils.(Wodno-alkoholowych White * Tea Extract, piwa, warzyw, gliceryna, sorbitol, olej kokosowy powierzchniowo czynne, cytryny * wyciąg z trawy, skrzypu polnego *, mieszanka olejków eterycznych ** * składniki pochodzące z upraw ekologicznych ** naturalne olejki eteryczne)
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.

Edytowane przez natkaa
Czas edycji: 2012-08-15 o 13:05
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 13:10   #3218
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

A wiecie wcale nie są takie złe te moje włosy dzisiaj - wystarczyło uczesać
Po wczorajszym zmoknięciu nie czesałam włosów, więc się z lekka popsuły wizualnie a po nocy całkiem niefajnie wyglądały. Ale po uczesaniu są całkiem ok
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 13:11   #3219
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Znalazłam za to coś takiego:
http://allegro.pl/alverde-naturalny-...526998232.html
Tańsza wersja oliwki P&R?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:06   #3220
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ale ona ma zdaje sie alkohol na drugim miejscu w składzie, może wysuszać przy częstym używaniu
Skład: Aqua, Beer, Alcohol*, Glycerin, Sorbitol, Coco Gluco-side, SodiumCoco-Sulfate, CamelliaSinensisExtract*, CymbopogonFlexuosusExtrac t*, Equisetum ArvenseExtract*, Parfum**, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**, Citronellol**, * ingredients from certified organic agriculture, ** from natural essential oils.(Wodno-alkoholowych White * Tea Extract, piwa, warzyw, gliceryna, sorbitol, olej kokosowy powierzchniowo czynne, cytryny * wyciąg z trawy, skrzypu polnego *, mieszanka olejków eterycznych ** * składniki pochodzące z upraw ekologicznych ** naturalne olejki eteryczne)
no wiem wiem -ale na dzień dzisiejszy jest ok

naatko a mogł byś mi porównać działanie pasty wanilia burbon i pomady z JMO.
Przyznaje pasty nie mogłam nauczyć się używać, ale jak już mi wyszło (tz nie wzięłam za dużo) to było super.
Pomadę mnie kusi w związku z tym rozczesywaniem i termoochronną.

I kuracja torebek włosowych też
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:23   #3221
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
no wiem wiem -ale na dzień dzisiejszy jest ok

naatko a mogł byś mi porównać działanie pasty wanilia burbon i pomady z JMO.
Przyznaje pasty nie mogłam nauczyć się używać, ale jak już mi wyszło (tz nie wzięłam za dużo) to było super.
Pomadę mnie kusi w związku z tym rozczesywaniem i termoochronną.

I kuracja torebek włosowych też
Właśnie chciałam zapytać jak ta pianka działa długofalowo, bo poza tym ma fajny skład Przejrzałam ofertę Alverde i mają naprawdę dużo fajnych rzeczy. Ich oliwki zdetronizowały u mnie Hippa, którego kochałam bezgranicznie. Lepiej mi służą (mam oliwkę dla sportowców i na cellulit). Oj, chyba będę coś jeszcze kupować

Działanie pasty i pomady JMO jest zupełnie inne. Pasta lekko usztywnia, daje objętość, definiuje fale, dodaje blasku. Problem jest z jej nauczeniem się, to prawda Pomada jest bardzo odżywcza i oleista - daje połysk, ochrania końcówki. Trzeba uważąć z jej dozowaniem, bo można przetłuścić włosy. Często stosuję ją na noc, jako kurację odżywczą, bo jest ogromnie wydajna

Kuracji torebek JMO używam zawsze po umyciu włosów, bo nie przetłuszcza, a wręcz przeciwnie, unosi u nasady i przedłuża świeżość fryzury. Lubię ten efekt odbicia włosów, obserwuję wzmocnienie włosów oraz dużo baby hair
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 14:45   #3222
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A wiecie wcale nie są takie złe te moje włosy dzisiaj - wystarczyło uczesać
Po wczorajszym zmoknięciu nie czesałam włosów, więc się z lekka popsuły wizualnie a po nocy całkiem niefajnie wyglądały. Ale po uczesaniu są całkiem ok
hihi to czekamy na dalsze wieści z frontu testowego!
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Znalazłam za to coś takiego:
http://allegro.pl/alverde-naturalny-...526998232.html
Tańsza wersja oliwki P&R?
ja mam i bardzo lubię, ale do P&R nie potrafię porównać, bo nie miałam. tą alverdową lubię dolewać do kąpieli, albo wysmarować nią jeszcze wilgotną skórę. nie jest zbyt ciężka czy tłusta, ładnie się wchłania. można nią zrobić całkiem fajne OCM skóry całego ciała
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam zapytać jak ta pianka działa długofalowo, bo poza tym ma fajny skład Przejrzałam ofertę Alverde i mają naprawdę dużo fajnych rzeczy. Ich oliwki zdetronizowały u mnie Hippa, którego kochałam bezgranicznie. Lepiej mi służą (mam oliwkę dla sportowców i na cellulit). Oj, chyba będę coś jeszcze kupować

Działanie pasty i pomady JMO jest zupełnie inne. Pasta lekko usztywnia, daje objętość, definiuje fale, dodaje blasku. Problem jest z jej nauczeniem się, to prawda Pomada jest bardzo odżywcza i oleista - daje połysk, ochrania końcówki. Trzeba uważąć z jej dozowaniem, bo można przetłuścić włosy. Często stosuję ją na noc, jako kurację odżywczą, bo jest ogromnie wydajna

Kuracji torebek JMO używam zawsze po umyciu włosów, bo nie przetłuszcza, a wręcz przeciwnie, unosi u nasady i przedłuża świeżość fryzury. Lubię ten efekt odbicia włosów, obserwuję wzmocnienie włosów oraz dużo baby hair
ja długofalowo nie zauważyłam przesuszenia, ale ja mam też bardzo niesuche włosy mimo wszystko myślę, że końcówki by się w końcu obraziły, jak by pianka miała być zbyt agresywna...
a z tą kuracją to... ochhhhhhhhhhh muszę ją mieć!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 14:50   #3223
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

ja mam i bardzo lubię, ale do P&R nie potrafię porównać, bo nie miałam. tą alverdową lubię dolewać do kąpieli, albo wysmarować nią jeszcze wilgotną skórę. nie jest zbyt ciężka czy tłusta, ładnie się wchłania. można nią zrobić całkiem fajne OCM skóry całego ciała
Różni się od klasycznych olejków Alverde, czy jest porównywalny?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:01   #3224
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Różni się od klasycznych olejków Alverde, czy jest porównywalny?
innych alverdowych olejków nie próbowałam, tylko wąchałam. ten z serii dla maluszków delikatniej pachnie. prawdopodobnie wybiorę się w najbliższym czasie do dm'a i może sobie kupię którąś z oliwek, to dam znać
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:22   #3225
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

cholera człowiek jeden dzień ma więcej zajęć w pracy a potem spędzi wieczór ze znajomymi i trzeba nadrabiać 4 strony...
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Chcesz całą, nieotwartą mgiełkę?? Chętnie oddam, w szale zakupów kupiłam dwie i jednak mi nie odpowiada więc jedna leży i patrzy na mnie smutno

Dołączam do rozczarowanych Holistickiem, na początku mnie oczarował ale miłość nie trwała długo bo (nie wiem jakim cudem!!) mnie zapchał Gdyby nie to, byłby super..

Masełka Alverdowe też uwielbiam! Wczoraj zdenkowałam mandarynkowe i czeka na mnie Werbena

noo pewnie.
Jak ja się za to odwdzięczę...

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
kl aski:

w Zielarni na Rakowickiej w W-wie niestety nie ma love 2 mix

Fiolka, pamiętasz ten swój sklep z love 2 mix?

u mnie love 2 mix po takiej samej cenie jak w bioarp
Officina Sanitatis. Zielarnia.

ale tych kosmetyków nie było zbyt dużo chyba 2 szampony i kilka maseł.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Odnośnie szamponu NS od tłustych - wczoraj, czyli drugiego dnia po umyciu, nie miałam włosów gorszych niz zwykle. Były naprawdę w niezłej formie, i nie były przetłuszczone (a bałam sie tego). Były klapnięte po nocy, ale to u mnie norma. Po pierwszym użyciu jestem..... hmmmmmm...... zachwycona
Dzisiaj miałam znowu uzyć NS do tłustych, no ale nie wytrzymałam i umyłam przeciwłupieżowym. On pachnie tak obłędnie ten zapach jest mi bardzo znajomy i nie potrafie go zidentyfikować. Dla wielu osób będzie po prostu pachniał jak szampon , ale mnie zauroczył Szampon przeciwłupieżowy tez jest taki mokry w użyciu jak wersja do tłustych i tez nie plącze włosów zostawiając wrażenie, że są super nawilżone. Widocznie taka uroda szamponów NS Boskie są
NS to tłustych wskakuje na wishlistę

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość

Też nigdzie już nie widziałam tej borówy
A ja mam jedną borówę kupiłam jakiś czas temu i jeszcze nie miałam okazji poużywać. Czyżby to ostatni egzemplarz...

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Cameronku pewnie listonosz jak zobaczył twoja paczkę poszedł na siłownię Może do czwartku podpakuje mięśnie






Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
no i fajnie ja Phenome lubię, ale że nie mają promocji to już przesada jest



no ja myślę, taki kremowy rozweselacz


jestem pod szczerym wrażeniem pianki alverde, aż mi ochota na JMO przeszła

włosy po nocnym olejowaniu często mam przeciążone -a tu niespodzianka po piance mam mega objętość, włosy są mięciutkie, zero efektu kasku no cudo jakieś.
Ciekawe tylko jestem czy nie oklapną, zwłaszcza że pogoda ( u mnie leje) temu służy
no i kolejny must have

Jp śliczne masz włosy, widać duuuużą różnicę
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-08-15 o 15:26
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:35   #3226
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Zakonczylam wlasnie domowe spa
mani, pedi, peeling kawitacyjny ruska masko-peeling, maseczka alverde na twarz z awokado i ampulka kiwi leze i pachne
Ampulki kiwi sa boskie


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
niewiniątko sie odezwało
laminowanie...... brzmi groźnie daj znak jak poszło i czy warto było
oj tam oj tam przeciez doskonale wiesz ja to blond loki slodka mina i kazdy wymieka

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Oo, to koniecznie daj znać jak efekty Mnie też to zaciekawiło ale jeszcze nie nabyłam "sprzętu" żeby spróbować
No wiec tak jesli chodzi o laminowanie zelatyna to jestem pozytywnie zaskoczona. Wlosy sa puszyste, sypkie i wydaja sie byc dobrze nawilzone. Koncowki niestety nie nie wiem czemu moze to wina maski jakiej uzylam bo byla to Alterra Nastepnym razem uzyje jakiej bardziej odzywczej maski do tej mikstury. Jesli ktos jest wrazliwy na zapachy to musi uwazac, radze uzyc wtedy maski mocno pachnacej
Zelatyna szybko zastyga i trzeba uwazac, ja nalozylam czepek foliowy i na to turban taki frotowy. Troche mi ten turban przysnchnal do baby hair probowalam go jakos odczepic ale strszanie bolalo wiec koniec koncow zmoczylam wlosy wraz z turbanem i wszystko ladnie zeszlo


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Ale Ty farmazony pleciesz... Ściąć się na łyso, G.I. Jane się znalazła! A tak po cichu, to czasem tez mam na to ochotę, ale przez upały.

Też planuję laminowanie. Muszę w końcu kupić tą żelatynę.
kiedys juz mialam wlosy sciete na 2 cm i do tego ciemny braz

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie za nakierowanie
Laminowanie??? Ja myślałam, że o jakiś szampon chodzi hihi. Oj to mam dzś trochę literatury...
mlodziutka szybko sie uczysz oczyscie mowilysmy tu takze o szamponie z efektem laminowania
Raz sie zyje rzucam zdjecie lwom na pozarcie.
Przygotowana psychicznie na krytyke
Na swoja obrone mam tylko to, ze wlosy wysuszone i lekko wymodelowane na okraglej szczotce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ej.jpg (20,4 KB, 64 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 15:51   #3227
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zakonczylam wlasnie domowe spa
mani, pedi, peeling kawitacyjny ruska masko-peeling, maseczka alverde na twarz z awokado i ampulka kiwi leze i pachne
Ampulki kiwi sa boskie

No wiec tak jesli chodzi o laminowanie zelatyna to jestem pozytywnie zaskoczona. Wlosy sa puszyste, sypkie i wydaja sie byc dobrze nawilzone. Koncowki niestety nie nie wiem czemu moze to wina maski jakiej uzylam bo byla to Alterra Nastepnym razem uzyje jakiej bardziej odzywczej maski do tej mikstury. Jesli ktos jest wrazliwy na zapachy to musi uwazac, radze uzyc wtedy maski mocno pachnacej
Zelatyna szybko zastyga i trzeba uwazac, ja nalozylam czepek foliowy i na to turban taki frotowy. Troche mi ten turban przysnchnal do baby hair probowalam go jakos odczepic ale strszanie bolalo wiec koniec koncow zmoczylam wlosy wraz z turbanem i wszystko ladnie zeszlo

Raz sie zyje rzucam zdjecie lwom na pozarcie.
Przygotowana psychicznie na krytyke
Na swoja obrone mam tylko to, ze wlosy wysuszone i lekko wymodelowane na okraglej szczotce
o tak, ampulki kiwi super, muszę znów zakupić
to laminowanie wydaje się być strasznie skomplikowanym procesem... po co to w ogóle??? muszę to robić? żelatynę to ja powinnam jeść
a co do włosów, bardzo ładnie wymodelowane! i nie wyglądają na suche... chcę jeszcze zdjęcie w wersji z loczkami
wiesz, moje niefarbowane i suche niby nie są, ale przez coraz to dłuższe antenki, które odstają od reszty włosów na każdej długości, wydają się takie właśnie postrzępione, niewygładzone... niczym suche. ale to przy traktowaniu całości. a jak się weźmie pasmo pojedyncze, to jest gładkie, wydaje się zdrowe. nie mogę zbytnio wygładzających rzeczy stosować, bo przyklapnę i będę wyglądać jak bez włosów... i co tu począć?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 16:03   #3228
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zakonczylam wlasnie domowe spa
mani, pedi, peeling kawitacyjny ruska masko-peeling, maseczka alverde na twarz z awokado i ampulka kiwi leze i pachne
Ampulki kiwi sa boskie



oj tam oj tam przeciez doskonale wiesz ja to blond loki slodka mina i kazdy wymieka


No wiec tak jesli chodzi o laminowanie zelatyna to jestem pozytywnie zaskoczona. Wlosy sa puszyste, sypkie i wydaja sie byc dobrze nawilzone. Koncowki niestety nie nie wiem czemu moze to wina maski jakiej uzylam bo byla to Alterra Nastepnym razem uzyje jakiej bardziej odzywczej maski do tej mikstury. Jesli ktos jest wrazliwy na zapachy to musi uwazac, radze uzyc wtedy maski mocno pachnacej
Zelatyna szybko zastyga i trzeba uwazac, ja nalozylam czepek foliowy i na to turban taki frotowy. Troche mi ten turban przysnchnal do baby hair probowalam go jakos odczepic ale strszanie bolalo wiec koniec koncow zmoczylam wlosy wraz z turbanem i wszystko ladnie zeszlo



kiedys juz mialam wlosy sciete na 2 cm i do tego ciemny braz


mlodziutka szybko sie uczysz oczyscie mowilysmy tu takze o szamponie z efektem laminowania
Raz sie zyje rzucam zdjecie lwom na pozarcie.
Przygotowana psychicznie na krytyke
Na swoja obrone mam tylko to, ze wlosy wysuszone i lekko wymodelowane na okraglej szczotce
blond loki zginęły......... i kto sie teraz nabierze na niewinny uśmiech?

łomot Ci się należy za to marudzenie na temat wlosów - zobaczysz, że usłyszą jak na nie narzekasz i się zemszczą!
Masz śliczne blondaski widać, że są bardzo delikatne, ale czego Ty się ich tak czepiasz to nie rozumiem ja nie widzę powodu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 16:21   #3229
Zielony Kalcyt
Raczkowanie
 
Avatar Zielony Kalcyt
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: prowincja ;)
Wiadomości: 45
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Zakupiłam sobie próbeczki Hauschki - lekki krem z płatków róży, migdałowy krem do mycia twarzy, krem do twarzy pielęgnująco-tonujący. Ciekawe jak się sprawdzą

Znudziło mi się mycie twarzy olejkiem z BU, poza tym mam wrażenie, że nie doczyszcza wieczorem makijażu (rano jest OK), więc szukam czegoś zamiast. Już kiedyś zaciekawiło mnie mycie twarzy glinką Rhassoul albo ziemią wulkaniczna Logony z Lotosem- jakie macie doświadczenia? Polecacie je do mycia na wieczór? Mam maseczkę w proszku Jadwigi (ma Kaolin, Montmorillonite, cynk) i maskę błotną z Biochemi Urody - czy mogę użyć którejś z nich jako zmywaka?

Edytowane przez Zielony Kalcyt
Czas edycji: 2012-08-15 o 16:22
Zielony Kalcyt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-15, 16:24   #3230
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
o tak, ampulki kiwi super, muszę znów zakupić
to laminowanie wydaje się być strasznie skomplikowanym procesem... po co to w ogóle??? muszę to robić? żelatynę to ja powinnam jeść
Jakie ampułki kiwi, dziewczynki nie jestem w temacie, linka poproszę

Laminowanie włosów też mnie kusi, ale ciekawi mnie aspekt odżywczy tego zabiegu na dłuższą metę, a nie pokrycie czymś włosów na jedno wyjście (ponoć to taki zabieg upiększający jak maseczka). Może ktoś wie lepiej, jak to działa na włosy długofalowo?

Umyłam włosy szamponem Baikal Herbals wzmacniającym. Pieni się średnio, podobnie jak Phenome, ale nie najgorzej, ma konsystencję żelowo-przezroczystą, czyli taką jak lubię. Super mydlany zapach. Z pewnością nie obciąża, wręcz przeciwnie - bez odżywki się nie obejdzie. Zobaczymy co zastanę za 2 godziny, po wyschnięciu włosów

Nie pochwaliłam się, że jakiś czas temu dostałam w prezencie odżywkę JMO z miętą i znalazłam inny sposób jej użytkowania. Jak na razie moje włosy są zachwycone, doniosę Wam o tym, co i jak
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 16:31   #3231
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
kiedys juz mialam wlosy sciete na 2 cm i do tego ciemny braz

Raz sie zyje rzucam zdjecie lwom na pozarcie.
Przygotowana psychicznie na krytyke
Na swoja obrone mam tylko to, ze wlosy wysuszone i lekko wymodelowane na okraglej szczotce
Moja koleżanka też kiedyś tak się ścięła.

No nareszcie! I bardzo fajne masz włoski. Widać, że gładziutkie, milusie w dotyku. Jestem ciekawa, jak wyglądają w loczkach.

Dla ciekawych laminowania może się przydać ten wpis:
http://zapuszczanie-wlosow.blogspot....y-sposoby.html
I na wielu innych blogach też można znaleźć porady, bo teraz jest wielki boom na laminowanie.

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-08-15 o 16:32
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 17:10   #3232
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

ampulki kiwi z alverde: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...wi-traube.html

rzucilam okiem na to laminowanie i cos slabo mnie kusi... ale widzialam komentarz pewnej blogerki pod jedna metoda laminowania u innej blogerki... znow mnie do siebie zniechecilo dziewcze
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 17:23   #3233
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ampulki kiwi z alverde: http://www.dm.de/cms/servlet/segment...wi-traube.html

rzucilam okiem na to laminowanie i cos slabo mnie kusi... ale widzialam komentarz pewnej blogerki pod jedna metoda laminowania u innej blogerki... znow mnie do siebie zniechecilo dziewcze
Chyba przeczytałyśmy to samo.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 17:42   #3234
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
blond loki zginęły......... i kto sie teraz nabierze na niewinny uśmiech?

łomot Ci się należy za to marudzenie na temat wlosów - zobaczysz, że usłyszą jak na nie narzekasz i się zemszczą!
Masz śliczne blondaski widać, że są bardzo delikatne, ale czego Ty się ich tak czepiasz to nie rozumiem ja nie widzę powodu.
Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Moja koleżanka też kiedyś tak się ścięła.

No nareszcie! I bardzo fajne masz włoski. Widać, że gładziutkie, milusie w dotyku. Jestem ciekawa, jak wyglądają w loczkach.

Dla ciekawych laminowania może się przydać ten wpis:
http://zapuszczanie-wlosow.blogspot....y-sposoby.html
I na wielu innych blogach też można znaleźć porady, bo teraz jest wielki boom na laminowanie.
Dziekuje dziewczyny za dobre slowo Czeka mnie duzo pracy z wlosami, zeby miec takie ladne i lsniace jak wy
Anula nie martw sie loczki zrobia wielki come back juz niebawem
A musze troche pomarudzic jak prawdziwa baba. W sumie sama sobie winna jestem bo ostatnio zaniedbalam olejowanie i nakladanie masek na dluzej niz 10 min,dlatego takie oplakane suktki sa I tak jestem w szoku, ze takie dlugie sa ( jak na mnie )bo w grudniu przed Wigilia maialam taka krotka fryzure, ze najdluzsze wlosy siegaly ucha
Chyba po wakacjach pojde do fryzjera i troche je wyrownam
A moze macie jakies propozycje jaka fryzure z takich wlosow mozna by zrobic na wesele??
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 17:55   #3235
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Dziekuje dziewczyny za dobre slowo Czeka mnie duzo pracy z wlosami, zeby miec takie ladne i lsniace jak wy
Anula nie martw sie loczki zrobia wielki come back juz niebawem
A musze troche pomarudzic jak prawdziwa baba. W sumie sama sobie winna jestem bo ostatnio zaniedbalam olejowanie i nakladanie masek na dluzej niz 10 min,dlatego takie oplakane suktki sa I tak jestem w szoku, ze takie dlugie sa ( jak na mnie )bo w grudniu przed Wigilia maialam taka krotka fryzure, ze najdluzsze wlosy siegaly ucha
Chyba po wakacjach pojde do fryzjera i troche je wyrownam
A moze macie jakies propozycje jaka fryzure z takich wlosow mozna by zrobic na wesele??
Też się przyznam, że strasznie zaniedbuję olejowanie. Po prostu nie jest mi ono "po drodze". Myję włosy zawsze rano, więc odpada olejowanie przed myciem lub później. Ewentualnie mogłabym na noc, ale tego nie znoszę - budzę się cała tłusta. Muszę się jakoś zmobilizować.

Odnośnie fryzury niestety nie doradzę. Ostatni raz miałam tak krótkie włosy w 3 klasie podstawówki.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:15   #3236
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Effa, ale delikatniusie włoski, urocze. Bardzo ładne. Marudzisz! Pokochaj je i dbaj, bo włoski to skarb

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
A moze macie jakies propozycje jaka fryzure z takich wlosow mozna by zrobic na wesele??
Może jakas plecionkę? Wejdz na strone pinspire i wpisz fryzury czy tam wlosy. Duzo powinno wyskoczyc
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:30   #3237
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Też się przyznam, że strasznie zaniedbuję olejowanie. Po prostu nie jest mi ono "po drodze". Myję włosy zawsze rano, więc odpada olejowanie przed myciem lub później. Ewentualnie mogłabym na noc, ale tego nie znoszę - budzę się cała tłusta. Muszę się jakoś zmobilizować.

Odnośnie fryzury niestety nie doradzę. Ostatni raz miałam tak krótkie włosy w 3 klasie podstawówki.
Ale Ci zazdroszcze dokad masz teraz wlosy??

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Effa, ale delikatniusie włoski, urocze. Bardzo ładne. Marudzisz! Pokochaj je i dbaj, bo włoski to skarb


Może jakas plecionkę? Wejdz na strone pinspire i wpisz fryzury czy tam wlosy. Duzo powinno wyskoczyc
Dzieki kochana do takich jak Twoje jeszcze lata swietlne ale bede sie starala
Wlasnie myslalam o plecnionce tylko nie wiem czy z tak krotkich wlosow cos wyjdzie Sukienke mam taka jak w zalaczniku i myslalam tez o takiej zbuntowanej fryzurze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vero-moda-dream-tube-kleid-aus-spitze-in-nude-0x0-1.jpg (85,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vero-moda-dream-tube-kleid-aus-spitze-in-nude-809x1279-3.jpg (73,8 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 363.jpg (21,0 KB, 24 załadowań)
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:39   #3238
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszcze dokad masz teraz wlosy??


Dzieki kochana do takich jak Twoje jeszcze lata swietlne ale bede sie starala
Wlasnie myslalam o plecnionce tylko nie wiem czy z tak krotkich wlosow cos wyjdzie Sukienke mam taka jak w zalaczniku i myslalam tez o takiej zbuntowanej fryzurze
Ciekawo czy z takiej zbuntowanej fryzury Twoje włoski nie będą uciekać. Ale jakbyś ich nie myła z 3 dni... Ale spróbuj, na czystych oczywiście i pochwal sie!
Magnesia mnie na złą drogę sprowadza! Wspólne zamówienie chce robić, no i jak tu się oprzeć?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:44   #3239
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Właśnie chciałam zapytać jak ta pianka działa długofalowo, bo poza tym ma fajny skład Przejrzałam ofertę Alverde i mają naprawdę dużo fajnych rzeczy. Ich oliwki zdetronizowały u mnie Hippa, którego kochałam bezgranicznie. Lepiej mi służą (mam oliwkę dla sportowców i na cellulit). Oj, chyba będę coś jeszcze kupować

Działanie pasty i pomady JMO jest zupełnie inne. Pasta lekko usztywnia, daje objętość, definiuje fale, dodaje blasku. Problem jest z jej nauczeniem się, to prawda Pomada jest bardzo odżywcza i oleista - daje połysk, ochrania końcówki. Trzeba uważąć z jej dozowaniem, bo można przetłuścić włosy. Często stosuję ją na noc, jako kurację odżywczą, bo jest ogromnie wydajna

Kuracji torebek JMO używam zawsze po umyciu włosów, bo nie przetłuszcza, a wręcz przeciwnie, unosi u nasady i przedłuża świeżość fryzury. Lubię ten efekt odbicia włosów, obserwuję wzmocnienie włosów oraz dużo baby hair

Zachęcasz kobieto, zachęcasz.
Teraz to ja chcę i pomadę i pastę

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Zakonczylam wlasnie domowe spa
mani, pedi, peeling kawitacyjny ruska masko-peeling, maseczka alverde na twarz z awokado i ampulka kiwi leze i pachne
Ampulki kiwi sa boskie



oj tam oj tam przeciez doskonale wiesz ja to blond loki slodka mina i kazdy wymieka


No wiec tak jesli chodzi o laminowanie zelatyna to jestem pozytywnie zaskoczona. Wlosy sa puszyste, sypkie i wydaja sie byc dobrze nawilzone. Koncowki niestety nie nie wiem czemu moze to wina maski jakiej uzylam bo byla to Alterra Nastepnym razem uzyje jakiej bardziej odzywczej maski do tej mikstury. Jesli ktos jest wrazliwy na zapachy to musi uwazac, radze uzyc wtedy maski mocno pachnacej
Zelatyna szybko zastyga i trzeba uwazac, ja nalozylam czepek foliowy i na to turban taki frotowy. Troche mi ten turban przysnchnal do baby hair probowalam go jakos odczepic ale strszanie bolalo wiec koniec koncow zmoczylam wlosy wraz z turbanem i wszystko ladnie zeszlo



kiedys juz mialam wlosy sciete na 2 cm i do tego ciemny braz


mlodziutka szybko sie uczysz oczyscie mowilysmy tu takze o szamponie z efektem laminowania
Raz sie zyje rzucam zdjecie lwom na pozarcie.
Przygotowana psychicznie na krytyke
Na swoja obrone mam tylko to, ze wlosy wysuszone i lekko wymodelowane na okraglej szczotce
Też kiedyś miałam króciutkie. No może mniej niż 2cm... Teraz są za łopatki.

Ta mlodziudka to tak specjalnie z literówką. Już dawno do takowych nie należę.

Jak mi się marzy taki kolorek. Szkoda, że w moim przypadku wiążę się to ze zniszczeniem włosów. Ehh może kiedyś jak nie będzie mi potem żal ścinać

Cytat:
Napisane przez Zielony Kalcyt Pokaż wiadomość
Zakupiłam sobie próbeczki Hauschki - lekki krem z płatków róży, migdałowy krem do mycia twarzy, krem do twarzy pielęgnująco-tonujący. Ciekawe jak się sprawdzą

Znudziło mi się mycie twarzy olejkiem z BU, poza tym mam wrażenie, że nie doczyszcza wieczorem makijażu (rano jest OK), więc szukam czegoś zamiast. Już kiedyś zaciekawiło mnie mycie twarzy glinką Rhassoul albo ziemią wulkaniczna Logony z Lotosem- jakie macie doświadczenia? Polecacie je do mycia na wieczór? Mam maseczkę w proszku Jadwigi (ma Kaolin, Montmorillonite, cynk) i maskę błotną z Biochemi Urody - czy mogę użyć którejś z nich jako zmywaka?
Ja właśnie do olejku BU chciałam wrócić. Glinkę Rhassoul stosuję tak do 3 razy w tyg. przed maseczką i w takim wydaniu mi pasuję. Podczytuje koszyczka i bardzo podobają mi się jej rady (podlizuję się :P) . Pisała właśnie o zastosowaniu masek oczyszczających przed regenaracyjnymi.
Raz przetrzymałam i bardzo mnie podrażniła. Może dla skór mniej wrażliwych na codzień będzie o.k. Fajne jest to, że jest dużo przypisów na maseczki jako takie np. cytryna plus miód itp.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-15, 18:44   #3240
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ciekawo czy z takiej zbuntowanej fryzury Twoje włoski nie będą uciekać. Ale jakbyś ich nie myła z 3 dni... Ale spróbuj, na czystych oczywiście i pochwal sie!
Magnesia mnie na złą drogę sprowadza! Wspólne zamówienie chce robić, no i jak tu się oprzeć?
Mysle, ze jakis tapir kupa pianki i lakieru i powinno dac rade
hehe ulec, ulec jej a co planujecie kupic pochwal sie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.