Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek! - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-21, 08:24   #3451
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
i na dzień dobry się witam pazurami
i chwalę się dwoma nabytkami, byłam w tk maxx ale żadnych lakierów nie mieli nie wiem co się stało, chyba pochowali bo wiedzieli że wpadnę do nich
Fioletowe obłędne
Natomiast drugie... nie powiem... ładne. Ale czarne na tym tle to mi się średnio widzą. Aczkolwiek na żywo pewni trochę inaczej to wygląda
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Spamuje
Czaaad...
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ponieważ u mnie śnieżnie i mroźno to zachciało mi się zimowych pazurów
Sreberko jako baza z Calssics oraz holoś srebrny z I-nails Studio, ale holo nie jest taki intensywny.
Podoba mi się
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Kaboom
Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
I kolejne randkowe
Intrygantki
Oba mani cudowne
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 08:29   #3452
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876497 2]
Idziesz do przodu.


Ja też się nie mogę przyzwyczaić Ale póki mi się jeszcze nie znudziły to noszę [/QUOTE]

muszę

haha, to kwestia nudy?


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość



Trudna sprawa...
Po diamentowej się rozdwajały, a Młoda n 8w1 uczulona....


Smoothly, ładniuśne mani. Takie letnie
no właśnie, ja mam diamentową sprawdzoną, chociaż i mi się ciut rozdwajały przy niej.
chyba tą 8w1 teraz wezmę.

i dziękuję
chciałam coś delikatnego. makijaż i mani. jakieś lęki przed prowadzącą mam... przed panią magister
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 08:37   #3453
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38752817]SPAM
Essence 135 i'm bluetiful Kocham go ![/QUOTE]

Jest na mojej chciejliście, ale niestety gdzieś w drugiej czy trzeciej dziesiątce.

A teraz jak padalce go wycofują to walę focha. Nie będę na złamanie karku wykupywać wszystkiego (bo i hello hollo chciałam ale bez ciśnienia), jak nie te to inne lakiery są na rynku. Mnóóóstwo lakierów
Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Kociak na dziś na pazurkach mojej przyjaciółki
Ja też mam mieszane uczucia co do kolorystyki, ale zdobienie Mrau
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Hejo!
Wróciłam cała i zdrowa. I niepocieszona faktem, że "to co dobre tak szybko się kończy"
Rzym jest niesamowity... To już jest więcej niż pewne, że tam wrócimy
Jak się ogarnę ze zdjęciami, odpocznę wreszcie i się wyśpię, to zrobię Wam małą relację w klubie

I powiem Wam coś w sekrecie, tylko nie mówcie Preziowi, bo mnie chyba za ja... ekhm... za język powiesi
Kupiłam 5 lakierów
Fajnie, że wycieczka się udała. Czekam na relację
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wrzucam moje zainspirowane przez Ewalucję
Piękny efekt
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Czemu ta emotka?
Super ta mgiełka wyszła. I mani

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
haha, to kwestia nudy?
No ja tak mam
Zmieniam kolor włosów, kształt paznokci... cokolwiek - z nudy
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 08:54   #3454
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876531 0]
Czemu ta emotka?
Super ta mgiełka wyszła. I mani

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------



No ja tak mam
Zmieniam kolor włosów, kształt paznokci... cokolwiek - z nudy [/QUOTE]

a tak jakoś. nie powala, ale od biedy będzie
może jeszcze do niej coś dorzucę
ale no dziekuje

haha, no to niezłe masz podejście
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:01   #3455
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38752817]SPAM
Essence 135 i'm bluetiful Kocham go ![/QUOTE]

śliczne mani

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Ja dawałam przez myciem, więc nie było problemu tłustości. Już od dłuższego czasu wszelkie treściwe maski nakładam przed, bo moje włosy łatwo obciążyć. 2 kopiate łyżeczki mleka (przy sproszkowanym wzięłabym 1 łyżeczkę, bo między granulkami jest jednak sporo przestrzeni) zalałam odrobiną wody, dodałam ok. 10 ml maski i nałożyłam na lekko zmoczone włosy, na 10 min. pod czepek. Użyłam kallosa lette, ale to tylko dlatego, że chce go skończyć. Protein i tak w nim nie ma prawie wcale, wiec nie wadzi. Potem spłukałam, umyłam skalp alterrą z granatem i pozwoliłam pianie spłynąć po długości. Jako odżywkę d/s użyłam emulsji gloria, bo leciutka, potem już jak zwykle
Ok teraz wszystko jasne ja czasem odżywiam przed myciem, czasem po. Jeszcze się zastanowię jak sprawdzę jakie mleko mam, bo mam na pewno jakieś

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie
Ja się od razu zorientowałam te różyczki u Lolli takie w Twoim stylu (śliczne )
chociaż zdobienie na Twoich - te cyrkonie też mi się bardziej z Tobą skojarzyły niż z Lolli. Paznokcie teraz macie całkiem podobne, ale jednak palce i zdjęcia zupełnie inne

Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość
Kociak na dziś na pazurkach mojej przyjaciółki .
już się zachwycałam

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Wrzucam moje zainspirowane przez Ewalucję
również śliczności ja go nosiłam na ciemnym fiolecie i efekt był niby podobny, ale trochę inny świetnie mi się nosiło

dobrze że zdrowiejesz

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość



fajne toto
ładny kształt

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]


Zdjęcia słabe, bo robione na szybko między malowaniem a wyjściem. Tam na wskazującym i środkowym tak mi dziwnie INM ściągnął lakier z końcówki...
[/QUOTE]

piękne
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:09   #3456
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Hejo!
Wróciłam cała i zdrowa. I niepocieszona faktem, że "to co dobre tak szybko się kończy"
Rzym jest niesamowity... To już jest więcej niż pewne, że tam wrócimy
Jak się ogarnę ze zdjęciami, odpocznę wreszcie i się wyśpię, to zrobię Wam małą relację w klubie

I powiem Wam coś w sekrecie, tylko nie mówcie Preziowi, bo mnie chyba za ja... ekhm... za język powiesi
Kupiłam 5 lakierów
o, to fajnie, że się udało I poka lakiery

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ale ładne


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wróciłam. Jestem zachwycona. Nie nudziłam się ani przez chwilę. Coś wspanialego


Bardzo ładne
Takiego sreberka mi własnie brakuje



Wrzucam moje zainspirowane przez Ewalucję
fajnie, że film się podobał
No sreberko to dosc nowy nabytek, bo tez nie mialam...
łaaadne

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość



mgiełka hand made
super wyszło

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]
Zdjęcia słabe, bo robione na szybko między malowaniem a wyjściem. Tam na wskazującym i środkowym tak mi dziwnie INM ściągnął lakier z końcówki...


I kupiłam w piątek lakier sama nie wiedząc czy kupuję do Boxa czy dla siebie. Jeszcze się waham... Nie dlatego, że chciałabym sobie zostawić, bo jak coś to nie problem kupić drugi taki sam Ale nie wiem czy się spodoba... Jak każdy z resztą, który wybieram... Ja wiem, wiem, chodzi o zabawę ale rozumiecie... [/QUOTE]


ależ boski kolor

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876511 8]
Podoba mi się

[/QUOTE]

dzięki
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:28   #3457
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Wrzucam moje zainspirowane przez Ewalucję
Bardzo mi się podobają, ale w tym zestawieniu wydają mi się być nieco za długie. Nie gniewaj się...
Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Są przeurocze!
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]Styki zaiskrzyły i dotarło do mnie, że aparat nie ma dotykowego ekranu... Fuck... Kutwa chyba muszę sobie zrobić odwyk od smartfona...

Zdjęcia słabe, bo robione na szybko między malowaniem a wyjściem. Tam na wskazującym i środkowym tak mi dziwnie INM ściągnął lakier z końcówki...[/QUOTE]


Bardzo ładne!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 09:33   #3458
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Nie miejcie mi za złe, że nie chwalę każdej z osobna Nadrobię...kiedyś.

A teraz błagam o kciuki
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:38   #3459
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie miejcie mi za złe, że nie chwalę każdej z osobna Nadrobię...kiedyś.

A teraz błagam o kciuki
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio
trzymię mocno nie daj się!
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 09:38   #3460
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie miejcie mi za złe, że nie chwalę każdej z osobna Nadrobię...kiedyś.

A teraz błagam o kciuki
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio
Bez paniki, dasz radę! Trzymamy kciuki
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:18   #3461
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]
Jestem mentalną blondynką? Podłączam przed chwilą aparat do lapka. Pokazuje mi się ekranik i wybór "podłącz do: komputer lub drukarka". Klikam na "komp." I klikam, i klikam. No nie reaguje. Już mam ochotę rzucić dziadostwem o ziemię i...

Styki zaiskrzyły i dotarło do mnie, że aparat nie ma dotykowego ekranu... Fuck... Kutwa chyba muszę sobie zrobić odwyk od smartfona...
[/QUOTE]



Lakier i pazurki śliczne Szkoda, że sie popsuły

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podobają, ale w tym zestawieniu wydają mi się być nieco za długie. Nie gniewaj się...
Uwierz Kav, że nie są Właśnie je znacznie skróciłam i są na granicy. Gdybym odjęła jeszcze choćby 1 mm, to wygladałyby źle w proporcji do moich dłoni. Wiem, bo próbowałam i nawet mój facet mówił, że nie halo - jak nie moje ręce. Może to kwestia dużego zbliżenia na zdjęciu. Następnym razem wrzucę łapę z perspektywy

Faktycznie ciekawie wyszedł ten FF, ale przeszkadza mi trochę brązowy efekt, który przeważa w tym duochromie. Brązy bardzo się ze mną kłócą Ponoszę chwile, ale chyba nie powtórzę. Za smutno mi z nimi

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie miejcie mi za złe, że nie chwalę każdej z osobna Nadrobię...kiedyś.

A teraz błagam o kciuki
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio

Wiem jak jest Viv Mój syn teraz przechodzi to samo

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Korzystając z choroby biorę się za stopy... Będą w pięknym czerwonym Bellku za chwile pomykać

Dziewczyny, każdy kto pytał o piekną, klasyczną czerwień, niech sobie zakupi w biedronce tego Bella. Chyba ma nr 15 na opakowaniu. Cudny jest Kolor prawie identyczny jak w moim ulubionym Inglocie, tylko o pół tonu jasniejszy. Nie moge się nim nacieszyć. Jutro polece drugi kupić
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 10:29   #3462
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Z 152.jpg
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów m 002.jpg
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:34   #3463
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio
Masz moje kciuki.
Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
AAAAAA!!! OMG! OMG! OMG!
Słów mi zabrakło... cuuudo...
To devon?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:40   #3464
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Faktycznie ciekawie wyszedł ten FF, ale przeszkadza mi trochę brązowy efekt, który przeważa w tym duochromie. Brązy bardzo się ze mną kłócą Ponoszę chwile, ale chyba nie powtórzę. Za smutno mi z nimi

Dziewczyny, każdy kto pytał o piekną, klasyczną czerwień, niech sobie zakupi w biedronce tego Bella. Chyba ma nr 15 na opakowaniu. Cudny jest Kolor prawie identyczny jak w moim ulubionym Inglocie, tylko o pół tonu jasniejszy. Nie moge się nim nacieszyć. Jutro polece drugi kupić
To musisz go na coś jaśniejszego walnąć

może zerknę za tą 15 skoro taka fajna

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów Załącznik 5074788
haha Twój kot wymiata taki baranek ( a baranki są mi bliskie )

wg mnie nie są za długie tylko czy środkowy nie jest najdłuższy?

a zapomniałam - co to za nakrycie na łózku? chcę takie!
__________________
blog





Edytowane przez AnulaPPP
Czas edycji: 2013-01-21 o 10:44
AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:42   #3465
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
hmmmm strzelają sobie w nogę raz po raz... a chyba najbardziej mi żal Blue addicted... nie obejrzałam sie w porę iiiii mam tylko jedną malusią buteleczkę

Smoo mam prawie identyczne mani, mięta plus błyskotkowa mgiełak
Ja mam 1,5 Ale szkoda mi go, więc leży

Ja się wyłamałam i mam niebieskie z błyskotliwą mgiełką

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
dzieeeń dobry!
zaraz lece sie jeszcze pouczyć i na odpowiedź z termodynamiki

hi, dzięki Preziu nie są krzywulce?
lakier to jumpy 164 i to coś co wstawiałam


Właśnie się zastanawiałam coś Ty tam za mgiełkę stworzyła

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]

W weekend nosiłam Alice. Niestety długo się nie ostał, bo wsiadając do samochodu klamka mi się wysunęła z łapki i lakier odprysnął z 4 paznokci... razem z wierzchnią ich warstwą... Spiłowałam jakieś dwa czy trzy mm, na szczęście rozwarstwienie nie poszło dalej.

Zdjęcia słabe, bo robione na szybko między malowaniem a wyjściem. Tam na wskazującym i środkowym tak mi dziwnie INM ściągnął lakier z końcówki...

I kupiłam w piątek lakier sama nie wiedząc czy kupuję do Boxa czy dla siebie. Jeszcze się waham... Nie dlatego, że chciałabym sobie zostawić, bo jak coś to nie problem kupić drugi taki sam Ale nie wiem czy się spodoba... Jak każdy z resztą, który wybieram... Ja wiem, wiem, chodzi o zabawę ale rozumiecie... [/QUOTE]

Lakier to pół biedy, dobrze, że nie całe paznokcie.

Ciągle mam w głowie Twoje migdałki. Ale kwadraty bardzo ładne. Lubię takie ostrzejsze Powtórzę się, niesamowicie zmieniły Ci się pazurki

Ja musiałam wcielić w życie plan B, bo sklep pomylił kolor lakieru i wysłał mi inny Właściwie nie tyle co pomylili, ale nie mieli go na stanie. Mimo, że był dostępny w sprzedaży. Mojej boxiance się nie spodoba, ale mnie bardzo

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
chciałam coś delikatnego. makijaż i mani. jakieś lęki przed prowadzącą mam... przed panią magister
Takie migistry, co się doktoryzują() są najgorsze. Wymagające i czepliwe, aż do bólu.

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876531 0]
Jest na mojej chciejliście, ale niestety gdzieś w drugiej czy trzeciej dziesiątce.

No ja tak mam
Zmieniam kolor włosów, kształt paznokci... cokolwiek - z nudy [/QUOTE]

Długa ta lista

To ja mam na odwrót. Z zamiarem obcięcia grzywki chodziłam chyba z pół roku A i tak uznałam, że to był błąd

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie miejcie mi za złe, że nie chwalę każdej z osobna Nadrobię...kiedyś.

A teraz błagam o kciuki
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio
Dasz radę!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, każdy kto pytał o piekną, klasyczną czerwień, niech sobie zakupi w biedronce tego Bella. Chyba ma nr 15 na opakowaniu. Cudny jest Kolor prawie identyczny jak w moim ulubionym Inglocie, tylko o pół tonu jasniejszy. Nie moge się nim nacieszyć. Jutro polece drugi kupić
Nie omieszkam mu się przyjrzeć
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:45   #3466
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów
O, rzeczywiście nie są za długie Powiem więcej - są przepiękne, zwłaszcza na tym zdjęciu!
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:47   #3467
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów Załącznik 5074788
Jak biała czekoladka
Zaraz... czy mnie się wszystko musi kojarzyć ze słodyczami?

Dla mnie spoko, tylko wydaje mi się jakby środkowy był odrobinkę dłuższy od pozostałych.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

wg mnie nie są za długie tylko czy środkowy nie jest najdłuższy?
Czytasz w myślach?
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 10:49   #3468
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

To ja mam na odwrót. Z zamiarem obcięcia grzywki chodziłam chyba z pół roku A i tak uznałam, że to był błąd
to mi bliżej do Ciebie niż Nefty
nie lubię zmian... co ma plusy i minusy

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Czytasz w myślach?
Ups, wydało się
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:05   #3469
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Długa ta lista

To ja mam na odwrót. Z zamiarem obcięcia grzywki chodziłam chyba z pół roku A i tak uznałam, że to był błąd
Misiu pysiu ja mam raptem 40 lakierów i to wliczając odżywki i topy. Samych kolorowych i mgiełkowych mam 35, także ten... Dzielnie się opieram, bo przyznaję... chcieć to ja bym chciała duuużo ale finanse nie pozwalają szaleć. Stąd mega dłuuuuga lista, którą pomału realizuję ale i tak obiecałam sobie - nie więcej niż 4, góra 5 lakierów miesięcznie

Oj... z obcięciem grzywki to też bym się wahała. W sumie się waham od dwóch lat A tak poza tym to spontan
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-21, 11:07   #3470
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876730 5]
AAAAAA!!! OMG! OMG! OMG!
Słów mi zabrakło... cuuudo...
To devon?[/QUOTE]

To nie devon, to cornish rex. Nie wszystkim się podoba, ale ja go kocham nad życie. Najsłodszy kociaczek, jakiego znam. Całymi godzinami chcialby się przytulać
Masz tu bonusik - kot przygotowany do prasowania Z 037.jpg


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
To musisz go na coś jaśniejszego walnąć

może zerknę za tą 15 skoro taka fajna



haha Twój kot wymiata taki baranek ( a baranki są mi bliskie )

wg mnie nie są za długie tylko czy środkowy nie jest najdłuższy?

a zapomniałam - co to za nakrycie na łózku? chcę takie!
Tak, to taki mój kochany, głupiutki baranek jest

No, środkowy jest najdluższy i chyba dohoduje do niego resztę, bo jak zaczynam go skracać, to zamienia się w łopatę

Nakrycie kupiłam kiedyś w Tesco chyba. Tam maja takie różne narzuty i ta mi kolorystycznie pasowała

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
O, rzeczywiście nie są za długie Powiem więcej - są przepiękne, zwłaszcza na tym zdjęciu!
Dzięki

Edytowane przez zlakobieta
Czas edycji: 2013-01-21 o 11:08
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:13   #3471
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
To nie devon, to cornish rex. Nie wszystkim się podoba, ale ja go kocham nad życie. Najsłodszy kociaczek, jakiego znam. Całymi godzinami chcialby się przytulać
Masz tu bonusik - kot przygotowany do prasowania Załącznik 5074843
Cornish... jasne, wiedziałam że rex
Specem nie jestem i nie znam się szczególnie, coś mi tam dzwoniło. Ale bardzo lubię takie koty (no... wszystkie lubię, ale te są mega ). Lubię też jeszcze dziwniejsze - sfinksy. Mają taką mięciusią skórę.
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:25   #3472
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów Załącznik 5074788
łapka świetnie wygląda - długość idealna
A kotek, to z wyglądu mi się nie podoba, ale nie twierdzę, że nie jest miłym zwierzakiem
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:35   #3473
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876811 4]Cornish... jasne, wiedziałam że rex
Specem nie jestem i nie znam się szczególnie coś mi tam dzwoniło. Ale bardzo lubię takie koty (no... wszystkie lubię, ale te są mega ). Lubię też jeszcze dziwniejsze - sfinksy. Mają taką mięciusią skórę.[/QUOTE]

sfinksy to dla mnie za dużo chyba Moja przyjaciółka ma pieska - grzywacza chińskiego i muszę Ci powiedzieć, że chociaż to słodki, wesoły i kochany psiaczek, jednak wygląd bardzo studzi odruchy sympatii Oczywiście gdybym takiego miała, to bym na pewno kochała, ale sama bym sobie chyba raczej nie wybrała łysego zwierzątka

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
łapka świetnie wygląda - długość idealna
A kotek, to z wyglądu mi się nie podoba, ale nie twierdzę, że nie jest miłym zwierzakiem
Dzięki

Z moim kotkiem to tak jest.
Chociaż na zywo dużo zyskuje. Właściwie każdy, kto go na żywo zobaczy (i dotknie) mówi, że nie można się mu oprzeć On nie ma kociej sierści, tylko sam podszerstek, który w dotyku jest jak aksamit, czy może bardziej karakułek taki. No i te ogromne oczy, jak niebieskie, szklane kulki. Pokochałam go od pierwszego wejrzenia. Gdy został mi podrzucony, to już dorosły był, mimo to przywiązał się do nas niesamowicie. Potrafi prychac na poprzednich właścicieli jak nieraz nas odwiedzają. Byłam w szoku jak to zobaczyłam pierwszy raz, bo on jest niewiarygodnie łagodny na codzień i nie sądziłam, że w ogóle potrafi "zrobic lwa"
Życia sobie nie wyobrażamy bez niego.
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 11:47   #3474
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość

Dzięki

Z moim kotkiem to tak jest.
Chociaż na zywo dużo zyskuje. Właściwie każdy, kto go na żywo zobaczy (i dotknie) mówi, że nie można się mu oprzeć On nie ma kociej sierści, tylko sam podszerstek, który w dotyku jest jak aksamit, czy może bardziej karakułek taki. No i te ogromne oczy, jak niebieskie, szklane kulki. Pokochałam go od pierwszego wejrzenia. Gdy został mi podrzucony, to już dorosły był, mimo to przywiązał się do nas niesamowicie. Potrafi prychac na poprzednich właścicieli jak nieraz nas odwiedzają. Byłam w szoku jak to zobaczyłam pierwszy raz, bo on jest niewiarygodnie łagodny na codzień i nie sądziłam, że w ogóle potrafi "zrobic lwa"
Życia sobie nie wyobrażamy bez niego.
Sierść wygląda na milutką wierzę, że tak jest, przecież to zwierzak, który kocha i chce być kochany
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:08   #3475
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
ooo, piąteczka !
tylko te Twoje pazurki...
eeeeeeee nie mów nie mów terazmoje pazurki gdzieś średnio mi leżą, nei mam weny ich piłować nie wychodzi mi..

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3876482 3]

I kupiłam w piątek lakier sama nie wiedząc czy kupuję do Boxa czy dla siebie. Jeszcze się waham... Nie dlatego, że chciałabym sobie zostawić, bo jak coś to nie problem kupić drugi taki sam Ale nie wiem czy się spodoba... Jak każdy z resztą, który wybieram... Ja wiem, wiem, chodzi o zabawę ale rozumiecie... [/QUOTE]
ja z każdym lakierem tak mam.... nie wiem czy się boxiance spodoba i sie waham... i w ogóle chciałabym bardzo zeby była zadowolona

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie miejcie mi za złe, że nie chwalę każdej z osobna Nadrobię...kiedyś.

A teraz błagam o kciuki
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio
ojej trzymaj sie!! a my trzymamy kciuki zeby szybko się to zakończyło pomyslnie

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Ja mam 1,5 Ale szkoda mi go, więc leży
ejjjj nie mów ja mam 0,5.... przykro mi ze nie kupiłam więcej... nie wiem jak mogłam się nie obejrzeć jak były wycofywane, nie dotarło do mnie, no!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:49   #3476
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja z każdym lakierem tak mam.... nie wiem czy się boxiance spodoba i sie waham... i w ogóle chciałabym bardzo zeby była zadowolona

Ja za to kupiłam dwa lakiery dla boxianki i właściwie nie mam wątpliwości. Do jednego, to nawet mam 99,9% pewności, że MUSI się jej spodobać, bo nie ma w kolekcji niczego podobnego, a wiele razy zachwycala się publicznie takim kolorem
Najgorsze jednak jest to, ze nigdy się nie dowiemy czy trafiłyśmy, bo przecież żadna z nas nie przyzna się, że jej się cos nie podobało
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 12:57   #3477
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3 620
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja za to kupiłam dwa lakiery dla boxianki i właściwie nie mam wątpliwości. Do jednego, to nawet mam 99,9% pewności, że MUSI się jej spodobać, bo nie ma w kolekcji niczego podobnego, a wiele razy zachwycala się publicznie takim kolorem
Najgorsze jednak jest to, ze nigdy się nie dowiemy czy trafiłyśmy, bo przecież żadna z nas nie przyzna się, że jej się cos nie podobało
I teraz każda rozkminia: czy to może ja się publicznie zachwycałam czymś, czego ewidentnie nie mam?
a40adf61f4fa839fc99377457d0e94ddcb8a5d57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:31   #3478
zlakobieta
Zadomowienie
 
Avatar zlakobieta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 119
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3877021 8]I teraz każda rozkminia: czy to może ja się publicznie zachwycałam czymś, czego ewidentnie nie mam? [/QUOTE]

Może tak, moze nie
zlakobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 13:53   #3479
smoothly
Zakorzenienie
 
Avatar smoothly
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 283
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
fajne toto
ładny kształt
dziekuje ;*


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
mgiełka hand made
super wyszło
dzięki
ale chyba dorzucę tam coś jeszcze


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Są przeurocze!
dziękuję


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie miejcie mi za złe, że nie chwalę każdej z osobna Nadrobię...kiedyś.

A teraz błagam o kciuki
Dziś, jutro, w środę, czwartek i piątek... w sumie osiem zaliczeń/zerówek/kolosów. A w przyszłym tygodniu pewnie tyle samo poprawek, Jeżu kolczasty. Nie wyrabiam psychicznie, serio
3mam kciuki, mi zostaje coraz mniej, uf.


Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Póki nie wzięlam się za stopy, wstawiam kota na dziś Załącznik 5074790
Jako bonus moja ręka, na dowód odpowiedniej dlugości pazurów Załącznik 5074788
kociak...
to ten , który aparat zrzucał?


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość


Właśnie się zastanawiałam coś Ty tam za mgiełkę stworzyła


Takie migistry, co się doktoryzują() są najgorsze. Wymagające i czepliwe, aż do bólu.
przydało sie, zaliczyłyam, gdyby nie była to kolejna poprawa miałabym 5
haha, kupilam jakieś brokaty w pepco i modzę teraz

a te magistry, to proszę Cię...! skaranie boskie! przynajmniej mówię o tych, których spotkałam na uczelni, brr.


Cytat:
To ja mam na odwrót. Z zamiarem obcięcia grzywki chodziłam chyba z pół roku A i tak uznałam, że to był błąd
i ja ostatnio kolejny miesiąc chodzę z zamiarem ścięcia grzywki








Zła, Trelle,
będziecie ze mnie dumne jak powiem Wam że zapisałam się dzisiaj na gastro?
pomijam fakt, że termin mam mega szybki i w ogóle jestem przerażona.....

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

a, i standardowo - nie znalazłam nigdzie odzywki 8w1.
jutro powinna byc u mnie na osiedlu.
za to kupiłam korektor inglota
__________________
bloguję


akcja - powrót do formy!

Edytowane przez smoothly
Czas edycji: 2013-01-21 o 13:53
smoothly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-21, 14:25   #3480
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

a, i standardowo - nie znalazłam nigdzie odzywki 8w1.
jutro powinna byc u mnie na osiedlu.
za to kupiłam korektor inglota
ciekawe jak Inglot Ci się będzie sprawował Ale maja dobre opinie, więc na pewno będziesz zadowolona
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:21.