Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-03, 14:07   #2701
Niedopowiedzenia
Zakorzenienie
 
Avatar Niedopowiedzenia
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 5 242
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
A ja z kolei lubię legginsy. Dobrze mi się w nich ćwiczy i chodzi po domu. Chociaż fakt, na miasto w tym nie wyjdę. I nie chodzi o to, że grube kobiety nie powinny pojawiać się publicznie w takich spodniach. Nie uważa, że te spodnie nadają się "do ludzi". Równie dobrze mogę wyjść w rajstopach, albo w majtkach. W domu - spoko. Są wygodne. Choć legginsów, które udają jeansy. Po co nosić spodnie, które udają inne?

I mamy załatwione. Ja zgarniam legginsy a Ty boyfriendy
Bo nie wymagają paska i nie są na guziki. Przydatne dla alergików
__________________
If you want to make God laugh, tell him about your plans

Nie dbaj o markę ołówka, sprawdź czy jest zatemperowany.


Porozmawiaj z nami o Bułgarii

Od dupy strony, zapraszamy
Niedopowiedzenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:18   #2702
Snula
Wtajemniczenie
 
Avatar Snula
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Piła/Gdańsk
Wiadomości: 2 256
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

jeśli chodzi o jeansy latem to była już w wakacje cała długa rozmowa na ten temat, ja nie mam problemu, żeby chodzić w jeansach latem i się nie gotuję, ani nie mam nóg, których baaardzo wstydzę się pokazać. po prostu jest mi w nich dobrze i tyle.

stupid-girl, boyfriendy zawsze chciałam, mi się podobają, ale to krój nie dla mnie, nad czym ubolewam.

bez kitu czytając ten wątek to czasem niemiłosiernie rozwalam bo chodzę w jeansach latem, czasem lekko podwiniętych i lubię japonki. no wstyd wyjść na ulicę.
__________________
__what comes around goes back around.*

Snula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:54   #2703
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Czasami w lecie zakładam długie spodnie- jak np. mam wracać późnym wieczorem, albo akurat pasują mi do stylizacji.
Czasami noszę je jak wracam z żagli czy innego wypoczynku bo mam uczulenie na jad komarów i po pobycie nad wodą moje nogi wyglądają jak poorane.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 14:56   #2704
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Snula Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o jeansy latem to była już w wakacje cała długa rozmowa na ten temat, ja nie mam problemu, żeby chodzić w jeansach latem i się nie gotuję, ani nie mam nóg, których baaardzo wstydzę się pokazać. po prostu jest mi w nich dobrze i tyle.

stupid-girl, boyfriendy zawsze chciałam, mi się podobają, ale to krój nie dla mnie, nad czym ubolewam.

bez kitu czytając ten wątek to czasem niemiłosiernie rozwalam bo chodzę w jeansach latem, czasem lekko podwiniętych i lubię japonki. no wstyd wyjść na ulicę.
ja mam bardzo umięśnione nogi - mniej więcej tak jak Angelique kerber - mam tylko szersze barki ale szczuplejsze ręce.
I nie ma innych spodni w których moje nogi wyglądają ok. we wszystkich prostych/rurkach itp wyglądam jak ruski ciężarowiec w trykocie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (11,2 KB, 211 załadowań)
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 15:16   #2705
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
A ja z kolei lubię legginsy. Dobrze mi się w nich ćwiczy i chodzi po domu. Chociaż fakt, na miasto w tym nie wyjdę. I nie chodzi o to, że grube kobiety nie powinny pojawiać się publicznie w takich spodniach. Nie uważa, że te spodnie nadają się "do ludzi". Równie dobrze mogę wyjść w rajstopach, albo w majtkach. W domu - spoko. Są wygodne. Choć legginsów, które udają jeansy. Po co nosić spodnie, które udają inne?

I mamy załatwione. Ja zgarniam legginsy a Ty boyfriendy
Są strasznie wygodne
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 18:47   #2706
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
latem to już bez rajstop
U mnie w pracy nawet w lato się nie można pokazać bez rajstop :c

Ja legginsy noszę prawie codziennie, o ile nie zakładam spódnicy/sukienki. Po prostu zwykłe dżinsy nie pasują na mnie bo mam szerokie biodra i pupę oraz szczupłe nogi, przez co większość (o ile pasują u góry i boczki mi nie wypływają) sprawia, że wyglądam na hip hopowca z lat 90. To samo ze spodniami materiałowymi. Oczywiście nie noszę ich do krótkich bluzeczek, raczej wybieram dłuższe koszule, tuniki, cokolwiek, o ile zasłania zasłania pupę i przód, bo jestem świadoma, że większość modeli po prostu prześwituje.
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:15   #2707
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja to caly rok glownie legginsy nosze, bo spodnie prawie zawsze sa na mnie za duze.. Latem jeszcze sukienki. Wiec pewnie tez rozwalam legginsami :p
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 12:08   #2708
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez mała migotka Pokaż wiadomość
latem to już bez rajstop
Ale mówimy o stroju do pracy, a nierzadko nie są w niej mile widziane gołe nogi.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 13:18   #2709
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Ja to caly rok glownie legginsy nosze, bo spodnie prawie zawsze sa na mnie za duze.. Latem jeszcze sukienki. Wiec pewnie tez rozwalam legginsami :p
ja rozwalam boyfriendami i czasami o zgrozo... bojówkami. i t prawdziwymi wojskowymi z demobilu
a miesiąc temu rozwalałam potrójnie - miałam bojówki i japonki i koszulke oversive time to die
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:03   #2710
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
ja rozwalam boyfriendami i czasami o zgrozo... bojówkami. i t prawdziwymi wojskowymi z demobilu
a miesiąc temu rozwalałam potrójnie - miałam bojówki i japonki i koszulke oversive time to die
Oooo Jak ja bym chciała mieć takie bojówy!
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 15:37   #2711
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja leginsy noszę po domu, bo są mega wygodne I czasem zimą pod kurtkę, jak nie trzeba pięknie wyglądać np. na spacerze z psem.
A leginsy imitujące spodnie baaardzo polubiłam. Po pierwsze, są na gumce, więc nie muszę non stop poprawiać paska ( mam duże biodra a szczupłą talię i zawsze miałam ten problem ze zwykłymi spodniami - w biodrach okej, w pasie 5 cm za dużo). Poza tym są nieprześwitujące, więc można śmiało nosić do nich co dusza zapragnie.
Nie lubię natomiast zwykłych leginsów noszonych jako spodnie, to jest okropne . Zwłaszcza, jak prześwitują (ach te białe majty w kwiatki ) albo zbyt opinają ciało i możemy podziwiać camel toe .

A bojówki są mega wygodne, ale od paru lat nigdzie ich nie widziałam w sklepach.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 14:42   #2712
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja na szczescie nie mam zadnych legginsow, ktore przeswituja wiec chyba nie jest az tak zle w jeansach to mi w ogole zimno jest.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
ja rozwalam boyfriendami i czasami o zgrozo... bojówkami. i t prawdziwymi wojskowymi z demobilu
a miesiąc temu rozwalałam potrójnie - miałam bojówki i japonki i koszulke oversive time to die

Mam wojskowe spodnie z usa ale niestety za duze
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 16:15   #2713
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Ja na szczescie nie mam zadnych legginsow, ktore przeswituja wiec chyba nie jest az tak zle w jeansach to mi w ogole zimno jest.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:41 ----------




Mam wojskowe spodnie z usa ale niestety za duze
Nie chcialabys sprzedac?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 19:25   #2714
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Przeglądając sklepy internetowe trafiłem na coś takiego: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2441047.html Powiedzcie mi proszę, że to mi się śni Jeszcze ta nazwa...

A wracając do niedawnej dyskusji o spodniach nad kostkę: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2399526.html Nie ogarniam, o ile u kobiet w pewnych warunkach mogą takie wyglądać dobrze, to u facetów nie bronią się w żadnej opcji. Sandałki też jakieś dziwne...
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 19:28   #2715
maly_wredzius
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 66
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Regon Pokaż wiadomość
Przeglądając sklepy internetowe trafiłem na coś takiego: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2441047.html Powiedzcie mi proszę, że to mi się śni Jeszcze ta nazwa...

A wracając do niedawnej dyskusji o spodniach nad kostkę: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2399526.html Nie ogarniam, o ile u kobiet w pewnych warunkach mogą takie wyglądać dobrze, to u facetów nie bronią się w żadnej opcji. Sandałki też jakieś dziwne...
O BOZIU Współczesna moda męska mnie przeraża
maly_wredzius jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 19:29   #2716
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Regon Pokaż wiadomość
Przeglądając sklepy internetowe trafiłem na coś takiego: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2441047.html Powiedzcie mi proszę, że to mi się śni Jeszcze ta nazwa...

A wracając do niedawnej dyskusji o spodniach nad kostkę: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2399526.html Nie ogarniam, o ile u kobiet w pewnych warunkach mogą takie wyglądać dobrze, to u facetów nie bronią się w żadnej opcji. Sandałki też jakieś dziwne...
O mamo
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 19:44   #2717
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Regon Pokaż wiadomość
Przeglądając sklepy internetowe trafiłem na coś takiego: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2441047.html Powiedzcie mi proszę, że to mi się śni Jeszcze ta nazwa...

A wracając do niedawnej dyskusji o spodniach nad kostkę: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2399526.html Nie ogarniam, o ile u kobiet w pewnych warunkach mogą takie wyglądać dobrze, to u facetów nie bronią się w żadnej opcji. Sandałki też jakieś dziwne...
Na szczęście narzeczony wolałby nie nosić żadnych spodni niż coś takiego. Kto to nosi?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 20:04   #2718
Hiver
Raczkowanie
 
Avatar Hiver
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 419
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez maly_wredzius Pokaż wiadomość
O BOZIU Współczesna moda męska mnie przeraża
A mnie się podoba
Hiver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 20:48   #2719
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Mialam podobne ''spodnie'' jak cwiczylam aikido. Chyba hakama sie nazywalo.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 21:45   #2720
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Regon Pokaż wiadomość
Przeglądając sklepy internetowe trafiłem na coś takiego: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2441047.html Powiedzcie mi proszę, że to mi się śni Jeszcze ta nazwa...

A wracając do niedawnej dyskusji o spodniach nad kostkę: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2399526.html Nie ogarniam, o ile u kobiet w pewnych warunkach mogą takie wyglądać dobrze, to u facetów nie bronią się w żadnej opcji. Sandałki też jakieś dziwne...
to serio jest dział męski?
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 22:06   #2721
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
A leginsy imitujące spodnie baaardzo polubiłam. Po pierwsze, są na gumce, więc nie muszę non stop poprawiać paska ( mam duże biodra a szczupłą talię i zawsze miałam ten problem ze zwykłymi spodniami - w biodrach okej, w pasie 5 cm za dużo). Poza tym są nieprześwitujące, więc można śmiało nosić do nich co dusza zapragnie.
Też mam problem ze sporą różnicą między talią a biodrami. Dajesz radę nosić ołówkowe sukienki i sukienki "etui"? Mi na górze hula wiatr, kiedy pasuje mi w biodrach. Dosyć to wkurzające, bo czasem trzeba się elegancko ubrać, a bezproblemowe rozkloszowane są chyba uważane za mniej eleganckie...

Cytat:
Napisane przez Regon Pokaż wiadomość
Przeglądając sklepy internetowe trafiłem na coś takiego: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2441047.html Powiedzcie mi proszę, że to mi się śni Jeszcze ta nazwa...
Po nazwie myślałam, że to będzie ubranie dla kobiety Coś podobnego jak pod koniec lat 90. i całkiem na początku XXI wieku, wtedy takie wynalazki były stosunkowo popularne.
Ale dla faceta? I to jeszcze znowu za krótkie. Widzę to oczami wyobraźni, spod takich spodni na bank powinno być widać coś takiego:
http://www.menshealth.pl/forum/index...jstopy-part-2/

Cytat:
Napisane przez Regon Pokaż wiadomość
A wracając do niedawnej dyskusji o spodniach nad kostkę: http://www.zara.com/pl/pl/m%C4%99%C5...3p2399526.html Nie ogarniam, o ile u kobiet w pewnych warunkach mogą takie wyglądać dobrze, to u facetów nie bronią się w żadnej opcji. Sandałki też jakieś dziwne...
Wygląda, jakby miał wodę w piwnicy, musiał zejść po jakiś dżem albo kompot, a potem zapomniał się przebrać i tak wyszedł z domu
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 22:24   #2722
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Ja to caly rok glownie legginsy nosze, bo spodnie prawie zawsze sa na mnie za duze.. Latem jeszcze sukienki. Wiec pewnie tez rozwalam legginsami :p
Ja też cały rok rozwalam legginsami ale są całkiem kryjące - jak spodnie i zawsze mam coś przykrywającego tylek
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 23:04   #2723
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;50547362][COLOR=Silver]
Ale dla faceta? I to jeszcze znowu za krótkie. Widzę to oczami wyobraźni, spod takich spodni na bank powinno być widać coś takiego:
http://www.menshealth.pl/forum/index...jstopy-part-2/
[/QUOTE]
hahahhahaha już widzę mojego starego w czymś takim
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 10:10   #2724
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
to serio jest dział męski?
Przynajmniej tak jest podpisany :-P Wszedłem tam, bo na ostatnich wyprzedażach kupiłem w Zarze świetne czarne, lekko jakby woskowane, niedresowe joggery i chciałem zobaczyć, co mają tym razem, a tu takie klopsy Zresztą w Zarze ogólnie mam problem ze spodniami, bo przy mojej w miarę regularnej sylwetce dopasować fajnie wyglądające na pierwszy rzut oka spodnie jest bardzo trudno. Nie wiem, na kogo one są krojone. Spodnie, które kupiłem mają rozmiar XL, bo do L nogi mi ledwo wchodziły, podczas gdy normalnie noszę M lub L. Aż się zdziwiłem, że na górze pasują, chociaż to może dlatego, że one z założenia mają być tam trochę luźniejsze (ale bez efektu pieluchy ).

Edytowane przez Regon
Czas edycji: 2015-03-06 o 10:12
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 12:02   #2725
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Mój facet zawsze narzeka jak ma spodnie kupić. 185, troszkę przy kości (parę kilo za dużo ma) i jak wchodzi do sklepu to najpierw rzucają się w oczy rurki i inne dopasowane spodnie. Nawet jak znajdzie spoko spodnie, to sie okazuje, że jest za wysoki :P A on musi mieć szersze i luźne (nie wiem, który facet lubi jak mu się jajka cisną). Więc marudzi i w końcu kupuje w necie.

Raz znalazł bojówki, ale były z tak cienkiego materiału, że bał się że pękną zaraz. Gdzie się podziały spodnie proste z przetarciami i koszule z naszyciami?
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 13:10   #2726
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez pannaatopowa Pokaż wiadomość
Mój facet zawsze narzeka jak ma spodnie kupić. 185, troszkę przy kości (parę kilo za dużo ma) i jak wchodzi do sklepu to najpierw rzucają się w oczy rurki i inne dopasowane spodnie. Nawet jak znajdzie spoko spodnie, to sie okazuje, że jest za wysoki :P A on musi mieć szersze i luźne (nie wiem, który facet lubi jak mu się jajka cisną). Więc marudzi i w końcu kupuje w necie.

Raz znalazł bojówki, ale były z tak cienkiego materiału, że bał się że pękną zaraz. Gdzie się podziały spodnie proste z przetarciami i koszule z naszyciami?
Moj kupuje bojowki w militaria.pl Nie wiem jakiej dokladnie firmy ale maja dobra jakosc. A normalne proste nie obcisle jeansy kupil ostatnio w 4f.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 14:00   #2727
Pola21
Raczkowanie
 
Avatar Pola21
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 107
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Rozwalają mnie faceci z torebkami... drobiazgi typu portfel i klucze powinien zmieścić w kieszeniach, coś większego ewentualnie zapakować w plecak. Pewnie przewijał się tu temat noszenia przez facetów torebek swoich dziewczyn, "bo taka ciężka" jak widzę na ulicy gościa niosącego torebkę swojej kobiety, mam ochotę podejść i zapytać, czy błyszczykiem też mu się każe malować? uważam to za mega rozwalacz, nigdy w życiu nie dałabym facetowi nieść swojej torebki, choćby nie wiem jak ciężka była.

Rozumiem tego gościa z reklamy, myślę że w głębi serca każdy facet tak czuje

https://www.youtube.com/watch?v=DuScm9FZPmQ
__________________
"nie żyje się, nie kocha się, nie umiera się-na próbę..." JP II
-
-
-
Dany Heatley...
Pola21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 14:50   #2728
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pola21 Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie faceci z torebkami... drobiazgi typu portfel i klucze powinien zmieścić w kieszeniach, coś większego ewentualnie zapakować w plecak. Pewnie przewijał się tu temat noszenia przez facetów torebek swoich dziewczyn, "bo taka ciężka" jak widzę na ulicy gościa niosącego torebkę swojej kobiety, mam ochotę podejść i zapytać, czy błyszczykiem też mu się każe malować? uważam to za mega rozwalacz, nigdy w życiu nie dałabym facetowi nieść swojej torebki, choćby nie wiem jak ciężka była.

Rozumiem tego gościa z reklamy, myślę że w głębi serca każdy facet tak czuje

https://www.youtube.com/watch?v=DuScm9FZPmQ
Prawda.

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 14:56   #2729
pannaatopowa
Zakorzenienie
 
Avatar pannaatopowa
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 463
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Pola21 Pokaż wiadomość
Rozwalają mnie faceci z torebkami... drobiazgi typu portfel i klucze powinien zmieścić w kieszeniach, coś większego ewentualnie zapakować w plecak. Pewnie przewijał się tu temat noszenia przez facetów torebek swoich dziewczyn, "bo taka ciężka" jak widzę na ulicy gościa niosącego torebkę swojej kobiety, mam ochotę podejść i zapytać, czy błyszczykiem też mu się każe malować? uważam to za mega rozwalacz, nigdy w życiu nie dałabym facetowi nieść swojej torebki, choćby nie wiem jak ciężka była.

Rozumiem tego gościa z reklamy, myślę że w głębi serca każdy facet tak czuje

https://www.youtube.com/watch?v=DuScm9FZPmQ
ja na szczęście mam torbę unisex (taką szkolną na ramię) i plecak więc jak facet mi potrzyma to wiochy nie ma, ale jak kobieta się napakuje w torbę że jej utrzymać nie może to niech dzwiga, albo pakuje mniej. Nigdy nie zrozumiem niepraktycznych, niepakownych i nienadających się do noszenia toreb na co dzień. Idąc na zakupy czy spacer priorytetem jest wygoda.

Noszenie torebek przez facetów (ich własnych) uważam za... A nie zostawię to dla siebie. Są w ogóle męskie torebki? Może i są, bo co się zmieści w rurki?

Rozwalił mnie ten gość z reklamy, który torebkę wziął przez reklamówkę. Jak toksyczną rzecz
__________________
Szczęście w budowie...

Życie jest jak jazda na rowerze. Żeby utrzymać równowagę musisz się poruszać naprzód. A. E.
pannaatopowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-06, 16:06   #2730
_czarny_kot
Zakorzenienie
 
Avatar _czarny_kot
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 5 397
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Dziwi mnie noszenie przez was legginsów na co dzień. Przecież to element stroju sportowego np na fitness, siłownię, jogging. Serio chodzicie w legginsach na uczelnię, do pracy? I co do tego marynarka? Bo według mnie tylko bluza.
_czarny_kot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 23:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:31.