Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-05, 08:12   #3211
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość

Pochwalę się Wam, że dostałyśmy w pracy na dzień kobiet talon do Douglasa na 250zł + rabat 20% na wszystko
Teraz nie wiem na co wykorzystać tą kwotę - na perfumy czy jakiś górnopółkowy podkład? Co byście wybrały?
Jeśli podkład to znacie coś godnego polecenia dla cery mieszanej?
Wow, ale super prezent! Taki dzień kobiet to ja rozumiem,a nie zdechłe tulipany

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

Ok, a wracając na tory mody, na innym wątku dostałam linka do takiego bloga http://www.brooklynblonde.com/
całkiem, całkiem. Jak Wam się podoba?

Instagram tej dziewczyny tutaj: https://instagram.com/brooklynblonde1/

Nie znałam wcześniej, dzięki za linka !

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
te z angielskich h&m sa ok, ale z polskich nie Miałam taki sam model z angli i z polski, z polski po miesiacu do wyrzucenia sie nadawały tak sie powypychały i porozciągały, a te z Angli były nie do zdarcia
Prawda Kupiłam kiedyś jeansy w angielskim H&M i nosiłam kilka lat!

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość

Zdecydowałam, że kupię perfumy i zostanie mi jeszcze ok 80zł na podkład i stwierdziłam, że wypróbuję dr Irena Eris Provoke Matt. Czy miałyście z nim do czynienia? Na blogach ma dużo pozytywnych opnii, cena nie jest wygórowana.
Nie używałam, ale czytałam dośc dobre opinie. Daj proszę znać jak kupisz i poużywasz Też może się skuszę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 13:37   #3212
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Ja kupowałam swoje w sh za góra 10 zł i są nie do zdarcia. Noszę je w teren w pracy i naprawdę dużo przeszły, a są jak nówki. Firmy New Look, Mark & Spencer czy Atmosphere (Denim Co).
Chętnie bym się im bliżej przyznała, ale niestety nie mam dostępu do tych sklepów

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Mam dwie pary z h&m- czarne sprzed dwóch lat- super są! Nie rozciągają się, ładnie podkreślają figurę i niebieskie sprzed miesiąca i to już nie jest to samo Żebym wiedziała, to z 10 par tych czarnych bym wzięła....
u mnie h&m też odpada, siostra sobie kupiła jakiś czas temu i już wyglądają koszmarnie

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Dziewczyny super jegginsy sa w Mango, mam juz chyba 3 rok i nic sie nie dzieje jakosc jest:lo ve:
ooo super ! liczyłam właśnie na mango zaraz zerknę na stronę co oferują

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja swoje ulubione kupiłam w F&F Dałam za nie na jakiejś przecenie 21zł a są nie do zdarcia. I w ogóle są tak wygodne że mogłabym cały czas w nich chodzić.
Jak tylko wracam z pracy to od razu wskakuję w te legginsy. Piorę je co chwila i nic a nic się nie dzieje. Kolor nadal głęboki czarny, kolana się nie wypychają, szwy nie przekręcają. Polecam
Dziękuję za polecenie, zerknę do tesco
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 14:58   #3213
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które używają toniku Norel z kwasem migdałowym

"Chodzę" koło niego już od jakiegoś czasu, bo mam wątpliwości, czy będzie dla mnie odpowiedni, czy nie zrobi mojej skórze krzywdy
Nigdy nie używałam żadnych kwasów, stąd mój sceptycyzm. Poczytałam trochę opinii w internecie na temat tego toniku i zgłupiałam
Jakie macie o nim zdanie? Jak wygląda Wasza pielęgnacja przy stosowaniu tego toniku?

Edytowane przez Agnessa*
Czas edycji: 2015-03-05 o 15:00
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 16:24   #3214
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa czy u mnie w firmie coś na dzień kobiet dostaniemy...
U mnie pewnie tulipans albo roza.

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Ja jestem życiową optymistką i zawsze widzę pozytywy, nawet w najgorszej sytuacji a czytając Twój post można się po prostu załamać i nic nie robić, bo wszystko jest przerażające
A ja trochę czarnowidząca bojąca dupa. Szczególnie w kwestiach "na zawsze".



Gdzieś przewinęła się kwestia sal weselnych. Byłam ostatnio z koleżanką, która poszukuje, w kilku w okolicy i tragedia, same paskudnie kiczowate z plastikowymi barierkami i styropianowymi łabędziami.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 17:41   #3215
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Mangowe jegginsy dziewczyny super i gruba taka bawelna, zwęzaja nogi, wyszczuplaja....super są
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:03   #3216
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które używają toniku Norel z kwasem migdałowym

"Chodzę" koło niego już od jakiegoś czasu, bo mam wątpliwości, czy będzie dla mnie odpowiedni, czy nie zrobi mojej skórze krzywdy
Nigdy nie używałam żadnych kwasów, stąd mój sceptycyzm. Poczytałam trochę opinii w internecie na temat tego toniku i zgłupiałam
Jakie macie o nim zdanie? Jak wygląda Wasza pielęgnacja przy stosowaniu tego toniku?
Ten? Jak dobrze pamiętam on ma tylko 5% migdałowego i niskie pH ( ale to byś musiała sprawdzić).
Jeśli jest tak jak mi się wydaje, powinien być efektywny. Kolejno, forma żelowa sprzyja bardziej równomiernej aplikacji specyfiku. Neutralizator żaden nie będzie Ci potrzebny.

Edytowane przez Phoebee
Czas edycji: 2015-03-05 o 21:05
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 18:49   #3217
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ten? Jak dobrze pamiętam on ma tylko 5% migdałowego i niskie pH ( ale to byś musiała sprawdzić).
Jeśli jest tak jak mi się wydaje, powinien być efektywny. Kolejno, forma żelowa sprzyja bardziej równomierne rozłożenie specyfiku. Neutralizator żaden nie będzie Ci potrzebny.
Tak, dokładnie o ten mi chodzi Czyli nie powinnam się go bać? Raczej nie zaszkodzi, a pewnie może pomóc?
Ma świetne opinie na wizażu, dość przekonujące A jakie filtry powinnam przy nim używać?
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-05, 21:12   #3218
mm111111
Wtajemniczenie
 
Avatar mm111111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 244
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Agnessa* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które używają toniku Norel z kwasem migdałowym

"Chodzę" koło niego już od jakiegoś czasu, bo mam wątpliwości, czy będzie dla mnie odpowiedni, czy nie zrobi mojej skórze krzywdy
Nigdy nie używałam żadnych kwasów, stąd mój sceptycyzm. Poczytałam trochę opinii w internecie na temat tego toniku i zgłupiałam
Jakie macie o nim zdanie? Jak wygląda Wasza pielęgnacja przy stosowaniu tego toniku?
Kupiłam go i polecam. Super zwęża pory, skóra jest bardziej jędrna i odżywiona. Tylko nie stosuję go na wacik, tylko prosto na dłoń i wklepuję w twarz.
mm111111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-05, 22:07   #3219
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
Mangowe jegginsy dziewczyny super i gruba taka bawelna, zwęzaja nogi, wyszczuplaja....super są
Monia, a wrzuciłabyś jakieś zdjęcie w tych jegginsach ?
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 05:35   #3220
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Monia, a wrzuciłabyś jakieś zdjęcie w tych jegginsach ?
oj nieee, bo one juz stare i z 4 lata maja, zamek na tyłku maja jeszcze....nie...przepras zam, ale juz sa naprawde stare i paraduje w nich po chałupie tylko.... juz jakby nie było troche są ten teges..wysłuzone...
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 07:51   #3221
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
U mnie pewnie tulipans albo roza.



A ja trochę czarnowidząca bojąca dupa. Szczególnie w kwestiach "na zawsze".



Gdzieś przewinęła się kwestia sal weselnych. Byłam ostatnio z koleżanką, która poszukuje, w kilku w okolicy i tragedia, same paskudnie kiczowate z plastikowymi barierkami i styropianowymi łabędziami.
No co Ty przecież girlandy z balonów, poplamiona pseudo satyna, gołąbki i serpentyny to szczyt marzeń każdej polskiej panny młodej! Mam wrażenie, że większość właścicieli sal weselnych zatrzymała się w latach 90tych i myśli, że na tym kiczu (dzisiaj to kicz) dalej będzie kokosy łupać jak kiedyś...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 08:37   #3222
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
No co Ty przecież girlandy z balonów, poplamiona pseudo satyna, gołąbki i serpentyny to szczyt marzeń każdej polskiej panny młodej! Mam wrażenie, że większość właścicieli sal weselnych zatrzymała się w latach 90tych i myśli, że na tym kiczu (dzisiaj to kicz) dalej będzie kokosy łupać jak kiedyś...
no i jeszcze niestety będzie, bo innych sal po prostu nie ma :/Ok, nie liczę bardziej luksusowych miejsc typu Grand Hotel czy Raddison Blu, ale to są na prawdę drogie miejsca (a poza tym ich sale też nie są jakieś "wow" szczerze mówiąc, oba miejsca poznałam, bo coś u nich organizowaliśmy, tyłka nie urywa; w Grandzie miałam nawet okazję widzieć salę przystrojoną na ślub następnego dnia - nic specjalnego, też było kilka kiczowatych elementów :/). No ale przynajmniej nie mają kanarkowych ścian, fantazyjnych kafelek i starych zasłon. Przykro mi to mówić, ale poczucie estetyki właścicieli takich miejsc jest praktycznie zerowe Kurcze, jak nie się na czym nie znasz to zatrudnij specjalistę, gdzie Ci wszyscy dekoratorzy po studiach? Sory, już mi lżej
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:37   #3223
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez mm111111 Pokaż wiadomość
Kupiłam go i polecam. Super zwęża pory, skóra jest bardziej jędrna i odżywiona. Tylko nie stosuję go na wacik, tylko prosto na dłoń i wklepuję w twarz.
Dziękuję za info A po jego użyciu stosujesz jakieś filtry?
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 09:42   #3224
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez monimyszek Pokaż wiadomość
oj nieee, bo one juz stare i z 4 lata maja, zamek na tyłku maja jeszcze....nie...przepras zam, ale juz sa naprawde stare i paraduje w nich po chałupie tylko.... juz jakby nie było troche są ten teges..wysłuzone...
hihi nie ma sprawy
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 10:09   #3225
a34
Zakorzenienie
 
Avatar a34
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 539
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Ciemna, jest tak, jak mowisz. Ale wlascicielom nie chce sie nic zmieniac, bo innych sal nie ma wiele, wiec chetni i tak sie znajda. Poza tym bylam pare razy na forum slubnym i dziewczyny sie zachwycaly podobnymi salami, wiec to nie jest tak, ze wszyscy je wybieraja z braku laku.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
'Cause for all we know we might be dead by tomorrow.
a34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 10:42   #3226
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
no i jeszcze niestety będzie, bo innych sal po prostu nie ma :/Ok, nie liczę bardziej luksusowych miejsc typu Grand Hotel czy Raddison Blu, ale to są na prawdę drogie miejsca (a poza tym ich sale też nie są jakieś "wow" szczerze mówiąc, oba miejsca poznałam, bo coś u nich organizowaliśmy, tyłka nie urywa; w Grandzie miałam nawet okazję widzieć salę przystrojoną na ślub następnego dnia - nic specjalnego, też było kilka kiczowatych elementów :/). No ale przynajmniej nie mają kanarkowych ścian, fantazyjnych kafelek i starych zasłon. Przykro mi to mówić, ale poczucie estetyki właścicieli takich miejsc jest praktycznie zerowe Kurcze, jak nie się na czym nie znasz to zatrudnij specjalistę, gdzie Ci wszyscy dekoratorzy po studiach? Sory, już mi lżej
Byłam w sierpniu świadkową i musze przyznać że sala była nawet nawet (ale dekorowali państwo młodzi więc ), ja tam bym się przyczepiła jedynie do bardzo śliskich kafelków na parkiecie. Swoją drogą co to za pomysł od czapy, żeby miejsce do tańczenia wykładać śliskimi kaflami?! Przecież wiadomo że tańczą panie na obcasach, osoby starsze, osoby nie do końca sprawne ruchowo, osoby pijane, no to przecież śliski parkiet jest prostą drogą do kalectwa!


Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ciemna, jest tak, jak mowisz. Ale wlascicielom nie chce sie nic zmieniac, bo innych sal nie ma wiele, wiec chetni i tak sie znajda. Poza tym bylam pare razy na forum slubnym i dziewczyny sie zachwycaly podobnymi salami, wiec to nie jest tak, ze wszyscy je wybieraja z braku laku.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
I tu jest pies pogrzebany- innych sal nie ma, wydamy pieniądze na ustrojenie sali tak by zakryć oryginalne paskudztwa, a właściciel cieszy michę, że forsa jest, zmieniać nie trzeba, bo interes się kręci...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 11:12   #3227
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
Ciemna, jest tak, jak mowisz. Ale wlascicielom nie chce sie nic zmieniac, bo innych sal nie ma wiele, wiec chetni i tak sie znajda. Poza tym bylam pare razy na forum slubnym i dziewczyny sie zachwycaly podobnymi salami, wiec to nie jest tak, ze wszyscy je wybieraja z braku laku.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
no jasne, że nie wszyscy, ja to rozumiem, ale kurczę jednak częściej słyszę narzekania, już mogłoby się coś zmienić, na prawdę
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Byłam w sierpniu świadkową i musze przyznać że sala była nawet nawet (ale dekorowali państwo młodzi więc ), ja tam bym się przyczepiła jedynie do bardzo śliskich kafelków na parkiecie. Swoją drogą co to za pomysł od czapy, żeby miejsce do tańczenia wykładać śliskimi kaflami?! Przecież wiadomo że tańczą panie na obcasach, osoby starsze, osoby nie do końca sprawne ruchowo, osoby pijane, no to przecież śliski parkiet jest prostą drogą do kalectwa!




I tu jest pies pogrzebany- innych sal nie ma, wydamy pieniądze na ustrojenie sali tak by zakryć oryginalne paskudztwa, a właściciel cieszy michę, że forsa jest, zmieniać nie trzeba, bo interes się kręci...
tez nie rozumiem kafelek zamiast paneli/wykładziny :/
A co do drugiego akapitu to też się zgadzam.
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 14:37   #3228
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
hihi nie ma sprawy
najgorszy ten zamek na zadzie....ale ja w nich tylko po domu, tak do ludzi nie chodze, ale jakościowo super....
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 15:52   #3229
justytynka
Zadomowienie
 
Avatar justytynka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 538
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Hej Dziewczyny które pisały o rozpoczynającej się budowie domu gratuluję Ja na ten weekend w planach mam krótki trip do Berlina- polecicie coś? (hostel, smaczne i w miarę tanie knajpki)
Aha i mam nadzieję, że pogoda dopisze, że będę musiała nosić okulary przeciwsłoneczne bo... robi mi się jęczmień na oku!
__________________
Instagram

Edytowane przez justytynka
Czas edycji: 2015-03-06 o 15:53
justytynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-06, 15:57   #3230
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny które pisały o rozpoczynającej się budowie domu gratuluję Ja na ten weekend w planach mam krótki trip do Berlina- polecicie coś? (hostel, smaczne i w miarę tanie knajpki)
Aha i mam nadzieję, że pogoda dopisze, że będę musiała nosić okulary przeciwsłoneczne bo... robi mi się jęczmień na oku!
Na kanale Szusz są vlogi, w których poleca konkretne hotele i knajpki/miejsca w Berlinie
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 16:03   #3231
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny które pisały o rozpoczynającej się budowie domu gratuluję Ja na ten weekend w planach mam krótki trip do Berlina- polecicie coś? (hostel, smaczne i w miarę tanie knajpki)
Aha i mam nadzieję, że pogoda dopisze, że będę musiała nosić okulary przeciwsłoneczne bo... robi mi się jęczmień na oku!
ale super, baw się dobrze
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 16:27   #3232
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez justytynka Pokaż wiadomość
I tu jest pies pogrzebany- innych sal nie ma, wydamy pieniądze na ustrojenie sali tak by zakryć oryginalne paskudztwa, a właściciel cieszy michę, że forsa jest, zmieniać nie trzeba, bo interes się kręci...
Nie wiem co ja bym wybrała spośród tego paskudztwa na własny ślub, ale na razie nie muszę się tym martwić, bo przede wszystkim pana młodego nie ma.
Co do "parkietu", to ja wszędzie widziałam kafelki. Wiadomo, nie niszczą się tak i łatwo je umyć.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-06, 23:30   #3233
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

dziewczyny, pamiętajcie że właśnie zaczał się weekend zniżek
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 07:00   #3234
sskers
batonik
 
Avatar sskers
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 025
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość
dziewczyny, pamiętajcie że właśnie zaczał się weekend zniżek
Jest gdzieś coś do Reserved? Wiesz może?
__________________

sskers jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 07:46   #3235
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez sskers Pokaż wiadomość
Jest gdzieś coś do Reserved? Wiesz może?
Druga rzecz -50% na dziale damskim (odzież, buty, dodatki)

Dziewczyny czy możecie polecić jakiś fajny sklep internetowy z torebkami? Typu etorba czy fleq? Szukam torebki i nic mi nie wpadło w oko do tej pory

__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 13:38   #3236
finan
Raczkowanie
 
Avatar finan
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 142
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Witam,
widzę, że dużo tu informacji.

Osobiście jest fanką odzieży i butów w klasycznych wzorach i fasonach. Są ponadczasowe. Zdarzyło mi się kupić kilka par butów (niestety po jednej parze), były super, a dziś już tych fasonów nie produkują. Po cichu liczę, za jakiś czas znowu te fasony będą w produkcji i wtedy kupię od razu kilka par
finan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 13:40   #3237
Agnessa*
Zakorzenienie
 
Avatar Agnessa*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 115
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Druga rzecz -50% na dziale damskim (odzież, buty, dodatki)

Dziewczyny czy możecie polecić jakiś fajny sklep internetowy z torebkami? Typu etorba czy fleq? Szukam torebki i nic mi nie wpadło w oko do tej pory
A patrzyłaś na internetowy sklep Venezii?
Agnessa* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 14:15   #3238
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Dziewczyny, pomocy !
Moja nowa torebka w kolorze nude (lakierowana) jest zabarwiona nieco na czarno od kurtki. Pewnie wiecie o co chodzi, wygląda jakby była czymś brudnym przetarta. Nie zeszło wodą, gumką do mazania ani nawet zmywaczem do paznokci Jakieś pomysły?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 16:12   #3239
monimyszek
Zakorzenienie
 
Avatar monimyszek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 435
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomocy !
Moja nowa torebka w kolorze nude (lakierowana) jest zabarwiona nieco na czarno od kurtki. Pewnie wiecie o co chodzi, wygląda jakby była czymś brudnym przetarta. Nie zeszło wodą, gumką do mazania ani nawet zmywaczem do paznokci Jakieś pomysły?
spróbuj płynem do mycia szyb
__________________
monimyszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-07, 16:25   #3240
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: Klasa sama w sobie - wątek miłośniczek klasyki, elegancji i prostoty część VI

Carpaibex spróbuj ciepłą wodą z szarym mydłem.
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-29 13:31:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.