Wykorzystane środki? brak możliwości zapisu na kurs :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 12:05   #1
n-nika
Zadomowienie
 
Avatar n-nika
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 162
Thumbs down

Wykorzystane środki? brak możliwości zapisu na kurs :(


Drogie Dziewczyny!
Skończyłam staż w lutym 2009 roku... w tym roku starałam się o to, aby dostać się na jakikolwiek kurs w UP który refunduje Unia, niestety jak zostałam poinformowana nie moge już korzystac z takich kursów ponieważ niby moje środki na dofinansowania z Unii wykorzystane, bo mój staż nie był z Funduszu Pracy tylko właśnie z unii i...(jak dobrze pamietam do 2012 roku nie moge się o nic starać)...
Chodzi o to, że znalazłam na stronie pewnej Akademi Masażu (w moich okolicach), że robią kurs masażu dla ludzi bezrobotnych zarejestrowanych w UP... tylko oczywiście cholera jasna teraz jest pytanie.... czy kursy z unii jakie proponuje UP, a kurs z takiej Akademii to jest to samo??? Więc moge się nie dostać
Może ktoś sie orientuje w tym?
jutro przejade się do UP i zapytam... ale może ktoś tez był w takiej sytuacji???
__________________
Poleruje rutynę swojego życia, nadajac jej idealny połysk...
--
~ Dyplomowana kosmetyczka ~
-
Urządzamy Nasz dom
zaKochana
n-nika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:16   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wykorzystane środki? brak możliwości zapisu na kurs :(

Cytat:
Napisane przez n-nika Pokaż wiadomość
Drogie Dziewczyny!
Skończyłam staż w lutym 2009 roku... w tym roku starałam się o to, aby dostać się na jakikolwiek kurs w UP który refunduje Unia, niestety jak zostałam poinformowana nie moge już korzystac z takich kursów ponieważ niby moje środki na dofinansowania z Unii wykorzystane, bo mój staż nie był z Funduszu Pracy tylko właśnie z unii i...(jak dobrze pamietam do 2012 roku nie moge się o nic starać)...
Chodzi o to, że znalazłam na stronie pewnej Akademi Masażu (w moich okolicach), że robią kurs masażu dla ludzi bezrobotnych zarejestrowanych w UP... tylko oczywiście cholera jasna teraz jest pytanie.... czy kursy z unii jakie proponuje UP, a kurs z takiej Akademii to jest to samo??? Więc moge się nie dostać
Może ktoś sie orientuje w tym?
jutro przejade się do UP i zapytam... ale może ktoś tez był w takiej sytuacji???
przeciez kursy dofinansowane z unii nie są dostępne tylko w up.
mozesz szukac na własna reke i up nie ma nic do tego.

ps.bzdurę ci powiedzieli.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 13:59   #3
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Wykorzystane środki? brak możliwości zapisu na kurs :(

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;22775135]przeciez kursy dofinansowane z unii nie są dostępne tylko w up.
mozesz szukac na własna reke i up nie ma nic do tego.

ps.bzdurę ci powiedzieli.[/QUOTE]

Kursów dofinansowanych z Unii możesz szukac m.in na stronie inwestycjawkadry.pl

Cytat:
Chodzi o to, że znalazłam na stronie pewnej Akademi Masażu (w moich okolicach), że robią kurs masażu dla ludzi bezrobotnych zarejestrowanych w UP... tylko oczywiście cholera jasna teraz jest pytanie....
Takie kursy urząd refunduje jeśli już, a nie EFS.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:54.