Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-18, 20:38   #1081
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Taki jest mój stan paznokci:



Musiałam je trochę spiłować, bo były nierówne. Ogólnie nie są w najgorszym stanie, jeszcze sie nie rozdwoiły i nie ma zadziorów..
Pewnie i tak mnie to dopadnie.
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 15:19   #1082
nataliaa92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 41
Dot.: Obgryzanie i pielęgnacja paznokci!!

Moje paznokcie cierpiały ok 15 lat przez moje zęby. Z wiekiem zauważyłam, że obgryzam/obgryzałam je tylko i wyłącznie przez stres. Przez ostatnie dwa lata gdy wyjeżdżałam zauważyłam, że nawet ich nie tknę. Niczym się nie przejmuję, pełen chillout! Jednak gdy wracam w rodzinne strony pokusa wraca. Tydzień temu wróciłam z nad morza. Byłam tam 7 dni. To wystarczyło aby stan moich paznokci się poprawił. Biała płytka jest już dość mocno widoczna. Długość idealna. Teraz czekam tylko aż jeszcze trochę podrosną i lecę do kosmetyczki by nadała im jakiś przyzwoity kształt. Gdyż ja jeszcze nie zapoznałam się tak dobrze z pilniczkiem aby samemu to ładnie wszystko równo zrobić Jeszcze muszę w najbliższym czasie udać się do Rossmana po jakąś odżywkę Pozdrawiam i życzę powodzenia! Ograniczcie stres, bo może u Was jest podobnie co do mnie ;]
nataliaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-26, 23:42   #1083
nyateneri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 105
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

To ja się pochwalę. Walczyłam od dziecka po dorosłe życie z obgryzaniem paznokci i ledwo coś odrosło, nawet nie wiem kiedy, sama niszczyłam to zębami.

I wreszcie mi się udało. Wystarczył naprawdę taniutki preparat "Paluszek" dostępny w aptece i drogerii. Zaledwie kilka złotych i okropnie gorzki smak.

Nosiłam go w torebce, smarując palce po każdym myciu rąk i po ponad miesiącu mam piękne paznokcie.

Preparatu używam nadal, choć już rzadziej, bo jednak odruch pozostał. Ale myślę, że teraz będzie już coraz lepiej, bo efekt jest cudowny i chodzę sobie szczęśliwa, że mam długie i ładnie polakierowane paznokcie.

Ważne jednak było, żeby mieć ten preparat na palcach zawsze, nawet w nocy. Po prostu nie rozstawałam się z nim. Poza tym-jakikolwiek zadziorek czy nierówność wyrównywałam pilniczkiem i polerką, żeby zębów nie kusiło.

Polecam więc i życzę wytrwałości, bo warto!

Edytowane przez nyateneri
Czas edycji: 2011-06-26 o 23:45
nyateneri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:10   #1084
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja tez niedawno rzucilam ten okropny nalog Jestem z siebie dumna... i nie stosowalam nic!
Kupilam kilka lakierow do paznokci u stop i pomalowalam u rak i tak do dzis maluje... codziennie albo co dwa dni zmieniam kolor zeby patrzec I mi sie spodobalo i po prostu sobie ... rosną..
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 15:48   #1085
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

witajcie Dziewczyny
nie wiedziałam, że jest taki wątek, i nie wiedziałam że aż tyle Was tu jest,
ja też obgryzam i skubię skórki... chyba ze 20 lat (masakra),
bardzo chciałabym przestać, moje paznokcie nie wyglądają dobrze choć akurat w tej chwili nie ma tragedii, bo od ok 2 tyg ograniczyłam ten paskudny nawyk...
kupię sobie odżywkę eveline 8 w 1 i mam zamiar całkowicie przestać. (nadzieja matką głupich)

W swoim życiu miałam etapy, że przestawałam, paznokcie robiły się trochę ładniejsze, mocniejsze, a płytka lekko dłuższa, ale wystarczyło trochę stresu ( np. szkoła, studia, jakieś problemy) i wszystko momentalnie legło w gruzach.


3mam za Was kciuki, walczmy z tym
<<, mam nadzieję, że kiedyś w ogóle nie będę odczuwała potrzeby obgryzania ( bo jak na razie sprawia mi to przyjemność w momencie gdy obgryzam, potem jestem na siebie wściekła)>>
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 08:25   #1086
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
witajcie Dziewczyny
nie wiedziałam, że jest taki wątek, i nie wiedziałam że aż tyle Was tu jest,
ja też obgryzam i skubię skórki... chyba ze 20 lat (masakra),
bardzo chciałabym przestać, moje paznokcie nie wyglądają dobrze choć akurat w tej chwili nie ma tragedii, bo od ok 2 tyg ograniczyłam ten paskudny nawyk...
kupię sobie odżywkę eveline 8 w 1 i mam zamiar całkowicie przestać. (nadzieja matką głupich)

W swoim życiu miałam etapy, że przestawałam, paznokcie robiły się trochę ładniejsze, mocniejsze, a płytka lekko dłuższa, ale wystarczyło trochę stresu ( np. szkoła, studia, jakieś problemy) i wszystko momentalnie legło w gruzach.


3mam za Was kciuki, walczmy z tym
<<, mam nadzieję, że kiedyś w ogóle nie będę odczuwała potrzeby obgryzania ( bo jak na razie sprawia mi to przyjemność w momencie gdy obgryzam, potem jestem na siebie wściekła)>>

Witaj,

razem przezwyciężymy ten nałóg.Silna wola+nadzieja=droga do sukcesu
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 10:42   #1087
agniesia1188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

.

Edytowane przez agniesia1188
Czas edycji: 2011-08-01 o 14:51
agniesia1188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 17:28   #1088
sonny98
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 3
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

ja nadal obgryzam paznokcie choć strasznie to nie wyglądają, ale nie są długie Mnie też pcha do kciuka teraz po raz setny w życiu próbuje przestać obgryzać. no i mi nawet idzie ja wciąż coś jem(nie jestem gruba oczywiście!!!!!)np. paluszki. No potem się poruszam i zamaczam ręce w lodowatej wodzie. To pomaga serio!!!!! Nie miałam po tym chęci obgryzania. Niesamowite!!! A co do tego kciuka to go najpierw spiłuj a potem zamocz w tej zimnej najlepiej lodowatej wodzie, no powstrzymuj się!!silna woda najważniejsza!!ja długo nie obgryzałam jak byłam w Egipcie widać woda pomaga. No to życzę szczęścia
sonny98 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 06:57   #1089
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

Ja po raz setny próbuję nie obgryzać, mam nawet dobrą odzywkę sally hansen i ten płyn paluszek, ale co z tego, skoro zawsze mnie ciągnie do obgryzania? eh,.
__________________
Wymianka kosmeyczna:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=30110072 #post30110072


_________________________ __________________

Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 09:12   #1090
hirouu
Przyczajenie
 
Avatar hirouu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

(...)
__________________
` cisza i ogień

Edytowane przez hirouu
Czas edycji: 2013-09-09 o 13:26
hirouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-06, 10:05   #1091
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

jeśli jesteś praworęczna, to paznokcie prawej dłoni szybciej się scierają
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 11:27   #1092
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

Cytat:
Napisane przez butterflyer Pokaż wiadomość
no ja mam podobnie...ale tak sie zastanawiam, czy gdybym zadbala o skórki żeby nie były takie suche to moze nie miałabym co obgryzać i nie robiłabym tego? myślicie, że to poskutkuje?
Uwierz mi, że przestaniesz. Ciągle wcieraj kremy, olejki, na noc krem i rękawiczki. Po jakimś czasie nie będzie denerwujących zadziorów i nie będzie kusić
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 02:51   #1093
Paula81208
Przyczajenie
 
Avatar Paula81208
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 17
Dot.: Paznokcie -pomóżcie!

Ja rowniez mam problem z obgryzaniem paznokci.
Palce srodkowe prawej i lewej dloni wygladaja jak u faceta.. ;/
Gdy je pomaluje, nie widac, ze sa brzydkie, jednak mam tak jakby blokade w mozgu - no bo skoro mam brzydkie paznokcie, to nie powinnam ich malowac, bo to robia tylko te dziewczyny, ktore maja sie "czym pochwalic".
Przez obgryzanie mam jeszcze jeden problem - kazdy paznokiec rosnie w innym tempie, a jasniejszy "odrost" jest krzywy.

Czy ma ktos pojecia jak mozna (i czy w ogole jest to mozliwe?) to "wyprostowac"?
__________________
Cele:
- zdać maturę
- nauczyć się chodzenia na obcasach
- przestać obgryzać paznokcie
- schudnąć 10 kg


8.12.2008 & 6.11.2010
zakochana & zaręczona
Kocham Cię ponad wszystko, Mati !
Endless love
Paula81208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 07:12   #1094
Enigmama
Raczkowanie
 
Avatar Enigmama
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 497
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

jak czytam wasze posty to jakbym ja sama to pisała, obgryzałam jakies 16 lat! oczywiscie kilka razy udało mi się zapuścic ale bardzo szybko wracałam - wystarczyły jakies stresy.
jakis czas temu postanowilam przedłuzyc paznokcie, na poczatku mialam na tipsie żele, a pozniej na formie, ostatnie swoje zażelowane. Przedużyla mi sie wplytka paznokcia i oduczylam sie obgryzania ale niestety walczę teraz ze skutkami nieumiejetnie zakladanych paznokci, na szczescie bardzo szybko rosną ostatni raz żel mialam w kwietniu, a do całkowitego pozbycia sise plytki na której byl zel zostały mi jakies 2 mm.
Niestety po zdjeciu znowu szybko skrócila sie plytka bo moglam znowu grzebac pod paznokciami ,ale teraz i tego nawyku sie pozbyłam. wyglądają o wiele lepiej choc nie sa jeszcze takie zdrowe, co chwila się łamią. Ale ejsetm na dobrej drodze, ciesze sie ze juz tego nie robie i naprawde mysle ze juz nie wróce do tego kupilam sobie mase kolorowych lakierów i traktuje je odżywką a potem kolorkiem
__________________
„Ludzie są jak góry: wielcy wydają się z bliska mniejsi, a mali – więksi (…)” - Aleksander Świętochowski

Alicja 06.08.2005 rok 3050 g 55 cm
Hanna 27.03.2008 rok 3350 g 59 cm
Dorotka 21.09.2012 rok 3540 g 58 cm
Moje skarby!
Kruszynka
Enigmama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 18:00   #1095
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja obgryzałam odkąd pamiętam. W starszych latach szkoda mi było zębów, więc je co chwile obcinałam, obrywałam itd
Udało mi się przestać na kilka miesięcy a potem znowu
Jak już mam paznokcie to dużo łatwiej się powstrzymać od ich niszczenia niż jak są krótkie
Wg mnie najważniejsza jest silna wola. Gorzkie żele mi nie pomogły za to pomalowanie paznokci na ładny kolor owszem bo każdy milimetr jest wtedy widoczny co zachęca mnie do zapuszczania! a wstyd pokazywania takich brzydali to inna sprawa:P

Zapuszczam ponownie od miesiąca a żeby się zebrać na to potrzebowałam 7 miesięcy..no na szczęście bezstresowe wakacje działąją cuda
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:28   #1096
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Coccinellaa Pokaż wiadomość
Ja obgryzałam odkąd pamiętam. W starszych latach szkoda mi było zębów, więc je co chwile obcinałam, obrywałam itd
Udało mi się przestać na kilka miesięcy a potem znowu
Jak już mam paznokcie to dużo łatwiej się powstrzymać od ich niszczenia niż jak są krótkie
Wg mnie najważniejsza jest silna wola. Gorzkie żele mi nie pomogły za to pomalowanie paznokci na ładny kolor owszem bo każdy milimetr jest wtedy widoczny co zachęca mnie do zapuszczania! a wstyd pokazywania takich brzydali to inna sprawa:P

Zapuszczam ponownie od miesiąca a żeby się zebrać na to potrzebowałam 7 miesięcy..no na szczęście bezstresowe wakacje działąją cuda
Z tym się zgadzam w 100%
Ja zapuszczam paznokcie od jakichś dwóch miesięcy i są nie do poznania. Jak się chce, to wszystko można zrobić i rzucić każdy, nawet największy nałóg.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 14:39   #1097
karola_d
Raczkowanie
 
Avatar karola_d
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 251
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Zawsze miałam okropne paznokcie przez obgryzanie. Są kruche, łamliwe, rozdwajają się i co najgorzsze są krzywe. Po prostu jedna płytka jest np mala i okrągła, zgrabna, druga łopata itp.
Można zrobić coś z tym u manikiurzystki, skorygować ich kształt, żeby były wszystkie równe i ładne?
karola_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 16:56   #1098
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez karola_d Pokaż wiadomość
Zawsze miałam okropne paznokcie przez obgryzanie. Są kruche, łamliwe, rozdwajają się i co najgorzsze są krzywe. Po prostu jedna płytka jest np mala i okrągła, zgrabna, druga łopata itp.
Można zrobić coś z tym u manikiurzystki, skorygować ich kształt, żeby były wszystkie równe i ładne?
Jasne, że można. Najpierw proponuję jednak zadbać o ich stan po obgryzaniu - jeść warzywa, owoce, pić dużo wody i wsmarowywać oliwkę. Z doświadczenia wiem, że najgorsza jest długość paznokcia pt."ni w te ni we wte", ani długie ani krótkie. Ale jak już przejdzie się przez tę magiczną granicę opuszka () to nie będzie korciło, aby je gryźć.
Dbajmy przede wszystkim o nasze ciało od wewnątrz, na dobre nam to wyjdzie. Wiem, że brzmi banalnie, ale taka prawda. Z kosmetyczką bym poczekała, zobaczysz, że same też są w stanie ładne odrosnąć (ja moje po obgryzaniu piłowałam tylko raz w ciągu dwóch miesięcy i mam kształt super, może później wrzucę tutaj zdjęcie ).
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 16:35   #1099
alkaaa00
Rozeznanie
 
Avatar alkaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 971
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

U mnie przez obgryzanie moje dwa paznokcie rosną jakoś w bok ... Czekam aż dojdą do siebie i czekam.
__________________
blog: http://alicelook.blogspot.com/
alkaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 20:14   #1100
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Nie przejmuj się!
mi też trochę w bok rosną tylko nie wiem czy od obgryzania czy dlatemu, że niektóre palce mam krzywe
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:27   #1101
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

To moje paznokcie po dwóch miesiącach zapuszczania po kilkunastu latach obgryzania Jak widać wiele im brakuje do szczęścia, ale to i tak bardzo ładny wynik jak na mnie. Poczekam, aż trochę odrosną i idę do manicurzystki coś z nimi zrobić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj__cie0200.jpg (46,0 KB, 82 załadowań)

Edytowane przez cu.Kinia
Czas edycji: 2011-08-29 o 16:29 Powód: dopisuję tekst.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 18:52   #1102
alkaaa00
Rozeznanie
 
Avatar alkaaa00
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 971
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Kinia są bardzo ładne Mi jeszcze trochę brakuję do takich .
__________________
blog: http://alicelook.blogspot.com/
alkaaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 19:35   #1103
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
To moje paznokcie po dwóch miesiącach zapuszczania po kilkunastu latach obgryzania Jak widać wiele im brakuje do szczęścia, ale to i tak bardzo ładny wynik jak na mnie. Poczekam, aż trochę odrosną i idę do manicurzystki coś z nimi zrobić.
Super są Takie zdjęcia to motywacja dla innych

Ja muszę wkleić zdjęcie moich - zmieniły się nie do poznania. Nawet prawie się nie rozdwajają
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 04:24   #1104
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Dziękuję, dziewczynki Wstawiłam, żeby udowodnić, że naprawdę można zrobić coś fajnego z największych ogryzków, wystarczy silna wola, zdrowe odżywianie no i szczere chęci.
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 11:54   #1105
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez cu.Kinia Pokaż wiadomość
To moje paznokcie po dwóch miesiącach zapuszczania po kilkunastu latach obgryzania Jak widać wiele im brakuje do szczęścia, ale to i tak bardzo ładny wynik jak na mnie. Poczekam, aż trochę odrosną i idę do manicurzystki coś z nimi zrobić.
nic im do szczęścia nie brakuje ! są śliczne
ja mam dłuuuugie palce i żeby się 'przebiły' paznokcie przez opuszek trzeba trochę poczekać. I tak...paznokcie lewej dłoni są łsdniejsze- efekt ścierania paznokci u osoby praworęcznej? U palców wskazujących są krótsze, ale nic no damy radę
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 21:47   #1106
STP
Raczkowanie
 
Avatar STP
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 157
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Oj dziewczyny, tylko wam pozazdrościć
Obgryzałam od dziecka, potem zwalczyłam mniej więcej na dwa lata i wtedy moje paznokcie były niemalże dumą mojej rodziny Miały po dwa centymetry i, kurcze, byłam z tych pazurów dumna jak nigdy.
A teraz znowu obgryzam, masakra. I nawet już silnej woli nie mam, bo jak się przyłapuję na tym, to myślę "kur*a, nie powinnam, będą brzydkie... a, co mi tam"

Próbowałam gorzkich preparatów, noszenia rękawiczek (nawet na co dzień), jedyne, co w miare pomaga, to pomalowanie takich tycich kikutów - ale to działa tylko do zmycia, jak zmyję, to już, coś mi pcha te paluchy do paszczy, masakra :/

Nie wiem, ma ktoś jeszcze dla mnie jakiś pomysł? Bo jedyne co mi przychodzi teraz do głowy, to żeby mnie ktoś linijką po łapach bił za każdym razem
STP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 10:48   #1107
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

maluj i nie zmywaj
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 23:30   #1108
STP
Raczkowanie
 
Avatar STP
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 157
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

niezmywane po dłuższym czasie wyglądają tragicznie :c Nawet jeśli je pokryję tym samym, to i tak widać że gdzieniegdzie tego lakieru nie było :c
bu.
STP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 13:26   #1109
cu.Kinia
Wtajemniczenie
 
Avatar cu.Kinia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 009
GG do cu.Kinia
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Dorzucam moje pazury celem zmotywowania reszty walczących
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj__cie0201 (1).jpg (50,0 KB, 73 załadowań)
cu.Kinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 21:27   #1110
Coccinellaa
Raczkowanie
 
Avatar Coccinellaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 47
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez STP Pokaż wiadomość
niezmywane po dłuższym czasie wyglądają tragicznie :c Nawet jeśli je pokryję tym samym, to i tak widać że gdzieniegdzie tego lakieru nie było :c
bu.
to zmywaj i szybko maluj!
a jak aż taki problem jest u Ciebie to lepiej jakieś odstresowanie najpierw?
ziółka, magnez?

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

cu.Kinia dla tej dumy warto takie mieć, prawda ??
też tak pękam i chce dobić do 2 cm
Coccinellaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:07.