Praca na stacji benzynowej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-24, 23:41   #1
Mneme
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 619

Praca na stacji benzynowej


Witam

Mam nadzieję, że nie było podobnego wątku. Jeśli był to z góry przepraszam, ale szukałam i nie znalazłam.

Czy macie jakieś doświadczenia w pracy na stacji benzynowej, bądź informacje dotyczące tego typu pracy? Jutro idę na rozmowę wstępną w sprawie pracy na Orlenie.

Zastanawia mnie ile mniej więcej można w takim miejscu zarobić i jak od kuchni wygląda tego typu robotka Miałam okazję pracować w wielu miejscach (chociaż głównie była to praca dorywcza), ale ze stacjami benzynowymi nie miałam jeszcze nigdy do czynienia.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! buziaki
Mneme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 06:23   #2
MHS
Raczkowanie
 
Avatar MHS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Radosna Polska
Wiadomości: 145
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Miałem kolegę, który pracował na stacji (nie Orlen) i i był średnio zadowolony, ale miał też nieciekawych przełożonych, a płaca bardzo mała w stosunku do czasu spędzonego na stacji i obowiązków.

I drugi kolega studiuje i dorabia(ł?) na stacji BP - w pełni zadowolony; mili przełożeni, mili współpracownicy, konkretne obowiązki, zero bezpłatnych nadgodzin, kawa i batonik za darmo
__________________
Sensem życia jest nadać życiu sens...
MHS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 01:59   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Dopiero co byl podobny watek - http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=258520
nawet myslalam, ze to ten sam, ale faktycznie inaczej sie nazywa.

Stacje bp faktycznie kojarza sie mi z mila atmosfera.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 23:17   #4
absta
Zadomowienie
 
Avatar absta
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 1 509
GG do absta
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Hej Ja kiedyś pracowałam na staci paliw i powiem szczerze, że bardzo chwaliłam sobie tę pracę, to była jeszcze stacja, na której nie było samoobsługi, więc cały czas miałam do czynienia z nowymi ludźmi.
Szefa miałam super, gorzej ze współpracownikami, bo niestety na stacjach obracana jest duża gotówka i były duże manka. Ja po pewnym czasie miałam dość dopłacania do interesu i się zwolniłam, a moja współpracowniczka dorobiła się nowego samochodu. Takie są realia, ale oczywiście nie powiedziane, że Ty na takich ludzi trafisz.
Mam nadzięję, że Ci się powiedzie, pracę polecam...
absta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 17:19   #5
inz87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 59
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Odświeżam wątek.

Posiada któraś z Was doświadczenie w pracy na stacji benzynowej? Jak tam jest? Jak się pracuje, jakie umowy, jakie zarobki? Który pracodawca najlepszy?
inz87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:29   #6
caroline900
Raczkowanie
 
Avatar caroline900
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 73
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Ja pracuje na jednej ze stacji i jestem zadowolona, mimo ze pracujemy po 12h i klienci czasem wkurzaja, no coż pracuje juz rok ok 15 dni w miesiacu a reszte mam wolne, za nadgodziny mi placa , premie itp. Atmosfera przyjemna mino ze jak to na stacji bywa duzo ludzi sie przewija. Na dniówkach czasem duzy ruch, ale da sie przezyc ( stacja w centrum miasta) a nocki jak narazie spokojne. Do obowiązków nalezy takze sprzatanie tzn mycie podłogi, danego rejonu itp . W porownaniu z praca na tasmie ta praca jest lekka, sa dni ze sie obijamy. Mozemy sobie usiąść na spokojnie. Co do zarobków to zalezy czy ineteresuje sie stacja ajencja czy sieciówka, ale wychodzi na to samo róznica czasem 100zł na wypłacie . Takze nie ma źle, na poczatku myslalam ze sobie nie poradze ale dzis juz lajtowo )
caroline900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 14:54   #7
Fara25
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 314
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Klienci na stacjach benzynowych to zło absolutne. Nie mówię o kierowcach, bardziej o pijanych klientach... masakra
Fara25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 15:22   #8
leuwen
Zadomowienie
 
Avatar leuwen
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 464
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Cytat:
Napisane przez Mneme Pokaż wiadomość
Witam

Mam nadzieję, że nie było podobnego wątku. Jeśli był to z góry przepraszam, ale szukałam i nie znalazłam.

Czy macie jakieś doświadczenia w pracy na stacji benzynowej, bądź informacje dotyczące tego typu pracy? Jutro idę na rozmowę wstępną w sprawie pracy na Orlenie.

Zastanawia mnie ile mniej więcej można w takim miejscu zarobić i jak od kuchni wygląda tego typu robotka Miałam okazję pracować w wielu miejscach (chociaż głównie była to praca dorywcza), ale ze stacjami benzynowymi nie miałam jeszcze nigdy do czynienia.

Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi! buziaki
Nie pracowałem nigdy ale mam kolegę co sobie chwali. Młodzi ludzie dość ciekawa atmosfera. Zarobki raczej przeciętne. Jeśli jesteś cwana to znajdziesz sobie przedsiębiorców, którzy chętnie kupią od Ciebie fakturkę (wystawia się na te paragony, których klienci nie zabierają ze sobą) Jak jesteś sprytna to 2 tys sobie w ten sposób dorobisz do pensji
leuwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-15, 22:38   #9
alabama23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Praca na stacji benzynowej

Hej Dziewczyny, pracuje któraś z Was na stacji benzynowej? Tak się właśnie zastanawiam, wracam po kilkuletniej przerwie z UK i myślę, że na początek mogłabym się zahaczyć w tej branży. Pracowałam już jako kasjer/sprzedawca na Statoil kilka lat temu i było spoko. Macie jakieś doświadczenia? Coś się zmieniło po kilku latach (zarobki, standardy)?
alabama23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 15:14   #10
alabama23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Naprawdę nie macie doświadczenia lub znajomych lub chociaż jakiś zasłyszanych historii? Chyba jestem zdesperowana
alabama23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 17:20   #11
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: Praca na stacji benzynowej

koleżanka pracuje na orlenie, zmiany po 12 h, 14 zmian w miesiącu (168 godzin) oczywiście świątek piątek, jak wypadnie. Stawka podstawa (nie wiem jaka) + premie np. od jakiejś ilości hot dogów. Z tego co wiem, to ponad 1500 tam wyciąga. Cała procedura obsługi klienta - proponowanie jakiegoś tam batonika, karty na punkty itp. Interesowałam się kiedyś taka pracą i dużo opinii w internecie było - poszukaj.
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-29, 19:31   #12
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Ja byłam dzisiaj na rozmowie własnie w sprawie pracy na stacji LOTOS, dajcie spokoj 1500 brutto, nocki, po 12h pfff to ja tyle zarabiałam w sklepie, praca siedząca, dostęp do internetu, po 8h i wszystkie weekendy wolne.
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 16:29   #13
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: Praca na stacji benzynowej

nie wiem czego się spodziewałaś, że na stacji 2 tyś na rękę dostaniesz?
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 08:58   #14
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Cytat:
Napisane przez olina_ Pokaż wiadomość
nie wiem czego się spodziewałaś, że na stacji 2 tyś na rękę dostaniesz?
może 2 tys nie ale 1300-1600
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 11:38   #15
olina_
Raczkowanie
 
Avatar olina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 348
Dot.: Praca na stacji benzynowej

to to jest realne, jak widać przykład moja koleżanka, z tym że ona pracuje na stacji przy autostradzie więc mają ruch ogrooomny i przez to ma dużo premii. A w jakiejś zwykłej stacji przy drodze w mieście nie wiem czy więcej niż te 1500 brutto się zarabia.
olina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 08:55   #16
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Czy przypadkiem za nocki nie ma wyższych stawek? Obiło mi się o uszy, jednak wypowiedź prawnika by więcej rozjaśniła

Praca jest bardzo męcząca (nie pracowałam, ale widziałam wielokrotnie te twarze pracowników), może lepiej zahaczyć się jako kelnerka w restauracji (bo chyba do sprzedaży hot-dogów książeczkę sanepidowską też masz, prawda?), gdzie masz tipy dla siebie? Zależy oczywiście od knajpy, jednak dawno temu pamiętam, że wyciągałam z napiwków więcej niż z podstawy - w sumie jakieś 1600 -1800zł razem.
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 11:28   #17
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
może 2 tys nie ale 1300-1600
Mnie teraz przyjęto do 2. stacji benzynowych i suma summarum pewnie te 1500netto by się uzbierało, ale przy dość karkołomnych założeniach (premie za sprzedaż produktów promocyjnych, brak manka (nie tylko Ty masz dostęp do kasy), jak najmniejsza liczba skradzionego paliwa etc etc). A standardowa pensja, jak się dowiedziałam, to 1100-1200 za ok 170-180h pracy.
Odmówiłam.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:45   #18
czerwonykanarek
Zakorzenienie
 
Avatar czerwonykanarek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 599
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Cytat:
Napisane przez leuwen Pokaż wiadomość
Nie pracowałem nigdy ale mam kolegę co sobie chwali. Młodzi ludzie dość ciekawa atmosfera. Zarobki raczej przeciętne. Jeśli jesteś cwana to znajdziesz sobie przedsiębiorców, którzy chętnie kupią od Ciebie fakturkę (wystawia się na te paragony, których klienci nie zabierają ze sobą) Jak jesteś sprytna to 2 tys sobie w ten sposób dorobisz do pensji
I nieuczciwa, "lewe" faktury to karalne oszustwo. I z reguły nikt się tym nie chwali na prawo i lewo.

Edytowane przez czerwonykanarek
Czas edycji: 2013-03-23 o 09:47
czerwonykanarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 21:00   #19
AnulA_LovE
Raczkowanie
 
Avatar AnulA_LovE
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 204
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Ja pracuję również na stacji paliw i powiem szczerze nie narzekam, wręcz zadziwiają mnie niektóre wypowiedzi ale cóż.. każdy ma swoją historię
__________________
you get what you give...
AnulA_LovE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-19, 10:22   #20
Jacgueline
Przyczajenie
 
Avatar Jacgueline
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Exclamation Dot.: Praca na stacji benzynowej

Jak wygląda system pracy zmianowy 12/24 słyszałam.
dwa dni po 12/24 i dwa dni wolnego, czy jak?
I jakie są zarobki na start przy propozycji umowa zlecenie, niestety
Pytają zawsze jakie są oczekiwania, więc skoro zlecenie to biorąc pod uwagę 7 zł netto za godzinę to wychodzi w miesiącu 15 dni pracujących 1260/ 1340
Ktoś się orientuje co do zarobków na start.
Logiczne, że to zależy czy ajent/prywatka, ale co powiedzieć ile na start
Jacgueline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-19, 23:48   #21
blue_dress
Rozeznanie
 
Avatar blue_dress
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 580
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Cytat:
Napisane przez Jacgueline Pokaż wiadomość
Jak wygląda system pracy zmianowy 12/24 słyszałam.
dwa dni po 12/24 i dwa dni wolnego, czy jak?
I jakie są zarobki na start przy propozycji umowa zlecenie, niestety
Pytają zawsze jakie są oczekiwania, więc skoro zlecenie to biorąc pod uwagę 7 zł netto za godzinę to wychodzi w miesiącu 15 dni pracujących 1260/ 1340
Ktoś się orientuje co do zarobków na start.
Logiczne, że to zależy czy ajent/prywatka, ale co powiedzieć ile na start
Mój znajomy zarabiał 1000 zł,ale w niewielkiej miejscowości - też umowa zlecenie i też system zmianowy 12/24.
__________________
będzie się działo,
i znowu nocy będzie mało,
będzie głośno, będzie radośnie,
znów przetańczymy razem całą noc!

odchudzam się! z 63 kg do 55 kg! TRZYMAĆ KCIUKI BO CHOLERA ZNÓW SKOŃCZY SIĘ FIASKIEM!

blue_dress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 12:21   #22
adamtomas
Przyczajenie
 
Avatar adamtomas
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Też mi się wydaje że na start będzie minimalna krajowa , ale jak zobaczą że się starasz, to może będą premie
adamtomas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-21, 08:12   #23
Jacgueline
Przyczajenie
 
Avatar Jacgueline
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 8
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Co sądzisz o takim systemie pracy 12/24/3 dni wolne, 3 pracy to co w takim razie z niedzielą, kochana tego nie fersztejen, może jeden dzień za darmo w tygodniu ;|
Jacgueline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 12:54   #24
lucky2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Praca na stacji benzynowej

wiecie jak czytam te zachwyty to az niedobrze mi sie robi
pracowalem na stacji BP w warszawie przez prawie 3 lata
szef byl super ale ekipa ciagle sie zmieniala ciagle nowe osoby trzeba bylo je uczyc i to swoich loginach a manka nikt nie zwracal
praca strasznie ciezka ciagle poganianie
czesto nie mozna bylo normalnie zjesc tylko w biegu glupiego hotdoga
przewaznie zapijaczeni klijenci
zlodzieji co niemiara
i jak na zmianie zdarzyla sie kradziez paliwa to na komendzie trzeba bylo to zglosic i 4h z zyciorysu wyciete bo pracy trzeba bylo jechac
do tego wszystkie swieta sylwester pracujacy
a nie wiem czy wiecie ze mozecie miec po 4 noce z rzedu w okresie chorobym jak ludzi do pracy nie ma
po dwoch nocach trzecia z ledwoscia sie wytrzymuje
tak sie zachwycacie a czy wy wiecie ze do konca 2014 roku prawie wszystkie stacje ida do ajentow
w warszawie juz poszlo okolo 20
a ci robia co chca nawet z umowy o prace robia smieciowki
i takiemu nie podskoczysz
na poczatku jak zaczynacie praca nawet i fajna ale po okresie szkolenia juz slodko nie bedzie jak bedzie zima to na odsniezaniu bedziecie spedzac po 6h i nie ma znaczenia czy facet czy kobieta
czesto kasjerzy kombinuja jak wjedzie na stacje odsnierzarka potrafia dac cieply posilek i kawe z ciastkiem aby ten chociaz kawalek odsnierzyl
czasami sie udawalo
a w lato myslicie ze jest tak fajnie jak klima zdrowotnie was wykonczy na zewnatrz 30stopni a w srodku 17
niby fajnie ale jak sie z zimna na skwar wychodzi to 3 anginy murowane
chcecie probowac prosze bardzo ale potem bedziecie wspominac to jak jeden wielki koszmar
ja stracilem 3 lata bylem jednym z lepszych pracownikow obiecywali kariere awanse ale to jedna wielka lipa
starszy sprzedawca to tak jak zwykly kasjer
a aby zostac zastepca to regionalnemu trzeba by dupe codziennie lizac
tam reka reke myje i wszystko juz obstawione
powodzenia nowym zycze za formulki witam dzien dobry poprosze o karte payback a koles kupuje fajki punktow nie ma i jeszcze z☠☠☠ki sie dostaje ze czas mu marnujemy
POWODZENIA W KIERACIE I LEPIEJ KUPCIE LEKI NA USPOKOJENIE

Edytowane przez lucky2
Czas edycji: 2013-10-08 o 13:00
lucky2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 19:53   #25
możdżulek
Zadomowienie
 
Avatar możdżulek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 260
GG do możdżulek
Dot.: Praca na stacji benzynowej

Cytat:
Napisane przez lucky2 Pokaż wiadomość
wiecie jak czytam te zachwyty to az niedobrze mi sie robi
pracowalem na stacji BP w warszawie przez prawie 3 lata
szef byl super ale ekipa ciagle sie zmieniala ciagle nowe osoby trzeba bylo je uczyc i to swoich loginach a manka nikt nie zwracal
praca strasznie ciezka ciagle poganianie
czesto nie mozna bylo normalnie zjesc tylko w biegu glupiego hotdoga
przewaznie zapijaczeni klijenci
zlodzieji co niemiara
i jak na zmianie zdarzyla sie kradziez paliwa to na komendzie trzeba bylo to zglosic i 4h z zyciorysu wyciete bo pracy trzeba bylo jechac
do tego wszystkie swieta sylwester pracujacy
a nie wiem czy wiecie ze mozecie miec po 4 noce z rzedu w okresie chorobym jak ludzi do pracy nie ma
po dwoch nocach trzecia z ledwoscia sie wytrzymuje
tak sie zachwycacie a czy wy wiecie ze do konca 2014 roku prawie wszystkie stacje ida do ajentow
w warszawie juz poszlo okolo 20
a ci robia co chca nawet z umowy o prace robia smieciowki
i takiemu nie podskoczysz
na poczatku jak zaczynacie praca nawet i fajna ale po okresie szkolenia juz slodko nie bedzie jak bedzie zima to na odsniezaniu bedziecie spedzac po 6h i nie ma znaczenia czy facet czy kobieta
czesto kasjerzy kombinuja jak wjedzie na stacje odsnierzarka potrafia dac cieply posilek i kawe z ciastkiem aby ten chociaz kawalek odsnierzyl
czasami sie udawalo
a w lato myslicie ze jest tak fajnie jak klima zdrowotnie was wykonczy na zewnatrz 30stopni a w srodku 17
niby fajnie ale jak sie z zimna na skwar wychodzi to 3 anginy murowane
chcecie probowac prosze bardzo ale potem bedziecie wspominac to jak jeden wielki koszmar
ja stracilem 3 lata bylem jednym z lepszych pracownikow obiecywali kariere awanse ale to jedna wielka lipa
starszy sprzedawca to tak jak zwykly kasjer
a aby zostac zastepca to regionalnemu trzeba by dupe codziennie lizac
tam reka reke myje i wszystko juz obstawione
powodzenia nowym zycze za formulki witam dzien dobry poprosze o karte payback a koles kupuje fajki punktow nie ma i jeszcze z☠☠☠ki sie dostaje ze czas mu marnujemy
POWODZENIA W KIERACIE I LEPIEJ KUPCIE LEKI NA USPOKOJENIE
Moim zdaniem przesada, jest ciężko, fakt, ale zależy na jakiego kierownika się trafi, wiem, ze niektórzy narzekają na swoich, ja na swojego narzekać nie mogę. Współpracownicy też bardzo pomocni, pracują tam niektórzy nawet po 7, 10 lat. Co do nowych osób wiadomo, nie od razu Rzym zbudowano. Trzeba wszystko pokazać, nauczyć, przymknąć oko na pomyłki, ale jak się innch dobrze traktuje, to się zdobywa kolejnych fajnych współpracowników. Manko, jak manko. Wszędzie trzeba oddawać kasę, czy w spożywczym, czy w warzywniaku. Praca nie jest dla osób wygodnych. Jest masa roboty, czasami człowiek ma dość, wraca do domu wycieńczony. To nie jest praca za biurkiem. Ja sobie cenię tą pracę, bo mam w tyg sporo dni wolnych. Nie zarabiam kokosów, ale takie czasy. Pracowałam w wielu miejscach i wszędzie jest podobnie. Wolę przez 12 h coś robić niż stać i co 5 min patrzeć na zegarek. A klienci jak klienci, wszedzie tacy sami, na stacji im przynajmniej nie trzeba w dupę włazić jak w odzieżowym tym jakimś paniusiom a co do odśnieżania, to przyjeżdża pan z odśnieżarką i odśnieża, bo ma umowe ze stacją, a na fajki nie ma punktów, każdy to wie i wtedy nie trzeba pytać o kartę. dziękuję, dobranoc.
__________________
Zakochana
24.12.2015
Nasz Dzień

Edytowane przez możdżulek
Czas edycji: 2013-12-13 o 19:57
możdżulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 17:49   #26
bohoboko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13
Praca na stacji benzynowej co powinnam wiedzieć zanim...??

Witam. Mam możliwość dostania pracy na stacji benzynowej. Jestem kobietą mam 24 lata. Sama nie wiem czego mam się spodziewać w takiej branży, bo do tej pory pracowałam jedynie w sklepie odzieżowym i to na pół etatu. Mam roczne dziecko, które w zasadzie wychowuję sama z pomocą rodziców.
Wiem, że czeka mnie jakiś proces rekrutacyjny i specjalny dobór ( szczerze mówiąc po co dobór na stacje? przecież to nie służby specjalne? )
Dodam, że nie jestem geniuszem pod względem techniki, motoryzacji.
Czy któraś z obecnych tu osób pracowała, pracuje na stacji, czy może przechodziła jakiś proces selekcji pracowników? Jak taka praca wygląda? Czy jest podobna do tej w zwykłym sklepie?
Proszę o rady, zależy mi na czasie, bo w poniedziałek rozmowa.
bohoboko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-04, 21:00   #27
julii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Praca na stacji.

Jak wyglada teraz praca na stacji paliw? Jakie są zarobki ?
julii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 12:51   #28
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca na stacji.

Cytat:
Napisane przez julii22 Pokaż wiadomość
Jak wyglada teraz praca na stacji paliw? Jakie są zarobki ?
A czym się różni praca na stacji paliw teraz od tej wcześniej?
Zakres obowiązków raczej się nie zmienił w przeciągu miesiąca czy roku, tak samo jak i wynagrodzenie.
Nie oczekuj, że dostaniesz więcej niż minimalną + ewentualne premie (o ile takowe są, ale to zależy od właściciela).
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 18:19   #29
julii22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4
Dot.: Praca na stacji.

Dlaczego wszyscy tutaj tak niemiło odpisujecie ? Skoro pytam sie o to czym sie różni to znaczy ze słyszalam ze sie zmienilo trochę. Podobno o wiele więcej sie zarabia dlatego pytam jakie to są zarobki, a pytam osoby które właściwie pracowały na stacji albo przynajmniej miały styczność z osobami, które pracowały.
julii22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:02   #30
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 246
Dot.: Praca na stacji.

Cytat:
Napisane przez julii22 Pokaż wiadomość
Dlaczego wszyscy tutaj tak niemiło odpisujecie ? Skoro pytam sie o to czym sie różni to znaczy ze słyszalam ze sie zmienilo trochę. Podobno o wiele więcej sie zarabia dlatego pytam jakie to są zarobki, a pytam osoby które właściwie pracowały na stacji albo przynajmniej miały styczność z osobami, które pracowały.
Na forum jesteś 'świeżakiem', odpowiadasz w jednym wątku, w którym prócz mnie nikt Ci odpowiedzi nie udzielił, więc jacy wszyscy?
I czemu niemiło?

Ja nie słyszałam, aby obowiązki się zmieniły w przeciągu ostatniego czasu, tak samo, jak i zarobki- chociaż jak już pisałam to zależy od kilku czynników...
Mam kolegę, który jesteś właścicielem stacji benzynowej i wiele wspólnych znajomych sobie u niego dorabia bądź pracuje już na etacie, więc nieco wiem jak to wygląda
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 246 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 21:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.