Prowadzenie ciąży w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-06, 15:06   #1
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Question

Prowadzenie ciąży w Warszawie


Potrzebuje pomocy w znalezieniu dobrego lekarza do prowadzenia ciazy. Bylam wczesniej na badaniach w enel-medzie ale coz tam jest troche dla mnie za drogo... . Szukam kogos z NFZ.
Piszcie jezeli znacie odpowiednich specjalistow. Kto wam prowadzil/prowadzi ciaze i traktuje was po ludzku. Bede wam bardzo wdzieczna. Za rozne rady tez bo jestem zupelnie zielona i troche zagubiona.z gory wielkie dzieki
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 20:16   #2
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Prowadzenie ciąży w Warszawie

ja pod koniec ciąży trafiłam do dr Cezarego Grabosza. wspaniały lekarz ale nie tylko. super człowiek w ogóle. ja akurat bylam prywatnie 60zł za wizyte, ale z tego co mówił, to robi też m.in. USG w przychodni ale niestey nie wiem której. pracuje w szpitalu praskim.ten człowiek jest b. spostrzegawczy,potrafi słuchać, tyraktuje każdą pacjentkę super, jak leżałam w szpitalu (na karowej) to on był na wczasach i nawet pytał mnie smsami czy wszystko jest ok. sam mnie skierował do tego szpitala na echo serduszka małej, bo wydawało mu się,że coś jest nie tak czego żaden innny lekarz nie zauważył. leżałam w szpitalu 3 tygodnie, aż do porodu. na szczęście serduszko się unormowało i jest ok, ale w ciąży biło małej z szybkością nawet 220/min!!! a powinno ok160.
gdybyś chciała nr to poszperam, może jeszcze mam. nie mieszkam juz ponad rok w warszawie, może nie zmienił nr.
pozdrawiam.
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:12   #3
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Prowadzenie ciąży w Warszawie

Marciszonku, a czemu cię skierował na Karową? Praski nie ma takiego sprzętu? A jak poród na Karowej?
__________________
Mój kotek - psotek - huncwotek: MARIANKA
A tu Wiewiórek plumpa sobie w brzuszku
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 11:19   #4
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Prowadzenie ciąży w Warszawie

ponieważ było podejrzenie wady serduszka a echo serduszka u płodu bada się tylko na karowej (dr Dangel, wybitna specjalistka) albo w łodzi.
poród na karowej?
super, nie wiedzialam ze tak "fajnie" może być w państwowym szpitalu, pieluszki,podpaski, leki,podklady,mleko itd.
opieka przy porodzie super,pozniej gorzej na oddziale, ale to chyba dlatego, ze pielegniarek tam bylo za malo, mnostwo matek, mnostwo dzieci a pielegniarek kilka a optymalnie byloby... 1/1 hehe.
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 19:10   #5
loana
Raczkowanie
 
Avatar loana
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 242
GG do loana Send a message via Skype™ to loana
Dot.: Prowadzenie ciąży w Warszawie

dziekuje za pomoc.mysle ze bede rodzic na Solcu.moze powinnam najpierw tam poszukac lekarza???
o szpitalu praskim slyszalam rozne dziwne historie i teraz troche sie boje przekroczyc ich progi.
__________________
Tyś jest mój świat...córeczko mała...




loana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:47.