Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-09, 08:50   #2461
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 08:54   #2462
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
Zmienialiśmy kuchnie dwa lata temu - też nam firma zaśpiewała ponad 10 tys (bez AGD)
wężę zasyczały nam w kieszeniach (chłopu bardziej )

zdecydowaliśmy się więc na meble z ikea
zaprojektowałam kuchnię sama (sklep ma program do projektowania)
i do dziś jestem bardzo zadowolona ,
kosztowała nas nieco ponad 1/3 tego, co w firmie i dostaliśmy gratis płytę ceramiczną
też myślałam o ikei, muszę usiąść do tego na spokojnie i pomyśleć co i jak
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 08:55   #2463
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no własnie nie wiem dokładnie, ale nie za duża.... jak go pytaliśmy przy pomiarach -to powiedział w granicach 8-11 tyś. A teraz dzwoni i mówi 17,5 bez sprzętów oczywiście... 1 szafka cargo, górne szafki do sufitu, fronty jasne szare błyszczace, lodówka i zmywara nie zabudowana...
Troche Was fachmen chce na kase wycyckac. Zobaczcie sobie w innej firmie. Moi rodzice teraz robia kuchnie i najpierw zlecili pomiary w jednej firmie. To facet wyslal im cene ogolna, musialam im posprawdzac ile dane sprzety maja kosztowac, aby sprawdzic ile za same meble. Z ciekawosci zrobili wycene w innej firmie i okazalo sie, ze nie dosc iz 4 tys beda mieli w kieszeni na meblach, to jeszcze beda lepsze jakosciowo wykonczenia.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 08:55   #2464
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Uwaga, uwaga, zarzucę Was zdjęciami

Cytat:
Napisane przez Cato Pokaż wiadomość
Ja chętnie przygarnę mini kolorówkę jak Ci coś zostało, skoro nie chcesz na wymianę kosmetyków, to proponuję zdrową żywność, bo mam dostęp do dobrej: chia, ostropest, daktyle itp.
Zapisz
Głupie pytanie, ale co oznacza to zapisz na biało? Widzę to którys już raz i zawsze mnie to zastanawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 08:56   #2465
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Troche Was fachmen chce na kase wycyckac. Zobaczcie sobie w innej firmie. Moi rodzice teraz robia kuchnie i najpierw zlecili pomiary w jednej firmie. To facet wyslal im cene ogolna, musialam im posprawdzac ile dane sprzety maja kosztowac, aby sprawdzic ile za same meble. Z ciekawosci zrobili wycene w innej firmie i okazalo sie, ze nie dosc iz 4 tys beda mieli w kieszeni na meblach, to jeszcze beda lepsze jakosciowo wykonczenia.
też tak nam się wydaję, pojechal z tą ceną. Koleżanka 2 lata temu robiła kuchnie w domu - dużo większą i zapłaciła 11tyś... na bardzo dobrych zawiasach itd.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 08:57   #2466
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Taaa... dzwonisz i mówisz, dam za to 10 tys. a jak nie to idę do konkurencji. To normalne, że próbują wyciągnąć max. zysk.
Za 17 tys. owszem, ale fronty drewniane.
O, tak ale ja bym nie inwestowała takiej kasy w mieszkanie w bloku ale to tylko moja skromna opinia

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
mamy i po nowym roku zdecydujemy co robić,a do tego czasu zbierzemy inne wyceny - nas też cena zabiła!
i za lepsze oferty
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 08:57   #2467
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no własnie nie wiem dokładnie, ale nie za duża.... jak go pytaliśmy przy pomiarach -to powiedział w granicach 8-11 tyś. A teraz dzwoni i mówi 17,5 bez sprzętów oczywiście... 1 szafka cargo, górne szafki do sufitu, fronty jasne szare błyszczace, lodówka i zmywara nie zabudowana...
Nie masz kogos kto chociaz troche jest ogarniety w temacie mebli? Zlozenie tego wszystkiego jest w miare proste (cos jak ikea tylko element sa podpisane a nie ma instrukcji), najtrudniejsze jest zawieszenie szafek i montaz blatu. Jakbys chciala namiary na miejsce, w ktorym zamawialismy to daj znac na pw
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 09:00   #2468
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja też przegapiłam boksa. Wyprawiałam dzieciakowi urodzinki i jak sprawdziłam maila o północy, to już pozamiatane było...
Ale chyba nie było aż takiej rewelacji. Torby mi szkoda.
A Tobie coś tam się szczególnie podobało?
No jak to co? Całokształt.
Poza tym mam seforowe potrzeby, a z brokułem to tak jakoś lepiej wziąć niż bez.
Kiedyś zwymiotowałam po Lady Mango Rebel, także akurat ta torba, tak jakby najmniej mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

mnie uratowało to, ze siadłam z kanapką do kompa po pracy i rzutem na taśmę zamówiłam
to mój drugi
na pewno wrócą
No skoro Ty tak mówisz, to czuję się spokojna.

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Ja mam zamówienie z boxem, którego nie opłacę...
O, to będę polować.
Krążę niczym sępy.
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość




chyba macie gigantyczne kuchnie po 100m2
Też się kiedyś puknęłam w łeb. Ale tak wyjdzie jak się jedno w drugie włoży i to nie jest wcale jakaś wygórowana cena.
Sprzęty tupu lodówka, kuchenka, piekarnik, wywietrznik, zlew, zmywarka, plus meble (szafki, szuflady) plus drewniane blaty, plus te wszystkie pierdółki typu oświetlenie, śrubeczki, prowadnice, zaczepy, naczepy, przyczepy, odczepy... i to tak wyjdzie.
A kuchnię mam łączoną z salonem, zresztą rzadko tam przebywam. Plus taki, że długo będzie wyglądać jak nowa.
Metraż też taki standardowy, żaden tam kolos.
A zawsze marzyłam o takiej kwadratowej, tymczasem mamy w kształcie litery U.
No ale nie narzekam. Jeszcze 2,5 tys. do spłaty i nasza.

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
może to cena standard
Tak mi się wydaje. Raz byliśmy na takiej reklamowej wizycie w jakiejś firmie, namiary dostalismhy na targach budowlanych, no i tam za samo kargo chcieli 3 tys. I to była najtańsza rzecz. Hahaha. Ze sobie niby mogę tam mąkę trzymać.

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
ale mnie tam nie było



Ja dostałam na 25 000. Oczywiście bez sprzętów

Widzę, że przez wątek przechodzi nowa faza, tym raze każdy zamawia perfumy Ja chyba chciałabym sprobować nową Chanel no. 5 L'eau. Ponoć dużo pomarańczy, którą lubię. Moja urodzinowa lista zakupowa niebezpiecznie się rozrasta
Ups, pardon.
A to widzicie, ja ze sprzętami.

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Oktawia piękne zdjęcia
O tak Oktawio, pięknie! Wybacz pomyliłam imiona.


---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

No to widzicie dziewczyny, ja myślałam, że drogo, a wychodzi na to, że jednak nie.
A już burżuja grałam.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:00   #2469
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
nie chcesz mojego zagipsowanego??
dowiozę
Obawiam sie,ze te dwa narobia mi takich szkod, ze nie pozbieram sie. sa razem od godziny i caly czas szarpia sie sznurami i zabawkami, albo skacza lapami w misce z woda. Przynajmniej bedzie pozniej spokoj. Beda dwa zdechle psy
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:04   #2470
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Nie masz kogos kto chociaz troche jest ogarniety w temacie mebli? Zlozenie tego wszystkiego jest w miare proste (cos jak ikea tylko element sa podpisane a nie ma instrukcji), najtrudniejsze jest zawieszenie szafek i montaz blatu. Jakbys chciala namiary na miejsce, w ktorym zamawialismy to daj znac na pw
spróbuje ją sobie sama zaprojektować - zobaczymy co z tego wyjdzie... mam jeszcze 2 fachowców, ktorych musze popytać.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:04   #2471
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
też myślałam o ikei, muszę usiąść do tego na spokojnie i pomyśleć co i jak
Też polecam. Mamy Ikeowską. Jakość bardzo dobra. Ładna, solidna. Gwarancja na kupę czasu. Ikea dba o klienta.
Tylko trzeba zwrócić uwagę na to, że Szwedzi są wysocy i jeśli chodzi o podwieszane meble, przy swoich 158 cm, korzystam tylko z najniżej kondygnacji, na dwóch pozostałych mogę sobie porcelanę trzymać i... słodycze.
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 09:07   #2472
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cześć laski! Mogę poprosić o wrzucenie linka do limitkowych meteorów? Bo w telefonie nie widzę zdjęć, z linka bym sobie otworzyła i popatrzyła





Edit . Znalazlam
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2016-09-09 o 09:15
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:07   #2473
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6510748 6]Oktawia, ale masz figurę Piękne tyły Pozycję złapałaś jak Chrystus ze Świebodzina

Anulka, ja też kocham tego boxa. 1000 razy lepszy od poprzedniego.

W kwestii formalnej: czy komukolwiek już wysłali zamówienie z boksikiem ? Moje wisi.
Niestety, mąż był nieugięty i musiałam na niego naruszyć swoje oszczędności. Powiedział, że trzy stówy na maskę to przeginka. No i ma rację, jak zwykle. To niech mnie cmoknie, sama se zapłacę.[/QUOTE]
Dzięki
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:08   #2474
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
spróbuje ją sobie sama zaprojektować - zobaczymy co z tego wyjdzie... mam jeszcze 2 fachowców, ktorych musze popytać.

Jak bedziesz potrzebowala pomyslow albo pomocy to daj znac, projektowalam 2 i z obydwu bylam zadowolona z uzytkowania
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:11   #2475
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Jak bedziesz potrzebowala pomyslow albo pomocy to daj znac, projektowalam 2 i z obydwu bylam zadowolona z uzytkowania
Dziękuję
może być piekarnik koło lodówki, czy nie bardzo?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:12   #2476
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Spadam stąd, na razie. Miłego dnia.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:12   #2477
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6510748 6]
W kwestii formalnej: czy komukolwiek już wysłali zamówienie z boksikiem ? Moje wisi.
Niestety, mąż był nieugięty i musiałam na niego naruszyć swoje oszczędności. Powiedział, że trzy stówy na maskę to przeginka. No i ma rację, jak zwykle. To niech mnie cmoknie, sama se zapłacę.[/QUOTE]

Czy Ty jesteś przekonana, że to jest właściwa reakcja na Jego stanowisko w sprawie ceny maseczki?
Ban na cmokanie i za tydzień sam Cię poprosi czy maseczkę mógłby kupić...
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:15   #2478
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Jak sobie przypomnę te baklavy z lodami, albo takie z ciastem niteczkowym


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Kiedyś mi mówiono, że jestem w czepku urodzona. A teraz zaczynam z tego czepka wyrastać. Ciśnie mnie w głowę, drapie w ucho,wrzyna się w szyję.
No ludzieeeeee. Tyle boxów ominąć, no powiedzcie, czy to nie pech?
Jeszcze złapiesz boxa
Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Polecam . Ja od wczoraj zrobiłam takie interesy, że aż odżyłam. I mniej zapasów i nowe cudowności, których będę mogła okazję spróbować (albo które wiem, że zużyję).

A Twoje zapasy mogą komuś sprawić radość
Jak trochę odżyję to się za to zabiorę. Tylko czy będą chętni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:15   #2479
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
spróbuje ją sobie sama zaprojektować - zobaczymy co z tego wyjdzie... mam jeszcze 2 fachowców, ktorych musze popytać.
naprawdę fajna sprawa


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
Też polecam. Mamy Ikeowską. Jakość bardzo dobra. Ładna, solidna. Gwarancja na kupę czasu. Ikea dba o klienta.
(...)
tylko trzeba wziąć pod uwagę,
że przy montażu samodzielnym gwarancja idzie się pasać
ale zawsze można zlecić montaż sklepowi
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-09, 09:17   #2480
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

A co tu tyle nowych stron do nadrobienia? Spać nie mogłyście czy jak? Rany zawalili mnie praca od rana, a ja już ledwo na oczy widzę, taka jestem śpiąca. Pierwszy tydzień po urlopie jest katorgą.
Wyobraźcie sobie, że idąc do pracy w centrum Wrocławia spotkałam lisa. Myślałam, że z tego zmęczenia i niewyspania mam zwidy, ale inni ludzie tez patrzyli wymownie w kierunku lisa więc to jednak był lis. Szedł sobie w kierunku Galerii Dominikańskiej. Czyżby po jakieś nowości w S. lub D.?
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:19   #2481
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

your Angel
Najserdeczniejsze dla synusia!!!


Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no własnie nie wiem dokładnie, ale nie za duża.... jak go pytaliśmy przy pomiarach -to powiedział w granicach 8-11 tyś. A teraz dzwoni i mówi 17,5 bez sprzętów oczywiście... 1 szafka cargo, górne szafki do sufitu, fronty jasne szare błyszczace, lodówka i zmywara nie zabudowana...
O zapomniałam dodać. Fronty drewniane, lodówka i zmywara zabudowana.

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6510748 6]Oktawia, ale masz figurę Piękne tyły Pozycję złapałaś jak Chrystus ze Świebodzina

Anulka, ja też kocham tego boxa. 1000 razy lepszy od poprzedniego.

W kwestii formalnej: czy komukolwiek już wysłali zamówienie z boksikiem ? Moje wisi.
Niestety, mąż był nieugięty i musiałam na niego naruszyć swoje oszczędności. Powiedział, że trzy stówy na maskę to przeginka. No i ma rację, jak zwykle. To niech mnie cmoknie, sama se zapłacę.[/QUOTE]

Mnie też się podoba.
Po prawdzie, to ja nigdy nie mówię, co za ile, bo by mi chłop na zawał padł. On sobie myśli, że wszystkie moje szampony po 10 zł są, pudry po 20, a pelatki po 30.
I niech tak zostanie.
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Bardziej chyba zalezy od dlugosci blatow, ilosci szafek i zastosowanych rozwiazan typu szuflady, zawiasy z samodomykiem itp. No i oczywiscie wybranych blatow i frontow. Nasza kosztowala okolo 8 tys, ale zamawialam na stronie internetowej, firma pociela na odpowiednie element i dowiozla, ale sami skrecalismy.
Nam kuchnię skręcali ale elementów było 149, gdzie dowieżli tylko 148, jedne zaginął a akcji, alei tak się wszystko dobrze skończyło.
Garderobę natomiast skręcaliśmy sami i zaoszczędzilismy przez to z tysiaka.

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość

Za tydzień znowu będą
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:20   #2482
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość




Jeszcze złapiesz boxa

Jak trochę odżyję to się za to zabiorę. Tylko czy będą chętni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mogę być chętna na pielęgnację w razie czego

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A co tu tyle nowych stron do nadrobienia? Spać nie mogłyście czy jak? Rany zawalili mnie praca od rana, a ja już ledwo na oczy widzę, taka jestem śpiąca. Pierwszy tydzień po urlopie jest katorgą.
Wyobraźcie sobie, że idąc do pracy w centrum Wrocławia spotkałam lisa. Myślałam, że z tego zmęczenia i niewyspania mam zwidy, ale inni ludzie tez patrzyli wymownie w kierunku lisa więc to jednak był lis. Szedł sobie w kierunku Galerii Dominikańskiej. Czyżby po jakieś nowości w S. lub D.?
ale lis - zwierzak czy Tomasz Lis?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:21   #2483
iza89
Zakorzenienie
 
Avatar iza89
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 084
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja mogę być chętna na pielęgnację w razie czego



ale lis - zwierzak czy Tomasz Lis?
iza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:21   #2484
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Pracuję w małym miasteczku i tu za takie pieniądze można całe pomieszczenie zwane kuchnią kupić.
I to o całkiem niezłym metrażu.
A ja mieszkam w stolicy, więc wszyscy uważają, że mieszkają tu same Kulczyki i inne Solorze. Za samo miejsce garażowe (nie za garaż ale miejsce!) musiałam zapłacić 35 tysięcy, o cenie m2 mieszkania nie mówię, chociaż i tak uważam, że kupiłam okazyjnie. W dodatku ludziom spoza Waszawy wydaje się, że każdy tu zarabia na wejściu 6-7 tysięcy na rękę i że to kraina hajsem płynąca, więc każdego stać na płacenie 10 tys za metr mieszkania.

Mnie ta cena nie zdziwiła (co nie oznacza ze tyle dam), bo mam 10m2 kuchni, zabudowanej z dwóch stron w tym jedna od góry do dołu, jak się doda do tego, że jedno cargo kosztuje 1500 zł, do tego oświetlenie, blat drewniany ponad 4m, dodatkowo podwójny blat na wyspę, sama wyspa, jedna szafka od podłogi po sufit to spiżarnia ze spacjalnymi szufladami.


[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;6510748 6]Oktawia, ale masz figurę Piękne tyły Pozycję złapałaś jak Chrystus ze Świebodzina

Anulka, ja też kocham tego boxa. 1000 razy lepszy od poprzedniego.

W kwestii formalnej: czy komukolwiek już wysłali zamówienie z boksikiem ? Moje wisi.
Niestety, mąż był nieugięty i musiałam na niego naruszyć swoje oszczędności. Powiedział, że trzy stówy na maskę to przeginka. No i ma rację, jak zwykle. To niech mnie cmoknie, sama se zapłacę.[/QUOTE]

Mi nie wysłali

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
O, tak ale ja bym nie inwestowała takiej kasy w mieszkanie w bloku ale to tylko moja skromna opinia

i za lepsze oferty
Wyjaśnisz, bo nie rozumiem? To znaczy, że inwestowałąbyś tylko w dom?
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:24   #2485
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziękuję
może być piekarnik koło lodówki, czy nie bardzo?
Teoria mowi ze nie ale poniewaz ja sie teorii nie trzymam to mam lodowke i zaraz obok piekarnik. Nic sie nie dzieje, piekarnik jest przeciez zabudowany i plyta meblowa stanowi jakies ograniczenie przed cieplem. To podobo wzmaga zuzycie pradu w lodowce, ale mam wrazenie, ze ona sie bardziej grzeje jak slonce przyswieci niz od piekarnika.
Ogolnie to wszystkie zasady sa do kuchni idealnych, a takie nie istnieja - przynajmniej w blokach - wiec trzeba wybierac co jest dla nas wazniejsze. Dla mnie priorytetem byl piekarnik w slupku, zebym sie nie musiala schylac, a to bylo jedyne miejsce, gdzie mozna go bylo wstawic.


Podeslij jakis zarys kuchni z wymiarami i zaznaczonym gdzie woda gdzie prad to skrobne jakis rysunek ;-) Brakuje mi tego planowania

Edytowane przez Angel_007
Czas edycji: 2016-09-09 o 09:26
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:24   #2486
Malenstwo82
Zakorzenienie
 
Avatar Malenstwo82
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 925
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja mogę być chętna na pielęgnację w razie czego



ale lis - zwierzak czy Tomasz Lis?
Zwierzak, taki młody lisek. Może i on Tomasz był. Nie zapytałam o imię.
Malenstwo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:26   #2487
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
A ja mieszkam w stolicy, więc wszyscy uważają, że mieszkają tu same Kulczyki i inne Solorze. Za samo miejsce garażowe (nie za garaż ale miejsce!) musiałam zapłacić 35 tysięcy, o cenie m2 mieszkania nie mówię, chociaż i tak uważam, że kupiłam okazyjnie. W dodatku ludziom spoza Waszawy wydaje się, że każdy tu zarabia na wejściu 6-7 tysięcy na rękę i że to kraina hajsem płynąca, więc każdego stać na płacenie 10 tys za metr mieszkania.

Mnie ta cena nie zdziwiła (co nie oznacza ze tyle dam), bo mam 10m2 kuchni, zabudowanej z dwóch stron w tym jedna od góry do dołu, jak się doda do tego, że jedno cargo kosztuje 1500 zł, do tego oświetlenie, blat drewniany ponad 4m, dodatkowo podwójny blat na wyspę, sama wyspa, jedna szafka od podłogi po sufit to spiżarnia ze spacjalnymi szufladami.




Mi nie wysłali



Wyjaśnisz, bo nie rozumiem? To znaczy, że inwestowałąbyś tylko w dom?
Ja - tak ale każdy robi, jak uważa nikomu nie zaglądam do portfela, nie wypominam
Pewnie, gdybym miała co miesiąc przelew na 50 tysi, to inaczej bym podchodziła do różnych spraw ale na razie z moją marną 4-cyfrowa pensyjką muszę być bardziej oszczędna
Poza tym, wolę skromniej urządzić mieszkanie i móc sobie pozwolić na extra wakacje lub inne fanaberie ale to tylko moje zdanie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:26   #2488
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
A co tu tyle nowych stron do nadrobienia? Spać nie mogłyście czy jak? Rany zawalili mnie praca od rana, a ja już ledwo na oczy widzę, taka jestem śpiąca. Pierwszy tydzień po urlopie jest katorgą.
Wyobraźcie sobie, że idąc do pracy w centrum Wrocławia spotkałam lisa. Myślałam, że z tego zmęczenia i niewyspania mam zwidy, ale inni ludzie tez patrzyli wymownie w kierunku lisa więc to jednak był lis. Szedł sobie w kierunku Galerii Dominikańskiej. Czyżby po jakieś nowości w S. lub D.?
Potrzebuje kolnierz, adoptuje liska
Zarcik

Witam Wszystkich, nie nadrabiam dzisiaj
Jade do ciotki, milego dnia
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:27   #2489
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Malenstwo82 Pokaż wiadomość
Zwierzak, taki młody lisek. Może i on Tomasz był. Nie zapytałam o imię.
oplułam się herbatą
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-09, 09:28   #2490
Cato
Zadomowienie
 
Avatar Cato
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 298
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość

Głupie pytanie, ale co oznacza to zapisz na biało? Widzę to którys już raz i zawsze mnie to zastanawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam pojęcia, dopiero teraz zauważyłam, dziwne.
Zapisz
__________________
Instagram
Cato jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-15 14:24:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.