Heide Park w Soltał pod Hamburgiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-20, 21:34   #1
agnieszka.zg
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 250
GG do agnieszka.zg
Talking

Heide Park w Soltał pod Hamburgiem


No właśnie czy ktoś tam był ??Szukam ludzi którzy mogą mi coś bliżej powiedzieć o tamtejszych atrakcjach bo w necie po polsku niestety nie ma na ten temat zbyt dużo. Interesuje mnie przede wszystkim to jakie tam są atrakcje dodatkowo płatne typu delfinarium9 (ile to kosztuje ) poza tym czy jest tam pole namiotowe bo domki wiem ,że są no i wogóle wszystko co warto tam zobaczyć a co nie polecacie .mam nadzieję ,że ktoś tu się odezwie
agnieszka.zg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 17:51   #2
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Byłam, warto i polecam Co prawda to juz było ładnych parę lat temu, ale zabawa jest przednia. Jeżeli chodzi o delfinarium - to w cenie blietu (wtedy), co do noclegu - nie wiem. A atrakcji różnego typu jest mnóstwo. Każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie.
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 19:24   #3
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Ja nie byłam w Heide Park ale za to byłam w Movie Park I ładnie tam jest i ludu co nie miara Z chęcią tam bym pojecha
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 21:55   #4
fazuuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 171
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

A ja byłam w Heide Parku na początku maja
Juz poraz drugi w życiu.I nie żałuję.Warto,naprawdę warto tam pojechać.
Cały dzień spędzony na TAKICH kolejkach to naprawdę coś
Opłaca się zapłacić za ten wstęp-za to pozniej mamy wszystko za darmo(oprocz jedzenia itp.)
Świetna atmosfera.Jest tam duuuuuzo Polaków.Powiedziałabym nawet,że więcej niz Niemców Gdzie się tylko nie obrócilam to wszędzie POLSKA Heh
Jesli masz w planach pojechać tam to nie zastanawiaj się-BO NAPRAWDĘ WARTO.
Polecam!

PS Mam kilka fotek swoich Więc jakbyście chcieli to mogę powklejać
__________________
''Bo gdzie jest twój skarb,tam będzie i serce twoje''. Mt 6,21
fazuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 10:16   #5
mrosh
Raczkowanie
 
Avatar mrosh
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 197
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

wklej!
mrosh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 17:58   #6
fazuuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 171
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

eh chyba nie bede mogla ich wkleic bo sa za duze
ale tutaj jest takze duuuuzo zdjec:
http://images.google.pl/images?q=hei...k+soltau&hl=pl
__________________
''Bo gdzie jest twój skarb,tam będzie i serce twoje''. Mt 6,21
fazuuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 23:52   #7
Misko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

odswieżam temat bo wartol.
Ktoś wie jak dostać sie do Parku z Lotniska w Hamburgu?
Jest pociag ale odjazdów nie moge znaleźć w internecie może ktoś ma jakies dosiwadczenie z góry dziekuje za jakiekolwiek informacje.
Misko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-28, 22:40   #8
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

chętnie bym się przejechała. jestem z poznania. ktoś chętny na przejażdżkę w niedalekiej przyszłości ?
jak sie zrobi troszkę cieplej of course...
najlepiej na dwa dni. ze spankiem

jakby co to PW
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2009-03-31 o 22:55
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 16:36   #9
Exentia
Przyczajenie
 
Avatar Exentia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 19
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

W sierpniu wybieram się do Niemiec i też zamierzam zahaczyć o wesołe miasteczka i parki tematyczne.
Tutaj masz ich spis wraz z opisami: http://www.niemcy-turystyka.pl/PLK/p...tematyczne.htm Wczytuję się przed wyjazdem, by co atrakcyjniejsze wybrać Myślałam też nad Europaparkiem...
Exentia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 17:21   #10
Jarzab93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Odwiedziłem Heide Park podczas pobytu nad polskim morzem. Samo miejsce wywarło na mnie spore wrażenie. Atrakcje, które czekają na nas w Soltau są dla Polaka czymś nieprawdopodobnym. Kolejki do atrakcji były umiarkowane. W najdłuższej (do Collossa) stało się około 30 min, jednak naprawdę warto. Całodniowy pobyt w parku uważam za bardzo udany. Polecam takie kolejki jak: Big Loop, wspomniany Colloss oraz Limit. Każdemu polecam odwiedziny tego parku rozgrywki.
Jarzab93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 13:27   #11
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

w tym hoteliku można się zatrzymać. jest niedaleko heide parku a ceny są ok
http://www.rosenhof-werner.de/html/zimmer.html
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)

Edytowane przez malaDarunia
Czas edycji: 2011-05-15 o 13:33
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 13:27   #12
muskione
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

h

Edytowane przez muskione
Czas edycji: 2011-10-01 o 14:00
muskione jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:37   #13
Jejeje88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Hej,

Odświeżam temat, chcę wybrać się tam na weekend majowy. Nie byłam tam nigdy w życiu z resztą w ogóle nie byłam w tamtych stronach nigdy i szukałam ofert przez biura podróży, ale cenowo nie zabardzo na 4 dni. Albo nie ma terminu takiego jak bym chciałą. Mi zależy aby dzień rozrywki wypadał na 3 maja bo to ma być prezent na urodziny męża. Mają biura oferty ale wyjazd na noc rano przyjazd do parku ( po podrozy człowiek nie przytomny ) zabawa w parku i powrót wieczorem znowu na noc, to jak zombie sie chyba chodzi po tym parku bez sensu oferta i zastanawiam się jak sie tam dostać. Ktoś ma jakies doświadczenie w cenie jakby pojechać tam licząc tylko na siebie a nie na biuro podróży? czym jak i za ile razem z noclegiem? Proszę o pomoc!!!
Jejeje88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 11:45   #14
Jejeje88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Dodam jeszcze, że mieszkam w Pomorskim, pomóżcie proszę nie mam już zbyt wiele czasu

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Ehh nie dodało, odświeżam wątek, w skrócie biuro podróży nie ma dla mnie oferty jakiej szukam i chcę dostać sie własnie do Heide Parku na własny koszt i dojazd potrzebuję pomocy jak sie tam dostac i jaki to jest koszt. potrzebuje tam sie dostac na 2 maja 3 zabawa w parku i powrót w sobote 4 z rana, tylko jak i za ile bo nie wiem co sie bardziej opłaca pomóżcie proszę.
Jejeje88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 20:28   #15
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Cytat:
Napisane przez Jejeje88 Pokaż wiadomość
Dodam jeszcze, że mieszkam w Pomorskim, pomóżcie proszę nie mam już zbyt wiele czasu

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Ehh nie dodało, odświeżam wątek, w skrócie biuro podróży nie ma dla mnie oferty jakiej szukam i chcę dostać sie własnie do Heide Parku na własny koszt i dojazd potrzebuję pomocy jak sie tam dostac i jaki to jest koszt. potrzebuje tam sie dostac na 2 maja 3 zabawa w parku i powrót w sobote 4 z rana, tylko jak i za ile bo nie wiem co sie bardziej opłaca pomóżcie proszę.
My lecieliśmy samolotem z Warszawy do Hamburga, a w Hamburgu wynajęliśmy samochód i pojechaliśmy do Soltau. Nie wiem czy w Twoim przypadku będzie to najkorzystniejsza opcja (z wylotem z najbliższego Ci miasta), ale podróż samolotem to nieco ponad godzina a koszt paliwa w 2 strony był prawie taki sam jak bilety lotnicze dla 2 osób + wynajem auta.
__________________
TP 18.09.2015
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 20:50   #16
Danio02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Niebawem startujemy z pierwszym polskim fanklubem Heide-Parku. Planujemy tłumaczyć wiadomości z języka niemieckiego i angielskiego, pisać o własnych doświadczeniach oraz organizować wspólne wyjazdy. Jesteśmy w kontakcie z parkiem (przewidziane wynagrodzenie w formie biletów).

Kochasz parki rozrywki? Znasz niemiecki? Chcesz wziąć udział w ciekawym projekcie? Więcej informacji na info@heideparkpolska.pl!
Danio02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 12:14   #17
adikn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Heide Park w Soltau jest rewelacyjny! Mamy tam multum atrakcji a cena przy zakupie specjalnego kuponu 2x1 na Allegro wynosi około 60 zł za osobę. Naprawdę rozrywka jest przednia. Mamy drewniany rollercoaster, kilka metalowych, a w tym roku też otwierają kolejny... Rewelacja!!
__________________
Przytulne mieszkania Poznań i mieszkania Gdańsk
adikn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 16:02   #18
Danio02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Od kilku lat jeżdżę po parkach rozrywki. Najczęściej odwiedzam właśnie Heide-Park Resort koło Soltau, z uwagi na świetne połączenie. Byłem tam już 7 razy, w tym roku planuję dwie wizyty (jedna 21 czerwca na Mittsommernacht, a druga na Halloween). Nie mogę się doczekać nowego Wing Coastera. Gorąco polecam to miejsce!

W zeszłym roku zrobiliśmy mały eurotrip do największego parku rozrywki w Niemczech, Europa-Park. Drugą edycję zaplanowałem na sierpień/ wrzesień. Startujemy z zachodniopomorskiego, następnie Phantasialand, Amsterdam, De Efteling, Bruksela, Paryż, Disneyland, Asterix Parc i Europa-Park. Jest to wstępna propozycja.

Jeśli macie blisko do Szczecina możecie skorzystać z oferty biura Namaxa Tour. Mają najtańsze wyjazdy do Heide (około 130 zł + 24 euro za bilet wstępu). Wycieczki organizowane prawie co tydzień
Danio02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-08, 23:50   #19
Danio02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Ponownie zbieramy ekipę na wyjątkowy wyjazd do Heide-Park Resort

Heide-Park to największe wesołe miasteczko w północnych Niemczech! Spośród ponad 50 atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Dla żądnych adrenaliny, polecamy wpisany do księgi rekordów Guinnessa rollercoaster Colossos, który spadając pod kątem 61 stopni rozpędza się do prędkości 110 km/h. Nie można przejść obojętnie obok kolejki górskiej Desert Race, która w 2,4 sekundy rozpędza się do 102 km/h. Sprawdź jak mocne masz sznurówki na wieży Scream - wysokość spadania to 71 metrów.

W 2011 roku wybudowano olbrzymi dive coaster "Krake". Wagonik wypełniony przerażonymi ludźmi spada z wysokości 41 metrów, wprost do paszczy straszliwego potwora „Krejka” - maksymalna prędkość wynosi 103 km/h, a kąt nachylenia to aż 87 stopni!

Nowością w parku jest Flug der Dämonen (Lot demonów) - pierwszy w Niemczech Wing Coaster!

Termin: 19 czerwca (Boże Ciało), wyjazd ze Szczecina
Cena: 140 zł + bilet wstępu w wysokości 24 euro

Specjalna cena tylko do końca kwietnia!
Danio02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 10:18   #20
belkos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Cytat:
Napisane przez Danio02 Pokaż wiadomość
Ponownie zbieramy ekipę na wyjątkowy wyjazd do Heide-Park Resort

Heide-Park to największe wesołe miasteczko w północnych Niemczech! Spośród ponad 50 atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie. Dla żądnych adrenaliny, polecamy wpisany do księgi rekordów Guinnessa rollercoaster Colossos, który spadając pod kątem 61 stopni rozpędza się do prędkości 110 km/h. Nie można przejść obojętnie obok kolejki górskiej Desert Race, która w 2,4 sekundy rozpędza się do 102 km/h. Sprawdź jak mocne masz sznurówki na wieży Scream - wysokość spadania to 71 metrów.

W 2011 roku wybudowano olbrzymi dive coaster "Krake". Wagonik wypełniony przerażonymi ludźmi spada z wysokości 41 metrów, wprost do paszczy straszliwego potwora „Krejka” - maksymalna prędkość wynosi 103 km/h, a kąt nachylenia to aż 87 stopni!

Nowością w parku jest Flug der Dämonen (Lot demonów) - pierwszy w Niemczech Wing Coaster!

Termin: 19 czerwca (Boże Ciało), wyjazd ze Szczecina
Cena: 140 zł + bilet wstępu w wysokości 24 euro

Specjalna cena tylko do końca kwietnia!


Organizujecie może wypad do Heide Parku na początku wrzesnia?
belkos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 11:12   #21
Danio02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 5
Dot.: Heide Park w Soltał pod Hamburgiem

Biuro podróży organizuje wyjazdy w następujących terminach:
- 30.08 - 31.08.2014r.
- 06.09 - 07.09.2014r.
- 13.09 - 14.09.2014r.
- 20.09 - 21.09.2014r.
- 27.09 - 28.09.2014r.

Osobiście zapraszam na halloweenowy wyjazd do największego wesołego miasteczka w północnych Niemczech

Tego dnia Heide Park zamienia się w krainę rodem z koszmaru. Całe miasteczko przyozdobione jest okropnymi strachami, włochatymi nietoperzami i złowieszczymi dyniami. Obsługa jak i odwiedzający przebierają się w stroje nawiązujące do znanych postaci z horrorów. Głównym atutem jest fakt, że Heide Park w tych dniach czynny jest aż do godziny 22.00. To jedyna możliwość w roku, aby szaleć na atrakcjach przy nocnym oświetleniu! Dodatkowo udostępnione do zwiedzania będą Strefy Strachu (ze względu na dość wysoki poziom przerażenia, miejsca te mogą być odwiedzane tylko przez osoby o mocnych nerwach). Mile widziane przebranie halloween’owe

Termin: 18 października (wyjazd ze Szczecina)
Cena: 140 zł + bilet wstępu w wysokości 24 euro! (tylko do 1 września, później drożej)

https://www.youtube.com/watch?v=o3Cn...9R5o5vK0xjNmkw

Więcej informacji na PW
Danio02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 11:12:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.