Pewien problem:/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-27, 23:54   #1
ma_amk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4

Pewien problem:/


Czesc dziewczyny.Otóz mam pewien problem z dziewczyna..ja jestem prawiczkiem ona dziewica.Jestesmy juz ze soba prawie rok,i chcielismy dzisiaj przezyc swoj pierwszy raz...tylko jest pewien problem..moja dziewczyna jest za ciasna i nie moge w nia wejsc a jej to sprawia straszny bol...nie włozyłem nawet glowki penisa do srodka..a probowalismy z 4 razy i nic...uzywalismy prezerwatywy dures extra soft poniewaz ma dni plodne.Nie wiem co robic..mamy ogromnego dola przez to...
czekam na odpowiedzi

pozdrawiam.
ma_amk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 00:20   #2
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez ma_amk Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.Otóz mam pewien problem z dziewczyna..ja jestem prawiczkiem ona dziewica.Jestesmy juz ze soba prawie rok,i chcielismy dzisiaj przezyc swoj pierwszy raz...tylko jest pewien problem..moja dziewczyna jest za ciasna i nie moge w nia wejsc a jej to sprawia straszny bol...nie włozyłem nawet glowki penisa do srodka..a probowalismy z 4 razy i nic...uzywalismy prezerwatywy dures extra soft poniewaz ma dni plodne.Nie wiem co robic..mamy ogromnego dola przez to...
czekam na odpowiedzi

pozdrawiam.

może zbyt się skupiliście na "tym". Ustalanie daty kiedy to będzie, przygotowywanie się. W związku z powyższym myślenie o tym , zastanawianie się, brak skupienia.....
Proponuję zrobić to spontanicznie. Po prostu. Już wiesz, że ona jest gotowa i że nie odmówi więc działaj. Na pewno trochę się obawiała, jak to będzie itd. A teraz możesz coś wymyślić. Zabrać ją gdzieś, potem zaprosic do siebie i po prostu się kochać. Bez wyznaczania dat itd.
A jak nadal się obawiasz to są żele w sprzedaży, które mogą ułatwić stosunek.
Powodzenia
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 00:31   #3
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pewien problem:/

skąd ja to znam. też nasze początki z TŻ były koszmarne.
poszłam do lekarza, poradziła mi nospę jakieś 20minut przed stosunkiem i kieliszek wina, oczywiście poduszkę pod pupę, żeby łatwiej przebić błonę.

najważniejsze przebicie tej błony... potem stopniowo, wchodzisz w nią główką, a jeśli się rozgrzeje to możesz głębiej. ja bym jednak polecała wizytę u ginekologa, bo może ta błona jest za gruba i sam jej nie przebijesz. poza tym będziecie spokojniejsi wiedząc co i jak, jak postępować.

powodzenia
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 00:42   #4
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Pewien problem:/

albo na jeźdźca. To ona będzie regulowała głębokość w jaka byś miał wchodzić.
A wizyta u ginekologa... na pewno się przyda.
Też miałam zaproponować wino ale pomyślałam, ze na w pół trzeźwo to nie to samo
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 00:48   #5
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pewien problem:/

ale jak ją bardzo boli, to na jeźdźca nie przejdzie. ja z TŻ próbowałam i to chyba najgorzej wspominam. chociaż możecie spróbować, może akurat.

jeśli chodzi o wino, to wiadomo że każdy by wolał raczej na trzeźwo przeżyć swój pierwszy raz, ale wiadomo że alkohol pomaga się rozluźnić i trochę znieczula jeśli chodzi o ból.

wiem, że jest żel znieczulający, mógłby wypisać go ginekolog, mi go nie polecała, mówiła że TŻ nie będzie nic czuł, ale z prezerwatywą to chyba go żel nie znieczulil? nazywa się Lignokaina, działa jakieś 10 minut, kosztuje ok. 15 zł, jak działa to nie wiem bo nie próbowałam, ale jeśli ona ma za grubą błonę, to może się przyda? powiedz jej żeby spytała lekarza.
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 00:54   #6
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Pewien problem:/

ale on napisał, ze dziewczyna jest ciasna i, ze nawet główki nie dał rady włożyć. To nie mamy pewności , że ma zbyt grubą błonę. Mi się wydaje, ze dziewczyna się obawiała jak to będzie, co to będzie itd i dlatego nie mogła się podniecić bardziej , skupić i tak wyszło po prostu. Za pierwszym razem się nie udało a próbowali 4 . Więc co raz to bardziej bolesny bo i większy stres doszedł.
Zele nawilzające można kupic też w aptece, w roosmanie też są. A nie muszą dawać go niewiadomo ile zeby partner nic nie czuł.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 00:57   #7
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pewien problem:/

ale ja mówię o żelu znieczulającym a nie nawilżającym.

jak jest bardzo spięta, to może rzeczywiście niech się napije przed... oczywiście nie za dużo...
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 01:03   #8
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
ale ja mówię o żelu znieczulającym a nie nawilżającym.

jak jest bardzo spięta, to może rzeczywiście niech się napije przed... oczywiście nie za dużo...
aaaa. Źle doczytałam. Za późno juz chyba
A autor chyba poszedł "działać" bo jeszcze był jak pierwszy raz odpisałam
Zależy chyba też ile ma lat.... Jak 14 (różnie to bywa) to może niech nie pije lepiej ani trochę.
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 01:08   #9
Rosaline
Zadomowienie
 
Avatar Rosaline
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pewien problem:/

i tak zrobi jak zachce
__________________
Żyj i daj żyć innym.
Rosaline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 01:10   #10
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez Rosaline Pokaż wiadomość
i tak zrobi jak zachce
dokładnie można też młotka użyć.... ha ha
Sorki, mam dzisiaj dziwnie dobry humor
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 09:43   #11
ma_amk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Pewien problem:/

Przepraszam dziewczyny,ale poszedlem wczoraj spac.Nie nie nie mamy 14 lat tylko 18;p mielismy nawet poduszke pod jej pupą...gdy ją bolało nie potrafila sie juz rozluznic i dodatkowo zaciskała...i stała sie momentalnie sucha..pewnie ze stresu..Wyprobujemy na jezdzca dzisiaj.Jesli sie nie uda to zostaje nam ten nawilzacz a jesli nie to wizyta u ginekologa.
ma_amk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-28, 09:54   #12
neska1412
Raczkowanie
 
Avatar neska1412
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 487
Dot.: Pewien problem:/

Jeżeli Twoja dziewczyna tak bardzo sie boi to powiedz jej ze narazie nie musicie tego robic. I jak sie spotkacie i ona bedzie wiedziała ze nic nie bedzie a dojdzie miedzy wami do zbliżen to zapewne bedzie gotowa. Wtedy zaskocz ja i zacznij działac. Najlepiej to miej przy sobie żel no i prezerwatywy. Może na początku być bardzo podnieona ale kiedy zaczniecie może sie zrobić sucho wiec żel sie przyda. A i nie polecm w pierwszych dniach po okresie bo nie bedzie wystarczajaca wilgotna ze tak powiem. Przynajmniej ja tak mam.
neska1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 14:11   #13
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez ma_amk Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny.Otóz mam pewien problem z dziewczyna..ja jestem prawiczkiem ona dziewica.Jestesmy juz ze soba prawie rok,i chcielismy dzisiaj przezyc swoj pierwszy raz...tylko jest pewien problem..moja dziewczyna jest za ciasna i nie moge w nia wejsc a jej to sprawia straszny bol...nie włozyłem nawet glowki penisa do srodka..a probowalismy z 4 razy i nic...uzywalismy prezerwatywy dures extra soft poniewaz ma dni plodne.Nie wiem co robic..mamy ogromnego dola przez to...
czekam na odpowiedzi

pozdrawiam.
A gdyby nie miała dni płodnych? Obseruje swój organizm,że wiecie kiedy to jest?
Cytat:
Napisane przez ma_amk Pokaż wiadomość
Przepraszam dziewczyny,ale poszedlem wczoraj spac.Nie nie nie mamy 14 lat tylko 18;p mielismy nawet poduszke pod jej pupą...gdy ją bolało nie potrafila sie juz rozluznic i dodatkowo zaciskała...i stała sie momentalnie sucha..pewnie ze stresu..Wyprobujemy na jezdzca dzisiaj.Jesli sie nie uda to zostaje nam ten nawilzacz a jesli nie to wizyta u ginekologa.
pomysł dobry. Eee wyluzujcie... nic na siłę. Dziewczyna się stresuje, może nie ma nastroju?

Edytowane przez _Emi_
Czas edycji: 2009-08-29 o 00:41
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:47   #14
Androgen
Przyczajenie
 
Avatar Androgen
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
może zbyt się skupiliście na "tym". Ustalanie daty kiedy to będzie, przygotowywanie się. W związku z powyższym myślenie o tym , zastanawianie się, brak skupienia.....
Proponuję zrobić to spontanicznie. Po prostu. Już wiesz, że ona jest gotowa i że nie odmówi więc działaj. Na pewno trochę się obawiała, jak to będzie itd. A teraz możesz coś wymyślić. Zabrać ją gdzieś, potem zaprosic do siebie i po prostu się kochać. Bez wyznaczania dat itd.
A jak nadal się obawiasz to są żele w sprzedaży, które mogą ułatwić stosunek.
Powodzenia
A ile ma lat, ta twoja dziewczyna? Może to dziecko jeszcze, a ty chcesz ją na siłę uszczęśliwiać.
Androgen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 22:51   #15
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez Androgen Pokaż wiadomość
A ile ma lat, ta twoja dziewczyna? Może to dziecko jeszcze, a ty chcesz ją na siłę uszczęśliwiać.
pisał, ze po 18 lat mają
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 23:02   #16
Androgen
Przyczajenie
 
Avatar Androgen
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pewien problem:/

18 lat i nie może włożyć? Albo on nie jest dostatecznie podniecony, albo nabja się tutaj z Was.
Androgen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 23:02   #17
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez Androgen Pokaż wiadomość
18 lat i nie może włożyć? Albo on nie jest dostatecznie podniecony, albo nabja się tutaj z Was.
jest prawiczkiem
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 23:22   #18
Androgen
Przyczajenie
 
Avatar Androgen
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez majka242007 Pokaż wiadomość
jest prawiczkiem
Każdy był kiedyś prawiczkiem. Albo się jest mężczyzną, albo się nim nie jest.
Androgen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 00:41   #19
Szarlotka7891
Raczkowanie
 
Avatar Szarlotka7891
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 363
Dot.: Pewien problem:/

A możne tak paluszkiem byś ja troszkę rozluźnił, nawilżył, rozciągnął, rozmasował???
bo tak na sucho to aż strach...zacznij od paluszka:P
__________________
...żaden dzień się nie powtórzy,
nie ma dwóch podobnych nocy,
dwóch tych samych pocałunków,
dwóch jednakich spojrzeń w oczy...


Wisława Szymborska
Szarlotka7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 11:16   #20
ma_amk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez Androgen Pokaż wiadomość
18 lat i nie może włożyć? Albo on nie jest dostatecznie podniecony, albo nabja się tutaj z Was.

to chyba moja dziewczyna powinna byc bardziej podniecona i "mokra"..
Tak Emi obserwuje swoj organizm...nastroj miala nawet bardzo dobry,byla z poczatku mokra,ale gdy ja zabolało stała sie momentalnie sucha i przeszla jej ochota na seks..

Edytowane przez ma_amk
Czas edycji: 2009-08-29 o 11:19
ma_amk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 19:48   #21
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Pewien problem:/

moze masz za duzego?
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 23:12   #22
majka242007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 857
Dot.: Pewien problem:/

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;1397627 4]moze masz za duzego?[/QUOTE]
oj i tu mógłby być problem
majka242007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:32   #23
intense2103
Rozeznanie
 
Avatar intense2103
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 515
Dot.: Pewien problem:/

Czasami sie zastanawiam, dlaczego ludzie próbują od razu na hop siup. Na początku mój TŻ nie mógł włożyć we mnie nawet jednego palca. Ból był okropny i na samą myśl o tym, że mogłoby się tam zmieścić coś większego robiło mi się niedobrze. Postanowiliśmy próbować. Trwało to kilka miesięcy, wzajemnie poznawaliśmy swoje ciała pieszcząc się kiedy mieliśmy na to ochotę, bez stresu. Potem stopniowo, kiedy byłam bardziej rozluźniona, TŻ wkładał dwa palce, w końcu trzy, a czasami, przy moim wielkim podnieceniu nawet cztery. Uprzedzę wasze pytanie: nie przerwał mi nimi błony, byłam w międzyczasie u ginekologa (grzybica) i dowiedziałam się, że błona jest na miejscu, nienaderwana. Wtedy uwierzyłam, że skoro duże palce mojego TŻta się mieszczą, to penis też musi. Ustaliliśmy datę, kupiliśmy gumki, zadbaliśmy o nastrój i... udało się. Bez bólu, owszem, ze strachem, ale z wielką miłością. Pojawiło się tylko troszeczkę krwi. Była to jedna z najpiękniejszych chwil mojego życia.

Wam też polecam takie poznawanie swoich ciał. W tej kwestii pośpiech nie jest dobrym doradcą. I oczywiście, najpierw poćwiczcie palcami. Podejrzewam, że nie wystarczy jeden raz. I, jak mówi Androgen, każdy kiedyś był prawiczkiem i dziewicą i każdy sobie z tym poradził. Jesteś mężczyzną, a Twoja dziewczyna kobietą. Jesteście do tego stworzeni. Na pewno sobie poradzicie, tylko potrzeba czasu... i wiary w siebie!!
__________________
23.08.2014
intense2103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:34   #24
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: Pewien problem:/

Może poświęć jej więcej czasu na pieszczoty, grę wstępną, żeby bardziej sie nawilżyła. Poza tym nie wyznaczajcie sobie konkretnego terminu na pierwszy raz. Zafundujcie sobie spontana (oczywiście z gumkami, które powinienes nosić), a może wszystko pięknie się uda
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 12:16   #25
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Pewien problem:/

my tez mielismy kilka prob az w koncu sie udalo.bolalo mnie i odkladalam na pozniej i tak po kilku probach nie bylam juz dziewica
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:34   #26
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Pewien problem:/

Najpierw paluszkami sprobuj, jakis zel nawilzający do tego aby był poslizg.
Ona niech troszeczke się napije, dla rozluznienia.
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 13:48   #27
Fuksja
Raczkowanie
 
Avatar Fuksja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: home, sweet home
Wiadomości: 73
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez Androgen Pokaż wiadomość
Albo się jest mężczyzną, albo się nim nie jest.
Bo nie mógł "włożyć"?!
Takiej głupoty to ja dawno nie czytałam... Jak dla mnie to również świadczy o tym, czy jest się mężczyzną czy nie... A jeśli mówisz coś takiego to bym się zastanowiła...

A do zainteresowanego: weź przykład z intense2103, ja z moim TŻem też tak zrobiliśmy. No może poza ustaleniem daty, bo wyszło tak jakoś spontanicznie
Fuksja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 16:45   #28
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Pewien problem:/

Ja mogę autora pocieszyc troche - ja po prawie 3 latach wspolzycia nadal sie zaciskam oczywiscie nie specjalnie. jakeis dziwne stresy mam. za to jak wypije troche to jest o niebo lepiej.

no a co do gumek, bo tu nie bardzo zrozumialam. Uzyliscie jej bo miala dni plodne, a jakby miala nieplodne to nie uzylibyscie??
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:42   #29
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Pewien problem:/

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja mogę autora pocieszyc troche - ja po prawie 3 latach wspolzycia nadal sie zaciskam oczywiscie nie specjalnie. jakeis dziwne stresy mam. za to jak wypije troche to jest o niebo lepiej.

no a co do gumek, bo tu nie bardzo zrozumialam. Uzyliscie jej bo miala dni plodne, a jakby miala nieplodne to nie uzylibyscie??
o to samo zapytałam ale nie otrzymałam odpowiedzi :|
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 23:13   #30
RudaMalaMi
Przyczajenie
 
Avatar RudaMalaMi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Pewien problem:/

uważam, że samo planowanie tego jest do tyłka. 'spróbujmy jutro' bezsens. Moim zdaniem nic tak nie pomoże jak gra wstępna. Dobrze ją przygotuj, niech się rozluźni. Możecie nawet po kąpieli spróbować za bardzo się tym wszystkim stresujecie.
Trzymam kciuki, powodzenia !
RudaMalaMi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.