Egipt...Turcja...Z jakim biurem podróży?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-19, 10:43   #1
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Question

Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???


Witajcie

Zakładam ten wątek z myślą o moich koleżankach
Wybieraja się one na urlop w maju i wahaja sie pomiędzy Egiptem a Tunezja...
Za Tunezja przemawiaja atrakcyjniejcze ceny za Egiptem możliwość zwiedzania.

Wymagania sa nastepujące:

- dobry hotel,
- all incl,
- bogate życie nocne ,
- najlepiej centrum jakiegos miasta
- ale oczywiscie przy plaży,
- cena przystepna (jak zawsze),
- możliwość zwiedzania (ale bez przesady)!!!

Ja namawiam je na Egipt. Poza Piramidami, Kairem, Synajem można wybrac sie do Jordanii czy Izraela.
W Tunezji nie byłam ale wydaje mi sie nieco nudna

Podróżuje prawie zawsze na własna reke wiec moja opinia jest subiektywna.

Wizażanki czekam na rady i pomoc?

Fanki Egiptu pomóżcie mi namówić dziewczyny
Czy Egipt wygra? (mam taka nadzieje)

Ps. Jesli juz taki temat był prosze o "podpiecie" wątku

owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 11:50   #2
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

I jeszcze jedno...

Wiem ze podobnych wątków było juz wiele. Wszyscy sie radza co zwiedzic, jaki hotel itp.

Mi chodzi o przekonanie koleżanek

Jak mozna przepuscic takie widoki ???

Edytowane przez owca79
Czas edycji: 2010-03-07 o 12:09
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-19, 11:58   #3
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

ja jade w maju do Egiptu, bo jest tam wtedy sporo cieplej niz w Tunezji.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 13:52   #4
bubble23
Raczkowanie
 
Avatar bubble23
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

byłam w Tunezji jak i w Egipcie. Egipt lepszy
__________________
_____________
R I M I N I! 25-5.08 <3
bubble23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 14:40   #5
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

EGIPT!!!

Lepszy standard hoteli noi ten egipski klimat. Tunezja to takie nie wiadomo co i nie ma tam co robić.

W egipcie pozwiedzacie ale z sharm el sheikh zobaczycie synaj i kair, natomiast z Hurghady organizowane sa wycieczki do luksoru i kairu.

Lepsze życie nocne jest w Sharm El Shaikh - to jest nowszy kurort, ale jesli nie byłas w Egipcie i chcesz zwiedzac raczej poleca sie Hurghade.
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-20, 15:22   #6
owca79
Raczkowanie
 
Avatar owca79
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: pastwisko
Wiadomości: 470
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Ja tez namawiam je na Sharm El Shaikh

Byłam tam 2 razy
owca79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:20   #7
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Również bylam w obu miejscach i Egipt jest nieporównywalnie lepszy.
Tunezja generalnie jest nudna jeśli chodzi o zwiedzanie, praktycznie bardzo niewiele jest tam do zobaczenia. Plaże są dużo ładniejsze i czystsze w Egipcie, jest tam ogólnie dużo przyjemniej i o wiele więcej do zobaczenia
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 14:03   #8
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

ja byłam w Sharmie w Grand Plaza. Bajecznie - polecam! Nie wiem czy w maju są tam już animatorzy ale jeśli tak to dużo się dzieje Poza tym hotel cudny, jedzenie dobre, rafa przepiękna - super miejsce!
__________________
jestem człowiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 13:38   #9
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Ja tez jestem zdeklarowaną Egiptomaniaczką ;-)
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 10:28   #10
amalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Egipt robi wrazenie, ale... : jesli nastawiasz się na zwiedzanie. jest tam drogo, niebezpiecznie i okradaja bagaze na lotniskach (juz po przekazaniu-tak było 2 lata temu w Hurgadzie). Wieczorami już sie nie pospaceruje brzegiem morza, bo zamykaja plaże ze względów bezpieczeństwa, no i nie wolno wywozić pewnych rzeczy z egiptu - kary do 1000 dolarów. Tego nie ma natomiast w Tunezji. Jest dużo bardziej bezpiecznie, też są ciekawe wycieczki fakultatywne (bez dozoru wojska czy policji), otwarte plaże przez cała noc i mnóstwo różnych atrakcji. no i jest tańsza. woda bardzo czysta i ciepła. a co to sen, to dużo zależy od biura podróży i hotelu jaki sie rezerwuje. Ja polecam Tunezję.
amalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 12:31   #11
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Cytat:
Napisane przez amalek Pokaż wiadomość
jest tam drogo, niebezpiecznie i okradaja bagaze na lotniskach (juz po przekazaniu-tak było 2 lata temu w Hurgadzie). Wieczorami już sie nie pospaceruje brzegiem morza, bo zamykaja plaże ze względów bezpieczeństwa, no i nie wolno wywozić pewnych rzeczy z egiptu - kary do 1000 dolarów. Tego nie ma natomiast w Tunezji. Jest dużo bardziej bezpiecznie, też są ciekawe wycieczki fakultatywne (bez dozoru wojska czy policji), otwarte plaże przez cała noc i mnóstwo różnych atrakcji. no i jest tańsza. woda bardzo czysta i ciepła. a co to sen, to dużo zależy od biura podróży i hotelu jaki sie rezerwuje. Ja polecam Tunezję.
drogo? - trzeba się targować
niebezpiecznie? - wszędzie jest tak samo!
okradają bagaże? - trzeba zabezpieczać i ubezpieczać
nie wolno wywozić 'pewnych rzeczy' - bardzo dobrze, że nie wolno wywozić zwierząt i części raf koralowych i bardzo dobrze, że są za to kary! i zgadnij dlaczego...
__________________
jestem człowiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-25, 13:25   #12
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Zdecydowanie Egipt Sharm i najlepiej blisko Naama Bay - bosko!!! Tez tam sie wybieram w polowie kwietnia
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 17:25   #13
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Cytat:
Napisane przez amalek Pokaż wiadomość
Egipt robi wrazenie, ale... : jesli nastawiasz się na zwiedzanie. jest tam drogo, niebezpiecznie i okradaja bagaze na lotniskach (juz po przekazaniu-tak było 2 lata temu w Hurgadzie). Wieczorami już sie nie pospaceruje brzegiem morza, bo zamykaja plaże ze względów bezpieczeństwa, no i nie wolno wywozić pewnych rzeczy z egiptu - kary do 1000 dolarów. Tego nie ma natomiast w Tunezji. Jest dużo bardziej bezpiecznie, też są ciekawe wycieczki fakultatywne (bez dozoru wojska czy policji), otwarte plaże przez cała noc i mnóstwo różnych atrakcji. no i jest tańsza. woda bardzo czysta i ciepła. a co to sen, to dużo zależy od biura podróży i hotelu jaki sie rezerwuje. Ja polecam Tunezję.
To bzdura że w Tunezji nie ma zakazu wywożenia niektórych rzeczy . Jedna z dziewczyn które tam poznałam kupiła rodzicom piękny prezent ale później miała ogromny problem jak okazało się że nie ma jak tego wywieźć.
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 14:58   #14
amalek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Zeby mieć skale porównawczą trzeba być w obu krajach. Ja byłam i jesli miałabym jechac raz jeszcze do Egiptu, to tylko zeby zwiedzic Kair i dotknąć piramid. Byłam w Luksorze i zrobił na mnie wrażenie. Łodzią ze szklanym dnem tez płynęłam i mam pewien niedosyt. Uważam ze Egipt jest przereklamowany. Chociaż w "Sultan Beach" było lepsze jedzenie. Ale to moja opinia. Z Tunezji wywiozłam lepsze wrażenia. Klimat nie tak gorący jak w Egipcie. Piękny wschód słońca zza gór Atlas, niezapomniana przejażdżka wielbładem na pustyni, przelot paralotnią nad brzegiem morza i wiele innych atrakcji. Wszystko zalezy od zasobności portfela. Teraz w Egipcie nie jest tak upalnie wiec można się wybrać, ale jak ktoś lubi spacery wieczorami na plaży, to musi o tym zapomnieć. Pozostają tylko nocne sklepy i puby.
amalek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 18:40   #15
niuniulka1989
Zakorzenienie
 
Avatar niuniulka1989
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7 040
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

mi się wydaje że w nocy to niegdzie nie można się pobawić bo jest zbyt niebezpiecznie (mówię o zabawach nocnych) m.im dlatego, że hotele nie są położone w mieście i trzeba szukać transportu (jak jest w mieście hotel to napewno jest straszny). własnie zaletą najlepszych kurortów jest fakt iż leżą poza miastem bo woda w morzu jest czystsza no i jest bezpieczniej..

tak czy inaczej -Egipt
__________________
"Gdy wszystko wydaje się być drogą pod górę... po prostu pomyśl jaki będziesz mieć widok ze szczytu"
niuniulka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:44   #16
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

ze słyszenia wiem, ze zdecydowanie lepiej jest w Egipcie, czyli jak już wizażanki zaznaczyły wczesniej
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 22:08   #17
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

no cóż jab nikomu już nie poleciła ani TUNEZJi ani EGIPTU... jak dla mnie to tam sama bieda, brudasy i ubóustwo poza hotelami nie ma nic ciekawego.. piramidy w egipcie - jeden z cudów świata, a tam nasrane od wielbładów, powtykane butelki po coca coli i jak chcesz fotke to 1 dolar.. bez komentarza..

ja zachęcam każdego od odwiedzenia Grecji, bylismy na Krecie w podrózy poślubnej i było poprostu za***iście
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 20:15   #18
Sikorka0204
Zakorzenienie
 
Avatar Sikorka0204
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 491
Egipt czy Tunezja w kwietniu...

Postanowiłam wyjechać gdzieś na urlop(dokładnie pierwsza połowa kwietnia) ale zastanawiam się co wybrać. Waham się nad Egiptem a Tunezją. Wiem, że Tunezja w kwietniu jest chłodniejsza. Była może któraś z Was w takim okresie w którymś z tych miejsc?
Powiedzcie mi jeszcze czy lepiej kupić wycieczkę teraz czy czekać na jakieś lasty?
Sikorka0204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-18, 17:42   #19
Lucrecia3
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucrecia3
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 2 581
Dot.: Egipt czy Tunezja w kwietniu...

Tunezja na początku kwietnia może być jeszcze zimna, więc jeśli chcesz się wygrzać na słoneczku, poopalać to radziłabym Egipt.
A jeśli chodzi o cenę, to ja wolę czekać na lasty. Zawsze można upolować coś fajnego.
__________________
24.06.2008r. = MÓJ DZIEŃ



HISZPANIA
Lucrecia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 11:11   #20
Kalina34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 75
GG do Kalina34 Send a message via Skype™ to Kalina34
Dot.: Egipt czy Tunezja w kwietniu...

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Postanowiłam wyjechać gdzieś na urlop(dokładnie pierwsza połowa kwietnia) ale zastanawiam się co wybrać. Waham się nad Egiptem a Tunezją. Wiem, że Tunezja w kwietniu jest chłodniejsza. Była może któraś z Was w takim okresie w którymś z tych miejsc?
Powiedzcie mi jeszcze czy lepiej kupić wycieczkę teraz czy czekać na jakieś lasty?

Jeżeli chcesz pozwiedzać to nie ma znaczenia czy Egipt czy Tunezja, chociaz w Egipcie więcej do zobaczenia ;-)
Jezeli wypocząc opalając blade ciało to zdecydowanie Egipt, Tunezja za zimna
Egipt bedzie znacznie drozszy niz Tunezja własnie ze wzgledu na temperaturę
Pracuje w biurze podróży i do Egiptu wysyłamy ludzi cały czas przez cały rok na okragło, do Tunezji raczej od maja do listopada, potem mozna sie mocno rozczarowac pogodą :-(

Pozdr
Kalina
Kalina34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-21, 11:08   #21
canari
Raczkowanie
 
Avatar canari
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wawka
Wiadomości: 75
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Moim zdaniem to zależy co kto lubi... ja bym do Egiptu poleciała do Sharm... widziałam galerię mojej znajomej która tam była, a poza tym byłam ostatnio w alfie ( to takie biuro) i tam też dużo zdjęć oglądałam. Boskie miejsce.
__________________
Zaglądajcie do mojego albumu zdjęć http://fotoforum.gazeta.pl/5,2,4canarias.html
canari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 11:14   #22
Kama007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 77
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Ja zdecydowanie wybieram Egipt ze względu na Morze Czerwone. Uwielbiam pływać z maską i podziwiać piękne rafy i niesamowicie kolorowe ryby. A Alfa Star znam bo byłam z nimi i w Egipcie i Tunezji. Moim zdaniem Tunezja jest lepsza dla rodzin z dziećmi bo plaże są szerokie i piaszczyste (super drobny i miękki piasek) no i klimat jest nieco bardziej łagodny.
Kama007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 12:29   #23
kalaaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 403
GG do kalaaa83
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

egipt. zdecydowanie
kalaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-22, 13:43   #24
Joanna008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Egipt czy Tunezja? gdzie lepiej na babski urlop???

Reklama

Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2009-12-22 o 18:48
Joanna008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 19:52   #25
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Egipt...Turcja...Z jakim biurem podróży??

Witajcie... Chciałabym z TŻtem w tym roku polecieć we wrześniu na wycieczkę ....do Egiptu lub Turcji....Wahamy się pomiędzy wspomnianymi miejscami... Nigdy nie byliśmy na takim odpoczynku i stwierdziliśmy, że czas najwyższy.... I teraz jest problem.. Otóż przeglądam oferty różnych biur podróży i nie wiem, które jest najlepsze...na co powinnam zwrócic uwagę ?? Tyle się słyszy i czyta na niezadowolenie klientów i fachowość tych biur.....a zamówić bilet jest to najmniejszy problem , ale co potem?? Nie chciałabym być rozczarowana...Może Wy macie jakieś propozycje lub po prostu możecie polecić??
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-03, 13:44   #26
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Egipt...Turcja...Z jakim biurem podróży??

Zwróć uwagę na hotel i na jego położenie. Poczytaj opinie itp. Biuro podróży wybierzcie najlepiej jakieś znane, np. Triada czy Rainbowtours. Jest dużo negatywnych opinii na temat tych biur, ale tylko i wyłącznie dlatego, że organizują najwięcej wycieczek. Poza tym ludzie najczęściej narzekają właśnie na pogodę, albo hotel, który w rzeczywistości wybrali sobie sami, bo powiedzmy sobie szczerze, za 1500 zł nie ma co oczekiwać luksusów, szczególnie w arabskich krajach. Jeśli jesteście nastawieni na zwiedzanie, a nie leżenie przy hotelowym basenie, to wybierzcie hotel o niezbyt wysokim standardzie i bez opcji all in...Natomiast jeśli jedziecie odpocząć, poleżeć na plaży, najeść się dobrze ^^, to wybierzcie dobry hotel, minimum 4 gwiazdki, opcja all in. Nie radzę na taką pierwszą wyprawę jechać z mało znanym biurem, bo to tylko problemy, np. brak stanowiska na lotnisku i trzeba biegać, szukać rezydenta. Triada, Rainbowtours, TUI, Neckermann, Alfa Star, Itaka. Pozdrawiam

Edytowane przez darla13
Czas edycji: 2011-01-03 o 13:45
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 12:12   #27
kami1984
Rozeznanie
 
Avatar kami1984
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 822
Dot.: Egipt...Turcja...Z jakim biurem podróży??

Ja myslałam nad Itaką lub Rainbow turs... mają ciekawe oferty no i są dosyć znane.
kami1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 23:26   #28
evabiedrona87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 21
Dot.: Egipt...Turcja...Z jakim biurem podróży??

jak dla mnie to Egipt jest przereklamowany... i wybrałambym Turcję z przepiekną Cappadocją ja ostatnio zaczęłam jeździć z Funclubem (niedługo też na narty ;p) i muszę ich pochwalić, bo choć nie jest to największe biuro - a może właśnie dlatego! - dbają bardzo o klienta i są bardzo elastyczni pod względem potrzeb i oczekiwać i wcale nie trzeba strasznie dużo wydawać pieniędzy, aby mieć udane wakacje.
evabiedrona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 09:33   #29
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Egipt...Turcja...Z jakim biurem podróży??

A dla mnie przereklamowana jest Turcja. Byłam w Egipcie, Turcji, Tunezji, Maroko, i Egipt podobał mi się najbardziej. To trochę dziwne mówić o kraju z wielką historią, że jest przereklamowany...w Egipcie naprawdę jest co zwiedzać, jest piękne Morze Czerwone z cudowną rafą koralową, natomiast w Turcji paskudne morze, i śmierdzące, brudne plaże. Nie bez powodu Egipt jest popularny, sama chętnie bym tam wracała w każde wakacje.

Jeszcze coś odnośnie funclubu - oni raczej nie mają wycieczek samolotowych, a niektórym się nie uśmiecha spędzić dwóch dób w autokarze.

Edytowane przez darla13
Czas edycji: 2011-01-06 o 09:35
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 12:59   #30
black memory
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 164
Dot.: Egipt...Turcja...Z jakim biurem podróży??

Cytat:
Napisane przez darla13 Pokaż wiadomość
A dla mnie przereklamowana jest Turcja. Byłam w Egipcie, Turcji, Tunezji, Maroko, i Egipt podobał mi się najbardziej. To trochę dziwne mówić o kraju z wielką historią, że jest przereklamowany...w Egipcie naprawdę jest co zwiedzać, jest piękne Morze Czerwone z cudowną rafą koralową, natomiast w Turcji paskudne morze, i śmierdzące, brudne plaże. Nie bez powodu Egipt jest popularny, sama chętnie bym tam wracała w każde wakacje.

Jeszcze coś odnośnie funclubu - oni raczej nie mają wycieczek samolotowych, a niektórym się nie uśmiecha spędzić dwóch dób w autokarze.
Egipt jest popularny bo tani, a tak naprawdę poza piramidami (full drogi) i rafą nic tam nie ma!
A gdzie Ty dziecko byłaś?!Turcja ma piękne plaże tylko trzeba wiedzieć gdzie jechać, można snurkować, są piękne groty, wysepki (każda z inną atrakcją) Kraj jest bardzo urozmaicony-wodospady, góry,doliny, wyspy...no Sahary nie ma
black memory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-31 11:30:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:59.