Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-18, 12:41   #811
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Też mam spirulinę. Wszyscy tak chwalili, że posiada tyle związków dobrych dla skóry i włosów, ale ja nie zauważyłam efektów

olasia, zazdroszczę Ja miałam okropne gule, które trochę czasu jątrzyły się
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 12:45   #812
Claire91
Wtajemniczenie
 
Avatar Claire91
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 755
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Też miałam spirulinę że śmierdziała-ok, nie przeszkadza mi to, ale oprócz przesuszenia skóry nie było żadnych efektów.
__________________
wymiana nowy wątek-kosmetyki naturalne, mineralne, sera i apteczne
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post49549467
Claire91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:46   #813
rinneko
Raczkowanie
 
Avatar rinneko
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 107
GG do rinneko
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Melduję zadowolenie gdyż znalazłam aptekę z Fizjodermem Trzy największe nie miały, jedna ledwo co znana miała masę produktów Ziaji .. Tak więc od maja, powolutku, niezbyt drastycznie przerzucam się na okrojone leczenie. Może metoda mniej = lepiej zadziała
Zapowiedź; Tonik (ogórek, cytryna, woda ..) + Fizjoderm + Leki. Dorzucę jeszcze mizon i się zobaczy.
__________________
Co wyczyniam ze swoją cerą
Rano: 1. Mycie - Rossmann Facelle intim, Waschlotion Sensitive 2. Dalacin T, antybiotyk. 3. Iwostin purritin, krem eliminujący niedoskonałości/matujący
Wieczorem: 1. Mycie - jw. 2. Domowy tonik z kwasem mlekowym 10% 3. Dalacin T 4. Pharmaceris Almond Peel 5%
rinneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 19:48   #814
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez rinneko Pokaż wiadomość
Melduję zadowolenie gdyż znalazłam aptekę z Fizjodermem Trzy największe nie miały, jedna ledwo co znana miała masę produktów Ziaji .. Tak więc od maja, powolutku, niezbyt drastycznie przerzucam się na okrojone leczenie. Może metoda mniej = lepiej zadziała
Zapowiedź; Tonik (ogórek, cytryna, woda ..) + Fizjoderm + Leki. Dorzucę jeszcze mizon i się zobaczy.
Trzymam kciuki kochana
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 21:11   #815
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja tez nie odnotowalam poprawy po spirulinie. Tyle sie meczylam...a tylko mialam po niej buraka. Glinki tez niwiele dawaly. Pory tylko tak z wierzchu wymyte, cera odtluszczona ale tylko na chwile. Chociaz kiedys bardzo lubilam glinkowe maseczki... teraz lubie z takich bardziej naturalnych to maseczke z kozieradki i chyba to wszystko. Mam ochote znow wyprobowac maseczke z aspiryna. I jeszcze z siemienia lnianego.
Dzisiaj uzylam soku z aloesu jako tonik pod zel slimaczkowy. Cera zdecydowanie lepiej nawilzona. Chyba wroce do niego na stale...na jakis czas
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 21:36   #816
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez rinneko Pokaż wiadomość
Melduję zadowolenie gdyż znalazłam aptekę z Fizjodermem Trzy największe nie miały, jedna ledwo co znana miała masę produktów Ziaji .. Tak więc od maja, powolutku, niezbyt drastycznie przerzucam się na okrojone leczenie. Może metoda mniej = lepiej zadziała
Zapowiedź; Tonik (ogórek, cytryna, woda ..) + Fizjoderm + Leki. Dorzucę jeszcze mizon i się zobaczy.
Powodzenia Osobiście uważam, że naprawdę im mniej tym lepiej. Kiedyś używałam mnóstwo wszystkiego i wydawało mi się, że inaczej nie można, dopóki kosmetyczka mnie nie namówiła do zmiany pielęgnacji Trzymam kciuki
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 07:28   #817
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Claire91 Pokaż wiadomość
Też miałam spirulinę że śmierdziała-ok, nie przeszkadza mi to, ale oprócz przesuszenia skóry nie było żadnych efektów.
Dziewczyny, ja spiruliny nie daję na twarz, tylko robię sobie koktajle owocowo - warzywne ze spiruliną i siemieniem lnianym. Np. miksuję z wodą mineralną jabłko, kiwi, trochę szpinaku, brokuła, selera naciowego. Do tego spirulinę i siemię lniane, żeby lepiej się wchłaniały witaminy i minerały. Generalnie, to co tam wsadzicie, zależy od Waszej inwencji Grunt, żeby spirulina i siemię tam były Mi bardzo pomogła zmiana diety, bardzo!
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 08:20   #818
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Oooj, podziwiam, ja bym chyba wszystko zwróciła...
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 10:01   #819
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 10:40   #820
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d 386552d742cc4ca Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oj u mnie tez sie nie sprawdzilo to serum migdalowe... effaklar duo mnie strasznie ciekawi ale uzywalam dawno temu effaklar k i robil mi prawdziwa masakre pila lancuchowa. Meczylam sie kilka miesiecy. To chyba byl najgorszy moment w historii mojego tradziku. Dlatego nkezbyt ufnie podchodze do tej firmy. Ale jesli tobie dziala dobrze to super!
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 14:28   #821
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
a maski algowe z organique?
nigdy nie próbowałam, ale wiem, że mają. Może wypowie się ktoś, kto stosował?
ja ostatnio kupiłam w Organique peeling herbat enzymatyczny i dostałam do niego gratis maseczkę algową - napisane jest że to maseczka przeciwtrądzikowa (Pani mówiła, że poleca też jakąś z papai).
Jak narazie zrobiłam tą maseczkę tylko raz (niby napisali, że opakowanie wystarcza na 2 razy, ale tak naprawdę to starcza spokojnie na 3 albo i 4).
Po 1 razie nie mogę za wiele powiedzieć, poza tym, że robi MEGA bałagan w łazience, strasznie ciężko schodzi z buzi. Trzeba faktycznie nałożyć grubszą warstwę, bo inaczej zasycha w takie jasne skorupki i bardzo ciężko je zdjąć. Grubsza warstwa aż tak nie zasycha i daje się sciągnąć takim niby "peel off" chociaż nie schodzi tak ładnie równomiernie z całej buzi.
Co do działania - po 1 razie ciężko stwierdzić. O ile już po pierwszym użyciu ich glinki byłam zachwycona, tak po tej maseczce fajerwerków nie było. Buzia stała się gładka i ściągnięta, ale żadne zaczerwienienia ani podrażnienia nie zeszły, nie wydawało mi się, żeby była jakaś ukojona albo oczyszczona. Po prostu dużo gładsza.

Cytat:
Napisane przez minika_69 Pokaż wiadomość
Ja polecam krem Fitomedu bardzo ładnie nawilża, już po jednej nocy znikają wszystkie suche skórki
też go teraz używam i faktycznie fajnie nawilża i w dodatku dosyć szybko się wchłania !
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-19, 15:08   #822
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez wiewioreczka Pokaż wiadomość

też go teraz używam i faktycznie fajnie nawilża i w dodatku dosyć szybko się wchłania !
Mogłabyś wstawić link tego kremu?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:10   #823
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Mogłabyś wstawić link tego kremu?


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 15:33   #824
rinneko
Raczkowanie
 
Avatar rinneko
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 107
GG do rinneko
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Hej, zapomniałam dodać że dostałam z żelem gratis ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...en-na-noc.html nie ma nic co by zapychało, nie ?
__________________
Co wyczyniam ze swoją cerą
Rano: 1. Mycie - Rossmann Facelle intim, Waschlotion Sensitive 2. Dalacin T, antybiotyk. 3. Iwostin purritin, krem eliminujący niedoskonałości/matujący
Wieczorem: 1. Mycie - jw. 2. Domowy tonik z kwasem mlekowym 10% 3. Dalacin T 4. Pharmaceris Almond Peel 5%
rinneko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 16:21   #825
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez rinneko Pokaż wiadomość
Hej, zapomniałam dodać że dostałam z żelem gratis ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...en-na-noc.html nie ma nic co by zapychało, nie ?
Nie ma typowych zapychaczy w postaci mieszanki silikonów i parafiny ale jest gliceryna - nie jest ona typowym zapychaczem ale niektórzy twierdzą, że im szkodzi. Tutaj już zależy od skóry.

Do listy dodaję kolejny składnik, który może wpływać na pwostawanie zaskórników: Caprylic/Capric Triglyceride

Edytowane przez abrakatabra
Czas edycji: 2013-04-19 o 16:28
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 17:45   #826
wiewioreczka
Wtajemniczenie
 
Avatar wiewioreczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 171
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

o tak właśnie ten
__________________

wiewioreczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 21:52   #827
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Kochane, jak radzicie sobie z wysypem przed okresem? Tak się cieszyłam, że buzia gładka, wygląda zadziwiająco dobrze - dziś rano wstaję i znów dramat!
Ręce już opadają, naprawdę. Nie wiem, czym to wszystko zwalczać. Póki co ponakładałam żel punktowy z dermedic, a jak się wchłonię to doprawię chyba jeszcze olejkiem herbacianym.
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 22:00   #828
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Kochane, jak radzicie sobie z wysypem przed okresem? Tak się cieszyłam, że buzia gładka, wygląda zadziwiająco dobrze - dziś rano wstaję i znów dramat!
Ręce już opadają, naprawdę. Nie wiem, czym to wszystko zwalczać. Póki co ponakładałam żel punktowy z dermedic, a jak się wchłonię to doprawię chyba jeszcze olejkiem herbacianym.
Miałam to samo ostatnio. Nakładałam grubą warstwę kremu ślimakowego i już powoli znika
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-19, 22:42   #829
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Melduję pierwsze użycie żelu-kremu ślimaczkowego Nie spodziewałam się takiego miłego zapachu, szczerze mówiąc obawiałam się, że krem będzie śmierdział Dość szybko się wchłonął. Pokładam w tym kosmetyku wielkie nadzieje na wyrównanie koloru cery
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 07:50   #830
misiam8
Raczkowanie
 
Avatar misiam8
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trochę tu trochę tam
Wiadomości: 139
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Widzę, że szukacie kremu dobrze nawilżającego. Ja osobiście jestem wierna cetaphil'owi. Uważam, że to jeden z najlepszych kremów. Polecam również olej jojoba. Nie zapycha, nawilża, a dodatkowo ogranicza wydzielanie sebum.


Może opiszę swoją pielęgnacje
Rano:
Przemywam twarz płynem micelarnym oraz/lub hydrolatem oczarowym
nakładam bb cream garnier(niestety minusem jest to, że świece się po nim) i przypudrowuje pudrem sypkim synergen. Alternatywą jest max factor LP 100 wymieszany z najjaśniejszym Ingrid. + korektor Bell.

Wieczorem:
zmywam makijaż płynem micelarnym bourjois lub AA
nakładam tonik mleczny AHA 8 % z BU,
po 15 minutach krem AZELO/BHA rozjaśniający z BU.


I muszę powiedzieć, że w końcu jestem zadowolona ze swojej cery (nie licząc mocno rozszerzonych porów) pozostało mi raptem kilka grudek, cera staje się co raz bardziej ujednolicona. I o to mi właśnie chodziło.

Ciągle zastanawiam się nad wyborem filtru i jednocześnie czekam na wypłatę
misiam8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:13   #831
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Wstałam rano, pierwsze co to poszłam do lustra, super Buźka jakby odżywiona, wypoczęta W dodatku wczoraj zrobił mi się pryszcz, taki trochę czerwony i z rodzaju tych, które jak się dotknie to zmieniają się w gule, więc trzeba się pilnować, no i dzisiaj rano jest już mniejszy A w dotyku twarz super, czuję się jak po wizycie u kosmetyczki Mam nadzieję, że to nie tylko wrażenia pierwszego razu i że tak już będzie cały czas
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:19   #832
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ten krem ze śluzu ślimaka dobrze nawilża? czy raczej dodatkowe nawilżanie przy nim jest konieczne ?
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 09:28   #833
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja i tak zawsze stosuję na dzień krem nawilżający
Wczoraj wieczorem użyłam go pierwszy raz, więc niestety nie powiem Ci o jego skutkach długofalowych, natomiast obudziłam się z nawilżoną, gładziutką buzią Ale dziewczyny, które używają dłużej niech się wypowiedzą

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Słuchajcie, a takie pytanie - jeśli kupię serum/krem/maskę (jeszcze nie wiem ) na naczynka, to powinnam smarować tylko na policzkach i przy nosie, czyli tam gdzie widzę problem, czy całą twarz?
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 11:27   #834
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja tez dostalam juz swoj kremik slimaczkowy tylko ten z elisha coy. Dostalam paczke po tygodni! Bardzo szybko. Na wczesniejsze paczki z Azji musialamczekac 2-4 tygodni. Jestem zadowona poki co. Zobaczymy jak bedzie sie sprawdzal. Juz widze, ze jest lekki ale jednak lepiej nawilza niz zel. Testy nareczne
Ps tez jestem przed @ i czekam kiedy mnie wysypie ^^
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 07:51   #835
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Oooj, podziwiam, ja bym chyba wszystko zwróciła...
Nie jest tak źle, jak może się wydawać z opisu, można sobie trochę dosłodzić miodem Trzeba dać więcej jabłka, a warzyw po troszkę. U mnie nawet moja 3-letnia córka to pije i całkiem polubiła te koktajle

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Vinnga Pokaż wiadomość
Słuchajcie, a takie pytanie - jeśli kupię serum/krem/maskę (jeszcze nie wiem ) na naczynka, to powinnam smarować tylko na policzkach i przy nosie, czyli tam gdzie widzę problem, czy całą twarz?
Moim zdaniem serum na pewno tylko tam, gdzie masz rozszerzone naczynka, ponieważ takie preparaty powinny działać ściągająco, czyli obkurczać naczynka. Maskę można kłaść na całą twarz. A jeśli chodzi o krem, to trzeba doczytać na ulotce, czy działa mocno ściągająco czy nie. Najlepiej, jak spróbujesz i będziesz czuła, czy ściąga Ci skórę, czy nie
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 08:01   #836
lipss
Zadomowienie
 
Avatar lipss
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 726
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

u mnie teraz jest zdecydowanie lepiej. Pryszcze wychodzą sporadycznie tak 1 na tydzień może, najczęściej jak coś sobie wycisne... Teraz czas powolutku uporać się ze śladami pozapalnymi i rozszerzonymi porami.
Używam zamiennie (co drugi wieczór) epiduo i Acnederm + filtr soraya na dzień. W sierpniu biorę ślub więc muszę sie jakoś ogarnąć do sierpnia

Czy ktoś z was stosował mydło Savon Noir? Skończył mi sie peeling z bromelaniną i szukam czegoś nowego.
__________________
wymiana
lipss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 14:45   #837
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
Nie jest tak źle, jak może się wydawać z opisu, można sobie trochę dosłodzić miodem Trzeba dać więcej jabłka, a warzyw po troszkę. U mnie nawet moja 3-letnia córka to pije i całkiem polubiła te koktajle

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------



Moim zdaniem serum na pewno tylko tam, gdzie masz rozszerzone naczynka, ponieważ takie preparaty powinny działać ściągająco, czyli obkurczać naczynka. Maskę można kłaść na całą twarz. A jeśli chodzi o krem, to trzeba doczytać na ulotce, czy działa mocno ściągająco czy nie. Najlepiej, jak spróbujesz i będziesz czuła, czy ściąga Ci skórę, czy nie
Dziękuję
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 16:42   #838
aduska1212
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 640
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Ja regularnie stosuję Savon Noir z Organique. Jest ok, tylko trzeba z nim uważać - potrafi wysuszyć.
Ale ja jestem zadowolona
__________________
Żona - 12.07.2014
I jest cudownie!
aduska1212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 06:41   #839
Prodomostra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 240
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aduska1212 Pokaż wiadomość
Ja regularnie stosuję Savon Noir z Organique. Jest ok, tylko trzeba z nim uważać - potrafi wysuszyć.
Ale ja jestem zadowolona
No właśnie, ja sobie kupiłam przez allegro duże opakowanie polecane do peelingu. Bardzo mi ściąga skórę, od razu po myciu muszę się porządnie naolejkować. Na pewno drugiego pudełka nie kupię, to nie dla mojej skóry. Nie odpowiada mi też za bardzo konsystencja i zapach. Ale wiele bym zniosła, gdyby efekt był super. A dla mnie nie jest.
Prodomostra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 06:44   #840
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Prodomostra Pokaż wiadomość
No właśnie, ja sobie kupiłam przez allegro duże opakowanie polecane do peelingu. Bardzo mi ściąga skórę, od razu po myciu muszę się porządnie naolejkować. Na pewno drugiego pudełka nie kupię, to nie dla mojej skóry. Nie odpowiada mi też za bardzo konsystencja i zapach. Ale wiele bym zniosła, gdyby efekt był super. A dla mnie nie jest.
Wczoraj wieczorem miałam je kupić ale skończyło się tylko na czarnej , rosyjskiej glince i chyba dobrze Oprócz ściągnięcia są inne efekty? Oczyszcza?
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-28 12:35:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.