ciąża - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-28, 15:34   #31
qwert2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 34
Dot.: ciąża

ok. czyli moze bedzie ok..
qwert2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 08:13   #32
qwert2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 34
Dot.: ciąża

A więc tak. dzis jest 22 dzień cyklu, dziewczyna po tej tabletce ma bóle brzucha od kąd wzieła. Wczoraj jej piersi napuchły, i ją bolą, czy to normalne po tej tabletce czy juz ma takie piersi bo sie zbliża okres?
qwert2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 10:59   #33
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ciąża

a co napisali w ulotce o skutkach ubocznych?
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 11:46   #34
qwert2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 34
Dot.: ciąża

ze moga wystapic bole piersi i brzucha itp.

bóle brzucha ok bo miała odrazu jak połkneła ale bóle piersi dopiero od wczoraj ma.. a tab połkneła w poniedziałek. te bóle moze juz na okres bo powinien byc za 5 dni. chyba ze tab nie zadziała i nie bd... znacie takie przypadki ze nie zadziałała?
qwert2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 12:01   #35
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez qwert2 Pokaż wiadomość
ze moga wystapic bole piersi i brzucha itp.

bóle brzucha ok bo miała odrazu jak połkneła ale bóle piersi dopiero od wczoraj ma.. a tab połkneła w poniedziałek

No więc nie panikujcie tylko poczekajcie na krwawienie. Paranoi dostaniecie.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 12:12   #36
qwert2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 34
Dot.: ciąża

Ona nie panikuje tylko ja. bo ona mysli ze wszystko ok bo ja piersi na okres zaczynaja bolec i ze ta tab 100% działa.. ja nie stety tak nie mysle. Bóle brzucha ma dzis ich wiecej bo co 30 min ja boli brzuch... gorzej jak sie okarze ze jest w ciązy..
qwert2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 12:31   #37
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez qwert2 Pokaż wiadomość
Udało mi sie zdobyc ta recepte oraz ta tabletke. Moje pytanie brzmi czy ona zadziała po tych 35h od stosunku bo wtedy była wzięta. Drugie pytanie jest takie czy cos ona poradzi na to ze stosunek odbył sie 15 dnia cyklu w ktorym mogła byc owulacja.. bo cykle trwaja koło 30dni.. Gdyby dajmy na to była ta owulacja i doszło by do zapłodnienia cos by ta tabletka zadziałała?

Co poradzi, kto ma radzić?!




Koniec świata



Cytat:
Napisane przez qwert2 Pokaż wiadomość
Ona nie panikuje tylko ja. bo ona mysli ze wszystko ok bo ja piersi na okres zaczynaja bolec i ze ta tab 100% działa.. ja nie stety tak nie mysle. Bóle brzucha ma dzis ich wiecej bo co 30 min ja boli brzuch... gorzej jak sie okarze ze jest w ciązy..
Słuchaj, gie wiesz o kobiecych dolegliwościach i fizjologii, więc daj tej dziewczynie spokój, a nie tylko ją wpędzasz w martwienie się i straszysz. Skoro ona mówi, że wszystko jest chyba dobrze, a w ulotce napisali o możliwości takich dolegliwości, to po cholere jeszcze ją zadręczasz?!

Piszesz tak nieskładnie, że nie da się tego czytać...

Czytać chyba też nie umiesz, ani wypowiedzi dziewczyn z forum ani ulotki...

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2011-03-05 o 22:49
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-05, 13:24   #38
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez qwert2 Pokaż wiadomość
Gdyby dajmy na to była ta owulacja i doszło by do zapłodnienia cos by ta tabletka zadziałała?
no chyba po to jest, nie?

nie panikuj, a przy okazji nie stresuj dziewczyny, która myśli chyba bardziej trzeźwo od Ciebie
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 19:39   #39
qwert2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 34
Dot.: ciąża

ona sie nie boi a ja tak.. i ciągle zadaje jej pytania
qwert2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 22:48   #40
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez qwert2 Pokaż wiadomość
ona sie nie boi a ja tak.. i ciągle zadaje jej pytania
To do cholery skończ zadawać jej te pytania i nie wpędzaj w panike...

Zachowujesz sie jak nienormalny!
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 10:45   #41
qwert2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 34
Dot.: ciąża

Chciałem napisać ze okres przyszedł dnia 9.03.2011r. Cykl trwał 26 dni.. Bóle miała takie silne ze aż trzeba było na pogotowie jechać. Czy jeżeli miała ten okres czy jest mozliwe aby mogła byc w ciąży? bo od srody brzuch ją boli, wymiotować jej sie chce. była u lekaża mowi ze grypa jelitowa i dał jej antybiotyk. Jak jest z drugim okresem po escapelle, normalnie przychodzi czy jak?
qwert2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 10:55   #42
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez qwert2 Pokaż wiadomość
Chciałem napisać ze okres przyszedł dnia 9.03.2011r. Cykl trwał 26 dni.. Bóle miała takie silne ze aż trzeba było na pogotowie jechać. Czy jeżeli miała ten okres czy jest mozliwe aby mogła byc w ciąży? bo od srody brzuch ją boli, wymiotować jej sie chce. była u lekaża mowi ze grypa jelitowa i dał jej antybiotyk. Jak jest z drugim okresem po escapelle, normalnie przychodzi czy jak?
zazwyczaj kolejny okres jest już unormowany i przychodzi ok miesiąc (gdy cykle są regularne) po poprzednim. ale wiadomo- każdy organizm inaczej reaguje na zwiększoną dawkę hormonów.
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 18:43   #43
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez qwert2 Pokaż wiadomość
Chciałem napisać ze okres przyszedł dnia 9.03.2011r. Cykl trwał 26 dni.. Bóle miała takie silne ze aż trzeba było na pogotowie jechać. Czy jeżeli miała ten okres czy jest mozliwe aby mogła byc w ciąży? bo od srody brzuch ją boli, wymiotować jej sie chce. była u lekaża mowi ze grypa jelitowa i dał jej antybiotyk. Jak jest z drugim okresem po escapelle, normalnie przychodzi czy jak?
Ja mam nadzieje ze to jest jakas prowokacja...
Skoro u Ciebie podejrzenie ciąży wywołuje takie emocje, to chyba nie powinieneś uprawiać jeszcze seksu. Po pierwsze ciąża jest niemożliwa bo zażyła tabletkę po na dodatek miała okres, czyli nie jest w żadnej ciąży. A jak Ty masz się uspokoić za 6 miesięcy sopiero jak zobaczysz ze nie ma brzucha to lepiej nie uprawiaj seksu, bo prezerwatywa tez zawsze moze pęknąć a tabletki tez dają tylko 99% a nie 100%
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 05:33   #44
qwert2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 34
Dot.: ciąża

to nie jest żadna prowokacja..
qwert2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:25   #45
irenka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: ciąża

witam mam pytanie do was.
otóż współzyłam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerwany. mineło od niego 9 dni.wczoraj zrobilam test wyszedl mi negatywny... czy jest on wiarygony czy nie? czesto oddaje mocz i bolą mnie jajniki.Temp w pochwie jest powyżej 37 stopni. czy mogę być w ciąży? proszę o odpowiedz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

dodam jeszcze że mam dużo takiego białego śluzu...o nie przyjemnym zapachu... co to może oznaczać??
irenka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:48   #46
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez irenka1234 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie do was.
otóż współzyłam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerwany. mineło od niego 9 dni.wczoraj zrobilam test wyszedl mi negatywny... czy jest on wiarygony czy nie? czesto oddaje mocz i bolą mnie jajniki.Temp w pochwie jest powyżej 37 stopni. czy mogę być w ciąży? proszę o odpowiedz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

dodam jeszcze że mam dużo takiego białego śluzu...o nie przyjemnym zapachu... co to może oznaczać??
Ile jeszcze będziesz pytać o to samo?? Dziewczyno ogarnij sie dostałaś odpowiedzi w innych wątkach po co pytasz w kółko o to? Chyba, że czytanie ze zrozumieniem sie kłania
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:25   #47
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Ja mam nadzieje ze to jest jakas prowokacja...
Skoro u Ciebie podejrzenie ciąży wywołuje takie emocje, to chyba nie powinieneś uprawiać jeszcze seksu. Po pierwsze ciąża jest niemożliwa bo zażyła tabletkę po na dodatek miała okres, czyli nie jest w żadnej ciąży. A jak Ty masz się uspokoić za 6 miesięcy sopiero jak zobaczysz ze nie ma brzucha to lepiej nie uprawiaj seksu, bo prezerwatywa tez zawsze moze pęknąć a tabletki tez dają tylko 99% a nie 100%
No cóż najwyżej jego gimnazjum będzie się składało na wózeczek...

Niektórzy nie powinni bawić się w dorosłych




Jak dla mnie prowo...

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2011-03-28 o 17:17
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:46   #48
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez irenka1234 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie do was.
otóż współzyłam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerwany. mineło od niego 9 dni.wczoraj zrobilam test wyszedl mi negatywny... czy jest on wiarygony czy nie? czesto oddaje mocz i bolą mnie jajniki.Temp w pochwie jest powyżej 37 stopni. czy mogę być w ciąży? proszę o odpowiedz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

dodam jeszcze że mam dużo takiego białego śluzu...o nie przyjemnym zapachu... co to może oznaczać??
błagam, już miliard takich postów dodałaś. nie bawmy się już w brawo girl.

Edytowane przez Eldo_rado
Czas edycji: 2011-03-28 o 16:50
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:49   #49
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez irenka1234 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie do was.
otóż współzyłam z chłopakiem w dni płodne bez zabezpieczenia ale byl to stosunek przerwany. mineło od niego 9 dni.wczoraj zrobilam test wyszedl mi negatywny... czy jest on wiarygony czy nie? czesto oddaje mocz i bolą mnie jajniki.Temp w pochwie jest powyżej 37 stopni. czy mogę być w ciąży? proszę o odpowiedz

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

dodam jeszcze że mam dużo takiego białego śluzu...o nie przyjemnym zapachu... co to może oznaczać??
Tak, możesz być w ciąży, bo stosunek przerywany to żadne zabezpieczenie. Test nie jest jeszcze wiarygodny, poczekaj kilka dni. Śluz o nieprzyjemnym zapachu może oznaczać infekcję. Idź do lekarza.

Ale domyślam się po reakcjach moich poprzedniczek, że już Ci to wszystko ktoś wcześniej napisał
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:04.