brzydactwo:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-29, 20:38   #1
pysia3ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55

brzydactwo:(


witam serdeczniemam ogromny problem - przez zime utylam 4 kg i niestety strasznie po mnie to widac(dodam ze jestem drobna osobka-163cm i 51kg na dodatek moj tluszcz dziwnie sie odklada i calosc wyglada jak cellulit na calych nogach(bleeee)mimo diety i aktywnego trybu zycia nie moge schudnac(przypuszczam ze to przez tabletki hormonalne),nie wiem co robic(tabletek narazie nie moge odstawic a zbliza sie lato...jest dla mnie szansa?pozdrawiam
pysia3ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 09:07   #2
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Re: brzydactwo:(

też jestem drobna i mam podobne kłopoty...
Skoro dieta i aktywny tryb życia nie pomagają, to może warto wybrać się do jakiegoś specjalisty - trenera?? Może jakiś aerobik, gdzie ktoś dobrałby ćwiczenia do Twoich wymagań, i jakoś dałby radę tym tabletkom...??
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-30, 10:25   #3
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: brzydactwo:(

pysia3ek napisał(a):
> witam serdeczniemam ogromny problem - przez zime utylam >4 kg i niestety strasznie po mnie to widac(dodam ze jestem >drobna osobka-163cm i 51kg

Jakoś nie potrafię sobie "zwizualizować" Twojego problemu.
Trudno mi wyobrazić sobie, że po kimś kto obecnie waży 51 kg i ma 163 cm wzrostu "strasznie widać", że utył 4 kg. Przecież masz dobrą wagę, a nawet o kilka kg za niską. Jeżeli nie podoba Ci się wygląd Twojego ciała, to może wprowadź ćwiczenia na te partie ciała, których wyglądu obecnie nie akceptujesz. Ale nie odchudzaj się, bo to przy Twojej obecnej wadze naprawdę mądre nie jest...
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-03, 01:36   #4
MegOn
Raczkowanie
 
Avatar MegOn
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 72
Re: brzydactwo:(

ja naprzyklad mierze 180 cm przy wadze 57 kg i tez mam problem z brzydko wygladajacymi udkami i do tego posladkami - ale u mnie jest cellulit..
nie mogac zniesc juz tego widoku kupilam sobie Vichy Liposyne i stosuje juz miesiac i jak narazie tylko miejsca smarowane zostaly nawet niezle ujedrnione ale cellulit widac, yahhh..
Ja tez stosuje tabletki antykoncepcyjne, moze to byc przez to? Czy moze po koleinym miesiacu stosowania powinno byc lepiej?
A co do brzucha to jak tylko wiecej zjem to robi sie lekko nadety a gdy tylko usiade to pojawiaja sie waleczki - to moze byc przez to ze nie mam wycwiczonych miesni brzuchz czy przez to ze tkanki tluszczowej na nim mam zbyt duzo?
MegOn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.