Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-05, 07:15   #61
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cześć dziewczyny
Jejku jak Was dawno nie widzialam


Aniołki, co może odzwierciedlać dusze Neo.

Zapewne wietrzne, cieplo-wiosenne In love again.
Gloria Cacharel- otulenie, rozgrzanie , milość upojna..
Escada Collection- elegancja i mysl, że wszystko da się załatwić
Tygrysek- dzikość, sex, to coś w oczach i drapiezność..również gdy mam trudne sprawy na glowie
Theorema -spokój, cisza.....medytacja
Belle de Minut, Pink Sugar, Escada Magnetism,L Lempickiej- slodko mi..docieplacze zimowe
Prada- jestem gotowa Kochanie..zabierz mnie na randke a potem...
Liberte Cacharel - słońce i radość w sercu w końcu jest wiosna/lato
Chance- kobietka krucha ale i wesola
Lolita Lempicka i Midnight- obejmij mnie i kochaj..romantycznie
Organza Indecence- dziś jestes mój

Buziaki
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 08:25   #62
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez Mitsouko Pokaż wiadomość
Mitsouko c'est moi
( Mitsouko w wersji ekstrakt, czy edp. Edt jest bardziej stateczna i konformistyczna)
a także Safran Troublant
Mitsouko, a gdzie nabywasz ekstrakt albo wersję EDP? Przeryłam Allegro i net, i niestety nigdzie nie znalazłam
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:37   #63
Mitsouko
Zadomowienie
 
Avatar Mitsouko
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Czytam Wasze posty i zaczynam się zastanawiać, czy ja czasem nie z innej bajki ;]

Perfumy muszą pasować do mnie, do mojego nastroju i często - stroju, muszę się w nich czuć wygodnie - ale suma sumarum niewiele ma to wspólnego z moją osobowością. Mimo że najlepiej czuję się w Pocałunku Smoka, nie odzwierciedla mnie - ani nie zwracam na siebie uwagi tak jak on, pazurem nie dręczę, ani nie jestem taka chimeryczna i... hm, niezwykła. Choć z drugiej strony nigdy mnie Smok nie przytłaczał. Podobnie rzecz ma się z wieloma zapachami, których namiętnie używam.

Może więc czarna Mania? Spokojna, niepozorna, szaro-czarna... Ale sądzę że na ten temat musiałoby się wypowiedzieć moje otoczenie, sama nie jestem w stanie spojrzeć na siebie obiektywnie i cokolwiek dopasować. Choć najbliżej prawdy jest pewnie - czarna Mania. Nie wiem czy to dobrze, biorąc pod uwagę fakt iż wiele osób jej absolutnie nie znosi
Jak sądzę, jestem Rachelo z Twojej bajki - często używam perfum nie mających zbyt wiele wspólnego z moją osobowością - np. czupurne, urocze "niewiniątka" - Verte Violette, czy cielesną, bezwstydną Ambre Sultan, bo akurat dobrze w nich się czuję, pasują do sytuacji, stroju itd.
Porzuciłam Mitsouko, gdyż po latach zaczęła mnie męczyć, ale uważam, że właśnie ten zapach nadal najlepiej mnie odzwierciedla - otwartość i skrytość, bujanie w obłokach, siłę, zaufanie i przekorę.
Choć Mitsouko już nie używam, uparcie krążę wobec takich, które w jakiś sposób są do niej podobne : np. Safran Troublant i Dzongkha.

Cytat:
Napisane przez danaida Pokaż wiadomość
Mitsouko, a gdzie nabywasz ekstrakt albo wersję EDP? Przeryłam Allegro i net, i niestety nigdzie nie znalazłam
Danaido, przywoziłam zza granic, poza tym kiedyś można było kupić wszystkie wersje w warszawskim Hotelu Bristol. Jak jest teraz, nie wiem - dawno w stolicy nie byłam. Czasem edp widuję na Allegro.
__________________

Mitsouko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 16:40   #64
danaida
Zadomowienie
 
Avatar danaida
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 076
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez Mitsouko Pokaż wiadomość
Danaido, przywoziłam zza granic, poza tym kiedyś można było kupić wszystkie wersje w warszawskim Hotelu Bristol. Jak jest teraz, nie wiem - dawno w stolicy nie byłam. Czasem edp widuję na Allegro.
Dziękuję
danaida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 17:46   #65
Pin up girl
Zakorzenienie
 
Avatar Pin up girl
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12 094
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Lou Lou.
Pin up girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:32   #66
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Nie potrafiłbym wskazać jednego zapachu. Czasem jest to VC&A pour Homme. Melancholijny jak wilgotne girlandy, kontemplacyjny . . .

Edytowane przez 201605091004
Czas edycji: 2012-06-11 o 11:21
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:47   #67
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Mój Signature Scent- Trussardi Skin
Jest w nim coś nienachalnie radosnego, bezpiecznego, przytulnego. Kojarzy mi się z ciepłem, szczęściem, ale nie takim gwałtownym, tylko spokojnym (taki delikatny uśmiech i radosne zmarszczki w kącikach oczu, a nie wybuch śmiechu). Paradoksalnie jest też w tym zapachu miejsce na odrobinę "zwięrzęcości", dzikości. Ta przekorność bardzo do mnie pasuje
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 20:24   #68
Trzy_Ryby
Zakorzenienie
 
Avatar Trzy_Ryby
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 284
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Miło Cię widzieć Papug
piękny awatar
a Dziewczyna na awatarze jeszcze piękniejsza, mniemam, że Ty.

Myślę sobie, że jeśli o odzwierciedlanie osobowości chodzi to zawsze albo niemal zawsze będzie to signature scent- albo przynajmniej mocny kandydat do takiego miana.
Perfumy, które wyrażają tego, który je ubiera nosi się komfortowo, wygodnie; taki zapach dobrze leży zawsze albo prawie zawsze i zawsze albo prawie zawsze zachwyca
bowiem my sami siebie zachwycamy częściej niż się do tego przyznajemy.
Po takie perfumy sięga się często, czasem tak często że stają się wonnym podpisem.
__________________
Jedynie skóra rozlicza zapach...
Trzy_Ryby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 07:44   #69
papug
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: pozen
Wiadomości: 806
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez Trzy_Ryby Pokaż wiadomość
Miło Cię widzieć Papug
piękny awatar
a Dziewczyna na awatarze jeszcze piękniejsza, mniemam, że Ty.

Myślę sobie, że jeśli o odzwierciedlanie osobowości chodzi to zawsze albo niemal zawsze będzie to signature scent- albo przynajmniej mocny kandydat do takiego miana.
Perfumy, które wyrażają tego, który je ubiera nosi się komfortowo, wygodnie; taki zapach dobrze leży zawsze albo prawie zawsze i zawsze albo prawie zawsze zachwyca
bowiem my sami siebie zachwycamy częściej niż się do tego przyznajemy.
Po takie perfumy sięga się często, czasem tak często że stają się wonnym podpisem.
Dziękuję za tyle miłych słów Tęskniłam za forum, niestety brakowało czasu, żeby coś napisać, ale często Was podczytywałam.

Pięknie napisałaś o signature scent, podpiszę się pod każdym słowem. Szczególnie spodobała mi się wzmianka o subtelnym samozachwycie. Myślę, że jest to nieodzowny element tego, co składa się na uwielbienie dla tego jedynego, najmojszego zapachu Czuję się w nim sobą, ale sobą piękniejszą, zadowoloną z siebie, szczęśliwą. Taką, jaką chciałabym być codziennie. Tak, jakby perfumy odwdzięczały mi się za to, że chcę je nosić. A może to ja odwdzięczam się, że zechciały tak pięknie ze mną współgrać
papug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 10:02   #70
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Black Tourmaline.

Turmalin - brzydki, surowy, odpychający, ponury. Twardy, ale kruchy. Ogrzany potrafi zmienić barwę na zupełnie niespodziewaną.
Z oceną, że to brzydki i odpychający zapach się nie zgodzę. Jest piękny na swój sposób i przyciągający Zresztą, ten zapach świetnie do Ciebie pasuje moim zdaniem
A może znasz coś bardziej mrocznego, smutnego, nostalgicznego? Czarny Turmalin jak na moje potrzeby jest zbyt łagodny. Chce czegoś bardzo złowieszczego

Już od dłuższego czasu miałem się tu wpisać, bo znalazłem zapach doskonale mnie oddający. Jest to Versace The Dreamer, taki trochę dziwak, przekorny, inny niż wszystkie zapachy, bywa wredny, nostalgiczny, nonszalancki, bezpośredni, wyrafinowany, wg niektórych niestosowny, bezczelny, wyzywający, trudny, nieokiełznany, a zarazem harmonijny. Ciężko jest go opisać, ale tak go widzę.
Marzyciel to najmójszy zapach, ale nie jest już signature scent, ba, nawet nie kandyduje do tego grona. Bardzo go lubię, bo nie jest zapachem zwyczajnie pięknym, a dlatego, że ma osobowość, jest osobliwy. W dodatku na mnie nie wychodzi z niego wiele słodyczy, tylko troszkę.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 10:51   #71
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;34576730]A może znasz coś bardziej mrocznego, smutnego, nostalgicznego? Czarny Turmalin jak na moje potrzeby jest zbyt łagodny. Chce czegoś bardzo złowieszczego [/QUOTE]
Wtrącę się, choć pytanie nie do mnie. Nostalgiczny będzie Greyland, a mniej łagodny (ale niekoniecznie bardziej złowieszczy, to w sumie zależy, co kto lubi) jest Fireside Intense Sonoma Scent Studio - absolutnie cudowna gadzina (tu zionę zachwytem ). Spróbuj dorwać.
__________________


Edytowane przez aileenn
Czas edycji: 2012-06-08 o 10:52
aileenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-08, 11:24   #72
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Wtrącę się, choć pytanie nie do mnie. Nostalgiczny będzie Greyland, a mniej łagodny (ale niekoniecznie bardziej złowieszczy, to w sumie zależy, co kto lubi) jest Fireside Intense Sonoma Scent Studio - absolutnie cudowna gadzina (tu zionę zachwytem ). Spróbuj dorwać.
Greyland wziłąłem ciupinkę od Ciebie na wspólnych , a Fireside Intense Sonoma dopisuję to listy testowej
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 08:06   #73
znawczyni9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 365
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

moja osobowosc na pewno wyraza naomi campbell With kisses
znawczyni9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 08:22   #74
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;34576730]Z oceną, że to brzydki i odpychający zapach się nie zgodzę. Jest piękny na swój sposób i przyciągający Zresztą, ten zapach świetnie do Ciebie pasuje moim zdaniem
A może znasz coś bardziej mrocznego, smutnego, nostalgicznego? Czarny Turmalin jak na moje potrzeby jest zbyt łagodny. Chce czegoś bardzo złowieszczego

Już od dłuższego czasu miałem się tu wpisać, bo znalazłem zapach doskonale mnie oddający. Jest to Versace The Dreamer, taki trochę dziwak, przekorny, inny niż wszystkie zapachy, bywa wredny, nostalgiczny, nonszalancki, bezpośredni, wyrafinowany, wg niektórych niestosowny, bezczelny, wyzywający, trudny, nieokiełznany, a zarazem harmonijny. Ciężko jest go opisać, ale tak go widzę.
Marzyciel to najmójszy zapach, ale nie jest już signature scent, ba, nawet nie kandyduje do tego grona. Bardzo go lubię, bo nie jest zapachem zwyczajnie pięknym, a dlatego, że ma osobowość, jest osobliwy. W dodatku na mnie nie wychodzi z niego wiele słodyczy, tylko troszkę.[/QUOTE]

Z tym Turmalinem i brzydotą, to już sama nie wiem, czy mnie oddaje. Coraz częściej ludzie mówią mi, że jestem oazą spokoju. Z drugiej strony, o BT na mojej skórze też słyszę jak najbardziej pozytywne opinie. Że cukierkami eukaliptusowymi pachnie na przykład.

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Wtrącę się, choć pytanie nie do mnie. Nostalgiczny będzie Greyland, a mniej łagodny (ale niekoniecznie bardziej złowieszczy, to w sumie zależy, co kto lubi) jest Fireside Intense Sonoma Scent Studio - absolutnie cudowna gadzina (tu zionę zachwytem ). Spróbuj dorwać.
Fireside Intense to zaiste smoczysko jest. Tez mi się tak skojarzył.
Z Montalaków Ciężki i mroczny jest Dark Aoud.
Poza tym moc niezłą ma Eau Lente Diptyque. Ciemność (ale nie ogień) to Coze PG, w pierwszej godzinie killerski jest Fumidus Profumum Roma.

Nie wiem, co jeszcze. Dziś nie myślę...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:07   #75
Vanessa io
Rozeznanie
 
Avatar Vanessa io
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 856
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Alien i inne Alieny... letnie.
Vanessa io jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 10:18   #76
Tilluviel
Raczkowanie
 
Avatar Tilluviel
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 169
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Co polecacie dla osoby, w której jest dużo chaosu i zawirowań, a jej charakter jest zmienny jak pogoda?
Taka właśnie jestem i jeśli miałabym określić się muzycznie to od Beethovena po Behemotha.
Tilluviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:18   #77
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Tilly - jakiś przewrotny zapach? ale zależy, co lubisz, słodkości, drewniaki, kwiatki?

Ja szaleję na punkcie Borneo Lutensa, dla mnie bardzo unisex, nie czuję ani grama "męskości". Czuję się jak chodząca Tajemnica
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:03   #78
nekot
Raczkowanie
 
Avatar nekot
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 335
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Zazdroszcze osobom, ktore maja swoj singature scent.... Ja nie umiem sie zdecydowac, ciagle szukam .
nekot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 15:17   #79
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez nekot Pokaż wiadomość
Zazdroszcze osobom, ktore maja swoj singature scent.... Ja nie umiem sie zdecydowac, ciagle szukam .
A ja nie zazdroszę Chyba bardziej ekscytujące jest samo poszukiwanie, niż osiągnięcie celu. Trochę tak, jak z gonieniem króliczka
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 17:44   #80
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez Vanessa io Pokaż wiadomość
Alien i inne Alieny... letnie.
ooo hohooo a ja żem myślała że Chloe albo Butterfly Hanae Mori

a tutaj proszę ja Was Alieny co to się porobiło


Ja nie wiem jaki zapach odzwierciedla moją osobowość, nie wiem czy taki w ogóle jest... i czy chodzi o zapach czy o nazwę , bo jakby o to drugie to może Chaos byłby pasującym
Jeśli zaś o zapach chodzi to nie wiem... są takie które uwielbiam i czuję się ubrana w nie jak w najlepszym ubraniu , najlepszej bieliźnie i najwygodniejszych butach świata, ale nie sądzę aby można było powiedzieć że odzwierciedlają moją osobowość.
Także ten..... nie mam takiego zapachu.

Ale mam za to kilka ulubionych, najukochańszych i to mi wystarczy póki co
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 20:43   #81
201605091004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 736
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Cytat:
Napisane przez nekot Pokaż wiadomość
Zazdroszcze osobom, ktore maja swoj singature scent.... Ja nie umiem sie zdecydowac, ciagle szukam .
Wierz mi - przyjemnie jest mieć ich kilka.
201605091004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 23:03   #82
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

właściwie, to ja nie jestem do końca przekonana, że chciałabym poznać perfumy odzwierciedlające moją osobowość. powodów jest całkiem sporo.
przede wszystkim, perfumy mogłyby co najwyżej odzwierciedlić część mojej osobowości, bo jak każdy inny człowiek jestem istotą szalenie złożoną i mam co najmniej sto twarzy. wydaje mi się, że nawet najbardziej złożony zapach nie jest w stanie oddać tak szerokiej gamy nastrojów, zachowań, relacji, jakiej każdy z nas w swoim życiu używa.
po drugie zaś, noszenie zapachu odzwierciedlającego moją osobowość byłoby chyba najzwyczajniej nudne, jeśli nie uciążliwe.
to prawda, jak już zauważyła Trzy Ryby, że każdy z nas choruje w pewnym stopniu na samouwielbienie i być może dlatego lubimy perfumy do nas podobne. niemniej jednak dla mnie perfumy były narzędziem, którym podkreślałam wybiórcze cechy osobowości, a nawet przyszywałam sobie za ich pomocą to, czego na co dzień mi brakowało i w tej właśnie funkcji zapachu zakochałam się na amen i na wieki. dzięki nim mogłam wydobywać z siebie cechy nieraz skrajnie różne, ale zawsze będące częścią mnie, choć w minimalnym stopniu.
gdyby jednak zebrać całą mnie i skroplić do zapachu, to musiałabym być równocześnie i kobietą-bluszczem i cichą myszką, a obu tych cech w sobie nie lubię w pewnych sytuacjach. musiałabym być i głośna, i barokowa, i bardzo wyobcowana, a zależnie od sytuacji staram się jedną z opcji wyciszać. można tak w kółko, bo każdy z nas składa się z przeciwieństw i czasem nie chce mieć zbyt wiele wspólnego z pewną częścią siebie, chce się od niej odciąć i odpocząć na chwilę. jeden zapach odzwierciedlający całą mnie chyba by mnie zabił.

idąc tropem tego, co na chwilę obecną podoba mi się w perfumach, to pewne poczucie dystansu, chłód ukryty w zapachu (nawet takim, który z założenia chłodny nie jest) - rozprawy naukowe mogłabym o tym pisać. ale to nie znaczy wcale, że w życiu codziennym jestem odległa od świata i patrzę na niego obiektywnym okiem - wręcz odwrotnie! dlatego właśnie potrzebuję takich perfum, żeby znaleźć w sobie choć cząstkę dystansu wtedy, kiedy jest pilnie potrzebny.
nie zakładałabym więc, że upodobania perfumeryjne zawsze oddają naszą osobowość w pełni.
idąc zaś tropem mojego ulubionego zapachu na chwilę obecną, to jest to shiseidowski zen, który dla mnie pachnie jak słoneczne popołudnie, ciepły uśmiech i szczęście. jasne, pewnie chciałabym być kimś takim, choć przez chwilę, ale niestety - kiedy mam na sobie zen potrafię też krzyczeć, płakać, nudzić się, kiedy mam na sobie zen potrafię gapić się z rezygnacją na zadeszczone okno...
a więc zen nie jest mną.
żadne perfumy nie są mną.

być może jeszcze nie są.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 23:30   #83
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Strasznie mi się podoba ten wątek

Moje typy:

1) Signorina- zapach który idealnie pasuje do mojego typu urody i sposobu ubierania się- generalnie- wyglądu zewnętrznego. Jest zwiewny, niewinny, słodki, delikatny. Uwielbiam go. Moja mama gdy wyczuła na mnie te perfumy zachwycała się jak bardzo do mnie pasują. Mam wrażenie że dopełniają mnie w 100%. Nie używam ich codziennie na dzień, ale codziennie perfumuję się wieczorem, bo czuję się miło i bezpiecznie otulona tym zapachem podczas zasypiania (niestety przez to że używam ich na noc i często na dzień, bardzo szybko mi schodzą )

2) DKNY women- są chłodne, zimne i zdystansowane. Taka jestem w środku. Buduję dookoła siebie mur, i mało kogo wpuszczam do mojego królestwa. Jest to ogromny kontrast z moją dziecięcą i niewinną urodą, ale tak jest. Jedna z moich pierwszych perfumeryjnych miłości. Gdy tylko niuchnęłam wiedziałam że będą moje- bo idealnie odzwierciedlają to jak się czuję na codzień. Ja i moja przestrzeń. Pomogły mi bardzo. Używałam ich w trakcie matur. Nabrałam przekonania że jestem osobą wartościową, i mogę osiągnąć co tylko chcę. To dziwne, ale naprawdę tak na mnie zadziałały. Dziś mi się skończył flakonik Muszę kupić kolejny.
__________________
Wymiana

Edytowane przez Gwiazdeczka223
Czas edycji: 2013-04-23 o 23:34
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 07:49   #84
koralina3
Rozeznanie
 
Avatar koralina3
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 861
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Mój singature scent - Flower by Kenzo , od wielu lat, mimo używania innych zapachów ten jest zawsze ze mną. Bo jest czasem eteryczny, czasem zdecydowany - jak ja. I bardzo kobiecy, taki "sukienkowy" ....
__________________
Błagam, napraw mnie ....

Edytowane przez koralina3
Czas edycji: 2013-04-24 o 07:51
koralina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 10:46   #85
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Ciężki orzech do zgryzienia jestem jedną wielką sprzecznością , stoję na peknięciu światów - jedną nogą na Zachodzie , drugą na Wschodzie , chcę jednocześnie dnia i nocy , upału i mrozu , słońca i deszczu . Takiego zapachu , ogarniającego wszystko , chyba nie ma i nie będzie
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.

Edytowane przez Parabelka
Czas edycji: 2013-04-24 o 11:03
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 19:18   #86
ziw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 37
Dot.: Perfumy, które odzwierciedlają Waszą osobowość:)

Body Kouros męski YSL i Dune (równie męski) Diora
ziw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.