Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-16, 13:33   #661
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
peeling kawitacyjny+sonofereza+de rmaroller - w domu. Co przed, po i w trakcie?

.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-02-17 o 10:50
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 13:34   #662
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam !
Chciałam powiedziec ,że jestem po wizycie w Bona dea w Krakowie z problemem tłuszczaków wydałam 1500zł + 200 dostałam w prezencie ,podano mi Restylane Vital light na ok 3 lata!a na kurze łapki BTXA-Azzalure (efekt do 12 miesięcy).Efekt bedzie widoczny od 3 tyg.do 3 miesięcy ,a już jest pięknie
muszę jednak omijać używania w tych okolicach ultradzwięków ,gdyż tylko przyśpieszy znikanie podanych środków.
Jeszcze jedno zanim pojechałam na tą wizytę oczywiście przyszły kosm. z mazideł od razu mówie,że Adenozyna wymieszana z kwasem fitowym ,nałożona na twarz po kwasie owocowym Aha 35% i rolowaniu dało efekt MASAKRY!!!! twarz myślałam,że mi się odklei i odpadnie a ból taki ,że łzy kapały jak grochy ... wyłam na cały dom a mąż już się ubierał aby jechać do szpitala ze mną !zmywałam wodą zimną ,żeby troche ukoić ale mało dawało potem sobie przypomniałam ,że mam neutralizator do kwasów tych owocowych i może i na ten fitowy zadziała ... zadziałał !czoło gdzie zaczęłam rolować jakby paru warstw skór brakowało ,wyglądało coś jak z plastiku.Okrutne doświadczenie !
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 13:45   #663
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
Witam !
Chciałam powiedziec ,że jestem po wizycie w Bona dea w Krakowie z problemem tłuszczaków wydałam 1500zł + 200 dostałam w prezencie ,podano mi Restylane Vital light na ok 3 lata!a na kurze łapki BTXA-Azzalure (efekt do 12 miesięcy).Efekt bedzie widoczny od 3 tyg.do 3 miesięcy ,a już jest pięknie
muszę jednak omijać używania w tych okolicach ultradzwięków ,gdyż tylko przyśpieszy znikanie podanych środków.
Jeszcze jedno zanim pojechałam na tą wizytę oczywiście przyszły kosm. z mazideł od razu mówie,że Adenozyna wymieszana z kwasem fitowym ,nałożona na twarz po kwasie owocowym Aha 35% i rolowaniu dało efekt MASAKRY!!!! twarz myślałam,że mi się odklei i odpadnie a ból taki ,że łzy kapały jak grochy ... wyłam na cały dom a mąż już się ubierał aby jechać do szpitala ze mną !zmywałam wodą zimną ,żeby troche ukoić ale mało dawało potem sobie przypomniałam ,że mam neutralizator do kwasów tych owocowych i może i na ten fitowy zadziała ... zadziałał !czoło gdzie zaczęłam rolować jakby paru warstw skór brakowało ,wyglądało coś jak z plastiku.Okrutne doświadczenie !
O rety, faktycznie przykre doswiadczenie
Niestety, nie wszystko mozna ze soba laczyc.
Skoro tu zawitalas, to moze powiesz cos wiecej o laczeniu rolki, kawitacji i sonoferezy?
Co dawalas i w jakiej kolejnosci?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 13:57   #664
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

nooo zawitałam ,wcześniej czyli przed zabiegiem w salonie robiłam ;8zabiegów co tydzień :peeling kawitacyjny, kwasy Aha35% ,zmycie neutralizatorem ,ampułka ,roller a potem sonoforeza .Maska z alg -koloidalne złoto.Doktor powiedziała,że prócz tych kurzych i tłuszczakówm mam dobrą kondycję skóry jak na swój wiek i zawdzięczam to tym seriom ,jedna na jesien druga koniec zimy.Teraz zabiegi troszke się zmienią ,ze względu na zalecenia doktor -poleciła kwasy i rollera ale z rozwagą .
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-16, 15:53   #665
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
nooo zawitałam ,wcześniej czyli przed zabiegiem w salonie robiłam ;8zabiegów co tydzień :peeling kawitacyjny, kwasy Aha35% ,zmycie neutralizatorem ,ampułka ,roller a potem sonoforeza .Maska z alg -koloidalne złoto.Doktor powiedziała,że prócz tych kurzych i tłuszczakówm mam dobrą kondycję skóry jak na swój wiek i zawdzięczam to tym seriom ,jedna na jesien druga koniec zimy.Teraz zabiegi troszke się zmienią ,ze względu na zalecenia doktor -poleciła kwasy i rollera ale z rozwagą .
rozumiem, ze kwas pod peeling, ampulka pod rolke a co pod sonofereze? Bo maske robilas na koncu?
Jak to jest z tymi seriami? Ile zabiegow pod rzad i ile przerwy?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 18:10   #666
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
nooo zawitałam ,wcześniej czyli przed zabiegiem w salonie robiłam ;8zabiegów co tydzień :peeling kawitacyjny, kwasy Aha35% ,zmycie neutralizatorem ,ampułka ,roller a potem sonoforeza .Maska z alg -koloidalne złoto.Doktor powiedziała,że prócz tych kurzych i tłuszczakówm mam dobrą kondycję skóry jak na swój wiek i zawdzięczam to tym seriom ,jedna na jesien druga koniec zimy.Teraz zabiegi troszke się zmienią ,ze względu na zalecenia doktor -poleciła kwasy i rollera ale z rozwagą .
I to wszystko tak pod rzad w jeden dzien??O matko moja twarz by chyba tego nie wytrzymalaJesli mozesz to bardzo Cie prosze wytlumacz mi po kolei (jak krowie na rowie)jak wyglada ta rutyna, tak krok po kroku.Bede wdzieczna
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 19:53   #667
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

katja_24 kwas pod peeleng NIE!!!! Kwas owocowy Aha 35 % to jak 100x peeleng kawitacyjny .Nakładasz na 2,3 min i zciągasz neutralizatorem! potem robię dalsze ...

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Kwasy to wspaniały zabieg ,usuwający przebarwienia i dośc dogłębnie martwy naskórek .Gdy nie miałam peelingu kawitacyjnego ,to zabiegi wyglądały tak ;
oczyszczenie twarzy żel,tonik i nałożenie kwasów omijając okolice oczu po 2 min przy 1 zabiegu i co zabieg o min dłużej.Zmycie kwasów neutralizatorem ,jakaś ampułka i algi .
To była seria 6-8 zabiegów co sobotę w lutym i w listopadzie .
teraz po kwasach czyli super mocno oczyszczonej buzi nakładam ampułkę albo mazidła i używam rollera potem pchnę to jeszcze sonoforezą i jak starcza czasu to kłade maskę z alg.
A teraz jak nie mam już kwasów ,bo seria skończona to;
-peeling kawitacyjny
-mazidła,lub ampułka
-roller
-sonoforeza
-algi
PS; Powiem Wam coś co daje super efekt a mało kosztuje czasu i kasy
;co drugi dzień peeling własnej roboty 2sekundy kawa mielona ,troche olivy i cytryny i kapka żelu do zmywania na poślizg ,szorujemy buzie szyje ,dekold do czerwoności ,potem kremik i 2 litry wody w ciągu dnia .... i chcę się patrzeć w lustro
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 20:51   #668
konwi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

hej tak sie zastanawiam czy pod roller na twarz ktory ma 1mm mozna nakladac preparaty do mezoterapi iglowej takiej typowej ,co o tym sadzicie i jak myslicie najpierw lekko wklepac prepart a potem rolka czy po rolce.prosze o jakies sugestie w tej sprawie .konwi
konwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:18   #669
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
katja_24 kwas pod peeleng NIE!!!! Kwas owocowy Aha 35 % to jak 100x peeleng kawitacyjny .Nakładasz na 2,3 min i zciągasz neutralizatorem! potem robię dalsze ...

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Kwasy to wspaniały zabieg ,usuwający przebarwienia i dośc dogłębnie martwy naskórek .Gdy nie miałam peelingu kawitacyjnego ,to zabiegi wyglądały tak ;
oczyszczenie twarzy żel,tonik i nałożenie kwasów omijając okolice oczu po 2 min przy 1 zabiegu i co zabieg o min dłużej.Zmycie kwasów neutralizatorem ,jakaś ampułka i algi .
To była seria 6-8 zabiegów co sobotę w lutym i w listopadzie .
teraz po kwasach czyli super mocno oczyszczonej buzi nakładam ampułkę albo mazidła i używam rollera potem pchnę to jeszcze sonoforezą i jak starcza czasu to kłade maskę z alg.
A teraz jak nie mam już kwasów ,bo seria skończona to;
-peeling kawitacyjny
-mazidła,lub ampułka
-roller
-sonoforeza
-algi
PS; Powiem Wam coś co daje super efekt a mało kosztuje czasu i kasy
;co drugi dzień peeling własnej roboty 2sekundy kawa mielona ,troche olivy i cytryny i kapka żelu do zmywania na poślizg ,szorujemy buzie szyje ,dekold do czerwoności ,potem kremik i 2 litry wody w ciągu dnia .... i chcę się patrzeć w lustro
to bym sobie zrobila krzywde... Dobrze, ze czekalam na Twoja odpowiedz
Mozesz pokolei napisac co przed kawitacja, pod i po rolce moge dawac to, co przedtem? Trzeba to zmywac przed sonofereza i dac cos nowego? Wybacz, ze tak Cie mecze, ale nie moge nic znalezc odnosnie laczenia tych zabiegow.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:22   #670
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

katja_23 wiesz z pewnością różnie ludzie robią ja daję przykładowo ampułke po oczyszczeniu kawitacyjnym i roluję a zaraz po rolowaniu dobijam tą ampułkę ultradzwiękami.
__________________

kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 11:52   #671
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
katja_23 wiesz z pewnością różnie ludzie robią ja daję przykładowo ampułke po oczyszczeniu kawitacyjnym i roluję a zaraz po rolowaniu dobijam tą ampułkę ultradzwiękami.
Dziekuje
Ty dajesz ampulke, ja bawie sie samorobkami. Gdzies mi sie obilo o uszy, ze do sonoferezy nie daje sie olei. A moze do kawitacji?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-19, 12:36   #672
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

do peelingu kawitacyjnego używam jedynie wody niegazowanej a do sonoforezy faktycznie mazidła i ampułka do ultradzwięków przeznaczone oleiste niet!
__________________

kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 12:52   #673
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kaka76 Pokaż wiadomość
do peelingu kawitacyjnego używam jedynie wody niegazowanej a do sonoforezy faktycznie mazidła i ampułka do ultradzwięków przeznaczone oleiste niet!
Aha, czyli jak pod rolke daje olej z witaminami, po tez olej z witaminami to przed sonofereza musze go zmyc i nalozyc cos innego?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 16:09   #674
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Geraldine, jak tam efekty po rolce i peelingu kawitacyjnym? Bo ja sie wlasnie przymierzam do kupna

Przepraszam Katja_24, ale nie miałam stałego dostępu do internetu


Z peelingu kawitacyjnego jestem mega zadowolona - dla mnie to boskie urządzenie Pani z Naturalisa namówiła mnie, żebym jednak przed rolką, robiła kawitację z tonikiem z kwasem mlekowym 5-10% omijając okolice naczynek (wcześniej robiłam kawitację na fitowym lub migdałowym ze względu na naczynka) ale efekt po mlekowym jest o niebo lepszy szczególnie w strefie T oraz na szyi.

Przed rolowaniem nie stosuję mocnych kwasów tylko właśnie lekki tonik kwasowy + kawitacja. W niektórych gabinetach przed rolką robią mocny peeling kwasem, ale to podobno nie jest zbyt dobry pomysł, najlepiej stosować lekkie pre-peelingi do 10% . Mocny kwas można stosować 6-8 dni przed rolowaniem


Moje rolkowanie wygląda tak:
  1. Oczyszczam skórę
  2. Wykonuję peeling kawitacyjny na całej twarzy, szyi i dekolcie z tonikiem z kwasem mlekowym 8%, oraz nawilżaczami (pH ok. 3,5-4,0)
  3. Odczekuję 10-15 minut (w tym czasie przygotowuję sprzęt do rolowania) później płatkiem kosmetycznym nasączonym w hydrolacie lub wodzie destyl. zmywam resztki toniku i zanieczyszczeń pokawitacyjnych. Nie używam detergentów.
  4. Dezynfekuję skórę
  5. Nakładam ampułkę do mezoterapii lub serum na bazie kwasu hialuronowego z peptydami i innymi składnikami. Płyn nakładam partiami i rolkuję zanim serum wyschnie.
  6. Na zrolkowaną skórę nakładam jeszcze raz serum albo resztkę z ampułki, na to żel hialuronowy 2% . Włączam przycisk Permation i robię sonoforezę
  7. Po sonoforezie delikatnie przecieram skórę wacikiem, aby zdjąć nadmiar żelu hialuronowego i nakładam serum olejkowe z witaminami.
Nie robię maski peel off bo nie wyobrażam sobie skubania resztek z takiej poranionej skóry, a po rolkowaniu nie należy myć skóry przynajmniej przez kilka godzin, nie mam więc pojęcia jak można pozbyć się zaschniętych fragmentów . Maski robią w gabinetach, ale po igłach 0,25 mm i kładą je na gazę, żeby nie drażnić skóry zmywaniem pozostałości. Gdybyś jednak zdecydowała się na położenie takiej maski, to serum olejowe nałóż po jej zdjęciu.

Bardzo polubiłam ampułki RevitalZon z Meadermu, używam ich teraz do każdego rolkowania jako drugą warstwę do sonoforezy, dzięki nim dużo szybciej schodzi zaczerwienienie, skóra po rolce praktycznie wcale nie szczypie (po moich serach szczypanie utrzymuje się nawe 2-3 godz. i musze kłaść serum łagodzące) - to chyba zasługa zestawu aminokwasów, które są w składzie .


Teraz rolkuję się retinoidami i ampułkami - łuszczę się okrutnie, ale mam nadzieję, że po serii 3-4 takich zabiegów moja skóra przetrwa zbliżające się lato Może ktoś ma sposób na szybkie pozbycie się odstających skórek - przez tydzień wyglądam jak jaszczurka i straszę na ulicy ?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 17:04   #675
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Przepraszam Katja_24, ale nie miałam stałego dostępu do internetu


Z peelingu kawitacyjnego jestem mega zadowolona - dla mnie to boskie urządzenie Pani z Naturalisa namówiła mnie, żebym jednak przed rolką, robiła kawitację z tonikiem z kwasem mlekowym 5-10% omijając okolice naczynek (wcześniej robiłam kawitację na fitowym lub migdałowym ze względu na naczynka) ale efekt po mlekowym jest o niebo lepszy szczególnie w strefie T oraz na szyi.

Przed rolowaniem nie stosuję mocnych kwasów tylko właśnie lekki tonik kwasowy + kawitacja. W niektórych gabinetach przed rolką robią mocny peeling kwasem, ale to podobno nie jest zbyt dobry pomysł, najlepiej stosować lekkie pre-peelingi do 10% . Mocny kwas można stosować 6-8 dni przed rolowaniem


Moje rolkowanie wygląda tak:
  1. Oczyszczam skórę
  2. Wykonuję peeling kawitacyjny na całej twarzy, szyi i dekolcie z tonikiem z kwasem mlekowym 8%, oraz nawilżaczami (pH ok. 3,5-4,0)
  3. Odczekuję 10-15 minut (w tym czasie przygotowuję sprzęt do rolowania) później płatkiem kosmetycznym nasączonym w hydrolacie lub wodzie destyl. zmywam resztki toniku i zanieczyszczeń pokawitacyjnych. Nie używam detergentów.
  4. Dezynfekuję skórę
  5. Nakładam ampułkę do mezoterapii lub serum na bazie kwasu hialuronowego z peptydami i innymi składnikami. Płyn nakładam partiami i rolkuję zanim serum wyschnie.
  6. Na zrolkowaną skórę nakładam jeszcze raz serum albo resztkę z ampułki, na to żel hialuronowy 2% . Włączam przycisk Permation i robię sonoforezę
  7. Po sonoforezie delikatnie przecieram skórę wacikiem, aby zdjąć nadmiar żelu hialuronowego i nakładam serum olejkowe z witaminami.
Nie robię maski peel off bo nie wyobrażam sobie skubania resztek z takiej poranionej skóry, a po rolkowaniu nie należy myć skóry przynajmniej przez kilka godzin, nie mam więc pojęcia jak można pozbyć się zaschniętych fragmentów . Maski robią w gabinetach, ale po igłach 0,25 mm i kładą je na gazę, żeby nie drażnić skóry zmywaniem pozostałości. Gdybyś jednak zdecydowała się na położenie takiej maski, to serum olejowe nałóż po jej zdjęciu.

Bardzo polubiłam ampułki RevitalZon z Meadermu, używam ich teraz do każdego rolkowania jako drugą warstwę do sonoforezy, dzięki nim dużo szybciej schodzi zaczerwienienie, skóra po rolce praktycznie wcale nie szczypie (po moich serach szczypanie utrzymuje się nawe 2-3 godz. i musze kłaść serum łagodzące) - to chyba zasługa zestawu aminokwasów, które są w składzie .


Teraz rolkuję się retinoidami i ampułkami - łuszczę się okrutnie, ale mam nadzieję, że po serii 3-4 takich zabiegów moja skóra przetrwa zbliżające się lato Może ktoś ma sposób na szybkie pozbycie się odstających skórek - przez tydzień wyglądam jak jaszczurka i straszę na ulicy ?
ja MUSZE dac oleje, bo bez nich skora wyglada o wiele gorzej. Tylko na jakim etapie je wcisnac?
Czy mozna robic sonofereze pod oczami? Tam mam najwiekszy problem.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 21:51   #676
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja na odstajace skorki mam juz patent Ostatnio skora luszczyla sie niemilosiernie.Wrocilam po pracy, zmylam makijaz i nalozylam bepanten.Odczekalam moze 2h i wskoczylam pod prysznic.Kupilam taka zwykla rekawice do kapieli i stwierdzilam,ze moze sprobuje tym usunac te skorki.Nalozylam zel do twarzy i rekawice w ruch.Delikatnymi kolistymi ruchami.Caly zabieg byl bezbolesny i przyjemny, twarz byla zaczerwieniona.Skora kompletnie sie zluszczyla.Na drugi dzien rano wstalam i nie moglam w to uwierzyc.Pamietam,ze dawniej probowalam juz korundem usunac i bardzo podraznilo mi to skore, malo tego dodatkowo ja wysuszylo.Moze warto wlasnie takimi "narzedziami" probowac usunac te skorki.

Edytowane przez ewciaa82
Czas edycji: 2013-02-19 o 21:54
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-22, 23:55   #677
adasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Chcę kupić swój p-szy roller i mam problem jaki wybrać. Może ktoś mi podpowie:
http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...erylnosci.html,
http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...mt-05-mm-.html,
http://allegro.pl/clarena-face-rolle...044137290.html,
http://www.meaderm.pl/pl/p/Dermaroll...m-sterylna/184.
Chyba, że możecie doradzić jakiś konkretny model do 150 zł
adasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 12:07   #678
_user
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam

Chciałbym użyć dermaroller do usunięcia zmarszczki mimicznej.
Wkurza mnie to bo ta zmarszczkę mam wyłącznie po jednej stronie, inaczej bym się tym nie przejmował, ale przez to mam dysproporcję uśmiechu zwłaszcza :/

Zdjęcie zmarszczki z rana:

http://www.freeimagehosting.net/8m2bl


I dodam, że jestem facetem

W zamian za porady podzielę się swoimi rezultatami łącznie ze zdjęciami. Może wykorzystacie te doświadczenia kiedyś dla swoich mężczyzn. Chciałbym do tego podejść poważnie bo już krew mnie zalewa

Proszę o polecenie jakiejś rolki i długości igiełek.
+ Jakie powinien do tego stosować kremy.

I najważniejsze, czy w ogóle roller może mi pomóc w przypadku takiej zmarszczki?

Mam cery suchą, wrażliwą.
_user jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 15:14   #679
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez _user Pokaż wiadomość
Witam

Chciałbym użyć dermaroller do usunięcia zmarszczki mimicznej.
Wkurza mnie to bo ta zmarszczkę mam wyłącznie po jednej stronie, inaczej bym się tym nie przejmował, ale przez to mam dysproporcję uśmiechu zwłaszcza :/

Zdjęcie zmarszczki z rana:

http://www.freeimagehosting.net/8m2bl


I dodam, że jestem facetem

W zamian za porady podzielę się swoimi rezultatami łącznie ze zdjęciami. Może wykorzystacie te doświadczenia kiedyś dla swoich mężczyzn. Chciałbym do tego podejść poważnie bo już krew mnie zalewa

Proszę o polecenie jakiejś rolki i długości igiełek.
+ Jakie powinien do tego stosować kremy.

I najważniejsze, czy w ogóle roller może mi pomóc w przypadku takiej zmarszczki?

Mam cery suchą, wrażliwą.
Powiem Ci tak: cudow nie oczekuj, ale roller powinien Ci troche pomoc. U mnie najlepiej podzialal na zmarszczki na czole, te miedzy brwiami. Kolo ust tez dziala, ale slabiej. W sumie nie wiem, jak to dziala u facetow, macie grubsza skore.
Z mojego doswiadczenia wynika, ze lepiej dzialaja te z mniejsza iloscia igiel. Zabieg bardzie boli, ale efekty sa lepsze. Aczkolwiek nie wykluczam, ze to zludzenie wywolane wieksza opuchlizna
Mozesz kupic podrobe na Allego, mozesz kupic oryginal w sklepie. Oryginal 4 razy drozszy, jednego i drugiego powinno sie uzywac ok 15 razy max, potem do wyrzucenia. Ja uzywam Allegrowych i nic mi sie nie stalo. Dlugosc 0,5mm, zabieg raz na tydzien.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2013-02-27 o 15:15
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-28, 15:04   #680
adasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

A ktoś może używa rolki z Clareny, bo chyba się na nią zdecyduje. Pewna na 100% jeszcze nie jestem. Wolałabym usłyszeć opinie osoby, która ją posiada i stosuje.
adasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 18:18   #681
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

czeee

byłam 2 razy na takim zabiegu HIALUROFRAX - rewelacja.
Poza mikrodermabrazją, Pani zastosowała laser diodowy z kwasem hial. a potem mikronakłucia. Po drugim razie zmarszczki są spłycone.
Dlatego postanowiłam zakupić dermaroller. Kupiłam taki mały do nakłuć w okolicach oczu - o,2 mm. Jestem b.ciekawa. Do tego zakupiłam retinol.
nie mogę się doczekać jak zacznę to stosować

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2013-03-19 o 15:11 Powód: Nazwa sklepu
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 10:59   #682
kaka76
Raczkowanie
 
Avatar kaka76
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 31
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

cześć .Musze się podzielić zakupiłam ostatnio w zielarskim olejek arganowy 100%,świetna sprawa i pod rolke i na dobranoc.
User a nie myślałeś o wizycie w gabinecie medycyny estetycznej ,to nie jest aż tak kosztowne a usunie bruzde w 5min.na min 2 lata, oczywiście mowa o kwasie hialuronowym.Jeżeli po wizycie będziesz dbał czy rollował to efekt utrzyma się jeszcze dłużej.
__________________


Edytowane przez kaka76
Czas edycji: 2013-03-14 o 11:01
kaka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 14:44   #683
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Kaka, uzywasz sonoferezy pod oczy? jak blisko podjezdzasz? B mi chodzi o likwidacje tych zmarszczek mimicznych pod oczami, a nie wiem, czy mozna? Bo kawitacja odpada, tyle wyczytalam w ulotce.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 19:09   #684
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
ja MUSZE dac oleje, bo bez nich skora wyglada o wiele gorzej. Tylko na jakim etapie je wcisnac?
Czy mozna robic sonofereze pod oczami? Tam mam najwiekszy problem.
Oleje możesz nałożyć po rolowaniu - najpierw serum wodne, następnie rolowanie, na koniec serum olejowe.

Osobiście nie wyobrażam sobie rolowania na tłustej skórze - przecież nie da się naciągnąć skóry, żeby porządnie wbić igły? Jak po zabiegu umyć taki wytłuszczony roller? Trzeba byłoby chyba, używać szczotki, żeby dokładnie rozprowadzić żel


Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Czy mozna robic sonofereze pod oczami? Tam mam najwiekszy problem.

W instrukcji obsługi mojego peelingu jest napisane, że można "podjeżdżać" do granicy kości oczodołu i tak właśnie robię. Podobno nie należy zbliżać się do miękkich okolic podocznych, zarówno na górze jak i przy dolnej powiece.


A dlaczego nie robisz kawitacji w okolicy oka?



Cytat:
Napisane przez adasia
Chcę kupić swój p-szy roller i mam problem jaki wybrać. Może ktoś mi podpowie:
http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...erylnosci.html,
http://www.kuracjeantyaging.pl/derma...mt-05-mm-.html,
http://allegro.pl/clarena-face-rolle...044137290.html,
http://www.meaderm.pl/pl/p/Dermaroll...m-sterylna/184.
Chyba, że możecie doradzić jakiś konkretny model do 150 zł .

Mam rolkę z meadermu ale DNS z 200 igłami, do tego ampułkę - jest ok. Rolowanie 540 igłami jest mniej bolesne, ale za to rolka z mniejszą ilością igieł jest podobno bardziej skuteczna . Mam kilka różnych rolek, ale Clareny nie używałam. Igły ma stalowe czy tytanowe?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 14:18   #685
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Oleje możesz nałożyć po rolowaniu - najpierw serum wodne, następnie rolowanie, na koniec serum olejowe.

Osobiście nie wyobrażam sobie rolowania na tłustej skórze - przecież nie da się naciągnąć skóry, żeby porządnie wbić igły? Jak po zabiegu umyć taki wytłuszczony roller? Trzeba byłoby chyba, używać szczotki, żeby dokładnie rozprowadzić żel





W instrukcji obsługi mojego peelingu jest napisane, że można "podjeżdżać" do granicy kości oczodołu i tak właśnie robię. Podobno nie należy zbliżać się do miękkich okolic podocznych, zarówno na górze jak i przy dolnej powiece.


A dlaczego nie robisz kawitacji w okolicy oka?






Mam rolkę z meadermu ale DNS z 200 igłami, do tego ampułkę - jest ok. Rolowanie 540 igłami jest mniej bolesne, ale za to rolka z mniejszą ilością igieł jest podobno bardziej skuteczna . Mam kilka różnych rolek, ale Clareny nie używałam. Igły ma stalowe czy tytanowe?
Nie robilam kolo oka, bo sie balam U mnie jest napisane, ze mozna podjechac 1cm od powieki.
A powiedz mi jeszcze, wprowadzasz rolka te gotowe sera/ampulki z Biomaka?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 18:07   #686
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Nie robilam kolo oka, bo sie balam U mnie jest napisane, ze mozna podjechac 1cm od powieki.
A powiedz mi jeszcze, wprowadzasz rolka te gotowe sera/ampulki z Biomaka?

Ja robię zarówno kawitację jak i sonoforezę pod oczami, pilnuję tylko granicy kości oczodłowej. Wiem, że kosmetyczki robią zabiegi pod oczami, więc nie ma się czego bać, zwłaszcza że efekty są bardzo dobre.


Nie używam Biomaka, bo jest paskudnie zakonserwowany Zazwyczaj sonoforezę robię tuż po rolce lub na drugi dzień, więc pilnuję żeby nie stosować żadnych paskudztw. Dodatkowo czytałam, że sera Biomaku są słabiutkie w działaniu, więc szkoda mi kasy.
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:21   #687
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

dziewczyny zamierzam zaczac sie rolowac, z tym ze chce skupic sie na skorze pod oczami. mam tam since,cieniutka skore taka jak pergamin. pojawiaja sie pierwsze zmarszczki w formie delikatnej siateczki. na poczatku pyslalam ze przesuszenie wiec zmywalam sie olejami, co wieczor krem pod oczy, czasem na dzien i nic;/ skora dalej jest jak pergamin. myslalam wiec o derma rollerze bo ponoc pogrubia skore i ladnie likwiduje drobne zmarszczki . myslicie ze derma roller tak 0.2 mm pod oczy sie sprawdzi????

http://allegro.pl/derma-roller-dns-t...077773905.html

lepiej kupowac ten wezszy czy szerszy ??? osobiscie na lato chcialabym zakonczyc retinoidy ( izotziaja raz w tyg ) i przejsc na cos 'delikatniejszego" i rolowac cala twarz. czy inwestowac w 2 rolki jedna wezsza pod oczy i szersza na reszte czy jedna moze byc?

jeszcze chcialam sie spytac czy hwas hialuronowy + olej z pestek truskawki bedzie ok na poczatek na cala twarz i pod oczy czy inwestowac np w

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...at.html&next=1

ewentualnie co polecacie : mam 27 lat
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-03-18 o 10:22
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:32   #688
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Pod oczy są specjalne stempelki zamiast rolek - po prostu się je przykłada pod oko zamiast rolować i oczywiście mają odpowiednią grubość i długość igieł.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:52   #689
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
Ja robię zarówno kawitację jak i sonoforezę pod oczami, pilnuję tylko granicy kości oczodłowej. Wiem, że kosmetyczki robią zabiegi pod oczami, więc nie ma się czego bać, zwłaszcza że efekty są bardzo dobre.


Nie używam Biomaka, bo jest paskudnie zakonserwowany Zazwyczaj sonoforezę robię tuż po rolce lub na drugi dzień, więc pilnuję żeby nie stosować żadnych paskudztw. Dodatkowo czytałam, że sera Biomaku są słabiutkie w działaniu, więc szkoda mi kasy.
Ja dostalam probki gratis do urzadzenia, wiec sobie testuje
A jakie bys polecila?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 14:01   #690
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Pod oczy są specjalne stempelki zamiast rolek - po prostu się je przykłada pod oko zamiast rolować i oczywiście mają odpowiednią grubość i długość igieł.
z tym ze stempelki sa drozsze od rolek;/ naprawde rolka nie da rady podjechac pod oko? szkoda mi dawac 60 zl za takie g*wienko male;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2013-03-18 o 14:09
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.