Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- cz.12 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 11:14   #61
domciatko
Zakorzenienie
 
Avatar domciatko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 030
GG do domciatko
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

witam i ja w nowym watku
w koncu tu dotarłam i ja.

niestety witam się z grypskiem, gardło mnie boli, gardło zawalone, nos zapchany i mam dreszcze
normalnie się rozłożyłam.
__________________
handmade by Domcia - tu tworzę
MAMA W UK- tu piszę

domciatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:15   #62
Charlize89
Rozeznanie
 
Avatar Charlize89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 705
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
a ja uwaga uwaga uwaga- pomalowałam paznokcie u nóg i to błyskawicznie bo w 5 minut
I pomalowałam same paznokcie, a nie wszystko wokół
Jestem z siebie mega dumna


Bezik coś nieruchliwy dzisiaj, gnomek jeden
Brawa dla ciebie, ja dałam radę tylko zmyć lakier i TŻ będzie się zajmował dzisiaj pomalowaniem moich paznokci.

Moja Anulka nie dała mi dzisiaj spać. Żale się TŻ że mnie boleśnie kopie:
on :"No to dobrze",
ja: "Weź ją na chwile do swojego brzucha"
on: "Wiesz, że nie da rady" i zadowolony
ja: (w myślach "A niech cię w zad kopnie to zobaczysz jak to jest")
__________________
10.12.2009 Razem
22.05.2010 Narzeczeni
01.10.2011 "Mężu przyjmij tę obrączkę..."
15.06.2012 Straciliśmy Naszego Aniołka (14tc)
30.07.2013 Narodziny Anulki
Charlize89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:15   #63
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

nadrobiłam ale nie wiem co komu odpisać

co do teściowych to dobrze, jak są ale w swoich domach a moz eniech wpadnie do Was na "sok", pooglada, moze Wam coś zaproponuje, że sie dołoży albo chce coś wnukowi kupic i chce to obgadac, ja bym ja zaprosiła dla swietego spokoju, a potem z TZ bym pogadała ze czuje sie niekomfortowo jak goszcze w takim mieszkaniu-niemieszkaniu, i moze wtedy zrozumie- wiecie facetowi trzeba jak dziecku wytłumaczyc i pokazac palcem co źle robi
wiecie co ja mam termin na 30.06 a 8 ide na wesele, co ja na siebie wciagne mi powiedzcie?? nie macie jakies kiecki do odsprzedania? boje sie nie o brzuch a o moje piersi że nie wbiją sie w żaden rozmiar
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:15   #64
sammi24
Zadomowienie
 
Avatar sammi24
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 677
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Brzmi nieciekawie... Powodzenia jutro w takim razie.
Oj, przyda się, dziękuję

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
Dzień dobry witam się w nowym wątku i idę poczytać co naskrobałyście w starym

wstałam rano i postanowiłam iść do lekarz bo całkowicie mnie rozłożyło. Chciałam się zarejestrować i babka do mnie na czwartek bo takie kolejki są na szczęście jak powiedziałam, że w ciąży jestem to kazała przyjść. W poczekalni ful ludzi oczywiście, dopiero jakaś młoda dziewczyna mnie wpuściła do kolejki. Dostałam antybiotyk bo zapalenie gardła mam z ropą, tylko na kaszel mi nic nie dał, ale może antybiotyk pomoże, katar mi się leje z nosa. A tyle planów miałam przed majówką, goście do teściów przyjeżdżają, częściowo będą u nas spać a ja nawet nie mam siły posprzątać.
Kurcze, tyle osób się rozkłada ostatnio, to chyba przez tą złudną aurę w pogodzie trzymajcie się z maluszkiem, wracaj prędko do zdrowia

Ja zmykam, wpadnę później, muszę się ogarnąć trochę. Od rana trochę się nastraszyłam, bo brzuch mi boleśnie stwardniał 3 x w ciągu pół godziny jak tylko rano się obudziłam. Ale jest już o niebo lepiej.

A jeszcze mi się przypomniało, apropos wczorajszej dyskusji o lekach, że moja profesorka, jak już wiadomo było oficjalnie że jestem w ciąży i raczej na uczelni się za często nie będę pojawiać w najbliższym czasie, wspominała mi, że w Szwecji (chyba) zostały opublikowane ciekawe wyniki badań nad kobietami w ciąży przyjmującymi żelazo. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba chodziło o to, że przyjmowanie żelaza podczas anemii z witaminą c (dzięki której lepiej się wchłania) jest niebezpieczne dla zdrowia kobiet w ciąży, bo zachodzą niekorzystne zmiany w jednym ze szlaków biochemicznych i jakiś szkodliwy produkt przemian jest kumulowany w nerkach/wątrobie. Jak będę miała sposobność to jej podpytam albo poszukam w bazie uczelnianej tych wyników. Z tym, że lekarze i tak teraz do żelaza przepisuję kwas foliowy więc nie wiem.
To jest w ogóle ciekawa kobieta, poszła na dr ze względu na swojego syna, który miał nietypową alergię, szukała związku, który mógłby go wyleczyć. I w końcu jej się udało, przepadała ekstrakt z rośliny o nazwie Uncaria tomentosa (nawet pamiętam), który okazał się zbawienny w tej jego dolegliwości. Do tego ten ekstrakt bardzo dobrze uodparnia i przyjmuje go cała moja katedra w porze jesienno-zimowej a na podstawie wyników zrobiła profesurę ale to taka dygresja. Uciekam, do później
sammi24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:17   #65
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
witam i ja w nowym watku
w koncu tu dotarłam i ja.

niestety witam się z grypskiem, gardło mnie boli, gardło zawalone, nos zapchany i mam dreszcze
normalnie się rozłożyłam.
no bo Twoj organizm strajkuje i chce już odpocząć- mówie cąłkiem poważnie

jak Twoje nogi??
może Ty zrobisz statystyki ile waża nasze dzieciaki ok 30 t.c??
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:18   #66
Adriana07
Rozeznanie
 
Avatar Adriana07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 546
GG do Adriana07
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
a ja uwaga uwaga uwaga- pomalowałam paznokcie u nóg i to błyskawicznie bo w 5 minut
I pomalowałam same paznokcie, a nie wszystko wokół
Jestem z siebie mega dumna


Bezik coś nieruchliwy dzisiaj, gnomek jeden
My też jesteśmy z Ciebie dumne
Ja sie na pedi muszę wybrac bo już mi się gimnastykować nie chce
Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Co za baba



Jak ostatni nie chciała mi lecieć krew przy pobraniu to babka kazała mi napić się wody rano następnym pobraniem



A ja myślę, że za delikatnie i za mało asertywni. Sama piszesz, że dobrze że ktoś przerwał temat, a moim zdaniem trzeba było załatwić sprawę dosadnie i do końca, bo Wam niedługo ta baba na głowę wejdzie



Nie wiem co gorsze, bo jak my urządzaliśmy nasz dom to teściowie kupowali nam rzeczy do urządzania nie pytając nas o zdanie, gust czy preferencje Skończyło się po pewnej niemiłej sytuacji Teraz już pytają co byśmy chcieli dostać jak mają ochotę coś kupić i jest ok.



Jak można komuś zaglądać do korespondencji Ja nawet tż nie zaglądam (nie piszę tu o rachunkach np, które są wspólne), bo uważam ,że każdemu należy się odrobina prywatności



Możesz złożyć mnie, bo mam dzisiaj Też 29 - tzn. kwietnia, bo urodziny juz dawno nie 29te
A tż zapomniał 2 rok z rzędu tzn dostałam prezent już jakiś czas temu, ale życzeń mi dzisiaj nie złożył bo zapomniał

A do tego właśnie dzisiaj rano wyjechał na dłuższy czas
100 lat Kochana I lekkiego jak piórko porodu
__________________
Ten dzień - 25.06.2011

Uśmiech dziecka jest pierwszym owocem sensu ludzkiego istnienia.
Adriana07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:18   #67
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
nadrobiłam ale nie wiem co komu odpisać

co do teściowych to dobrze, jak są ale w swoich domach a moz eniech wpadnie do Was na "sok", pooglada, moze Wam coś zaproponuje, że sie dołoży albo chce coś wnukowi kupic i chce to obgadac, ja bym ja zaprosiła dla swietego spokoju, a potem z TZ bym pogadała ze czuje sie niekomfortowo jak goszcze w takim mieszkaniu-niemieszkaniu, i moze wtedy zrozumie- wiecie facetowi trzeba jak dziecku wytłumaczyc i pokazac palcem co źle robi
wiecie co ja mam termin na 30.06 a 8 ide na wesele, co ja na siebie wciagne mi powiedzcie?? nie macie jakies kiecki do odsprzedania? boje sie nie o brzuch a o moje piersi że nie wbiją sie w żaden rozmiar
8. czerwca (3 tyg. przed porodem)
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 11:20   #68
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

ITA I TOBIE TEŻ MILIONA LAT i wszystkiego co najlepsze, pociechy z malenstwa i w ogóle wspaniałości!
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:20   #69
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Kathe: gratki! nie ma co się bać

dziewczyny naprawdę macie przeboje z teściowymi.. eh..matka mojego ex też mi dała przez 7 lat mocno popalić... na szczeście teściowa jest ok, chociaż ma swoje wady i ciesze się że mieszkamy w odpowiedniej odleglości od jednych i drugich rodziców (co oczywiście też ma swoje minusy)
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:20   #70
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Kuruj się. Mam nadzieję, że szybko wyzdrowiejesz.

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
witam sie!!!
gratuluje rozpoczątych tygodni )
a ja dziś zaczynam 30 tc!!!!!!!!!! 70 dni do rozwiązania!!! mega się boję....
brawo za 30 tc ja też im bliżej tym mam większy strach
Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
Też się witam w nowym wątku

Anulka, arrabiata, ale macie historie, ja bym nawet nie wpadła że tak można się zachowywać

lecę do swojej gin, może coś nowego się dowiem, bye
powodzenia na wizycie

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
a ja uwaga uwaga uwaga- pomalowałam paznokcie u nóg i to błyskawicznie bo w 5 minut
I pomalowałam same paznokcie, a nie wszystko wokół
Jestem z siebie mega dumna


Bezik coś nieruchliwy dzisiaj, gnomek jeden
ja tez jestem z Ciebie dumna

Cytat:
Napisane przez Adriana07 Pokaż wiadomość
Kuruj się i gośćmi się nie przejmuj, w ciązy jesteś i chora bidulko to każdy powinien zrozumieć.
zatrudnię tz do sprzątania i tyle. Tekst twojego męża z poprzedniego wątku mnie rozwalił ja na razie tylko raz miałam jakąś kropeczkę siary

w biedronce (przynajmniej u mnie) są fajne koszule za 14,99, górę mają nie typowo ciążową ale taką zakładaną i łatwo będzie cyca wyjąć wiec polecam, fajny materiał i nie są babciowe
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:22   #71
Adriana07
Rozeznanie
 
Avatar Adriana07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 546
GG do Adriana07
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
kwietnia moja droga 29 kwietnia
Czyli dla Ciebie też najlepsze życzenia Wszystkiego dobrego 100 lat i leciutkiego porodu
__________________
Ten dzień - 25.06.2011

Uśmiech dziecka jest pierwszym owocem sensu ludzkiego istnienia.
Adriana07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 11:24   #72
elaine-blath
Zakorzenienie
 
Avatar elaine-blath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 9 904
GG do elaine-blath
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Skylie, Ita: dziewczyny wszystkiego naj najlepszego!!! lekkich, szybkich i bezproblemowych porodów!!

Envl: jestem z Ciebie dumna!
__________________
Zawsze i na wieczność uczyńmy z życia święto

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1692
elaine-blath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:24   #73
Adriana07
Rozeznanie
 
Avatar Adriana07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 546
GG do Adriana07
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość


zatrudnię tz do sprzątania i tyle. Tekst twojego męża z poprzedniego wątku mnie rozwalił ja na razie tylko raz miałam jakąś kropeczkę siary

w biedronce (przynajmniej u mnie) są fajne koszule za 14,99, górę mają nie typowo ciążową ale taką zakładaną i łatwo będzie cyca wyjąć wiec polecam, fajny materiał i nie są babciowe
Pewnie daj się chłopakowi wykazać
Musze w naszej biedrze sprawdzić bo cena kusząca
__________________
Ten dzień - 25.06.2011

Uśmiech dziecka jest pierwszym owocem sensu ludzkiego istnienia.
Adriana07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:24   #74
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
a ja uwaga uwaga uwaga- pomalowałam paznokcie u nóg i to błyskawicznie bo w 5 minut
I pomalowałam same paznokcie, a nie wszystko wokół
Jestem z siebie mega dumna

Bezik coś nieruchliwy dzisiaj, gnomek jeden
klask i:

I dziękuje za życzenia

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
kwietnia moja droga 29 kwietnia
To urodziłyśmy się tego samego dnia WSZYTSKIEGO NAJ, NAJ
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:26   #75
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
klask i:

I dziękuje za życzenia



To urodziłyśmy się tego samego dnia WSZYTSKIEGO NAJ, NAJ
sto lat sto lat

Edytowane przez iwona335
Czas edycji: 2013-04-29 o 11:27
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:27   #76
ita83
Wtajemniczenie
 
Avatar ita83
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 076
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
ITA I TOBIE TEŻ MILIONA LAT i wszystkiego co najlepsze, pociechy z malenstwa i w ogóle wspaniałości!
Cytat:
Napisane przez Adriana07 Pokaż wiadomość
Czyli dla Ciebie też najlepsze życzenia Wszystkiego dobrego 100 lat i leciutkiego porodu
widac ze my wszystkie tu we ciazy
ja mam urodziny 29 czerwca.....zwrocilam uwage bo bylo napisane ze dzis jest 29 maja a jest dopiero 29 kwietnia

buhahahaha
__________________
Xawery mały zbój ale mój - 24.03.2010
Leon kochany klusek - 22.08.2013
ita83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:27   #77
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
a ja uwaga uwaga uwaga- pomalowałam paznokcie u nóg i to błyskawicznie bo w 5 minut
I pomalowałam same paznokcie, a nie wszystko wokół
Jestem z siebie mega dumna
Ja pomalowałam w sobotę, ale nie wyszło najlepiej

Cytat:
Napisane przez Adriana07 Pokaż wiadomość


Kurcze no ciężko tak bo wiadomo że to jego mama i kocha ją i chciał by jej pomagać ale macie już swoją rodzinę i najpierw na pierwszym miejscu są wasze potrzeby i Tż musi to zrozumieć. Może pomagać mamie o ile to nie koliduje z Twoimi potrzebami. Szczególnie teraz jak Michaś przyjdzie na świat to Tż Tobie będzie potrzebny i musisz mu sprawę jasno przedstawić. Zwłaszcza że teściowa nie jest sama bo ma męża i córkę w domu więc niech sobie sami radzą.
Wiem że to się tak łatwo mówi a gorzej wprowadzić to w czyn ale jak nie postawisz sprawy jasno to mamusia się przyzwyczai że synuś na każde skinienie jest i tylko gorzej będzie
Ona już się przyzwyczaiła. Dzwoni z najmniejszym problemem. Ostatnio siostra męża miała problem z zadaniem domowym (uczy się w II klasie technikum). Męczyła się dwie godziny, przeszukała książki, zeszyty, internet i nie znalazła potrzebnej do rozwiązania całości zadania informacji/wzoru. Skwitowała, że uczeń bez pały, to jak żołnierz bez karabinu i nie da razy. Może w klasie ktoś pomoże, no jak to wiadomo nastolatek w szkole Poszła pod prysznic, olała już na ten dzień naukę. Poza tym był piątek i w sumie miała na to jeszcze cały weekend. Nie prosiła nikogo o pomoc, ale mama (moja teściowa) zadzwoniła, do Damiana, że jego siostra PROSI żeby jej w zadaniu pomógł. Podała dane i powiedziała, żeby czegoś w internecie poszukał i to rozwiązał. Oczywiście zasiała panikę, że od tego to coś zależy, że bez tego zadania to będzie koniec świata. Mąż siedział i szukał, ja razem z nim. Coś tam znaleźliśmy, ale nie byliśmy pewni czy to na pewno TO, więc mąż zadzwonił do siostry, a ona zdziwiona, że skąd on wie i żeby nie szukać, bo przecież ona też internet ma i dwie godziny już szukała. Mamusia przyzwyczajona, że Damianek zawsze wszystko zrobi i załatwi zadzwoniła.
Wczoraj zapytała czy z siostrą na koncert pojedzie, bo coś marudziła, że chce, ale powrotnego autobusu już nie ma. Siostra sama o nic nie poprosiła, ale czuję w kościach, że temat jeszcze wróci i że Damianek mnie ca cały wieczór zostawi, bo będzie grupkę młodzieży na koncercie zespołu Enej pilnował....
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:29   #78
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez domciatko Pokaż wiadomość
witam i ja w nowym watku
w koncu tu dotarłam i ja.

niestety witam się z grypskiem, gardło mnie boli, gardło zawalone, nos zapchany i mam dreszcze
normalnie się rozłożyłam.
witam w klubie rozłożonych i zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez Charlize89 Pokaż wiadomość
Brawa dla ciebie, ja dałam radę tylko zmyć lakier i TŻ będzie się zajmował dzisiaj pomalowaniem moich paznokci.

Moja Anulka nie dała mi dzisiaj spać. Żale się TŻ że mnie boleśnie kopie:
on :"No to dobrze",
ja: "Weź ją na chwile do swojego brzucha"
on: "Wiesz, że nie da rady" i zadowolony
ja: (w myślach "A niech cię w zad kopnie to zobaczysz jak to jest")
ja tam bym ani na chwile małego nie oddała tz do brzucha, jestem egoistką i sama chcę go nosić no może tylko porodem bym się podzieliła
Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Oj, przyda się, dziękuję



Kurcze, tyle osób się rozkłada ostatnio, to chyba przez tą złudną aurę w pogodzie trzymajcie się z maluszkiem, wracaj prędko do zdrowia

Ja zmykam, wpadnę później, muszę się ogarnąć trochę. Od rana trochę się nastraszyłam, bo brzuch mi boleśnie stwardniał 3 x w ciągu pół godziny jak tylko rano się obudziłam. Ale jest już o niebo lepiej.

A jeszcze mi się przypomniało, apropos wczorajszej dyskusji o lekach, że moja profesorka, jak już wiadomo było oficjalnie że jestem w ciąży i raczej na uczelni się za często nie będę pojawiać w najbliższym czasie, wspominała mi, że w Szwecji (chyba) zostały opublikowane ciekawe wyniki badań nad kobietami w ciąży przyjmującymi żelazo. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba chodziło o to, że przyjmowanie żelaza podczas anemii z witaminą c (dzięki której lepiej się wchłania) jest niebezpieczne dla zdrowia kobiet w ciąży, bo zachodzą niekorzystne zmiany w jednym ze szlaków biochemicznych i jakiś szkodliwy produkt przemian jest kumulowany w nerkach/wątrobie. Jak będę miała sposobność to jej podpytam albo poszukam w bazie uczelnianej tych wyników. Z tym, że lekarze i tak teraz do żelaza przepisuję kwas foliowy więc nie wiem.
To jest w ogóle ciekawa kobieta, poszła na dr ze względu na swojego syna, który miał nietypową alergię, szukała związku, który mógłby go wyleczyć. I w końcu jej się udało, przepadała ekstrakt z rośliny o nazwie Uncaria tomentosa (nawet pamiętam), który okazał się zbawienny w tej jego dolegliwości. Do tego ten ekstrakt bardzo dobrze uodparnia i przyjmuje go cała moja katedra w porze jesienno-zimowej a na podstawie wyników zrobiła profesurę ale to taka dygresja. Uciekam, do później
no właśnie taka pogoda jest, człowiek się rozbierze i już choroba gotowa, popytaj o te żelazo bo trochę z nas je bierze, chociaż pewnie to nic nie zmieni, bo jak ginka każe to trzeba brać, nie będę jej kompetencji podważać bo jeszcze się obrazi
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:29   #79
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość


brawo za 30 tc ja też im bliżej tym mam większy strach

powodzenia na wizycie


ja tez jestem z Ciebie dumna


zatrudnię tz do sprzątania i tyle. Tekst twojego męża z poprzedniego wątku mnie rozwalił ja na razie tylko raz miałam jakąś kropeczkę siary

w biedronce (przynajmniej u mnie) są fajne koszule za 14,99, górę mają nie typowo ciążową ale taką zakładaną i łatwo będzie cyca wyjąć wiec polecam, fajny materiał i nie są babciowe
też mam tą koszule, niebieską i narazie tylką tą, jeszcze w sklepie kika widziałam takie za 24 zł ale na cieniutkich ramiaczkach i nie wiedziałam czy ja brać
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 11:30   #80
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

skylie wszystkiego najlepszego kochana
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:30   #81
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Dziękuje za wszytskie życzenia U mnie 29 kwiecień nadal aktualny

Polatałam z odkurzaczem i już mi lepiej
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:31   #82
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Skylie, ...Spełnienia marzeń, 100 lat i ...bezbolesnego porodu i grzecznych dzieci


PS. Ja skonczyłam prasować ..teraz spakować to w te worki próżniowe ogarnąć chałupę i uffff

PS. Ciekawe jak tam Oliath....
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:31   #83
Charlize89
Rozeznanie
 
Avatar Charlize89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 705
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Skylie, Ita: Dołączam się do życzeń urodzinowych. Lekkiego, szybkiego porodu i jak najmniej nieprzespanych nocy i zdrowych dzidziusów.
__________________
10.12.2009 Razem
22.05.2010 Narzeczeni
01.10.2011 "Mężu przyjmij tę obrączkę..."
15.06.2012 Straciliśmy Naszego Aniołka (14tc)
30.07.2013 Narodziny Anulki
Charlize89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:33   #84
tweedledee
Zakorzenienie
 
Avatar tweedledee
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 333
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez enlevee Pokaż wiadomość
a ja uwaga uwaga uwaga- pomalowałam paznokcie u nóg i to błyskawicznie bo w 5 minut
I pomalowałam same paznokcie, a nie wszystko wokół
Jestem z siebie mega dumna


Bezik coś nieruchliwy dzisiaj, gnomek jeden
en, przyznaj się w jakiej pozycji ci się to udało ja aktualnie mam już problem z założeniem spodni na stojaka, także z chęcią skorzystam

skylie, ita sto lat
__________________
Alek
tweedledee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:33   #85
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Skylie, Ita- dziewczyny wszystkiego najlepszego. Przede wszystkim dużo zdrówka dla was i dzieciaczków, szybkich i bezbolesnych porodów Słonecznych dni, spełnienia marzeń i samych radości w życiu.



A ja zabieram się za sprzątanie. Zmęczę się, to nie będę tyle o teściach myślała.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:33   #86
enlevee
Zakorzenienie
 
Avatar enlevee
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4 388
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Ita- to masz przedwczesne życzenia ode mnie jak coś to przypomnij sobie kto Ci pierwszy w tym roku złożył życzenia hahahahahaha


Dziękuję- w koncu ktoś jest ze mnie dumny dzisiejszego dnia, bo Tż raczej tego za wyczyn nie uważa


Twee- usiadłam na kanapie, dałam nogę jak jogin też na kanapę i jakoś omijając brzuch dostawałam się do pazurków
__________________
12.07.2013 o godzinie 18:42 wszystko nabrało sensu..

Tomuś
3470g, 54cm
enlevee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:34   #87
skylie
Wtajemniczenie
 
Avatar skylie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 011
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez madi82 Pokaż wiadomość
PS. Ja skonczyłam prasować ..teraz spakować to w te worki próżniowe ogarnąć chałupę i uffff
Po co prasowałaś przed spakowaniem w worki próżniowe? I tak się przecież pogniecie Jak roboty szukasz to u mnie się coś znajdzie

Oli nic się nie odzywa. Ciekawe jak po wizycie
__________________
OLCIA

WOJTUŚ
skylie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:34   #88
magdalennne
Wtajemniczenie
 
Avatar magdalennne
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 623
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
wstałam rano i postanowiłam iść do lekarz bo całkowicie mnie rozłożyło. Chciałam się zarejestrować i babka do mnie na czwartek bo takie kolejki są na szczęście jak powiedziałam, że w ciąży jestem to kazała przyjść. W poczekalni ful ludzi oczywiście, dopiero jakaś młoda dziewczyna mnie wpuściła do kolejki. Dostałam antybiotyk bo zapalenie gardła mam z ropą, tylko na kaszel mi nic nie dał, ale może antybiotyk pomoże, katar mi się leje z nosa. A tyle planów miałam przed majówką, goście do teściów przyjeżdżają, częściowo będą u nas spać a ja nawet nie mam siły posprzątać.
Dużo zdrówka

Cytat:
Napisane przez Anulka_p Pokaż wiadomość
Wiem, że w końcu się dogadamy, ale też mi tego mojego męża po prostu żal. Jemu też wiele z zachowań mamy przeszkadza i jest mu najzwyczajniej po ludzku czasem za mamę wstyd. Stara się zawsze do niej spokojnie, jakoś wszystko tak ułożyć żeby nikomu nie zrobić przykrości i to rozumiem. Cieszę się, że z szacunkiem do mamy się odnosi, bo też nie zniosłabym sytuacji gdyby jakoś po chamsku się do niej odnosił, ale z drugiej strony ileż można...Czasem myślę, że jego rodzina- mama, siostry (bo ojczym niekoniecznie), są ważniejsi ode mnie i Michasia. Nie wiem czy ostatnio to kwestia hormonów, ale coraz więcej z takich sytuacji mnie drażni. Moi teściowie od kilku lat nie mają samochodu, bo im się zepsuł. Nie dało się naprawić, zezłomowali i nie kupili nic nowego. Pytałam kiedyś czy im tak wygodnie, bo nie mogą gdzie chcą i kiedy chcą pojechać, ale usłyszałam, że co to za problem jak przecież Damianek ma samochód. Mieszkamy teraz 15 km od siebie i zdarza się, że jeździ do nich tylko po to, żeby siostrę czy mamę gdzieś zawieźć. Na razie to znoszę, ale jak już Michaś się urodzi? Pojedzie, bo mama wzywa. Ostatnio spędził u niej całe popołudnie, zamiast zając się naszym remontem, bo mamie zepsuła się spłuczka. Jeszcze jakby męża nie było w domu to rozumiem, ale mój teść był i siedział w tym czasie w fotelu oglądając telewizję. Mąż uważa, że mamie się za wszystko co mu dała należy żeby on jej pomagał i jestem oczywiście tego samego zdania, ale są sytuacje w których teściowie nadużywają dobrego serca Damiana. Poza tym my mamy już swoją rodzinę, która to powinna być na pierwszym miejscu, a mam wrażenie że nie jest..
U mnie skończyło się dzwonienie po TŻ, dopiero jak wyprowadziliśmy od nich 400km... Tylko u nas było tak, że teściowie mieli swój samochód, ale teściowa wolała, żeby TŻ marnował nasze paliwo i dzwoniła po niego... Teraz nie mają wyjścia i sobie radzą.
A najgorsze było to, że jak my poprosiliśmy, żeby teściu po nas przyjechał koło północy do miasta (cały jeden raz!) to powiedział, że on o tej porze śpi. Do dzisiaj mu tego nie wybaczyłam, bo TŻ zawsze był na zawołanie jak chcieli gdzieś do znajomych jechać.
Anulku kochanie, wierze, że twój TŻ przejrzy na oczy

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
witam sie!!!
gratuluje rozpoczątych tygodni )
a ja dziś zaczynam 30 tc!!!!!!!!!! 70 dni do rozwiązania!!! mega się boję....


Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Możesz złożyć mnie, bo mam dzisiaj Też 29 - tzn. kwietnia, bo urodziny juz dawno nie 29te
A tż zapomniał 2 rok z rzędu tzn dostałam prezent już jakiś czas temu, ale życzeń mi dzisiaj nie złożył bo zapomniał
Wszystkiego najlepszego Dużo słonka, uśmiechu, lekkiego porodu i czego sobie zamarzysz
magdalennne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:36   #89
idzia111
Zakorzenienie
 
Avatar idzia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 158
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

skylie Zdrówka i lekkiego porodu



Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
kwietnia moja droga 29 kwietnia
a ja myślałam, że Ty też dziś masz urodziny

skylie 29 kwietnia, ja 29 maja, a ita 29 czerwca

Cytat:
Napisane przez sammi24 Pokaż wiadomość
Kurcze, tyle osób się rozkłada ostatnio, to chyba przez tą złudną aurę w pogodzie trzymajcie się z maluszkiem, wracaj prędko do zdrowia
A jeszcze mi się przypomniało, apropos wczorajszej dyskusji o lekach, że moja profesorka, jak już wiadomo było oficjalnie że jestem w ciąży i raczej na uczelni się za często nie będę pojawiać w najbliższym czasie, wspominała mi, że w Szwecji (chyba) zostały opublikowane ciekawe wyniki badań nad kobietami w ciąży przyjmującymi żelazo. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba chodziło o to, że przyjmowanie żelaza podczas anemii z witaminą c (dzięki której lepiej się wchłania) jest niebezpieczne dla zdrowia kobiet w ciąży, bo zachodzą niekorzystne zmiany w jednym ze szlaków biochemicznych i jakiś szkodliwy produkt przemian jest kumulowany w nerkach/wątrobie. Jak będę miała sposobność to jej podpytam albo poszukam w bazie uczelnianej tych wyników. Z tym, że lekarze i tak teraz do żelaza przepisuję kwas foliowy więc nie wiem.
To jest w ogóle ciekawa kobieta, poszła na dr ze względu na swojego syna, który miał nietypową alergię, szukała związku, który mógłby go wyleczyć. I w końcu jej się udało, przepadała ekstrakt z rośliny o nazwie Uncaria tomentosa (nawet pamiętam), który okazał się zbawienny w tej jego dolegliwości. Do tego ten ekstrakt bardzo dobrze uodparnia i przyjmuje go cała moja katedra w porze jesienno-zimowej a na podstawie wyników zrobiła profesurę ale to taka dygresja. Uciekam, do później
ja biorę żelazo z kwasem foliowym czyli co lipa? mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec?

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
widac ze my wszystkie tu we ciazy
ja mam urodziny 29 czerwca.....zwrocilam uwage bo bylo napisane ze dzis jest 29 maja a jest dopiero 29 kwietnia

buhahahaha
idzia111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 11:37   #90
madi82
Zakorzenienie
 
Avatar madi82
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 858
Dot.: Na słoneczko wystaw brzuszek, niech ogrzeje się maluszek! Mamy VII-VIII 2013- c

Cytat:
Napisane przez skylie Pokaż wiadomość
Po co prasowałaś przed spakowaniem w worki próżniowe? I tak się przecież pogniecie Jak roboty szukasz to u mnie się coś znajdzie

Oli nic się nie odzywa. Ciekawe jak po wizycie

Poprasować musiałąm, a MEla podrzuciła pomysłz workami próżniowymi(taki żarcik) bo nie wiem co spakować
__________________
Moje szczęście


28.07.2013r.
madi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.