Jakie zainteresowania wpisujecie w CV? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-11, 21:22   #1
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209

Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?


Podobno nie wszystkim warto się chwalić.

Podobno standardowe: literatura, film, muzyka działają na pracodawców poważnych firm jak płachta na byka (przeczytałam gdzieś ostatnio).


Wpisujecie zawsze prawdę, czy chcecie się popisać czymś co może zainteresować przyszłego pracodawcę?


Czy pracodawca może źle odebrać zainteresowanie religiami (religioznawstwem? jak to sformować?) Nie chciałabym wyjść na nawiedzoną (), a temat różnych religii ostatnio bardzo mnie zainteresował


------------------
Wątek nosi nazwę: Jakie zainteresowanie wpisujecie do CV?, a nie: Jakie macie zainteresowania? więc bardzo proszę, niech zostanie na Businesswoman.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 23:00   #2
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Kanon mowi, zeby jednak troche uszegolnic - czyli np nie literatura tylko np. powiesci Coehlo,
nie muzyka, ale np. jazz, nie sport, ale np. koszykowka.

Nie ma co przekombinowywac - mysle, ze to co irytuje to brak uszcszegolowienia, to tak jakby ktos na pytanie ile chce zarabiac odpowiedzial "duzo"

Nie znaczy, ze trzeba cos wymyslac udziwnionego - bo jeszcze w pamiec wejdzie i jak wyjdzie, ze nie prawda, to mozna stracic zaufanie.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 06:56   #3
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Moim zdaniem Rena ma rację, nie ma sensu udziwniać, ale zamiast pisać ogólnikami, które pasują do każdego, troszkę uszczególnić

Skoro interesujesz się religiami świata, to wpisz to sobie w CV - przecież nie musisz od razu odmawiać różańca w obecności przyszłego szefa
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 10:56   #4
lookbook
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 289
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość

Wpisujecie zawsze prawdę, czy chcecie się popisać czymś co może zainteresować przyszłego pracodawcę?

Ja wpisuję zawsze prawdę, bo co jeśli ściemnię, a pracodawca będzie się na tym akurat znał i zapyta o szczegóły?

zgadzam się z tym co pisała Rena, zamiast sport wystarczy określić np. tenis i już wygląda bardziej "po ludzku" chyba, że ktoś ma hopla na punkcie wszystkich dyscyplin jak mój Kuzyn ;-) to wtedy inna sprawa :-D

Nigdy nie sądziłam, że ktoś zwraca na to uwagę, a tu Ci niespodzianka: bo jak szukałam pracy, to na stanowisko które kandydowałam było wielu kandydatów i ja wygrałam - zaważyły WŁAŚNIE zainteresowania bo wszyscy mieli jakieś tam "nudy" żywcem:"kopiuj - wklej" z wzorów CV dostępnych na internecie. No i okazało się, że pracodawca ma podobne zainteresowania i tak sobie na rozmowie kwalifikacyjnej dyskutowaliśmy chyba z godzinkę
lookbook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 12:41   #5
_agatka
Rozeznanie
 
Avatar _agatka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 802
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

wszystko dokładnie jak przedmówczynie, jtrzeba tez sie spodziewac pytania dot. naszych zainteresowan - jaki film pani ogladała/czytała ksiazke/ miejsce zwiedziła ostatnio,
ostatnio wpadło mi rece cv gdzie oprocz turystyki, sportu, zwierzat, filmu było napisane pieczenie ciast, nie powiem, zaintrygowało mnie to...szczegolnie ze autorka byla 23- letnia dziewczyna
_agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 16:08   #6
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja mam sporo rożnych konkretnych zainteresowań i wszystkie je czynnie rozwijam dlatego nie mam problemu. Jak się niczym nie interesujesz to lepiej już nic nie wpisywać niż kłamać, bo to może bardzo łatwo wyjść! Mnie na każdej rozmowie wypytywali
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 11:55   #7
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Interesuję sie religiami wschodu i w zainteresowaniach wpisałam między innymi - medytacja.
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 21:58   #8
dirt
Wtajemniczenie
 
Avatar dirt
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 375
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Podobno nie wszystkim warto się chwalić.

Podobno standardowe: literatura, film, muzyka działają na pracodawców poważnych firm jak płachta na byka (przeczytałam gdzieś ostatnio).


Wpisujecie zawsze prawdę, czy chcecie się popisać czymś co może zainteresować przyszłego pracodawcę?


Czy pracodawca może źle odebrać zainteresowanie religiami (religioznawstwem? jak to sformować?) Nie chciałabym wyjść na nawiedzoną (), a temat różnych religii ostatnio bardzo mnie zainteresował


------------------
Wątek nosi nazwę: Jakie zainteresowanie wpisujecie do CV?, a nie: Jakie macie zainteresowania? więc bardzo proszę, niech zostanie na Businesswoman.
Zawsze.
fakt, że o wielu rzeczach nie piszę, ale nie dlatego, że są problematyczne i mogły by być dziwnie odebrane przez przyszłego pracodawcę, tylko jest tego po prostu za duzo żeby pisać o każdej rzeczy która mnie interesuje. pracodawca może jeszcze pomysleć że mam czas na wszystko inne oprócz pracy.
w ostanim CV mam wypisane te najbardziej charakterystyczne dla mnie i te które trwają długo.
dobrze wygląda też to, że w zainteresowaniach mam wpisaną fotografię, rysunek i rzeźbę, a w znajomości obsługi komputera powypisywane programy do grafiki. CV jest przez to spójne i można wywnioskować, że naprawdę się tym zajmuję a nie wpisuję hurtem listę popularnych programów, żeby zaimponować pracodawcy....
zresztą byłam o to wypytywana na rozmowie w sprawie pracy.
dirt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:47   #9
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Wiele zależy też, gdzie wysyłasz CV. Nieznane, osobie rekrutującej, "zainteresowanie" może zaciekawić, ale może też zrazić.
Moja znajoma została zrugana za wpisanie nordic walking Chodziło o pracę w szkole - dyrektorka ewidentnie nie wiedziała co to jest, więc zaczęła się czepiać obcojęzycznej nazwy
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 13:53   #10
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez dirt Pokaż wiadomość
o wielu rzeczach nie piszę, ale nie dlatego, że są problematyczne i mogły by być dziwnie odebrane przez przyszłego pracodawcę, tylko jest tego po prostu za duzo żeby pisać o każdej rzeczy która mnie interesuje. pracodawca może jeszcze pomysleć że mam czas na wszystko inne oprócz pracy.
w ostanim CV mam wypisane te najbardziej charakterystyczne dla mnie i te które trwają długo.
dobrze wygląda też to, że w zainteresowaniach mam wpisaną fotografię, rysunek i rzeźbę, a w znajomości obsługi komputera powypisywane programy do grafiki. CV jest przez to spójne i można wywnioskować, że naprawdę się tym zajmuję a nie wpisuję hurtem listę popularnych programów, żeby zaimponować pracodawcy....
zresztą byłam o to wypytywana na rozmowie w sprawie pracy.
tak samo mysle
ja w swoim CV jako zainteresowania mam wpisane: podróżowanie, komputery, muzyka, fotografia i obróbka zdjęć. jest tego wiecej, ale nie widze sensu wiekszego rozpisywania sie. uwazam, ze wazniejsze rzeczy mam wpisane jako umiejetnosci (np. rozpisane pojecie 'komputery' z zainteresowan)

czytajac ten watek pomyslalam, by rozszerzyc 'muzyke', ale hmm wymieniac, ze lubie hip hop, punk rock, heavy metal? hehe jakos tak dziwnie brzmi...
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:05   #11
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

W moich zainteresowaniach w CV mam wpisane: product placement, kryminalistyka, zagadnienia polityczne, siatkówka
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 20:55   #12
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

ja wpisuje wspinaczke i szydelkowanie, fotografia to wyuczony zawod wiec wydaje mi sie oczywistym ze to tez nalezy do zainteresowan
__________________
trying so hard lots of things not to do

pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 21:14   #13
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Podobno standardowe: literatura, film, muzyka działają na pracodawców poważnych firm jak płachta na byka (przeczytałam gdzieś ostatnio).
Też tak gdzieś przeczytałam i usłyszałam na 1 rozmowie, że miałam coś innego dlatego dostałam tą pracę. Ale literaturę też mam i to na 2gim miejscu bo co ja poradzę na to że pochłaniam dużo książek i uwielbiam czytać. Filmy też oglądam i muzyki słucham. Podróżować też lubię na co dowodem jest fakt, że niedługo lecę do Indii, a to także taki niby standard. No i co poradzić.
A ta inna rzecz to miałam zdobienie paznokci hihi ale takie coś to można wpisać raczej jeśli się ubiegamy o pracę typu sklep, bo do bardziej poważnej to się chyba nie nadaje.
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 21:36   #14
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja mam muzyka klasyczna, rolki, łyżwy.

Jestem ostrozna w gloszeniu swoich pogladow polityczno-spoleczno-religijnych w sytuacjach sluzbowych, chociazby dlatego, ze rzadko spotykam ludzi w mojej branzy o podobnych, a jeszcze rzadziej by dopuszczali mysl, ze mogliby je tolerowac Jak unikam tematu to mam spokoj i oni mysla, ze sie tym po prostu nie interesuje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 14:22   #15
aga378
Raczkowanie
 
Avatar aga378
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 472
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

A ja słyszałam, że powinno się wpisywać tylko te zainteresowania, które wiażą się ze stanowiskiem , na które kandydujemy. Lepiej podobno nie wpisywać nic, niż wymyślać jakieś głupoty na siłę.
aga378 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 15:54   #16
nebya
Wtajemniczenie
 
Avatar nebya
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 498
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Uważam, że najlepiej wpisać to czym się naprawdę interesuje a nie jakieś nietypowe hobby, które niekoniecznie jest nam bliskie, ale fajnie w CV wygląda . Bo można trafić na szefa, który akurat jest obeznany w temacie, zapyta i ups! Ja mam w CV wpisaną m.in. piłkę nożną, kiedy szukałam pracy w wakacje ( czas Mistrzostw Europy) mój przyszły pracodawca właśnie o piłkę nożną mnie zapytał, a dokładniej jak oceniam szanse naszych piłkarzy. I tak sobie porozmawialiśmy ok. pół godziny, a pracę dostałam Kiedy później się gdzieś mijaliśmy, na korytarzu czy schodach, zawsze zagadał na temat wczorajszego meczu. Jak się później okazało praca kompletnie nie dla mnie, ale szefostwo wspominam miło.
__________________

nebya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:13   #17
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja wpisałam: decoupage, ..., bieganie, narciarstwo.
I ostatnio na koniec rozmowy zapytali mnie właśnie o decoupage, bo nie wiedzieli co to , skojarzyli z origami. Mogłam więc trochę poopowiadać o decu
Ale trochę mnie wkurzyło, bo czy to problem wpisać w google: decoupage?? Przecież CV dostają przed rozmową, do której też się przygotowują....
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:23   #18
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

[1=3345e377b5e4f12f71691e1 82a1acdc753f18a83_62c2224 350409;10298324]Ja wpisałam: decoupage, ..., bieganie, narciarstwo.
I ostatnio na koniec rozmowy zapytali mnie właśnie o decoupage, bo nie wiedzieli co to , skojarzyli z origami. Mogłam więc trochę poopowiadać o decu
Ale trochę mnie wkurzyło, bo czy to problem wpisać w google: decoupage?? Przecież CV dostają przed rozmową, do której też się przygotowują....[/quote]

A może chcieli Cię po prostu sprawdzić, czy rzeczywiście masz o tym pojęcie... Czy nie skłamałaś.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 08:00   #19
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 295
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
A może chcieli Cię po prostu sprawdzić, czy rzeczywiście masz o tym pojęcie... Czy nie skłamałaś.
Może masz rację, ale bardzo wyglądało to na sprawdzanie wiedzy ;-)
3345e377b5e4f12f71691e182a1acdc753f18a83_62c2224350409 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-02, 14:25   #20
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

[1=3345e377b5e4f12f71691e1 82a1acdc753f18a83_62c2224 350409;10302751]Może masz rację, ale bardzo wyglądało to na sprawdzanie wiedzy ;-)[/quote]

cóż... prawo pracodawcy
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 15:33   #21
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Gdzieś już taki wątek był; pamiętam, jak się śmiałam, gdy przeczytałam, ze jedna z Wizażanek napisała "badanie zachowań społecznych szczurów" - po prostu lubiła szczury i pracę dostała, a z nią, w prezencie od szefa - pluszowego szczura

Mam nadzieję, ze nie pokręciłam czegoś
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:05   #22
sonia_n
Zadomowienie
 
Avatar sonia_n
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 576
GG do sonia_n
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

ja w CV mam wpisane: grafika komputerowa, webdesign, fotografia, literatura fantastyczna, iberystyka


Nigdy nie zmyślałam swoich zainteresowań, nie widziałam sensu Zresztą jestem informatykiem, grafikiem komputerowym, uczę się namiętnie hiszpańskiego i pochłaniam niemal wszystko o kulturze tego kraju, w między czasie czytam więc jakby wszystko się zgadza
Na mojej ostatniej rozmowie kwalifikacyjnej zostałam szczegółowo przepytana z algorytmów kompresji stosowanych w popularnych formatach plików graficznych - gdybym naprawdę się tym nie interesowała - poległabym
__________________
♥ Kacperek ♥

Edytowane przez sonia_n
Czas edycji: 2009-01-03 o 20:11
sonia_n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:49   #23
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Chociaż moje CV jest jeszcze nie oglądane przez nikogo oprócz mnie, w zainteresowaniach mam wpisane to, czym się naprawdę interesuję: krajami skandynawskimi, szczególnie Finlandią, historią Francji itp.

Nie wiem, po co wymyślać, nie wiem, po co ukrywać zainteresowań. Najlepiej napisać prawdę, z prawdy człowiek najlepiej się tłumaczy, z kłamstwem jest gorzej.
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 20:58   #24
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja mam wyksztalcenie medyczne, a w zainteresowania wpisalam medycyna, turystyka, literatura wspolczesna, jezyki obce, sztuka.

Faktycznie ww. zagadnienia sa moimi zainteresowaniami jednak przy rekrutacji do firmy farmaceutycznej, u pana, ktory rzeprowadzal rekrutacje ta sztuka wzbudzila podejrzenia. Super mie z tej sztuki przemaglowal, i chodz nie wygladalo na to ze sie na niej cokolwiek zna, to na podstawie jego pytan spokojnie by wykryl klamstewko.
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:19   #25
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Ja wpisuje zawsze prawde. Obecnie: business intelligence, astronomia, balet, literatura fantastyczna.

Radze nie klamac, pytania o zainteresowania padaja czesto jako relaksacyjne, szkoda by na nich polec. Mnie w sumie cale 2 razy zapytali o zainteresowania i zawsze byl to poczatek milej rozmowy.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 18:14   #26
Angie2
Raczkowanie
 
Avatar Angie2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Nevada/Śląsk
Wiadomości: 36
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
W moich zainteresowaniach w CV mam wpisane: product placement, kryminalistyka, zagadnienia polityczne, siatkówka
Też wpisuje product placement . Poza tym podróże, employer branding, siatkówkę i pieczene ciast, bo wszystkie z powyższych kocham
Angie2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-13, 16:29   #27
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

w rubryce zainteresowania wpisuje moje zainteresowania. proste.

przykladowo u mnie to jest
- sport: jazda konna, triatlon (bieganie, rower, plywanie), silownia
- taniec r'n'b, dancehall, hip hop
- muzyka hip hop, rnb, reggea, dancehall, zouk, bossa nova, poludniowe klimaty
- ksiazki: literatura fantastyczna oraz popularna
- kultura afrykanska i arabska (w kazdym aspekcie)
- gotowanie
- zdrowy tryb zycia

o tych rzeczach moge opowiadac godzinami i nie widze powodu wpisywanie bzdur typu pociag do nauki jezyka finskiego...
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 10:34   #28
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Czy pracodawca może źle odebrać zainteresowanie religiami (religioznawstwem? jak to sformować?) Nie chciałabym wyjść na nawiedzoną (), a temat różnych religii ostatnio bardzo mnie zainteresował
od zawsze interesowałam się religią chrześcijańską, nawet napisałam na ten temat 3 prace dyplomowe. Do dziś, siedze w temacie co nei znaczy, ze jestem nawiedzoną katoliczką, wręcz przeciwnie. tego też taką informację zawarłam w CV. Mój Tż gdy to zobaczył to parsknął śmiechem i powiedział, że gdyby dostał takie CV to by je umieścił w śmieciach bo niby zalatuje dewotką co prawda on jest ateistą, ale pomyślałam sobie, że ludziepodchodzą o przekonań religijnych, politycznych w różny sposób i informację tą zamieniałam na bardziej ogólnikową.

Co do innych zainteresowań to także zastsowałam rozwiniętą formę, tzn. nie sam sport, ale pływanie, joga, itd. Kiedyś nawet rekrutantka zapytała o tą moją jogę - niby chciała abym jej poleciła dobre miejsce do ćwiczeń bo zaczyna myśleć nad taką formą ćwiczeń.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 16:58   #29
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

A czy do akapitu "umiejętnosći" można wpisać: zaangażowanie, optymizm, obowiązkowość, umiejętność logicznego myślenia, wytrzymałość na stres, pomysłowość, zdolność do adaptacji w nowych warunkach, samodzielność,czy dynamizm?
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-06, 17:48   #30
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Jakie zainteresowania wpisujecie w CV?

Cytat:
Napisane przez Durga Pokaż wiadomość
A czy do akapitu "umiejętnosći" można wpisać: zaangażowanie, optymizm, obowiązkowość, umiejętność logicznego myślenia, wytrzymałość na stres, pomysłowość, zdolność do adaptacji w nowych warunkach, samodzielność,czy dynamizm?
Chyba nie. Jak miałam o tym zajęcia (i w LO i w policealnej) to mówili, że oprócz Wykształcenia i Doświadczenia zawodowego trzeba dać "akapit" (choć to nie akapit) Umiejętności - informacje dodatkowe. Tam wpisujemy np. Języki obce, Obsługę komputera i urządzeń biurowych, Książeczkę zdrowia do celów san.-ep. i prawo jazdy.

Od takich cech jak pomysłowość i optymizm jest raczej list motywacyjny
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-08 12:06:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.