Farby Color&Soin wr鏂i造 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2018-08-14, 11:57   #61
bogoraj
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Dot.: Farby Color&Soin wr鏂i造

U mnie ta farba ca趾owicie si nie sprawdzi豉, wyszed mi ca趾iem inny kolor, no ale mo瞠 to u mnie tak
bogoraj jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-16, 13:00   #62
KamilaAlina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

Cytat:
Napisane przez deboraaaa Poka wiadomo嗆
Dziewczyny czy kto z was na odcie 8A albo podobny nak豉da jaki kolor z czerwieni? Chcia豉bym zaszale z kolorem, a jestem po farbowaniu color&soin i na tyle mi si te farby podobaj, 瞠 chc przetestowa inne odcienie B璠 wdzi璚zna za ka盥 odpowied!

A jaki jest tw鎩 kolor wyj軼iowy? Moja mama lubi czerwienie i ostatnio testowa造鄉y u niej odcie 11R. Wyszed pi瘯nie, w這sy si b造szcz, s do嗆 grube wi璚 posz造 dwa opakowania ale warto by這

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

Cytat:
Napisane przez bogoraj Poka wiadomo嗆
U mnie ta farba ca趾owicie si nie sprawdzi豉, wyszed mi ca趾iem inny kolor, no ale mo瞠 to u mnie tak
Przykre A jaki kolor nak豉da豉? I jaki mia豉 na g這wie?
KamilaAlina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-22, 14:11   #63
kwesturaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

Cytat:
Dziewczyny czy kto z was na odcie 8A albo podobny nak豉da jaki kolor z czerwieni? Chcia豉bym zaszale z kolorem, a jestem po farbowaniu color&soin i na tyle mi si te farby podobaj, 瞠 chc przetestowa inne odcienie B璠 wdzi璚zna za ka盥 odpowied!
Ja mam teraz na這穎ny kolor mahoniowy blond, wcze郾iej mia豉m intensywn czerwie, w sumie kolory s troszk zbli穎ne, oba z palety czerwieni. Wcze郾iej mia豉m swoje naturalne - ciemny, szary blond. Kolor wyszed u mnie idealnie.
kwesturaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-08-24, 08:56   #64
deboraaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Poka wiadomo嗆
Ja mam teraz na這穎ny kolor mahoniowy blond, wcze郾iej mia豉m intensywn czerwie, w sumie kolory s troszk zbli穎ne, oba z palety czerwieni. Wcze郾iej mia豉m swoje naturalne - ciemny, szary blond. Kolor wyszed u mnie idealnie.
To mnie nawet przekonuje, 瞠by na sw鎩 blond na這篡 co z czerwieni. Jeszcze zapytam fryzjerki co ona o tym s康zi, bo ostatnio rozmawia造鄉y o farbach Color & Soin i powiedzia豉, 瞠 sama ich u篡wa
Stary 2018-08-28, 09:11   #65
KamilaAlina
Raczkowanie

Cytat:
To mnie nawet przekonuje, 瞠by na sw鎩 blond na這篡 co z czerwieni. Jeszcze zapytam fryzjerki co ona o tym s康zi, bo ostatnio rozmawia造鄉y o farbach Color & Soin i powiedzia豉, 瞠 sama ich u篡wa
Kt鏎y odcie czerwieni planujesz na這篡 na ten 8A? Jestem ciekawa, bo odcie wydaje si ciemny, mo瞠 poka瞠sz zdj璚ia swoich w這s闚 po 8A?
Stary 2018-09-12, 11:47   #66
mirazz667
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

A czy kt鏎a z Was nak豉da豉 br您y? Ja poprzednim razem skusi豉m si na czerwie 9R i kolor wyszed intensywny, fajnie si utrzymywa, ale jak to kobieta, teraz mam ch耩 na zmian i przetestowa豉bym co innego. Mam na oku 6G, na pr鏏niku wygl康a jak taki fajny niezbyt ciemny br您ik i ciekawa jestem, czy przykryje moj ju troch sp逝kan czerwie ? Nie chcia豉bym tylko zbyt ciemnego odcienia.
mirazz667 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-14, 08:51   #67
kwesturaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mirazz667 Poka wiadomo嗆
A czy kt鏎a z Was nak豉da豉 br您y? Ja poprzednim razem skusi豉m si na czerwie 9R i kolor wyszed intensywny, fajnie si utrzymywa, ale jak to kobieta, teraz mam ch耩 na zmian i przetestowa豉bym co innego. Mam na oku 6G, na pr鏏niku wygl康a jak taki fajny niezbyt ciemny br您ik i ciekawa jestem, czy przykryje moj ju troch sp逝kan czerwie ? Nie chcia豉bym tylko zbyt ciemnego odcienia.

Zrobi豉m w豉郾ie to, o czym piszesz, bo przefarbowa豉m si z czerwieni na br您 M鎩 kolor wyj軼iowy to ciemny blond, kt鏎y czerwie 10R pokry豉 w 100%. Po oko這 dw鏂h miesi帷ach kolor zacz掖 si wyp逝kiwa, jak to czerwie. Pojawi造 si spore odrosty (w這sy mi szybko rosn) wi璚 zacz窸am my郵e o nowym kolorku i wybra豉m 4G (jaka nowo嗆). W這sy mam praktycznie ca貫 pokryte (odrost super) ale troszk prze鈍ituje czerwie. Mam takie bordowe refleksy, ale my郵, 瞠 da rad je pokry przy nast瘼nej koloryzacji i te wybior ten odcie 4G W razie pyta pytaj 鄉ia這
Stary 2018-09-14, 09:24   #68
mirazz667
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

W豉郾ie czerwienie niestety maj to do siebie, 瞠 szybko si wyp逝kuj mam nadziej, 瞠 br您 b璠zie si trzyma fajnie. Czyli trzeba si nastawi na dwa farbowania, zanim refleksy znikn, w sumie tak podejrzewa豉m, 瞠 jedno mo瞠 nie wystarczy daj zna jak po kolejnym farbowaniu, ja pewnie si skusz ostatecznie na ten 6G i jako mo瞠 w przysz造m tygodniu zadzia豉m
mirazz667 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-24, 12:10   #69
kwesturaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mirazz667 Poka wiadomo嗆
W豉郾ie czerwienie niestety maj to do siebie, 瞠 szybko si wyp逝kuj mam nadziej, 瞠 br您 b璠zie si trzyma fajnie. Czyli trzeba si nastawi na dwa farbowania, zanim refleksy znikn, w sumie tak podejrzewa豉m, 瞠 jedno mo瞠 nie wystarczy daj zna jak po kolejnym farbowaniu, ja pewnie si skusz ostatecznie na ten 6G i jako mo瞠 w przysz造m tygodniu zadzia豉m
Aktualnie mam taki kolor jak na zdj璚iu, zrobi造 si jakby pasemka, ale to do s這鎍a tylko tak bardzo wida. Mo瞠sz sobie por闚na W這sy mo瞠 nie s idealne, ale jeszcze jedno farbowanie i pewnie b璠zie r闚niejszy kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 6293a21901568a0c5633d46437f3c079.jpg (101,9 KB, 8 za豉dowa)
Stary 2018-09-28, 08:56   #70
KamilaAlina
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kwesturaa Poka wiadomo嗆
Aktualnie mam taki kolor jak na zdj璚iu, zrobi造 si jakby pasemka, ale to do s這鎍a tylko tak bardzo wida. Mo瞠sz sobie por闚na W這sy mo瞠 nie s idealne, ale jeszcze jedno farbowanie i pewnie b璠zie r闚niejszy kolor
Pi瘯ny kolor Je郵i chcesz go przyciemni to mo瞠 wybierz ciemniejszy odcie farby? Np. 4N lub 4b?
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2018-09-28 09:56:56

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.