Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić????? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-21, 15:55   #61
SweetChoco
Zadomowienie
 
Avatar SweetChoco
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 596
GG do SweetChoco
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez toykana Pokaż wiadomość
Ja uzywam zawsze loreal feria metalik blond jest rewelacyjna!Zawsze mam piękny kolorek kazdy pyta gdzie robłamPozdrawiam
ja również używam tej farby, już od bardzo dawna. Jestem bardzo zadowolona, już za pierwszym razem wyszedł taki jaki chciałam, popielaty blond nieco metaliczny
SweetChoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 10:00   #62
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

dagirll o rety Ja juz mam wlosy jak papier, nie wiem jak Ty to zrobilas ze jeszcze ich calkowicie nie stracilas??Biedna
Ale jednak chcesz wrocic do blondu??Dobra kochane, zakladam kaptur i mykam zaraz do fryzjerki ...Zobaczymy co powie.
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 14:53   #63
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
dagirll o rety Ja juz mam wlosy jak papier, nie wiem jak Ty to zrobilas ze jeszcze ich calkowicie nie stracilas??Biedna
Ale jednak chcesz wrocic do blondu??Dobra kochane, zakladam kaptur i mykam zaraz do fryzjerki ...Zobaczymy co powie.

Tak ,tak chce blond.Jak juz tyle sie nameczylam i tak spalilam wlosy ,to szkoda by mi bylo wracac do punktu wyjscia.Teraz tylko musze zainwestowac w dobre odzywki i poczekac troche i bede dozyc do tej platyny dalej bo sa troche za jaskrawe..Napisz co Ci fryzjerka powiedziala /zrobila !pozdrawiam i zycze powodzenia!
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-22, 16:26   #64
wampirek6
Raczkowanie
 
Avatar wampirek6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 361
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

A ja mam brązową farbę na włosach ,zadna fryzjerak nie chce mi z tym rozjaśnic włosów. Jak myślicie ile muszę czekać aż będę mogła te włosy rozjaśnić? zakładając ,że nie będę już ich farbowała.
__________________

wampirek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 10:57   #65
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

dagrill daje linka do mojego watku na wizazu.Zobaczysz, co zaecydowala fryzjerkA
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...94#post5354294
P.s. widze, ze Ty tez za oceanem???Blackpool, bylam tam dwa razy i bardzo mi sie podobalo
Ogolnie uwazam, ze z pomaranczowo-bialo-zoltych wlosow naprawde ciezko zrobic porzadny blond i chyba nie ma wyjscia jak pofarbowac sie na braz i czekac.Wampirek6 moja fryzjerka stwierdzila,ze mozna sie juz zglosic po miesiacu od farbowania na braz, widocznie zalezy od umiejetnosci fryzjera i farb jakich uzywa.
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 11:40   #66
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
dagrill daje linka do mojego watku na wizazu.Zobaczysz, co zaecydowala fryzjerkA
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...94#post5354294
P.s. widze, ze Ty tez za oceanem???Blackpool, bylam tam dwa razy i bardzo mi sie podobalo
Ogolnie uwazam, ze z pomaranczowo-bialo-zoltych wlosow naprawde ciezko zrobic porzadny blond i chyba nie ma wyjscia jak pofarbowac sie na braz i czekac.Wampirek6 moja fryzjerka stwierdzila,ze mozna sie juz zglosic po miesiacu od farbowania na braz, widocznie zalezy od umiejetnosci fryzjera i farb jakich uzywa.

A jednak braz Widzialam Twoje zdjecia na tamtym watku i musze powiedziec ,ze ciezko zdecydowac w ktorym kolorze lepiej ,bo naprawde pasuja Ci i ciemne wlosy i blond.To juz tylko wlasnie zalezy w czym sie czujesz lepiej Zrob jakies fotki i pokaz sie w nowej fryzurce A tak w Blackpool jestem Podoba mi sie tutaj ,ale troszke zimno i wieje A w Manchesterze nie bylam ,ale chce sie wybrac.Warto?A co do wlosow ,to ja wlasnie prawie calkiem wyszlam juz z zolci i lepiej sie czuje w blondzie zdecydowanie Pozdrawiam
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-23, 15:19   #67
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Nowa fryzurka jest ok,moze troche za mocno zdecydowalam sie przykrocic te wlosy i zbyt mocno sa wycieniowane a co za tym idzie kreca sie z powodu "lekkosci".W kreconych wygladam fatalnie,wiec prostuje je.Na szczescie mam odpowiedni preparat do wlosow i w miare dobra prostownice(Remington High Proteciot teflon straightener)jak na moje wlosy wiec jakos wytrzymam zeby wloski sie wyrownaly i przestaly sie tak krecic
zdjatka wkrotce zamieszcze


Dagirll w Manchesterze nie ma nic ciekawego oprocz centrum i Trafford Centre Heh,tak naprawde to nie wiem poniewaz rzadko gdzies wychodze ale uwazam,ze Manchester nie jest jakas ciekawa atrakcja turystyczna. A pogoda taka sama, no moze troszke mniej wieje
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-24, 12:23   #68
axelka
Raczkowanie
 
Avatar axelka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole / Berlin
Wiadomości: 391
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez dagirll Pokaż wiadomość
Ja ,to chyba jakies rekordy pobilam.Przez pare lat bylam blondynka i cos mnie napadlo ,postanowilam sie zrobic na czarno.Spodobal mi sie efekt i przechodzilam tak rok..Jakies dwa tygodnie temu jednak stwierdzilam,ze ,to trwa juz za dlugo i zamarzyla mi sie platyna na glowie.Kupilam w sklepie dekoloryzator L'oreal i wyszly mi bardzo ciemno rudawe ,mahon mozna powiedziec.Na drugi dzien polecialam po drugi dekoloryzator wyszly troche jasniejsze.Zeby sie nie rozpisywac za bardzo powiem w skrocie ,ze w gruncie rzeczy zrobilam 5 razy dekoloryzatorem wlosy,2 rozjasniaczem ,4 razy farba w przeciagu 2 tygodni!!!Sama po prostu nie moge w to uwierzyc!!Wlosy mam spalone strasznie.A efekt.Sa bardzo,bardzo jasne ,ale zoltawe.To byl jakis horror.Dwa tyodnie chodzilam z totalna marchewka na glowie,wygladalo ,to tak strasznie ,ze nie moglam na siebie patrzec...Nigdy chyba wiecej nie zrobie wlosow na czarno..To byly dwa tygodnie strasznej meki..Mi osobiscie sie podoba taki zupelnie bialy ,totalnie jasny.Taki jak ma Christina Aguilera.Nie wiecie czym uzyskac taka biel ,ale wlasnie bez popieli.Taka juz bardziej wpadajaca w zloto?

Jaka szkoda ze tego nie widzialam
ale nie martw sie ja teraz mam na glowie zlote wlosy i platynowe az fioletowe pasemka
__________________

,,Always look on the bright side of life''



Gruuuubas !

10 9 8 7 6 5 4 3 2 1 0
axelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-24, 19:21   #69
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Nowa fryzurka jest ok,moze troche za mocno zdecydowalam sie przykrocic te wlosy i zbyt mocno sa wycieniowane a co za tym idzie kreca sie z powodu "lekkosci".W kreconych wygladam fatalnie,wiec prostuje je.Na szczescie mam odpowiedni preparat do wlosow i w miare dobra prostownice(Remington High Proteciot teflon straightener)jak na moje wlosy wiec jakos wytrzymam zeby wloski sie wyrownaly i przestaly sie tak krecic
zdjatka wkrotce zamieszcze


Dagirll w Manchesterze nie ma nic ciekawego oprocz centrum i Trafford Centre Heh,tak naprawde to nie wiem poniewaz rzadko gdzies wychodze ale uwazam,ze Manchester nie jest jakas ciekawa atrakcja turystyczna. A pogoda taka sama, no moze troszke mniej wieje



Zrob te fotki swojej nowej fryzurki , chcialabym zobaczyc Kurde ,a ja dalej musze robic te wlosy wszyscy mowia ,ze juz jest ok ,ale mnie tam sie nie podoba ja marze o tym pieknym odcieniu ,jeszcze troche mi brakuje pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Scarlett_Johansson_i_96647o.jpg (33,1 KB, 131 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2944_3564_Aguilera-C-04-400-lo.jpg (40,0 KB, 66 załadowań)
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-27, 13:52   #70
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

dagrill wejdz na moj watek, tam zobaczysz nowa fryzurke...a jak tam Twoj kolorek?
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 02:51   #71
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

A juz dobrze na szczescie wyszlam z tej zolci Ale biale jeszcze takie jak chce nie sa.Gdzies miesiac ,dwa i wreszcie bede w pelni zadowolona doczekac sie nie moge.Ale i tak juz jestem zadowolona ,bo o wiele lepiej czuje sie w blondzie ,dobra wchodze zobaczyc Twoj fryz boo jestem ciekawa ajjt
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-25, 04:02   #72
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Ja mam na glowie platynowy blond, robi czasem fryzjerka, gdy jestem w Polsce, ale polecila mi rozjasniacz Joanny Arktyczny Blond, trzeba uwazac i co chwile sprawdzac jaki jest kolorek (tak co 10min), a trzymac 30-40min, przez pierwszy dzien taki zoltawy odcien mam, ale wtedy myje wlosy szamponem, Regenalem Welli i sa sliczne. Regenal nawet najzoltsze wlosy chyba przebarwic umie, no i nie ma problemu z uzywaniem go codziennie, ja co drugie, trzecie mycie stosuje.

Mam nadzieje, ze choc troche pomoglam.
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 01:24   #73
Calabrie
Raczkowanie
 
Avatar Calabrie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

a ja... najpierw rozjasniacz potem garnierek 101 i 111 (miszalam)Efekt oszalamiajacy Polecam
Calabrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-04, 01:28   #74
Calabrie
Raczkowanie
 
Avatar Calabrie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

ahaaa oczywiscie rozjasniacz Arktyczny blond, tu popre moja przedmowczynie, ze jest godny polecenia. Moim skromnym zdaniem najlepszy dostepny w sklepach nie branzowych
Calabrie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 15:26   #75
doriss3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez mruff Pokaż wiadomość
Ja mam taki piekny kolorek blondu jak na tych zdjeciach ktore zamiescilas i farbuje wlosy sama. Zaczyne od tego ze moje wlosy sa koloru myszowatego tzn. taki blond ni jasny ni ciemny. Kombinowalam na wszystkie sposoby zeby uzyskac taki piekny kolor i sie udalo. Robie to tak,najpierw rozjasniam odrost rozjasniaczem Londy niezbyt mocnym jak wyjda troszke zlote to nic nie szkodzi bo dopiero po rozjasnieniu odrostu nakaladam farbe Loreal Preference Stockholm 10.21 i to caly moj sekret WLOSY WYCHODZA IDEALNE do tego stopnia ze jestem zaczepiana na ulicy. Kolor nie jest zbyt szary ale nie jest tez bialy on jest bardziej perlowy (jesli mozna to sobie wyobrazic ) zero sztucznosci!!!!!!!!! Mam nadzieje ze to co napisalam to nie maslo maslane hihihi
WITAM CZY MASZ ZDJęCIA TEGO śLICZNEGO PERłOWEGO BBLONDU JESLI TAK TO PROSZęO PRZESłANIE
POZDRAWIAM
doriss3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-30, 16:09   #76
madalena1503
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Witam!!!
mam problem i nie wiem jak go rozwiążąć. Mianowicie kolor moich włosów to ciemny brąz i miesiąc temu zrobiłam sobie pasemka blond, które wyszły w kolorze słomki dzis poszłam do fryzjera sie ufarbować i on powiedział że nie ufarbuje moich włosów( ani pasemek ani farby) bo mi wypadną. chce mieć taki blond jak na zdjęciach jak to moge zrobić juz z pasemkami na głowie.jest ich wiele. pozdrawiam
madalena1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 02:25   #77
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

To wiesz zalezy.Jesli czytalas caly watek ,to wlasnie ja mialam spalone totalnie wlosy do tego stopnia ,ze naprawde sie przestraszylam.Minely jakies dwa ,trzy miesiace(jakos tak) i mam wlosy normalne,troche przesuszone,ale nikt niechce mi wierzyc w,to co zrobilam z wlosami..Takie gadanie widzisz ,ze odpadna czasami sie nie sprawdza.Niemniej jednak lepiej nie ryzykowac.Jak boisz sie o stan swoich wlosow,to daj im spokoj.A jak chcialabys koniecznie miec na glowe blond ,to rob, byleby delikatnymi farbami i w miare stopniowo...Powodzenia zycze ;
__________________








Edytowane przez dagirll
Czas edycji: 2007-12-12 o 02:28 Powód: literowka
dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 02:49   #78
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Zdjęcia Anety Zając.Śliczny ma kolor wlosow szczegolnie na tym zdjeciu na ,ktorym siedzi na lawce i przy stoliku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_serialu_1957206.jpg (32,4 KB, 306 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_serialu_1957225.jpg (36,4 KB, 246 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_serialu_808709.jpg (53,4 KB, 435 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Pierwsza_milosc_plan_1775725.jpg (104,8 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjecia_serialu_697270.jpg (31,4 KB, 173 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brooke-hogan-20060818050924984.jpg (54,9 KB, 309 załadowań)
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 20:44   #79
marika_lol
Raczkowanie
 
Avatar marika_lol
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Cavan
Wiadomości: 434
GG do marika_lol
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

no nie powiem, cudny ten kolorek Anety, mniami, sama mam bielsze, ale taki jest sliczniejszy!!!
marika_lol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 20:25   #80
mega8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Pomocy!!!! Jaśniutki Platynowy Blond Jak To Zrobić?????

Cytat:
Napisane przez synkatka Pokaż wiadomość
Ufarbowałam ostatnio włosy profesjonalną farbą w kolorze super jasny popielaty blond (inaczej platyna), po zmyciu farby omal nie zemdlałam przed lustrem. Moje włosy były całkiem żółte!!! Wybrałam się tydzień póżniej do rossmana z zamiarem kupna farby palette - platynowy blond, która zawsze dawała na moich włosach wspaniały efekt. Jednak coś mnie podkusiło żeby kupić polly brillance - skandynawski blond. Mowie sobie: ryzyk fizyk... I to był strzał w 10!!! Zaraz po zafarbowaniu włosy były siwo-fioletowe, jednak po drugim myciu mym oczom ukazał się piękny prawie biały, lodowaty odcień platyny, także ze szczerym sercem polecam tą właśnie farbe.
No i jak dalsze wrazenia po Polly Brilllliance skandynawski blond? kupowac? jaki masz naturalny kolor wlosow? bo ja taki sredni braz odrosty- ale reszta wlosow jasny blond ale niestety z pniepozadanymi zoltymi refleksami :/
mega8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:32   #81
mega8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez mruff Pokaż wiadomość
Ja mam taki piekny kolorek blondu jak na tych zdjeciach ktore zamiescilas i farbuje wlosy sama. Zaczyne od tego ze moje wlosy sa koloru myszowatego tzn. taki blond ni jasny ni ciemny. Kombinowalam na wszystkie sposoby zeby uzyskac taki piekny kolor i sie udalo. Robie to tak,najpierw rozjasniam odrost rozjasniaczem Londy niezbyt mocnym jak wyjda troszke zlote to nic nie szkodzi bo dopiero po rozjasnieniu odrostu nakaladam farbe Loreal Preference Stockholm 10.21 i to caly moj sekret WLOSY WYCHODZA IDEALNE do tego stopnia ze jestem zaczepiana na ulicy. Kolor nie jest zbyt szary ale nie jest tez bialy on jest bardziej perlowy (jesli mozna to sobie wyobrazic ) zero sztucznosci!!!!!!!!! Mam nadzieje ze to co napisalam to nie maslo maslane hihihi
hej a masz gsste wlosy chyba, bo nie wiem czy bym mogla sobie pozwolic na rozjasniacz i farbe na raz ? daj znac pliz ile juz tak robis zi zcy zawsze sie sprawdza i jak kondycja wlosow gg 6564391 Z gory wielkie dzieki
mega8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:34   #82
mega8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Cytat:
Napisane przez elusia.pl Pokaż wiadomość
wybacz, ale ja zafarbowałam swoje wlosy farbą i wyszedł mi bardzo ładny popielaty blond..
a jaki masz naturalny kolor i jakiej farby uzywasz? moge gg 6564391 Z gory wielkie thx
mega8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:04   #83
ladydaisy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

hej dziewczyny jestem niebieskooką blondynką ,tzn nie naturalną, bo z natury mam taki jasny braz, ale od 5 lat chodze do salonu i ROZJASNIAM wlosy tzn balejaż robie (bo po doswiadczeniu z rozjasniaczem joanny juz nigdy nie zdecydowałabym sie na wlasna reke rozjasnic lub pomalowac sobie włosy) no i mam kolor blond, nie jest najgorszy ten kolor bo jest dosc jasny(uzywam szamponu takiego fioletowego z loreala zakupionego w salonie i mi on pomaga sie pozbyc takich zółtawych refleksów typowych dla wszystkich rozjasniaczy) ale od ok 6 miesiecy marzy mi sie blondzik jeszcze jasniejszy -PLATYNA . nie na całej glowie tylko balejaż (pasemka poprostu na tym moim kolorze). chciałabym miec te pasemka takiego koloru jak ma alice tigra tu na forum na załaczonym zdjeciu bardzo mi sie podoba i sluchajcie bylam w 3 salonach i w kazdym powiedziano mi ze nie zrobia mi tego ze wzgledu na to ze mam włosy ROZJASNIANE i nie połoza mi na nie platyny bo mi sie wykrusza, w jednym z tych salonów powiedziano ze moga mi to zrobic jesli napisze oswiadczenie ze robie to na własne ryzyko, nie zdecydowałam sie na to bo sie boje. czy przez to ze mam robione włosy ROZJAŚNIACZEM to znaczy ze nie mam juz szans na platynowe włoski? dlaczego na ROZJASNIONE wlosy nie mozna kłasc platyny? czy jest tu jakaś osoba która sie na tym zna i moze mi odpowiedziec na te pytania i cos doradzic????????????
ladydaisy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 16:09   #84
ladydaisy84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

dodam jeszcze ze nie bylam w takich pierwszych lepszych salonach fryzjerskich tylko byłam w firmowych np. salon keune i tam tez mi nie chcieli zrobic platyny na moje rozjasnione włoski, gotowa byłam zapłacic wiecej ale miec ta moja ukochana platynkę i myslałam ze jak pójde do dobrego salonu to beda w stanie mi to zrobic a tu lipa
ladydaisy84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-27, 08:28   #85
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

mi troszke pomaga plukanka
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-07, 16:38   #86
agusiamaskota
Wtajemniczenie
 
Avatar agusiamaskota
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 474
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Hmm ja się wybieram do fryzjera 30 kwietnia ; )) I właśnie farbuje włosy na platynowy blond Jestem ciekawa jak to wyjdzie. A te zdjęcia to chyba nie taki kolorek jaki ja chcę Heh mi sie podoba taki jakby szarawy Pozdrawiam
agusiamaskota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 01:31   #87
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

Ja mam platynowy blond, mimo że z natury jestem ciemną brunetką A sposób jest bardzo prosty - podczas suszenia fryzjerka podgrzewa mi włosy suszarką aby ładnie się rozjaśniły. Dodam jescze, że nie mam wogóle zniszczonych włosków
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:58   #88
truskawka170
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 18
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

a wiecie moze co da sie zrobic z pomalowanym koncowkami na czarno??? obciac nei da rady ba sa zbyt krotkie a ja chcialabym miec taki ladny blond jak na tych pierwszych obrazkach.pomozcie! mozna cos zrobic z tym czarnym??????
truskawka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 23:07   #89
Pipi6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

A co poradzicie na rozjasnione w ten sposób włosy , że na górze są żółto-pomarańczowe, a reszta do ramion ma ładny biały blond? z tym zołtym az takiej tragedii nie ma, więc nie wiem, czy drugi raz samą górę rozjaśnić, czy nałożyć farbę, czy płukanką niebieską próbować?
Pipi6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 17:32   #90
blondi0111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Tarnobrzeg
Wiadomości: 662
GG do blondi0111 Send a message via Skype™ to blondi0111
Dot.: Platynowy blond? Spójrzcie na zdjęcia !

aa... ja robilam wella.http://www.kosmetyki.abc24.pl/defaul...=-3&pro=325526



za 1 razem mi wyszlo.! mialam ciemny blond... chcecie zobaczyc rezultat..? patrzcie.. naprawde zarabista farbka uzywalam wielu ale zadna nie dala rezultatu tak jak ta.! i wlosy sa gladkie i lsniace... pozdrawiam.! napiszcie do mnie jak rezultat jesli ktos sie skusi --> www.karolcia0111@wp.pl rezultaty na www.blondiikckckc.fotka.pl
blondi0111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-21 20:28:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.