Zniszczone rzęsy po przedłużaniu - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-23, 07:08   #31
iwcionka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Ja też wyrwałam sobie rzęsy zalotka i nie wiem czy wybrać się na jakiś zabieg zęby sobie przeszczepić rzęsy....Da się to w jakiś sposób załatwić oprócz czekania? Prosze o pomoc...Tak dziwnie sie czuje bez moich rzęs...Zawsze mialam grubo pomalowane a teraz totalna pustaka ;(
iwcionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 16:55   #32
Gosicaa
Raczkowanie
 
Avatar Gosicaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: podkarpacie :)
Wiadomości: 284
Dot.: Wyrwane Rzęsy

to trwa bardzo długo ale na pewno odrastają mojej koleżance partner taneczny wyrwał podczas występu rzęsy i jej odrosły.
__________________


Nie mów mi jak mam żyć bo nie będziesz za mnie umierać.

Gosicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 11:12   #33
airish
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 57
GG do airish
Dot.: Wyrwane Rzęsy

dziewczyny ja przedluzylam sobie rzesy i teraz placze i obiecalam sobie ze nigdy tego nie zrobie, bol niesamowity po otwarciu oka i teraz jak juz odpadly to razem z moimi pieknymi, zalamka, ale mam nadzieje ze odrosna po tym co tu przeczytalam... trzymajcie kciuki
airish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 11:59   #34
Lolowro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Cytat:
Napisane przez sanita Pokaż wiadomość
Witam
Przez 5 miesięcy nosiłam sztuczne rzęsy przedłuzane metodą :rzęsa do rzęsy. Dzisiaj je zdjęłam i przeraziłam się kiedy spojrzałam w lustro.Moje naturalne rzęsy są strasznie zniszczone. Sa krótsze i rzadsze od dolnych rzęs. Nie mogłam na siebie patrzeć więc przykleiłam na powiekę kępki. Przedłużałam u certyfikowanej kosmetyczki. Wykonane były rewelacyjnie bo każdy mi zazdrościł . Ale powiedzcie dlaczego tak mogło się stac i czy moje rzęsy wrócą do stanu z przed przedłużania? Jak długo potrfa regeneracja i czy teraz kępkami nie załatwię ich jeszcze bardziej? Ale powiem szczerze, że gdyby nie te kępki to nie wyszłabym na ulicę, bo moje oko zmieniło sie drastycznie.
Witam
ja nosiłam takie rzęsy przez rok
teraz ściągnęłam i moje drogie Panie nic się koleżance nie wydaje , rzęsy na górnej powiece mam bardzo krótkie w porównaniu z dolną ;((
spróbuje użyć olejku rycynowego i zobaczymy jaki efekt

Radzę Wam się zastanowić nad przedłużaniem rzęs ...
Lolowro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 11:49   #35
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Ja planuję zrobić w najbliższym czasie zagęszczanie/przedłużanie rzęs, tylko wczoraj byłam u kosmetyczki na hennie rzęs i mam pytanie... czy muszę poczekać aż ta henna mi zejdzie aby udać się na zagęszczanie czy ona w niczym nie przeszkadza? Dzięki z góry za odpowiedź.
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 18:50   #36
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

no to w koncu samo przedluzanie niszczy czy nie...?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 19:26   #37
khloe_
Zadomowienie
 
Avatar khloe_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: warsaw
Wiadomości: 1 278
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Hej, Twoje naturalne rzęsy się osłabiły ciągłym trzymaniem tych sztucznych i po prostu ciężko im było rosnąć.Poza tym pewnie tylko Ci się wydaje,ze sa takie krótciutkie, bo ostatnio miałaś mega długie.
Wiem,że jest do kupienia świetna odzywka do rzęs, troche kosztuje,ale podobno lepsza od olejku rycynowego! Poszukaj na forum pytania do wizażystki bo nie pamiętam jego nazwy.
I powodzenia
__________________
'there are things that we don't want to happen but have to accept. things we don't want to know but have to learn. and people we can't live without but have to let go.'



khloe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 08:54   #38
Sylvia2505
Przyczajenie
 
Avatar Sylvia2505
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Weszlam na te forum celowo, ponieważ też miałam powyrywane rzęsy i to naprawde hardcorowo...myślałam,ze sie załamie szczególnie jak czytałam bzdury,ze rzęsy nie odrosną. Stało się to tak,ze miałam przedłuzane rzęsy kępkami przyklejanymi od spodu na klej permanentny, potem zaczeły mnie wkurzać wiec zaczełam je wyskubywać odruchowo i raz wyszarpnęłam sobie pokaźną ilość naraz a jak spojrzałam na to,myślałam ze dostane zawału-w kleju byly moje rzęsy z celulkami wyrwane... gdy spojrzałam w lusterko to wogóle masakra-miałam łyse miejsce na ok. 7 mm.
No i tak moje drogie-niecały tydzień po mialam już zaczątki nowych rzęsek a teraz gdy minęły ponad 3 tyg.mam normalne silne rzęski na tym miejscu,cały czas jeszcze rosną bo są krótsze od reszty ale naprawde nic nie jest gorzej-są gęste jak wcześniej i grube,rzęski pieknie odrastają wiec w żadne bzdury nie wierzcie!!
Sylvia2505 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 21:52   #39
ag80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 226
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Sanita ja mam tak samo jak Ty, też nosiłam rzesy 1:1 przez 6 miesięcy, były zakładane przez certyfikowana kosmetyczkę. Po zdjęciu masakra-króciukie sztywne kikutki jakby obcięte nożyczkami.Są krótsze niż dolne. Zawsze miałam długie rzęsy i dużo , ale bardzo cienkie i jasne więc zawsze je malowałam. Miałam gorący okres w swoim życiu i te 1:1 założyłam z lenistwa bo mi się nie chciało codziennie malować, a z tymi przedłużanymi to człowiek wyglądał super od przebudzenia i ta oszczędnośc czasu rano. Teraz po zdjęciu, bez pomalowania rzęs a muszę się strasznie nagimnastykować nad nimi, nie wyjdę z domu, a i tak z tuszem wyglądają marnie. Nawet nie mam jak ich wywinąć bo są tak krótkie-przed założeniem miałam długie na tyle, że nosząc okulary przeszkadzały mi bo sie opierały o szkła. Zdjełam bo to jednak troszkę kosztuje-żeby efekt był super uzupełnianie co 3 tyg a to koszt koło 2oo zł. Gdybym wiedziała przed założeniem, że po zdjęciu jest taki dramat z rzesami to bym ich nie założyła. No a teraz nie wiem co zrobić żeby je zregenerować. Czy coś oprócz olejku rycynowego polecacie? Niestety nie mogę go stosować bo mam strasznie wrażliwe oczy i dostaje podrażnienia.
ag80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 15:11   #40
Lolowro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Cytat:
Napisane przez ag80 Pokaż wiadomość
Sanita ja mam tak samo jak Ty, też nosiłam rzesy 1:1 przez 6 miesięcy, były zakładane przez certyfikowana kosmetyczkę. Po zdjęciu masakra-króciukie sztywne kikutki jakby obcięte nożyczkami.Są krótsze niż dolne. Zawsze miałam długie rzęsy i dużo , ale bardzo cienkie i jasne więc zawsze je malowałam. Miałam gorący okres w swoim życiu i te 1:1 założyłam z lenistwa bo mi się nie chciało codziennie malować, a z tymi przedłużanymi to człowiek wyglądał super od przebudzenia i ta oszczędnośc czasu rano. Teraz po zdjęciu, bez pomalowania rzęs a muszę się strasznie nagimnastykować nad nimi, nie wyjdę z domu, a i tak z tuszem wyglądają marnie. Nawet nie mam jak ich wywinąć bo są tak krótkie-przed założeniem miałam długie na tyle, że nosząc okulary przeszkadzały mi bo sie opierały o szkła. Zdjełam bo to jednak troszkę kosztuje-żeby efekt był super uzupełnianie co 3 tyg a to koszt koło 2oo zł. Gdybym wiedziała przed założeniem, że po zdjęciu jest taki dramat z rzesami to bym ich nie założyła. No a teraz nie wiem co zrobić żeby je zregenerować. Czy coś oprócz olejku rycynowego polecacie? Niestety nie mogę go stosować bo mam strasznie wrażliwe oczy i dostaje podrażnienia.
Hej ja nosiłam rzęsy przez rok po zdjęciu też wyglądałam tragicznie ale z dnia na dzień było coraz lepiej po miesiącu miałam rzęsy takie jak przed założeniem. zaczęłam się normalnie malować.BAAA rzęsy teraz mam gęstsze niż przed założeniem. kup sobie jakąś dobrą odżywkę i nie maluj ich przez jakiś czas niech odpoczną spoko będzie dobrze
Lolowro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 18:35   #41
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Równiez niedawno zdjęłam rzesy po 4 miesiącach noszenia.Czulam się strasznie łyso, rzesy były nie tyle rzadsze co na pewno krótsze. Także olejek rycynowy w ruch i lada dzień bedzie ok.Juz raz sobie upaliłam rzęsy papierosem i regeneracja zajęła mi około miesiąca
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 22:26   #42
ag80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 226
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Dzięki dziwczyny za rady-napewno skorzystam. Pocieszające jest to, że jednak jak piszecie rzęsy się regenerują szkoda, że to musi potrwać. No, ale cóż trzeba cierpliwość przy oazji się wyćwiczy.
ag80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 07:14   #43
kumciaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Wyrwane Rzęsy

BŁAGAM DZIEWCZYNY POMÓŻCIE !!

kiedyś koleżanka doradziła mi kępki ,kupiłam sobie i nie miały kleju ......

więc mądra koleżanka przyleiła mi je na super glue potem je ściagłam i dokupiłam normalny do kępek ..... przykleiłam na nowo ,następnie zdjęłam bo chciałam pomalować swoje naturalne i nie nakładac kępęk ,okazało się ,że moje naturalne rzęsy zrobiły sie krótsze niż te na dolnej powiece wyglądaja okropnie ......
Przykleiłam spowrotem kępki bo moich nie widać ....... Nie wiem co teraz będzie ,nie wiem czy zniszczył mi klej super glue czy ten do kępek , w każdym badź razie co teraz? odrosna mi takie jakie miałam ??? błagam powiedzcie ,że tak bo umrę , muszę mieć kepki teraz cały czas ...... :pro si:





kumciaa
kumciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:32   #44
Fritillaria
Raczkowanie
 
Avatar Fritillaria
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Ufff, dziewczyny, dobrze tu wrócić po długiej nieobecności
Właśnie będąc na basenie nieopatrznie wyrwałam sobie spora kępkę rzęs (tych najdłuższych, z samego zewnętrznego kącika tak z 20sztuk ) zdejmując okularki do pływania. Pech straszliwy...
Smaruję olejkiem rycynowym i mam nadzieje, że do Sylwestra odrosną.
Fritillaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 15:32   #45
CinnamonBrulee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: mk
Wiadomości: 4
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Jestem jedną z nieszczęśliwych kobiet które przeszły niespecjalnie udane przedłużanie rzęs. Rzęsy miały być docelowo zrobione na Sylwestra i moje urodziny, które są dzień wcześniej. Niestety jedyny wolny termin jakim pani dysponowała był 23.12... poszłam, rzęsy były piękne, do pierwszego mocniejszego mrozu. Podejrzewam, że zawinił klej, rzęsy doklejone delikatnie odeszły od moich i zaczęło się wielkie wypadanie z wyrywaniem w duecie... dodam, że stało się to 28.12 więc Nowy Rok przywitałam z łysą powieką. Od 2 tyg stosuję regenerujący krem do rzęs formy l'biotica zawierający olej rycynowy i inne tłustości, widzę już jakieś nieśmiałe rzęsy dłuższe niz 3mm...
Co do pytania, rzęsy ZAWSZE odrastają, to jakiś mit z tym nieodrastaniem, tylko jak zwykle potrzeba regularnego stosowania mazideł i cierpliwości...
CinnamonBrulee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 22:26   #46
cinnamonek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Cytat:
Napisane przez kumciaa Pokaż wiadomość
BŁAGAM DZIEWCZYNY POMÓŻCIE !!

kiedyś koleżanka doradziła mi kępki ,kupiłam sobie i nie miały kleju ......

więc mądra koleżanka przyleiła mi je na super glue potem je ściagłam i dokupiłam normalny do kępek ..... przykleiłam na nowo ,następnie zdjęłam bo chciałam pomalować swoje naturalne i nie nakładac kępęk ,okazało się ,że moje naturalne rzęsy zrobiły sie krótsze niż te na dolnej powiece wyglądaja okropnie ......
Przykleiłam spowrotem kępki bo moich nie widać ....... Nie wiem co teraz będzie ,nie wiem czy zniszczył mi klej super glue czy ten do kępek , w każdym badź razie co teraz? odrosna mi takie jakie miałam ??? błagam powiedzcie ,że tak bo umrę , muszę mieć kepki teraz cały czas ...... :pro si:





kumciaa
Zawiniło najprawdopodobniej to ze miałaś je przyklejone do kilku naturalnych rzęs. Przy zdejmowaniu zwyczajnie zostały powyrywane.
CinnamonBrulee, zły klej, nieodtłuszczone rzęsy oraz jedna sztuczna rzęsa przyklejona do kilku twoich. Ale najbardziej zawiniła osoba która zakładała rzęsy. Dobra wiadomość jest taka że rzęsy odrosną. Gorsza to taka że zajmie im to ok 2 miesięcy.
cinnamonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-26, 20:12   #47
xweetok
Przyczajenie
 
Avatar xweetok
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Jak dobrze, że trafiłam na to forum! Dzisiaj wyrwałam sobie prawie wszystkie rzęsy z górnej powieki... zostało jakoś 1/4, w zewnetrznym kaciku oka. Przez zalotkę
wpadłam w histerię... na szczęście miałam w domu sztuczne, przykleiłam i prawie nie było różnicy
Martwilam sie tylko, ze moga nie odrosnac... Ale po przeczytaniu waszych wpisow jestem dobrej mysli
xweetok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 16:23   #48
BRs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 12
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Witam.

Pamiętacie mnie? To ja sobie wyrwalam 1/3 rzes z lewego oka jakies 3 lata temu
Dziś nie ma śladu po tamtym strasznym incydencie a wyrwałam te rzesy z cebulkami. Głowa do gory, napewo odrosną
BRs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:33   #49
EttaJO
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 24
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

I jak tam twoje rzęsy? Jakoś się nie odzywasz Ja swego czasu bałam się przedłużenia rzęs, bo naczytałam się rożnych historii jak to potem strasznie się wygląda, że naturalne rzęsy się łamią itp. Okazuje się jednak,że to zależy od tego gdzie się te rzęsy przedłuża Ja ze swoich jestem mega zadowolona i mam zamiar za jakiś czas je znowu zagęścić i przedłużyć( jak byś chciała o tym porozmawiać to pisz na priv Długie rzęsy są super
EttaJO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 13:34   #50
Cellia
Raczkowanie
 
Avatar Cellia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 47
GG do Cellia
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Ja też miałam doczepiane rzęsy u kosmetyczki.
Wypadały razem z moimi
Ale nie jest tak źle
Cellia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:47   #51
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Na pewno nie zależy od tego gdzie się przedłuża. Moje były zrobione naprawdę profesjonalnie. Nie można się było czepić. Pięknie otwarte oko, nie trzeba się malować. Cud. Naturalne nie były zbyt krótkie ale za to dość cienkie, słabe. Przedłużyłam. Okazało się, że to zbyt duże dla nich było obciążenie. Gdy zrezygnowałam po 8 miesiącach z przedłużania to byłam załamana. Górne były znacznie krótsze od dolnych. Cienkie i słabe. Ale odrosły. Ja je wspomagałam odżywką a nawet dwiema odżywkami. Po miesiącu były już do przyjęcia a teraz jest bardzo dobrze. Do przedłużania na pewno nie wrócę. Tyle kasy to kosztowało a w sumie same szkody. To nie była kwestia przyzwyczajenia bo efekt u mnie nie był aż tak spektakularny. Ja chciałam jeszcze dłuższe ale stylistka zaprotestowała, że moje rzęsy są zbyt słabe i tego nie wytrzymają. I tak nie wytrzymały. Mogłam od razu zainwestować w odżywkę. Wiele bym zaoszczędziła. Ale w ten sposób wiem już jak to jest.
margop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-02, 23:04   #52
jasisi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Dopiero zaczęlam sie interesować tematem i nie wiem o tym za wiele,
dlatego też mam pyt, jak sie te rzęsy zdejmuje samemu???
odrywa się je czy jak? obcina?
oraz po co je zdejmować? skoro stopniowo i tak wypadną?
razem z naturalnymi, wieć nawet nie chcąc uzupenaic dalej, nie możnaby ich zosawić i poprostu by ubywaly do całkowitego zaniku (zaniku oczywiscie tych sztucznych)
Z góry dziekuję za odp
jasisi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:31   #53
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęlam sie interesować tematem i nie wiem o tym za wiele,
dlatego też mam pyt, jak sie te rzęsy zdejmuje samemu???
odrywa się je czy jak? obcina?
oraz po co je zdejmować? skoro stopniowo i tak wypadną?
razem z naturalnymi, wieć nawet nie chcąc uzupenaic dalej, nie możnaby ich zosawić i poprostu by ubywaly do całkowitego zaniku (zaniku oczywiscie tych sztucznych)
Z góry dziekuję za odp
najlepiej byłoby zrobić tak jak piszesz, poczekać, aż odpadną wszystkie, ale nie wygląda to estetycznie. Można ściągnąć samemu rzęsy sztuczne, czego mimo wszystko nie polecam. Możesz wziąć np olejek rycynowy na patyczek i delikatnie przecierać po rzęsach, aż "zeslizgną" się z Twojej rzęsy. Jednak najlepiej jest pójść do profesjonalistki, która ma specjalny płyn, który na pewno nie uszkodzi Twoich rzęs.
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 22:58   #54
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomości: 4 902
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

polecam krem do rzes L'Biotica do kupienia w aptece ,wydluza i pogrubia rzeski,regeneruje je,szybciej rosna kosztuje nie wiecej jak 20 zl. ja jestem z niego zadowolona.
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 14:56   #55
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrwane Rzęsy

dzisiaj dołączam do grona kobiet z wyrwanymi rzęsami... Powód ? Podczas gdy podkręcałam je zalotką maż stuknąć mi w rękę. Ok 10 rzęs wyrwałam z cebulkami .Jestem przerażona !!!! Boję się, że nie odrosną albo będę musiała na to czekać bardzo długo. Szkoda, że akurat na samo lato
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 23:26   #56
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Zniszczone rzęsy po przedłużaniu

Cytat:
Napisane przez jasisi Pokaż wiadomość
Dopiero zaczęlam sie interesować tematem i nie wiem o tym za wiele,
dlatego też mam pyt, jak sie te rzęsy zdejmuje samemu???
odrywa się je czy jak? obcina?
oraz po co je zdejmować? skoro stopniowo i tak wypadną?
razem z naturalnymi, wieć nawet nie chcąc uzupenaic dalej, nie możnaby ich zosawić i poprostu by ubywaly do całkowitego zaniku (zaniku oczywiscie tych sztucznych)
Z góry dziekuję za odp
nie można zdejmować samemu sztucznych rzęs, bo prawie na pewno wyrwie się przy tym swoje w własne. w przypadku przedłużania, rzęsy wypadają razem ze sztucznymi i faktycznie można poczekać, aż wypadną wszystkie, z tym że przez ten okres będą nieregularne i może to wyglądać śmiesznie, jak wypadnie połowa przedłużonych rzęs i widać będzie luki dlatego albo się wtedy uzupełnia, albo ściąga całe.
Kosmetyczki mają specjalny płyn, ściągnięcie u nich nie trwa dłużej niż 10 minut, a myślę, że warto zrobić to profesjonalnie i nie tracić własnych rzęs
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-27, 09:23   #57
mala.mi
Raczkowanie
 
Avatar mala.mi
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 315
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Witam i ja - również zapisuję się do grona tych 'szczęśliwich kobiet' po przygodzie z zalotką.
Obecnie nie posiadam rzęs na lewym oku, tak z1/3 patrząc od wewnętrzengo kącika. Jako że mam rzęsy dosyć ciemne to niestety to widać Myślałam o kupieniu kępek i doklejaniu od czasu do czasu, ale czy nie lepszym wyjściem będzie przyklejenie rzęs na dłuższy czas u kosmetyczki? Czy ktoraś z Was orientuje się ile to może kosztować i czy w ogóle jest opłacalne (trwałość itp..)
__________________
projekt 'plaża 2011'
63-62-61-60-59-58-57-56
5km:
21.05: 35:37 tempo 7'07''
01.06: 34:07 tempo 6'49''
07.06: 31:36 tempo 6'19''
14.06: 30:36 tempo 6'06''
mala.mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 13:45   #58
Blondcukiereczek
Raczkowanie
 
Avatar Blondcukiereczek
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Witam,

Wpadłam, żeby podnieść was na duchu.

Rzęsy odrosły mi po niecałym miesiącu. Są tak samo długie i tak samo gęste jak przed wyrwaniem. Także kobietki - nie martwcie się. Wiem, że świeżo po wyrwaniu rzęs uważacie, że właśnie wasz świat się zawalił, że najbliższe pół roku musicie spędzic w domu ale to nie prawda.

Powodzenia !
Blondcukiereczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 11:54   #59
IzzyBells
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Witajcie
Tydzień temu podczas malowania na poprawiny, tak samo jak autorce wątku, omsknęła mi się ręka, w której zaciskałam zalotkę. W efekcie nie mam centymetra rzęs od wewnętrznej strony oka...
Czytałam już, że odrosną, ale zastanawiam się, po jakim czasie widziałyście u siebie zaczątki nowych włosków? Niektóre z Was pisały, że od tygodnia do trzech włoski odrosły... Dzisiaj mija równo tydzień, a ja nie widzę na swojej powiece żadnego nowego włoska.. Zaczęłam się martwic.. Co, jeśli nie odrosną?
Póki co maskuję te braki grubą kreską eye-linera, ale przecież nie mogę tak w nieskończonośc...
Miałam takie piękne, długie (choc proste) rzęsy, a teraz nawet nie mogę ich porządnie zaakcentowac;/
IzzyBells jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 08:09   #60
xweetok
Przyczajenie
 
Avatar xweetok
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 15
Dot.: Wyrwane Rzęsy

Cytat:
Napisane przez IzzyBells Pokaż wiadomość
Witajcie
Tydzień temu podczas malowania na poprawiny, tak samo jak autorce wątku, omsknęła mi się ręka, w której zaciskałam zalotkę. W efekcie nie mam centymetra rzęs od wewnętrznej strony oka...
Czytałam już, że odrosną, ale zastanawiam się, po jakim czasie widziałyście u siebie zaczątki nowych włosków? Niektóre z Was pisały, że od tygodnia do trzech włoski odrosły... Dzisiaj mija równo tydzień, a ja nie widzę na swojej powiece żadnego nowego włoska.. Zaczęłam się martwic.. Co, jeśli nie odrosną?
Póki co maskuję te braki grubą kreską eye-linera, ale przecież nie mogę tak w nieskończonośc...
Miałam takie piękne, długie (choc proste) rzęsy, a teraz nawet nie mogę ich porządnie zaakcentowac;/
Nie martw sie. Na pewno odrosna! Przeciez rzesy czesto wypadaja, np przy pocieraniu oka wacikiem z plynem do demakijazu. A gdyby nie odrastaly, mialabys juz dawno łyse oko ;d
Ja nie mialam rzes na prawie calym oku i wszysciutenko odroslo w okolo 1,5-2 miesiace. Teraz nie widac zadnej roznicy. To zalezy od Twojego organizmu, jak szybko rosna Ci wlosy, ale gwarantuje-odrosna! A po paru miesiacach nie bedzie w ogole pamietac o tym incydencie :d
xweetok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 13:19:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.