walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-06, 09:36   #1
gosiaczek191
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek191
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376

walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..


Witam, wszystkich...
Od bardzo dawna zabierałam się za odchudzanie....
nawet był czas, że się wpisywałam na wizaz, ale...potem wszystko się skończyło..zaczeły się nerwy-nieistotne z jakiego powodu;/ najważniejsze, że tyłam...jak się denerwuje to jem...a w szczególności to co niezdrowe.

I oto teraz jestem cięższa o 4 kg. Przeraziłam się jak weszłam na wagę dzisiaj. i powiedziałam sobie STOP dosc tego. Czas sie wziac za siebie. W grudniu na swieta przyjeżdza moja rodzina...chce się podobać, nie chce żeby mówiły"ale Ci się przytyło";/poza tym chce wyglądać w sylwestrowej sukni ładnie, a nie jak baleron;/

W tej chwili waże 74 kg..mam 172 cm wzrostu.

Chciałabym schudnąć do 65 (moje marzenie to 60) ale wiem, że nie wszystko od razu.
Nie wiem czy dam radę zrzucić 9 kg do końca grudnia. Ale ile się uda z tylu będę się cieszyć...

A teraz o mojej diecie....
z pewnością będzie mi ciężko się przestawić z pizz i niezdrowego jedzenia, ale bardzo tego chce i tym razem wiem, że mogę!!!

Zamierzam przejść na dietę 1000kcal.
Nie jeść słodyczy.A jeśli już to np. Fitnes itd(raz na jakiś czas)
Zacząć się zdrowiej odżywiać-zwracać uwagę na posiłki.
Pić wodę-czego szczerze niecierpię.(Mam nadzieję, że gazowana ma takie same właściwości co niegazowana-tej bez gazu nie przełknę-może kiedyś)
Nie jeść po 18.
jeść 3 razy dziennie z posiłkami LINEA-może akurat coś pomoże
A przede wszystkim - NIE OSZUKIWAĆ SIEBIE I ZAPISYWAĆ CAAAAŁĄ PRAWDĘ w jadłospisie, który zamierzam co dzień tu umieszczać.


Z góry dziękuje za wszelkie rady, pomoc...za wszystko!!!
Bardzo proszę jeśli jest ktoś kto też chce schudnąć tak jak ja....o kontakt.
W grupie odchudzanie zawsze milsze....Razniej.

......................... ......................... ......................... ......................... .................

A teraz moje dzisiejsze I śniadanko (godzina 9)
Bułki pszenne zwykłe1 x sztuka (50g)136Serek twarogowy ziarnisty1 x 100 g (100g)101Szczypiorek1 x łyżka (8g)2.32
i szklanka wody mineralnej gazowanej
......................... ......................... ......................... ......................... ................
gosiaczek191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 13:39   #2
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Proponuję, żebyś dołączyła do któreś z wątków, gdzie dziewczyny udzielają sobie rad od dawna i znaja zasady zdrowego odchudzania, zamiast zakładac nowy wątek.

Powielamy tematy, tymczasem inne watki są kopalnia wiedzy, a dziewczyny zawsze chetnie pomogą. Dodatkowo wejdz na podiweszone linki - dot. zasad odżywiania etc. Dieta 1000 kcal nie jest najlepszym rozwiązaniem. Zapoznaj się z artykułami zamieszczonymi na forum - to powinno ci pomóc.

I zapraszam np. na watek MŻ WR - miła atmosfera i niezła motywacja od dziewczyn, którym sie 'udało'.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:14   #3
Abi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Witaj Gosiaczku!!!
Myślę ,że twoja dieta jest bardzo mądra, ale ja bym ci radziła te trzy posiłki zamienić na 5 mniejszych tak jest naprawdę łatwiej szybciej się chudnie i nie odczuwa się tak głodu. tylko trzeba pamiętać żeby spożywać posiłki zawsze o tej samej poże.
Abi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 14:23   #4
Abi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..


Edytowane przez Abi22
Czas edycji: 2008-11-06 o 15:02
Abi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 19:33   #5
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

9kg? dużo ale życzę powodzenia.
Pamiętaj tylko, że zrowy ubytek wagi to 0,6-1kg na tydzień.
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-06, 21:43   #6
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

ja schudłam na 1000kcal w zeszłym roku ok 9 kg. niestety zaprzepasciłam musisz wiedziec ze ta dieta powinna być rozpisana przez dietetyka. poprostu musisz zmiescic w niej wszystko co potrzebne jest do funkcjonowania. teraz jestem na SB ale nie wiem czy nie wróce wiec chetnie wtedy do Ciebie dołącze poszukaj, były chyba 2 watki o 1000kcal gdzie wrzuciłam moje przykładowe jadłospisy - mam je od dietetyczki. jakby co moge cos przesłac
ostatni posiłek do 18 to nienajlepszy pomysł - najlepiej zjesc cos lekkiego na 3 godz przed pojsciem spac, a wieczorem najkorzystniejsze sa posiłki wysokobiałkowe np. tuńczyk, jakas inna rybka, sałatka z mieskiem itp
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens

Edytowane przez paooolka23
Czas edycji: 2008-11-06 o 21:46
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-07, 08:32   #7
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Widzę, że jesteś zdeterminowana. Ale nie wiem czy 1000 kcal to dobry wybór. Najzwyczajniej w świecie możesz nie wytrzymać paru miesięcy na takiej diecie /co wiem z doświadczenia/. Radziłabym jeszcze przemyśleć.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-08, 12:14   #8
Abi22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Jeśli ktoś naprawdę czegoś chce to jest wstanie przetrzymać wszystko a moim zdaniem dieta 1000 kcal nie jest żadną głodówką i bez problemu można ją stosować. Gosiaczku ,a może napiszesz jak ci idzie dieta??????
Abi22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 23:10   #9
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Przede wszystkim pisząc, że przy obecnej wadze wyglądasz jak baleron jest obrazą dla wszystkich, którzy mają do zrzucenia nie 9 kg a po 20, 30, 40 itd Tak na prawdę Twoja waga balansuje na granicy prawidłowej wagi i nadwagi, więc nie wiem jakie musisz mieć wyobrażenie siebie by oceniać siebie jako baleron W takim razie jak ocenisz kogoś kto ma 50 kg do zrzucenia?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:14   #10
gosiaczek191
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek191
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Cytat:
Napisane przez Tereskaa Pokaż wiadomość
Przede wszystkim pisząc, że przy obecnej wadze wyglądasz jak baleron jest obrazą dla wszystkich, którzy mają do zrzucenia nie 9 kg a po 20, 30, 40 itd Tak na prawdę Twoja waga balansuje na granicy prawidłowej wagi i nadwagi, więc nie wiem jakie musisz mieć wyobrażenie siebie by oceniać siebie jako baleron W takim razie jak ocenisz kogoś kto ma 50 kg do zrzucenia?
Z góry przepraszam moja wypowiedź nie była po to żeby kogoś obrazić...po prostu źle się czuję w takiej wadze. a wyobrażenia a sobie to rzecz normalna...każdy widzi siebie gorzej niż ktoś inny.
gosiaczek191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 14:15   #11
gosiaczek191
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek191
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Cytat:
Napisane przez Abi22 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś naprawdę czegoś chce to jest wstanie przetrzymać wszystko a moim zdaniem dieta 1000 kcal nie jest żadną głodówką i bez problemu można ją stosować. Gosiaczku ,a może napiszesz jak ci idzie dieta??????
Przez weekend troszke nagrzeszyłam, ale ogólnie trzymam się diety i lepiej się odżywiam..a to chyba najważniejsze...ale efektów nie ma jeszcze....tzn dziisja na wadze były 73 kg a nie 74....zawsze to coś))
__________________
RAZEM OD -14.02.2005
ZARĘCZENI OD - 22.03.2009
NASZ ŚLUB - 11.06.2011

CZEKAMY NA...SPEŁNIENIE NASZEGO MAŁEGO MARZENIA...
------------------------------------------------
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
gosiaczek191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 15:14   #12
paooolka23
Raczkowanie
 
Avatar paooolka23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 317
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

chętnie sie dołącze do tego tysiaka moze pisz co zawiera twoj jadłospis na dany dzień, ja mam troche gotowców tez coś wrzuce
__________________


israel boycott ...
www.viva-palestyna.pl


Jestem Twoją klątwą i przekleństwem
niedokończoną przyjemnością
przegryziona wargą do krwi


poszukuje zapachów:
Serge Lutens
paooolka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 16:19   #13
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

cos ci napisze

bo sie z lekka przerazilam to co przeczytalam duzo wiem o odchudzaniu bo sama zgubilam 20 kg po ciazy nie lada wysilek ale osiagalny

i juz moge ci z gory napisac ze tych 9 do grudnia nie zrzucisz a jesli to odbije sie to na zdrowiu niemilosiernie

9 kg do konca grudnia jest osiagalne 6 na pewno..

ale przy tym nie trzeba sie katowac 1000 kacl

po pierwsze to co napislas ladnie brzmi i ladnie sie pisze w praktyce to bedzie katorga..

dieta nie powinna byc katorga to nowy lepszy sposob odzywiania

l skoro nie lubisz wody gwarantuje ci ze popijesz ja gora tydzien i sie zrazisz jesli wiesz ze czegos nie zniesiesz nie lubisz zastap to czyms co lubisz, ja np nie lubie tez pic samej wody dlatego pije smakowa fit pomysl to lepsze niz pic cole czy gazowane napoje

po co liczyc kalorie? co to da?

kalorie juz danwo udowodniono ze maja najmniejszy wplywa na zrzucanie a weglowodany odpowiadaja za przyrost wagi czy jej pozbycie..

3 posilki dziennie moze byc ok ale na noc bedziez glodowac i w nocy budzisz sie z przykurczem zoladka i przez sen maszerowac do lodowki..

lepiej zjesc 5 posilkow a mniejszych taki na 2-3 h przed snem bo inaczej w nocy bedziesz glodna.

zeby dieta byla przyjemna o ile moze byc i nie meczaca bardzo pewne rzeczy trzeba wprowadzac stopniowo np w jednym tyg uczysz sie pic wode w drugim np uczysz sie jesc np tunczyka czy slataki albo odstawic ziemniaki

w ten sposob stopniowo do czegos bedziesz sie przyzywyczajac i organizm nie dostanie szoku glodowkowego

a poza tym trzeba sie ruszac ... wystarczy 2 h intensywnego spaceru dziennie i juz daje to efekt czy pojsc dwa razy w tyg na basen

to chyba tyle
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2008-11-12 o 16:23
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 17:56   #14
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Podpisuję się pod tym co napisała Ray dwoma rękoma i nogami

Nie wiem czy się ze mną zgodzisz Ray, ale ja bym dodała do tego jeszcze ważną rzecz, mianowicie spożywanie białka, w żadnym posiłku nie może go zabraknąć, zwłaszcza na kolację. Organizm potrzebuje białka do budowy mięśni, przez co Twój organizm nie będzie "zjadał" Twoich mięśni podczas gdy Ty jesteś na diecie. Do tego organizm do trawienia białka zużywa mnóstwo energii, wiec nawet najbardziej kaloryczny posiłek białkowy nie jest tak kaloryczny jak nam się wydaje. Ponadto białko nie odkłada się w postaci tłuszczu, w przeciwieństwie do węgli i cukrów. Spore ilości białka znajdziesz w twarogu, serku wiejskim, białym mięsie (polecam pierś z kurczaka), samym białku z jajka. Stanowczo odradzam żółte sery, mimo, że też mają sporo białka, to również zawierają mnóstwo tłuszczu. Do właściwości białka możemy również zaliczyć rozkręcanie metabolizmu, jednak nie jest to tak dobry sposób jak jedzenie co 2-3 godziny (bardzo ważne) + ruch, no i oczywiście zdrowa dieta, czyli taka, która nie ma poniżej 1200 kcal i zawiera dużo warzyw, nieco mniej owoców (fruktoza), białe mięso i wszystko to czego nasz organizm potrzebuje. Od razu mogę powiedzieć, że dieta poniżej 1200 kcal to błędne koło, więc na prawdę odradzam.

Cytat:
Napisane przez gosiaczek191 Pokaż wiadomość
Z góry przepraszam moja wypowiedź nie była po to żeby kogoś obrazić...po prostu źle się czuję w takiej wadze. a wyobrażenia a sobie to rzecz normalna...każdy widzi siebie gorzej niż ktoś inny.
Wiem, wiem, na pewno nie miałaś nic złego na myśli, ot taki lapsus językowy Dlatego nie gniewam się absolutnie

Cytat:
Napisane przez gosiaczek191 Pokaż wiadomość
Przez weekend troszke nagrzeszyłam, ale ogólnie trzymam się diety i lepiej się odżywiam..a to chyba najważniejsze...ale efektów nie ma jeszcze....tzn dziisja na wadze były 73 kg a nie 74....zawsze to coś))
Kilogram to niewiele, ale jak każdą podróż tak i odchudzanie zaczynamy zawsze od pierwszego kroku Więc życzę Ci dużo powodzenia i trzymam kciuki
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 18:08   #15
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

oczywiscie bialko rzeba jesc

w zasadzie wszystko trzeba jesc ale w umiarkowanych ilosciach ( nie pisze tu o slodyczach hehe)

swoja droga sprobojcie zjesc sam serek wiejski i zobaczycie jaka jest roznica zjesc sam serek wiejski a dajmy kanapke z wedlina...

a taka ze bialko strasznie zapycha i po takim serku wiejskim bedziecie nasycone jak nigdy

jedyne ze nie kazdy moze lubi

ja zawsze powtarzam jak masz cos zjesc to sie zastanow pierw czy to warto jesc jesli nie co by warto bylo w to miejsce zjesc a 3 co lubisz i cos wybrac z tego co sie lubi nawet jesli by to mialo byc troche bardziej tuczace niz to niby dietetyczne

takim sposobem latwo sie nauczyc zdrowo jesc..

ja sama probowalam kiedys wode pic cuda na kiju katowalam sie nie lubilam, i tydzien gora wytrzymalam

a tak np tlumacze sobie lepiej zjesc np jablko niz batona czy wode fit niz cole czy dwie deseczki wasa z wedlina serem jajakiem niz dwie bulki z dzemem

i wtedy latwo czlowiek sie uczy

zycze powodzenia
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !

Edytowane przez Ray
Czas edycji: 2008-11-12 o 18:09
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 10:42   #16
gosiaczek191
Raczkowanie
 
Avatar gosiaczek191
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Dziękuję za wszelkie rady...macie rację oczywiście... tylko bardzo trudno to zrobić w praktyce, przynajmniej mnie((
Jeśli mogę Was prosić...to bardzo bym chciała żebyści przeczytały co dzisiaj zjadłam na razie na śniadanie(później wkleję resztę) i zobaczyły co jest źle.
z góry serdecznie dziękuje;*

1 śniadanie------------------------godz 9
2 kromki chleba razowego ---------------------------ok 150 kcal
danio z warzywami-----------------------------------ok150kcal
szklanka wody(polubiłam)
1 linea-wiem,że nie jest konieczna,..ale mam więc biorę
razem-------------------------------------------300 kcal
__________________
RAZEM OD -14.02.2005
ZARĘCZENI OD - 22.03.2009
NASZ ŚLUB - 11.06.2011

CZEKAMY NA...SPEŁNIENIE NASZEGO MAŁEGO MARZENIA...
------------------------------------------------
"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
gosiaczek191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 17:02   #17
cold
Przyczajenie
 
Avatar cold
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

9 lat temu na tej diecie schudłam w ciągu 6 miesięcy 25 kilo.
Jest to skuteczna dieta i zdrowa o ile dostarczamy organizmowi wszystkiego co potrzeba.Ja troszkę przegięłam i w pewnym momencie zaczęłam się już głodzić, ale byłam strasznie zdesperowana-po urodzeniu dziecka wyglądałam naprawdę koszmarnie.Po tym pół roku zaczęłam jeść więcej, ale nie obżerałam się i nie przytyłam.
Teraz znowu stosuję tą dietę, wprawdzie po drugim dziecku szybko i bez diet zrzuciłam zbędne kilogramy ale ostatnimi czasy zaczęłam sie objadac słodyczami, czipsami i w ogole strasznie dużo jeść, co odbiło się na mojej wadze.Jednak teraz przy odchudzaniu robię to bardziej z głową - zdrowiej przede wszystkim.Efekt jest taki, że w ciągu miesiąca zrzuciałam 4 kilogramy.
cold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 11:35   #18
orisha
Zakorzenienie
 
Avatar orisha
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraqw
Wiadomości: 3 225
Dot.: walka o 9 kg-na diecie 1000kcal-MOJA HISTORIA..

Cytat:
Napisane przez Abi22 Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś naprawdę czegoś chce to jest wstanie przetrzymać wszystko a moim zdaniem dieta 1000 kcal nie jest żadną głodówką i bez problemu można ją stosować. Gosiaczku ,a może napiszesz jak ci idzie dieta??????

Dziewczyny, poczytajcie trochę wątków na forum.
Te rady dot. 1000 kcal i jedzenie po 18 etc nie są tu wpisywane tak po prostu. Uczcie się na czyichs błedach, zamiast je powielać. Jesli ktos wam mówi ze 1000 to mało i może byc potem jo-jo, to moze warto poczytac i sie przekonac, ze poparte jest to doswiadczeniami innych.

Nikt wam oczywiscie nie moze zabronic robienia ze swoim cialem czego chcecie, ale zachęcanie i pisanie ze to dobre jest nie na miejscu.

Wazny jest dobór skladników, odpowiednie komponowanie posilków i jedzenie z okreslona czestotliwoscią. Ruch jest doskonałym wspomagaczem.

Mozna sie odchudzic jedzac 3 hot dogi dziennie - ale czy to zdrowe? a przeciez wyjdzie 1000.
__________________
Focus T25 Alpha week 1




Motywacja: Lady 2 be FIT
orisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.