fryzjer za 50 czy 30zl? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-06, 12:47   #1
mruva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 36
GG do mruva

fryzjer za 50 czy 30zl?


Czy dobre ciecie ma znaczenie w ukladaniu sie wlosow? Mam sredniej dlugosci wlosy, za ramiona, lekko wystopniowane. Mam cienkie, miekkie wlosy (cienkie pod wzgledem grubosci wlosa) falujace sie, niestety nie sprezynki chcialabym zrobic cos by wygladaly lepiej, bo im dluzsze tym ciezsze, zastanawiam sie tylko czy znaczenie ma fryzjer. Czy znalezc jakiegos dobrego, ktory za sciecie wezmie 50zl czy takiego przecietnego za 30. Czy bedzie jakas roznica w podcieciu?
mruva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 12:56   #2
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Cytat:
Napisane przez mruva Pokaż wiadomość
Czy dobre ciecie ma znaczenie w ukladaniu sie wlosow? Mam sredniej dlugosci wlosy, za ramiona, lekko wystopniowane. Mam cienkie, miekkie wlosy (cienkie pod wzgledem grubosci wlosa) falujace sie, niestety nie sprezynki chcialabym zrobic cos by wygladaly lepiej, bo im dluzsze tym ciezsze, zastanawiam sie tylko czy znaczenie ma fryzjer. Czy znalezc jakiegos dobrego, ktory za sciecie wezmie 50zl czy takiego przecietnego za 30. Czy bedzie jakas roznica w podcieciu?
No, ciekawie, ciekawie.
Wiesz, ze za lokal w centrum miasta placi sie nawet kilknascie razy wiecej niz za taki "nie w centrum"? A wiesz, kto za to placi? My, klienci. Idac do fryzjera, za jego "umiejetnosci" moze 10% kasy za sciecie placisz. Reszta: lokal, kosmetyki, pensja pani sprzataczki etc.
Poza tym, pomiedzy 30 a 50 zl, nie ma az tak duzej roznicy. Sa fryzjerzy i za 15 i za 200zl, a to juz roznica bardziej widoczna jest.

I na pewno znajda sie dziewczyny, ktore powiedza, ze to nie prawda, bo jak byly u fryzjera i zaplacily 60 zl za sciecie koncowek to byly super, hiper zadowolone, nie tak jak u fryzjera, ktory wzia za to 10 zl.

No, coz, jak Cie stac to idz najpierw do tego za 30 (za 50)zł, a przy następnej wizycie odwrotnie i bedziesz wiedziala, do ktorego lepiej isc.

Poza tym, wiadomo, fryzjer fryzjerowi nie rowny, jak to w zyciu. Krem za 50 moze byc swietny, wygladzac zmarszczki, "cuda na kiju robic", a drugie tez za 50 zl, co najwyzej do pielegnacji rak by sie nadawal.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje



Edytowane przez layla_lbn
Czas edycji: 2007-10-06 o 13:24 Powód: tajemnica
layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 13:21   #3
lacallie
Raczkowanie
 
Avatar lacallie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 424
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Dobre cięcie ma ogromne znaczenie jeżeli chodzi o układanie się włosów Bardzo dobry fryzjer jest w stanie tak obciąć Ci włosy, że po ich umyciu i wysuszeniu (bez układania) fryzura jest gotowa ...niestety na takich fryzjerów trafia się niezmiernie rzadko
Jak pisała layla_lbn fryzjer fryzjerowi nie równy i nie powinnaś sugrować się ceną usługi
Jeżeli chcesz tylko podciąć koncówki to bez dwóch zdań wybrałabym tańszą opcję Natomiast jeżeli chodzi o konkretną, wyszukaną fryzurę, to sugeruj się raczej opiniami klientek na temat danej fryzjerki czy fryzjera , a nie ceną
lacallie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 13:32   #4
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

a to ciekawe, ja chodze do fryzjerki która bierze 8zł za obcięcie i zawsze mam fajnie ścięte włosy
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:21   #5
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Mi babka za 25-30 zl fajniej obcina wlosy niz inni fryzjerzy za 50 i wiecej. Cena akurat nie gra roli, tylko umiejetnosci fryzjerki.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:55   #6
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Mnie najlepiej ścinają w salonie, w którym biorą 15 zł z myciem. W "markowych" salonach kilka razy kompletnie zmaścili mi włosy. A płaciłam kilkadziesiąt złotych. Więc sugeruj się opiniami znajomych, czystością salonu i własnym przeczuciem, a nie ceną usługi.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-07, 18:46   #7
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

A ja zazwyczaj chodzę do Gabriela. Byłam w wielu salonach, u różnych fryzjerów, i nigdy nie byłam rozczarowana. Cena obcięcia - 65zł
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-07, 22:02   #8
mruva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 36
GG do mruva
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

A gdzie jest Gabriel? Bo ogolnie przeszukalam watki dobrych fryzjerow w Gliwicach, niestety tyle ile uzytkownikow tyle tez opini, dlatego ciezko sie sugerowac.
mruva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:48   #9
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Hmm... ja chodzę do Gabriela w Tarnowskich Górach, ze względu na miejsce zamieszkania. Kiedyś kuzynka zaprowadziła mnie do Gabriela w Lublinie, ale to chyba za daleko z Gliwic Wiem, że na pewno jest jeszcze (a przynajmniej niedawno był) w Rybniku i Sosnowcu.
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:36   #10
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Mnie najlepiej ścinają ci w przedziale 10-15zł. Jak raz poszłam do takiej, co ścina za 30, to wyszłam niezadowolona, za mocno mi popiórkowała i przesadziła ze skróceniem grzywki, po pierwszym myciu wyglądałam jak zmokła kura, podczas gdy ci tani ścinali mnie tak, że włosy zawsze ładnie się układały...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 19:42   #11
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Jak robiłam sobie fryzurkę na Rihannę to najpierw poszłam do fryzjerki, która obcięłam mnie za 40 zł. Byłam zadowolona, ale to jeszcze nie było to czego oczekiwałam a fryzurka szybko przestała się układac. Później poszłam do innej, zrobiła dużo poprawek za 20 zł i było cudownie, minęło już trochę czasu i nie muszę wogóle układac włosów. Po prostu umyc, wysuszyc i jest idealnie.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 19:54   #12
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Przejrzyj ten wątek o gliwickich fryzjerach http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=50245 a może coś Ci się wyklaruje Ja ze swojej strony polecam salon Studio 3, a w nim Marcela - zawsze ścina dobrze technicznie, także włosy na pewno będą dobrze się układać.
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 13:51   #13
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Cena nie oznacza,że cięcie będzie lepsze lub gorsze.Kiedyś pod wpływem chwili weszłam do pierwszego lepszego salonu i za 15 zł miałam rewelacyjne cięcie.Potem już żaden fryzjer nie umiał tego powtórzyć...
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 15:23   #14
xxkaciaxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 276
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Ja zazwyczaj wybieram tych droższych, bo w tych małych raczej nei podejmują się jakiś wyszukanych rzeczy. Ale jeśli chodzi o podcinanie, to wg nie ma to znaczenia...
xxkaciaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 18:12   #15
Hollyhock
Raczkowanie
 
Avatar Hollyhock
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry/Warszawa
Wiadomości: 467
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Pokaż wiadomość
Ja zazwyczaj wybieram tych droższych, bo w tych małych raczej nei podejmują się jakiś wyszukanych rzeczy. Ale jeśli chodzi o podcinanie, to wg nie ma to znaczenia...


Dokładnie to samo o tym myślę. Jeżeli chodzi o podcięcie czy lekkie wycieniowanie to chyba nie ma zbyt dużej różnicy. Ja za to lubię być obcięta tak, jak nikt inny, nie lubię widzieć kogoś w podobnej fryzurze. I w tej kwestii tańsze salony fryzjerskie zazwyczaj nie podołały moim wymaganiom. Z tym, że ja to w ogóle bardzo wymagająca jestem
Hollyhock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-10, 14:49   #16
scarlettmonroe
Rozeznanie
 
Avatar scarlettmonroe
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 695
Dot.: fryzjer za 50 czy 30zl?

A ja jak chcę bardzo oryginalne cięcie, to udaję sie do mojej mamy albo sama łapię za nożyczki.Jak ktoś już się uczył fryzjerstwa,zna reguły, to często trzyma się sztywnych schematów.Choć bywają fryzjerzy z wielką fantazją, wręcz artyści,ale to już zazwyczaj sprawa ekskluzywnych salonów...
__________________

scarlettmonroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.