Potrzebuję porady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-31, 15:58   #1
SylwiaAlan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4

Potrzebuję porady


Cześć Forumowiczki

Chciałabym prosić Was o poradę w kwestii doboru bukietu (kształt, kolor, itp.) biżuterii zaznaczam ze mam pociagla twarz, oraz fryzury (mam włosy do ramion, malowany blond oraz jasna karnację) do sukni z Sottero and Midgley (jak w linku). Jestem nowa na forum więc proszę o wyrozumiałość
http://www.sotteroandmidgley.com/dre...&style=RSM1079

Edytowane przez SylwiaAlan
Czas edycji: 2010-08-01 o 08:29
SylwiaAlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 21:30   #2
madziorek175
Raczkowanie
 
Avatar madziorek175
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: Potrzebuję porady

Zapraszamy tutaj w kwetsi doboru kwiatow : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=432452&page=14 a w kwesti fryzury tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=238191&page=83
madziorek175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 10:53   #3
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Potrzebuję porady

Piekna suknia.. naprawde. w jakim miescie jest do kupienia?
do Twojej karnacji, wlosow, dobralabym jakis zywy kolor kwiatkow, mocny czerwony np, delikatne rozyczki-zawsze klasycznie, albo kalie.
jesli masz pociagla twarz to jakies male, delikatne kolczyki, zeby tez nie przesadzic, bo bardzo ozdobne jest ramiaczko sukienki.
Jesli chodzi o fryzure, to tez zalezy czy wolisz cos upietego, czy np rozpuszczone wlosy?
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 12:57   #4
SylwiaAlan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: Potrzebuję porady

Witam.Nie jestem w stanie powiedziec gdzie jest do nabycia ta oto sukienusia poniewaz ja taki model szyje w pracowni sukien slubnych.Co do kwiatkow to kalie odpadaja i czerwony kolor równiez(nie przepadam za tym kolorem),mylałam o jakiejs małej zgrabnej wiazance typu grzybek ze storczykow lub innych kwiatow ktore pasowalyby do tej sukienusi.Jezeli chodzi o fryzure to mysle nad upieciem na bok z wpietym kwiatkiem.Jezeli macie jakies propozycje to prosze o wszelkie sugestie z Waszej strony lub zdjecia.Z gory dziekuje.

Edytowane przez SylwiaAlan
Czas edycji: 2010-08-01 o 13:39
SylwiaAlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 15:46   #5
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Potrzebuję porady

Storczyki tez sa piekne! i tu jest spory wybor w kolorach. chyba,ze chcesz wszystko w jasnej tonacji i kwiatki tez biale storczyki. Kwiatostany sa duze i tez uroczo bedzie wygladac taki kwiat wpiety we wlosy. popieram taki pomysl! jesli chodzi o fryzure, ktora by tu pasowala i pod tego kwaitka tez, to czesto fryzjerzy maja doskonale pomysly na to!
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:03   #6
SylwiaAlan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: prosze pomózcie mi

Dziewczyny a jak myslicie?czy do tej sukienki w kolorze szampana pasowałby dla meza garnitur w kolorze ołówkowym ale z poswiata satyny(ostatnio dosyc modny) biała koszula i biały krawat.W takim razie co z kolorem bukietu myslałam o rózu bo biały moze sie zmyc z całoscia lub połaczyc te dwa kolory.Dodam,ze ramiaczko sukienki bedzie przyozdobione srebrnymi kryształkami.co myslicie o tym.Jeszcze do wrzesnia jest troche czasu ale mysle ,ze własnymi siłami cos zdziałamy.Bardzo licze na Wasza fachowa pomoc.Pozdrawiam dziewczyny.

---------- Dopisano o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

Edytowane przez SylwiaAlan
Czas edycji: 2010-08-01 o 20:55
SylwiaAlan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 14:09   #7
bodzianka11
Raczkowanie
 
Avatar bodzianka11
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 125
Dot.: prosze pomózcie mi

Boze ta sukienka jest cudna.... Nie wiem co Ci poradzic bo narazie oniemialam z zachwytu......
bodzianka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:57.