Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-06, 03:42   #1
AlexVico
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 33

Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju


Witam,
Od dawna nosze sie zamiarem zalozenia sobie apartu ortodentycznego. Problem jednak polega na tym, ze w Polsce jestem zwykle powiedzmy raz na 3miesiace, czasem rzadziej. Jak czesto trzeba pojawiac sie w gabinecie na wszelkie przeglady, regulacje itd.? Moj dentysta wspominal cos o jakims innym typie apartu, gdzie dzialaja mniejsze naprezenia i przez to mozliwe sa rzadsze wizyty. Czy ktos wie cos na ten temat?
Mysliscie, ze jest sens robic to w Polsce czy moze poszukac czegos na miejscu (Wielka Brytania) - obawiam sie tylko, ze tutaj moze to byc sakramencko drogie (chociaz z drugiej strony w Polsce tez nie jest to szczegolnie tania impreza).
AlexVico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 14:12   #2
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju

Zapraszam na wątek aparatowy.
Przy zwykłym aparacie mam wizyty co 6 tyg. Mój kolega założył aparat i też musiał wyjechać do Anglii. Orto ustala mu wizyty +- co 10 tygodni. Inaczej go zabezpiecza (cokolwiek to znaczy).
Aparat Demona z tego co pamiętam wymaga rzadszych wizyt niż zwyczajne..
Policz koszty aparatu, wizyt, dojazdów a raczej przylotów, pieniądze które stracisz biorąc wolne po to by dojechać na wizytę. Może na miejscu wyjdzie taniej

Zapraszam na wątek aparatowy https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387174.
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 17:17   #3
stonia3330
Zadomowienie
 
Avatar stonia3330
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lubicz/Toruń
Wiadomości: 1 050
GG do stonia3330
Dot.: Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju

osoby takie, jak ty, często zakładają DAMONA, bo przy im wizyty są średnio raz na 3 miesiące
__________________
aparatka
TFBC
4 marzec 2010- 20 grudnia 2010
Damon góra 8 kwiecień 2010
Damon dół 15 czerwiec 2010
Pani fotograf->fbl
Quilling blog

Singielka xd
Karolina...


stonia3330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 19:46   #4
dwi071
Doncia
 
Avatar dwi071
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 100-milowy las
Wiadomości: 1 652
Dot.: Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju

Też miałm ten problem, ale wróciłam do kraju i dopiero teraz założyłam aparat. Moja koleżanka w UK założyła w będąc na urlopie w PL i niestety w zwiazku z tym iż przyjeżdżała do PL co 3-4 mce, aparat nie pracował tak jak powinien, znaczy się efekty były słabe i dłużej trwało leczenie, a noszenie aparatu dla samego noszenia mija się z celem.
__________________
.
dwi071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 20:06   #5
rudo-zielona
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 155
Dot.: Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju

Cytat:
Napisane przez dwi071 Pokaż wiadomość
Też miałm ten problem, ale wróciłam do kraju i dopiero teraz założyłam aparat. Moja koleżanka w UK założyła w będąc na urlopie w PL i niestety w zwiazku z tym iż przyjeżdżała do PL co 3-4 mce, aparat nie pracował tak jak powinien, znaczy się efekty były słabe i dłużej trwało leczenie, a noszenie aparatu dla samego noszenia mija się z celem.
Nie można oczekiwać takich samych efektów w przypadku wizyt co 18-24 tyg. jak w przypadku wizyt co 6 tyg. Podejrzewam, że czas leczenia wydłuża się, może nie proporcjonalnie ale zawsze..
rudo-zielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 21:05   #6
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju

Ja posiadam bezligaturowy smartclip na zasadzie damona ---> wizyty co 3miesiace
dodatkowo nowa innowacja ktora pozwala na znacznie szybsze leczenie oczywiscie w zaleznosci od wady zgryzu
__________________
23.12.2014
23.04.2016

Edytowane przez Alice in Wonderland
Czas edycji: 2010-03-06 o 21:06
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 19:17   #7
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju

AlexVico, ja lecze sie w Polsce i przylatuje co 2 miesiace. Nie rzadziej.
Jesli nie mozesz z taka czstotliwoscia, to zaloz w Polsce ok. 3tys. zl, a lecz sie w UK.
W Dublinie aparat kosztuje ok. 3 tys. euro plus wizyty co miesiec 150e.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-27, 18:46   #8
_panna anna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 21
Dot.: Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju

ja znalazlam ortodonte z pl ktory przylatuje do londynu
nawet zadzwonilam bo zamierzam zalozyc aparacik we wrzesniu.. aparat u niego wychodzil jak czytalam na jakims forum okolo 1.000f taniej niz u anglika
ale niestety pani w recepcji powiedziala ze pan doktor wiecej pacjentow juz nie przyjmuje wieczostaje mi jakis anglik...pewnie to i tak na jedno wyjdzie...3 tysiace w uk czy juz nie pamietam po ile sa w pl aparaty ale penwie minimum 3 tysiace za zalozenie gora dol ...co 3 miesiace 100zl za podkrecanie ...co 3 miesiace przez 2 lata bilety lotnicze co daje 3.200 liczac ze za bileciki 100f za jeden raz... wolne w pracy...a na jakies wakacje tez by sie chcialo pojechac wiec nie platne..co gorsza...dla mnie... to ja place mojemu szefowi:P wiec jeszcze gorzej...i za kazdym razem prezenty dla rodzinki
lepiej w uk
_panna anna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 11:10   #9
lukkija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 497
Dot.: Aparat ortodentyczny, a rzadkie wizyty w kraju

od 4 miesiecy mam zalozony system smart clip. Wizyty co 2-3 miesiace ( w sumie i tak z taka czestotliwoscia bywam w PL. mam tez szczescie mieszkac blisko lotniska w obu krajach i miec dosc elastyczny system pracy oraz stosunkowo duzo wakacji) cena aparatu kosmetycznego 2300za luk (mozliwosc zaplacenia w 3 ratach). Cena wizyty 60 zl. Dla porownania w UK 3k ale ceny wizyt wliczone sa w cene aparatu. Gdybym nie miala mozliwosci bywania w PL co 2-3 miesiace , pewnie zdecydowalabym sie na UK. Poniewaz jednak rowniez z przyczyn zawodowych, odwiedzam Polsce w stosunkowo dogodnych dla siebie i ortodony terminach, wybralam taka opcje. Przyznaje, ze zadecydowala cena i tylko cena.
lukkija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.