Jak ćwiczyć?????????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-28, 00:36   #1
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26

Jak ćwiczyć??????????


Hej troszke mi sie przytyło!!i chcę spalic tłuszczyk!!jednak jakos sie rozrosłam chyba!!Cwicze ale boje się bede wyglądała jak schwarzeneger bo mam dosc umiesnione nogi a przeciez zeby cwiczyc pośladki i tyłeczke musze tez unosić nogi co wpływa takze na ich mięsnie!!!!!!! Plecki mam chyba szersze niz mialam !!!!!!!!!Nie wiem czy to moze wpływ tabletek antykoncepcyjnych czy samo tak sie zrobilo-helpppp
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 10:01   #2
Angelika
Rozeznanie
 
Avatar Angelika
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: lubuszanka
Wiadomości: 929
Re: Jak ćwiczyć??????????

hej!!!

Na spalanie tłuszczyku najlepsze sa aeroby minimum 20 minut(naczczo, po kawie - która przyspiesza spalanie i dodaje energii), woda, dieta.

Widzisz, musiałabys juz jakiś specjalistów sie spytać jesli chodzi o zestaw ćwiczeń. Ja np. chce stracić w talii, a równoczesnie trace biodra I właściwie nie ma róznicy

pozdrawiam serdecznie!!!
__________________
Blondes do it better...
Angelika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 12:10   #3
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Re: Jak ćwiczyć??????????

tabletki moga zatrzymywac wode w organizmie.

napisz moze jakie cwiczenia powoduje ze wygladasz jak szwarzeneger cwiczysz z ciezarami tak?

spalaj tluszcz aerobami, to przeciez najlepszy sposob, ja bym powiedziala ze minimum 35 minut. no i odpowiednia dietka.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 12:42   #4
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: Jak ćwiczyć??????????

nigdy nie nalezy cwiczyc bez jedzenia!!!!!!!woguel sie wtedy nie spala tłuszczu!!!!!!!!!prosta zasada z biochemi
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 14:34   #5
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Re: Jak ćwiczyć??????????



im dluzej cwiczysz aerobowo tym siegasz do dalszych zasobow kwasow tluszczowych, to chyba logiczne. stad "naczczo".

zreszta po nocy organizm ma maly poklad glikogenu w miesniach, dlatego juz nawet po 10-15 minutach od rozpoczetego treningu aerobowego - oczywisice w odpowiednim tempie- zaczyna sie spalanie. Ale nie kazdy czuje sie dobrze w czasie i po treningu porannym - mdlosci itp. dlatego ja np wolalam cwiczyc w ten sposob pod wieczor.

sa rozne stanowiska, kazdy jest inny, trzeba troche poeksperymentowac
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 14:54   #6
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Re: Jak ćwiczyć??????????

hej suzana-tzn moze nie schwarzeneger troche przesadziłam!!!Cwicze normalnie najpierw z cindy crowford potem sama brzuszki i na posladki rózne cwiczenia,nie cwicze z cięzarkami wogole !!Poprostu jestem umięsniona troszke!!Trenowałąm kiedys 5 lat siatkówke i narty namiętnie!!!!!!!!!!!!wogó le boje sie ze wszystkich cwiczen zrobia mi sie miesnie i bede wygladac gorzej a nie szczuplej!!!!
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 14:59   #7
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Re: Jak ćwiczyć??????????

Cwicze ok 13 czesem o 17!!!Jem normalnie staram sie teraz pic duzo wody i jesc lekka kolacje o 19-wczesniej nie dam rady hihi!!!czasem cwicze codziennie ok 1,15 minut,czasem mam przerwe pare dni!!!Wiem ze zeby spalic tkanke tłuszczowa powinno sie cwiczyc 1,5 godziny ok 2-3 razy w tygodniu!! I cwiczyc intensywnie i seriami a aerobic to wogole mnie nie intersuje tzn skakanie ciagle-zuzywaja sie tylko szybciej stawy i nic z tego nie ma -głownie cwiczenia bez skakania!!!!!!!!!!!
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-04-28, 14:59   #8
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Re: Jak ćwiczyć??????????

Nike domyslilam sie ze to byla lekka przesada szwarzeneger swojego czasu byl pokaznym kulturysta, kobeity nie maja az takich predyspozycji, by tak wygladac trzeba bylo od razu pisac ze trenowalas siatkowke przez 5 lat. Moze nozki masz takie wlasnie od nart? Jesli boisz sie ze przybierzesz na masie miesniowej, nie cwiczac z ciezarami- co byloby miom zdaniem dziwne- to pobiegaj. poszukaj w sieci odpowiedniego treningu i w droge
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-28, 16:40   #9
joanna26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 162
GG do joanna26
Re: Jak ćwiczyć??????????

Ok dzieki za rady.Siatkówke trenowałam dawno tem ale mimo to nie musze tyle ciwczyc zeby wyrobic miesnie-chodzi o to ze przez ostatnio rok mialam malo ruchu -objadalam sie po nocach!!i jakos tak musze nabrac ładnej sylwetki-zawsze bylam w miare szczupla a teraz nie mieszcze sie w niekótre spodniczki.Pozdrawiam!!!! !!!!!1
joanna26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:59.