Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-14, 23:16   #4711
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jesli nie planujesz sie opalac, to Sunny Fair na pewno bedzie bezpieczniejszym wyborem. Mi sie wydaje, ze kolory w gamie Sunny sa jaśniejsze niz odpowiedniki w gamie Golden.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 23:21   #4712
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Jesli nie planujesz sie opalac, to Sunny Fair na pewno bedzie bezpieczniejszym wyborem. Mi sie wydaje, ze kolory w gamie Sunny sa jaśniejsze niz odpowiedniki w gamie Golden.
Znaczy zamierzam się jeszcze opalić, bo to dopiero początek. Dlatego chciałabym jakiegoś biga i do tego próbkę, żeby mieszać i mieć odpowiedni odcień już jak się opalę. I myślę po prostu które wybrać.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 23:24   #4713
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Moze warto jeszcze popatrzeć na inne zdjecia porownawcze?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-14, 23:28   #4714
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja w zeszłym roku wzięłam dwie próbki Golden medium do sunny. Za żółto mi było. Teraz dosypalam Natural i chyba jest jeszcze lepiej przydałby się neutralny beżowy bez tych żółtych, zielonych, pomarańczowych i różowych tonów. Taka porcelanka
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 00:37   #4715
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja w zeszłym roku wzięłam dwie próbki Golden medium do sunny. Za żółto mi było. Teraz dosypalam Natural i chyba jest jeszcze lepiej przydałby się neutralny beżowy bez tych żółtych, zielonych, pomarańczowych i różowych tonów. Taka porcelanka
Mi w sumie najbardziej Golden pasował. Ale tak sobie myślę, czy twarz nie wyglądała za ponuro. No i sporo dobrego czytałam o Sunny. Moja cera ma zdecydowanie więcej żółci niż oliwki.

Czyli do Sunny jaki najlepiej dodać? Mi Natural za mocno podkreśla zaczerwienienia.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 09:00   #4716
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja w goldenie wyglądałam jakbym była chora, miałam bardzo ziemista cerę. W sunny jest lepiej choć przy grubszej warstwie można by myśleć że ma się zoltaczke teraz na szczęście cera jest ładna więc wystarczy cienką warstwą. No i zdecydowanie lepiej wyglądam po dodaniu odrobiny naturala. Ale przyznam że wolałabym taki kolor żebym nie musiała mieszać.

Jeśli masz skórę różowa, np na szyi też, to weź Natural, 1g zmieszany z 10g nie zarozowi Ci twarzy i nie podkreśli naczynek, ale na pewno będzie wyglądał naturalniej z resztą skóry.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤

Edytowane przez ana909
Czas edycji: 2016-05-15 o 09:02
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 10:21   #4717
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja w goldenie wyglądałam jakbym była chora, miałam bardzo ziemista cerę. W sunny jest lepiej choć przy grubszej warstwie można by myśleć że ma się zoltaczke teraz na szczęście cera jest ładna więc wystarczy cienką warstwą. No i zdecydowanie lepiej wyglądam po dodaniu odrobiny naturala. Ale przyznam że wolałabym taki kolor żebym nie musiała mieszać.

Jeśli masz skórę różowa, np na szyi też, to weź Natural, 1g zmieszany z 10g nie zarozowi Ci twarzy i nie podkreśli naczynek, ale na pewno będzie wyglądał naturalniej z resztą skóry.
Właśnie ja nie mam takiej skóry różowej. a w sumie próbkę Natural mam gdzieś w domu chyba jeszcze.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 10:27   #4718
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Właśnie ja nie mam takiej skóry różowej. a w sumie próbkę Natural mam gdzieś w domu chyba jeszcze.
Ja nie zauważyłam, żeby po dodaniu do biga pojawił się choćby cień różu na buzi zawsze możesz zrobić próbę zanim wsypiesz wszystko.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 10:54   #4719
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Ja nie zauważyłam, żeby po dodaniu do biga pojawił się choćby cień różu na buzi zawsze możesz zrobić próbę zanim wsypiesz wszystko.
Znaczy ja przy każdym użyciu będę go dodawać. A w jakich proporcjach je mieszasz?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 10:55   #4720
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja wsypalam cała próbkę do biga, czyli tak jakby 1:10
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-15, 10:57   #4721
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

No teraz to mam dylemat. Wezmę Sunny Fair (Light będzie dla mnie za żółty i ciemny), do tego Golden Light albo nawet Medium (żeby dodawać) i zerkne czy w domu mam Natural Light.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 16:06   #4722
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, może Wy mi coś podpowiecie. Mam jakiś kryzys mineralny i nie wiem jak temu zaradzić. Od jakiegoś już czasu doszłam w miarę do ładu z moją cerą, ograniczylam też do niezbędnego minimum używanie kwasów, cera nie jest przesuszona, nie mam już nawet suchych skórek, skóra jest miękka, w miarę sprężysta i ma takie naturalne 'glow'. Wszystko się totalnie zmienia w momencie, gdy nakładam podkład mineralny. Skóra staje się widocznie sucha, podkreślone mam załamania cery, no i jest nieładnie no. Mam np. jedno przebarwienie pozapalne na policzku i jak pomaluje się podkładem, to zostaje to jeszcze bardziej podkreślone. Nie wiem czy skóra ma dosyć tych proszków czy co?
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 16:10   #4723
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ten efekt jest tylko przy Annabelle?
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 17:41   #4724
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Ten efekt jest tylko przy Annabelle?
Tylko ich używam. Nie mam aktualnie dostępu np. do mojego Neauty. Musiałabym spróbować z nim.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 21:16   #4725
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Tylko ich używam. Nie mam aktualnie dostępu np. do mojego Neauty. Musiałabym spróbować z nim.
Moze to wina formuły, ktora przestala współpracować ze skórą przy wyższych temperaturach?
Ja mam swoje ulubione podklady na upaly np. Lily Lolo najlepiej sie u mnie sprawdza podczas cieplego lata.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 07:32   #4726
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Moze to wina formuły, ktora przestala współpracować ze skórą przy wyższych temperaturach?
Ja mam swoje ulubione podklady na upaly np. Lily Lolo najlepiej sie u mnie sprawdza podczas cieplego lata.
Potwierdzam, u mnie chyba każdy mocniej kryjący podkład zaczyna się ciastolić przy wyższych temperaturach. Czuję się (i wyglądam) jakbym miała lepką maskę na twarzy, nawet jeśli nie nałożę dużo proszku. Z tego powodu ostatnio jestem wierna Lily Lolo, choć planuję jeszcze spróbować Ecolore, bo w LL ciężko z odpowiednim kolorem. Krycie może i słabsze, ale przynajmniej nie wyglądam jak figura woskowa. Niestety widzę sporo dziewczyn na ulicy, których makijaż jest zdecydowanie za mocny na lato i w świetle słońca wygląda to strasznie sztucznie.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 07:55   #4727
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tez patrzylam na Ecolore, ale dla typowych goldenow nie ma tam oczywistych kandydatów kolorystycznych.
Na szczescie LL ma tak slabe krycie, ze mozna latwo ukryc brak dopasowania koloru.
Duzo dziewczyn boi się pokazać bez bardzo kryjącego makijażu i latem moze to prowadzic do splywajacych warstw podkladu, pudru itd. Jest jeszcze opcja totalnego zatynkowania sie, ale efekt do naturalnych nie bedzie nalezal 😉.
Wiem, ze teraz mocno sa rekomendowane filtry na codzien, ale przeciez w niektórych przypadkach slonce poprawia stan cery.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-06-03 o 08:01
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 11:53   #4728
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Moze to wina formuły, ktora przestala współpracować ze skórą przy wyższych temperaturach?
Ja mam swoje ulubione podklady na upaly np. Lily Lolo najlepiej sie u mnie sprawdza podczas cieplego lata.
Ja już nawet formułę zmieniłam. Z kryjącej przeszłam na matującą. Zdecydowanie lepiej leży i aż tak nie podkreśla tego, czego nie powinna, ale to dalej nie to. Bedę jeszcze kombinowac z inną firmą.


Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Potwierdzam, u mnie chyba każdy mocniej kryjący podkład zaczyna się ciastolić przy wyższych temperaturach. Czuję się (i wyglądam) jakbym miała lepką maskę na twarzy, nawet jeśli nie nałożę dużo proszku. Z tego powodu ostatnio jestem wierna Lily Lolo, choć planuję jeszcze spróbować Ecolore, bo w LL ciężko z odpowiednim kolorem. Krycie może i słabsze, ale przynajmniej nie wyglądam jak figura woskowa. Niestety widzę sporo dziewczyn na ulicy, których makijaż jest zdecydowanie za mocny na lato i w świetle słońca wygląda to strasznie sztucznie.
No właśnie, w słońcu to najbardziej widać, faktura skóry jest nieładna i podkreślona. To mi zaczęło w AM przeszkadzać...
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Tez patrzylam na Ecolore, ale dla typowych goldenow nie ma tam oczywistych kandydatów kolorystycznych.
Na szczescie LL ma tak slabe krycie, ze mozna latwo ukryc brak dopasowania koloru.
Duzo dziewczyn boi się pokazać bez bardzo kryjącego makijażu i latem moze to prowadzic do splywajacych warstw podkladu, pudru itd. Jest jeszcze opcja totalnego zatynkowania sie, ale efekt do naturalnych nie bedzie nalezal 😉.
Wiem, ze teraz mocno sa rekomendowane filtry na codzien, ale przeciez w niektórych przypadkach slonce poprawia stan cery.
Ostatnie zdanie: to nieprawda. Nie powielajmy mitów. To tylko pozorna, chwilowa poprawa. Potem kółko się zamyka i jak było źle, tak jest dalej.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 19:25   #4729
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Moze to wina formuły, ktora przestala współpracować ze skórą przy wyższych temperaturach?
Ja mam swoje ulubione podklady na upaly np. Lily Lolo najlepiej sie u mnie sprawdza podczas cieplego lata.
Ja tak mam. Niestety na lato u mnie tylko formuły lekkie, słabokryjące, ''pudrowe''
Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Potwierdzam, u mnie chyba każdy mocniej kryjący podkład zaczyna się ciastolić przy wyższych temperaturach. Czuję się (i wyglądam) jakbym miała lepką maskę na twarzy, nawet jeśli nie nałożę dużo proszku. Z tego powodu ostatnio jestem wierna Lily Lolo, choć planuję jeszcze spróbować Ecolore, bo w LL ciężko z odpowiednim kolorem. Krycie może i słabsze, ale przynajmniej nie wyglądam jak figura woskowa. Niestety widzę sporo dziewczyn na ulicy, których makijaż jest zdecydowanie za mocny na lato i w świetle słońca wygląda to strasznie sztucznie.
Zgadzam się w 100% Najgorsze jest to wrażenie pocenia się twarzy.
To że, twarz wygląda jak purchawka.
Niestety światło słoneczne podkreśla wszystkie mankamenty podkładów.
Wiele dziewczyn uważa, że podkład musi być widoczny- tapeta na maxa+ niedobrany- za ciemny kolor (trzeba troszkę opalić twarz )

Spróbuj Ecolore, jest naprawdę fajny. Fakt krycie ma słabe, ale jak na razie ani razu mi się nie zważył, daje takie subtelne glow.

U mnie w tej chwili sprawdza się Neauty matujący (kryjący niestety spływa mi), Ecolore (muszę w końcu zamówić biga, cały czas to odkładam) Clair i podkład z kolorówki.
Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Tez patrzylam na Ecolore, ale dla typowych goldenow nie ma tam oczywistych kandydatów kolorystycznych.
Na szczescie LL ma tak slabe krycie, ze mozna latwo ukryc brak dopasowania koloru.
Duzo dziewczyn boi się pokazać bez bardzo kryjącego makijażu i latem moze to prowadzic do splywajacych warstw podkladu, pudru itd. Jest jeszcze opcja totalnego zatynkowania sie, ale efekt do naturalnych nie bedzie nalezal 😉.
Wiem, ze teraz mocno sa rekomendowane filtry na codzien, ale przeciez w niektórych przypadkach slonce poprawia stan cery.
Ja przy temperaturach 30+ w ogóle przestałam się malować, tzn nakładać podkład mineralny. Tylko filtr z pharmacerisu spf50 (balsam do ciała). Wchłaniał się do matu i wyglądałam ok.
Ewentualnie primer jako puder wykańczający (transparentny lub koloryzowany).
Po prostu przy wysokich temperaturach czułam się źle w podkładzie, nawet jeśli podkład się trzymał i nie wyglądał źle.

Uważam, że bez sensu jest nakładanie szpachli na twarz, nawet jeśli ma się przebarwienia, trądzik, blizny. O wiele lepiej, ładniej, naturalniej wygląda twarz z podkładem słabokryjącym, gdzie prześwitują niedoskonałości niż cementem na twarzy.
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 21:33   #4730
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może Wy mi coś podpowiecie. Mam jakiś kryzys mineralny i nie wiem jak temu zaradzić. Od jakiegoś już czasu doszłam w miarę do ładu z moją cerą, ograniczylam też do niezbędnego minimum używanie kwasów, cera nie jest przesuszona, nie mam już nawet suchych skórek, skóra jest miękka, w miarę sprężysta i ma takie naturalne 'glow'. Wszystko się totalnie zmienia w momencie, gdy nakładam podkład mineralny. Skóra staje się widocznie sucha, podkreślone mam załamania cery, no i jest nieładnie no. Mam np. jedno przebarwienie pozapalne na policzku i jak pomaluje się podkładem, to zostaje to jeszcze bardziej podkreślone. Nie wiem czy skóra ma dosyć tych proszków czy co?

uwierz mi, ze mialam to samo. Jakos, ten podklad mi nie pasowal na twarzy ( lusterko duze x3 ). Zdenerwowalam sie, poszlam do natury i kupilam kilka "hitów" jakies ingridy, vichy, nawet siegnelam po avon. To co zobaczylam to masakra cera w smugack, pocąca się twarz, odcień z tyłka. Przeprosilam raz na zawsze mineralki
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-03, 22:19   #4731
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Ja tak mam. Niestety na lato u mnie tylko formuły lekkie, słabokryjące, ''pudrowe''

Zgadzam się w 100% Najgorsze jest to wrażenie pocenia się twarzy.
To że, twarz wygląda jak purchawka.
Niestety światło słoneczne podkreśla wszystkie mankamenty podkładów.

Wiele dziewczyn uważa, że podkład musi być widoczny- tapeta na maxa+ niedobrany- za ciemny kolor (trzeba troszkę opalić twarz )

Spróbuj Ecolore, jest naprawdę fajny. Fakt krycie ma słabe, ale jak na razie ani razu mi się nie zważył, daje takie subtelne glow.

U mnie w tej chwili sprawdza się Neauty matujący (kryjący niestety spływa mi), Ecolore (muszę w końcu zamówić biga, cały czas to odkładam) Clair i podkład z kolorówki.

Ja przy temperaturach 30+ w ogóle przestałam się malować, tzn nakładać podkład mineralny. Tylko filtr z pharmacerisu spf50 (balsam do ciała). Wchłaniał się do matu i wyglądałam ok.
Ewentualnie primer jako puder wykańczający (transparentny lub koloryzowany).
Po prostu przy wysokich temperaturach czułam się źle w podkładzie, nawet jeśli podkład się trzymał i nie wyglądał źle.

Uważam, że bez sensu jest nakładanie szpachli na twarz, nawet jeśli ma się przebarwienia, trądzik, blizny. O wiele lepiej, ładniej, naturalniej wygląda twarz z podkładem słabokryjącym, gdzie prześwitują niedoskonałości niż cementem na twarzy.
Zgadzam się. Jak fajnie, że są jeszcze dziewczyny, które cenią naturalny wygląd, bez tapety. Bo to co teraz widzę... Jeszcze dziwi mnie, że ktoś, kto ma kilo tapety dostaje takie komplementy.
Ja mam Ecolore, krycie ma co prawda słabe co mnie denerwuje, bo nie zakrywa totalnie nic, chociaż dość dobrze zachowuje się na skórze. Ja testuję aktualnie Neauty kryjący i wszystko byłoby dobrze, ale na polikach przy takiej temperaturze zaczynam się świecić, mam wrażenie mokrej aż twarzy, może aż tak źle to nie wygląda - ale ja się źle czuję. Jakby twarz nie mogła mi oddychać. Tak samo miałam z Annabelle, że zaczął mi się ważyć. Neauty kryjący ma takie krycie jak matujący Annabelle moim zdaniem. Dlatego rozważam powrót do niego. Nie mam znacznych problemów, ale poliki lubią się pod wpływem stresu czy gorących temperatur robić czerwone i lubię to zakryć.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 13:49   #4732
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nie uważam by Ecolore nic nie kryło, podobno przy Lili Lolo ma nawet mocniejsze krycie. Wprawdzie nie mam dużych przebarwień, ale Ecolore bardzo ładnie się nakłada warstwami (albo te moje warstwy sa za grube xD ) i ostatnio używam tylko Ecolore. Ostatnio siorka podebrała mi i powiedziała, ze mogę jej kupić bo fajny puder i efekt jej sie podoba a to podkład hah xD
Moja twarz to w ogóle lubi się pocić, czy to od lekkiego wysiłku czy gorąca. Musze spróbować może z lżejszym filtrem teraz kupiłam z Vichy i zobaczymy, może w te upały będzie lepiej, ale taki mój urok ;x
Haha bidżi ja tak mam z Neauty matującym zapomniałam o tym i mogłam na dzień matki kupić na promocji, teraz trzeba się znowu czaić na jakieś promo
Teraz mam w takim dobrym stanie cere, ze chyba też duet filtr + krzemionka ew Jadwiga +jakiś róż będę stosować w te upalne dni, które nota bene we Wrocławiu są wręcz tropikalne ;d
Mam tyle próbek z AM, już mi tyle zalegają. Jedynie co to siostra podkrada je sobie jako korektor Chyba też tak zacznę, ale korektory z Clare Blanc i Ecolore tak lubie, ze pewnie okazyjnie, albo czekać będą na jesień albo kiepskie dni ;d
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 16:11   #4733
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
...
Ostatnie zdanie: to nieprawda. Nie powielajmy mitów. To tylko pozorna, chwilowa poprawa. Potem kółko się zamyka i jak było źle, tak jest dalej.
Akurat u mnie, to nie byl zaden mit. W czasach dorastania, choc nie mialam duzych problemow ze skórą , to w słonecznych miesiącach cera znacznie mi sie poprawiala.
Ja mysle, ze doświadczenia moga byc różne, wszystko zalezy od problemów. Poza tym lekarze w niektorych wypadkach zalecają terapię uvb.
Jest jeszcze jeden aspekt sprawy, a mianowicie niedobory witaminy D3, która powstaje w skorze pod wplywem światła. Rozmawialam kiedys z pediatrą, ktora powiedziala mi, ze z filtrami tez nie mozna przesadzac, bo pozniej konczy sie niedoborami witaminy D3, a to jest szczegolnie grizne dka dzieci i kobiet.
Wiec jak zwykle: rozsądek i umiar wskazany.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 17:03   #4734
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Akurat u mnie, to nie byl zaden mit. W czasach dorastania, choc nie mialam duzych problemow ze skórą , to w słonecznych miesiącach cera znacznie mi sie poprawiala.
Ja mysle, ze doświadczenia moga byc różne, wszystko zalezy od problemów. Poza tym lekarze w niektorych wypadkach zalecają terapię uvb.
Jest jeszcze jeden aspekt sprawy, a mianowicie niedobory witaminy D3, która powstaje w skorze pod wplywem światła. Rozmawialam kiedys z pediatrą, ktora powiedziala mi, ze z filtrami tez nie mozna przesadzac, bo pozniej konczy sie niedoborami witaminy D3, a to jest szczegolnie grizne dka dzieci i kobiet.
Wiec jak zwykle: rozsądek i umiar wskazany.
Ja też uważam, że to mity.

Latem skóra wygląda ładniej od słońca, ale zimą problem może wrócić ze zdwojoną siłą, a przebarwienia mogą wyjść nawet po kilku latach. Skóra człowieka broni się sama przed słońcem zaledwie jakieś 20 minut samodzielnie, a później się opala i jest to reakcja obronna, a nie pożądana. A z wit. D to też mit, bo wystarczy 10-15 minut na powietrzu, żeby ją zapewnić, a tyle to chyba każdy spędza idąc na autobus, pociąg, spacer itd. A inne części ciała oprócz twarzy też mamy przecież odsłonięte, ubrania też nie zapewniają ochrony przed UV, więc cośtam tego słońca i tak do nas trafi w kontekście witaminy D.

Nie ufam bezgranicznie lekarzom - mi kiedyś Pani dermatolog powiedziała, że przy retinoidach nie trzeba się filtrować zimą A to już jest bezwględny mus przecież

To, co każdy robi ze swoją skórą, to tylko i wyłącznie jego sprawa, ale szerzenie mitów może zaszkodzić komuś innemu, kto w to uwierzy

Edytowane przez 5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Czas edycji: 2016-06-04 o 17:05
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-04, 17:19   #4735
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Każdy musi podjąć decyzję we wlasnym zakresie. Faktem jest, ze dla Europy Srodkowej WHO zaleca podawanie witaminy D od września do kwietnia lub przez caly rok dla kazdej grupy wiekowej.
Dla mnie rozsadne jest używanie filtrow kiedy mam zamiar przebywac przez dłuższy czas na sloncu. Wiadomo, ze osoby z bardzo jasną karnacją czy pieprzykami lub w czasie pewnych kuracji powinny sie bardziej zabezpieczać, ale ja do takich osób nie należę.

Edytowane przez syshda
Czas edycji: 2016-06-04 o 17:20
syshda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:03   #4736
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cześć, dziewczyny Może ktoś z Was będzie mógł mi pomóc Chcę z annabelle zamówić zielony korektor i przy okazji pomyślałam, że zamówię próbki podkładu. Do tej pory przez wiele lat używałam Lucy Minerals kolor bisque. Chciałabym spróbować rozświetlającego i/ lub matującego z Anabelle. Czy ktoś z Was używał kiedyś bisque z Lucy i mógłby mi doradzić, w który kolor z Annabelle celować?
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:29   #4737
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Rozswietlajacego na całą twarz nie polecam, jest bardzo brokatowy, bardziej nadaje się jako punktowy rozswietlacz.
Co do odcieni, powyższego nie znam, ale mniej więcej w AM wygląda to tak:
Naturale idą w róż
Beige w pomarańcz
Golden oliwkowy (żółto-zielono-ziemisty)
Sunny żółty
Dla mnie brakuje czegoś pomiędzy naturalem a Sunny, czegoś mniej żółtego i mniej różowego.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:46   #4738
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
Rozswietlajacego na całą twarz nie polecam, jest bardzo brokatowy, bardziej nadaje się jako punktowy rozswietlacz.
Co do odcieni, powyższego nie znam, ale mniej więcej w AM wygląda to tak:
Naturale idą w róż
Beige w pomarańcz
Golden oliwkowy (żółto-zielono-ziemisty)
Sunny żółty
Dla mnie brakuje czegoś pomiędzy naturalem a Sunny, czegoś mniej żółtego i mniej różowego.
Zgadzam się. Ja jak na początku zamawiałam, to myślałam, że Beige albo Natural będą dla mnie dobre. Ale Beige jest bardzo pomarańczowy, nie wiem dla kogo nawet to jest dobry odcień. Natural dopiero po jakimś czasie zacząć mi przeszkadzać. Golden jest fajny, a teraz na próbę wezmę Sunny
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:53   #4739
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Bardzo dziękuję A już się napaliłam na ten rozświetlający W takim razie pozostaje mi matowy. Spójrzcie proszę na fotkę tego mojego bisque. Nie jest ani różowy, ani oliwkowy, chyba najbardziej żółty... Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13390776_10154178516117416_1438574672_n.jpg (41,2 KB, 18 załadowań)
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-07, 09:55   #4740
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Coś między Sunny a Beige chyba.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.