Zmarszczki w młodym wieku-profilaktyka, pielęgnacja. WĄTEK ZBIORCZY - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-23, 15:35   #271
Saraaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

no wlasnie mam ten sam problem tylko zmarszczki mimiczne na czole i wokol ust. masakra
Saraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 15:39   #272
dr_ka
Rozeznanie
 
Avatar dr_ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Wiadomości: 775
Dot.: 20 lat na karku i zmarszczki

Tak jak się domyslasz ,jest to efekt przesuszonej i odwodnionej skóry. Mi pomógł Hydraphase LRP https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,8...ure-riche.html, jesli lubisz bogate, mocno nawilżające kremy-spróbuj.
dr_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 20:56   #273
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez kotka102 Pokaż wiadomość
Czesc Mam 22lata moze i jestem jeszcze mloda lecz pojawily mi sie juz zmarszczki pod oczami jak i w koncikach wewnetrznych wiec mam pytanie co mam z tym zrobic. Czy juz zaczac uzywac kremu przeciwzmarszczkowego, jak tak to jaki? Czy jednak poszukac czegos innego np. krem pod oczy dobrze nawilzajacy chodz niewiem czy cos to pomoze. Co robic???

pewnie masz suchą cerę? bo przy niej właśnie zmarszczki pojawiają się szybciej.. jak najbardziej możesz zacząć stosować krem przeciwzmarszczkowy. może nie od razu dla 40 letniej pani na pewno coś dla siebie znajdziesz, ja niestety nie jestem w stanie niczego polecić.
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 21:57   #274
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

ja bym poleciła Ci jakis krem pod oczy, bo zmarszczki to efekt m.in. wysuszenia skóry. ja uzywam ziaji i jestem bardzo zadowolona, chodzi głownie o nawilzanie okolic oczu
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 00:34   #275
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Widocznie Twoja skóra jest starsza niż Ty

Może to byś skutek tez nadmiernego opalania i solarium.

Twojej skurze brakuje elastyczności. Zacznij używać kremów z wyższego przedziału wiekowego niż masz. tzn zamiast kremów do 25 roku życia kup sobie krem do 30 roku życia. Powinno pomóc
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 09:24   #276
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Mam 23 lata i też powoli zauważam, jak moja skora robi się nieelastyczna - byle uśmiech i jestem cała pomarszczona . Trochę głupio sięgać po kremy przeciwzmarszczkowe, bot jeszcze zmarszczek nie mam, ale czuć, ze lada moment i będą.

Na razie kupiłam na noc L'oreal Derma Genesis i efekt jest nawet ok, tyle, ze już panikuje, co będzie jak krem odstawię....
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 10:21   #277
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość

Na razie kupiłam na noc L'oreal Derma Genesis i efekt jest nawet ok, tyle, ze już panikuje, co będzie jak krem odstawię....
Zawsze mnie zadziwia, że ktoś jest w stanie wydać tyle pieniędzy na krem, który za podstawę składu ma silikony (tworzą na twarzy powłoczkę, pod którą skóra się kisi), denaturat - który wysusza, konserwanty i zagęszczacze i jeden wyciąg roślinny.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 10:30   #278
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Nie wiem ile ten krem kosztuje w Polsce, tu gdzie mieszkam jest dość tani. Nie wiedziałam, że jest aż tak chemiczny
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 10:41   #279
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Nie wiem ile ten krem kosztuje w Polsce, tu gdzie mieszkam jest dość tani. Nie wiedziałam, że jest aż tak chemiczny
W Polsce kosztuje 60 zł. Biorąc pod uwagę, że 100 ml roztworu kwasu hialuronowego kosztuje około 18 zł, to tylko sie pochlastać.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:00   #280
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Poprosilam ostatnio mamę, żeby mi przysłała z polski HappyDerm (kiedyś jak go używałam, bylam bardzo zadowolona), ale to chyba tez jest L'oreal >_< i pewnie tez jest chemiczny. Hmmm
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:23   #281
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

pij mnustwo wody mineralnej, zmien djete, nakładaj oliwe z oliwek z pierwszego tłoczenia - troche wali ale jest super, spróbuj nie dam gwaranzji ze na zmarszczki pomorze bo moze potrzebujesz czegos mocniejszego, ale mi taka pielęgnacja bardzo odpowiada
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 11:26   #282
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez Shilpa Pokaż wiadomość
Poprosilam ostatnio mamę, żeby mi przysłała z polski HappyDerm (kiedyś jak go używałam, bylam bardzo zadowolona), ale to chyba tez jest L'oreal >_< i pewnie tez jest chemiczny. Hmmm

Happy derm jest tragiczny skłądowo. Zapomnij. Nie ama w nim absolutnie nic co by odzywiało skórę.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 11:28   #283
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez sss7 Pokaż wiadomość
pij mnustwo wody mineralnej,
Picie zbyt dużej ilości wody mineralnej może prowadzić paradoksalnie do odwodnienia i wypłukania składników mineralnych.

Cytat:
zmien djete
Dieta nie wpływa na wygląd cery.

Cytat:
nakładaj oliwe z oliwek z pierwszego tłoczenia - troche wali ale jest super
Nakładanie oliwy z oliwek może doprowadzić do wysuszenia skóry, zapchania jej (zaskórniki, pryszcze) oraz do podrażnienia.

Nie powinno się zwracać uwagi na błędy ortograficzne, ale Twoje aż bolą normalnie.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:41   #284
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Moim zdaniem zacznij stosować krem pod oczy i dużo nawilżaj swoją cerę.
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 13:42   #285
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
tak jak koleżanka wyżej napisała, musisz zaopatrzy się w jakiś fajny nawilżający kremik, ja również polecam te z La Roche Posay i wszystko powinno wróci do normy. Nie musisz się martwi o przedwczesne zmarszczki, jeśli będziesz nawilżac odpowiednio cerę

wiem, że od częstego mocnego makijażu oczu mogą pojawic sie straszne zmarszczki pod oczami. narazie radziłabym tak jak koleżanka wyżej - krem pod oczy, a jeśli masz 22 lata to nie używaj typowych kremów przeciwzmarszczkowych, tylko dobrze nawilżających i odżywczych, bo jak w tak młodym wieku przyzwyczaisz skórę do przeciwzmarszczkowych to co będziesz robic po 40? i najlepiej używaj dermokosmetyków a nie jakichs drogeryjnych bubli bo tylko można sobie zrobi nimiz twarzy koszmar, a te l`oreale itd rzeczywiście są tragiczne. wkurza mnie to, że tak wielu producentów robi z ludzi totalnych idiotów i wali do kremów, odżywek do włosów itp. tyle silikonów, a składników naprawdę odżywczych zero :/

Edytowane przez sharlottek
Czas edycji: 2008-10-26 o 09:20 Powód: POST POD POSTEM
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 14:29   #286
Ankalime
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z jaskini
Wiadomości: 1 807
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Picie zbyt dużej ilości wody mineralnej może prowadzić paradoksalnie do odwodnienia i wypłukania składników mineralnych.

nie zgodze sie. picie odpowiedniej wody mineralnej (sklad mineralny powinien sie odnosic do stanu organizmu; i tak osoba z kamica nerkowa -ja- nie powinna pic wody min z duza iloscia Ca) bardzo sprzyja nie tyle cerze ale także układowi pokarmowemu. moim zdaniem lepiej nawadniac od srodka niz od zewnatrz. to prawda, ze wiele napojow odwadnia, ale zeby woda odwadniala...:r olleyes: to, że przy wypiciu duzej ilosci wody nerki szybciej pracuja jest oznaka pelnosprawnosci tychze nerek.
przecietny czlowiek i tak nie przyswaja odpowiedniej ilosci skladnikow mineralnych dziennie (bo ile ich jest w sumie w mielonym i ziemniakach czy kanapce z pasztetem ) .
przepraszam, ale z ciekawosci gdzie znalazlas taka informację?



a co do zmarszczek: mam 20 lat i tez je mam, wokol oczu.
i wiem od czego one sa. suche powietrze, spozywanie zbyt malej ilosci tluszczow roslinnych, komputer po x godzin dziennie, nie uzywanie szkiel z filtrami, nie filtrowanie sie. wczesniejsze zmarszczki jest to kolejna cecha naszej rozwijajacej sie cywilizacji, cos za cos.
Ankalime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 14:38   #287
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość
przepraszam, ale z ciekawosci gdzie znalazlas taka informację?
Obiło mi się już kilkakrotnie o oczy. Na wikipedii:

"Emerytowany profesor fizjologii w Dartmouth Medical School - Heinz Valtin[20] krytykuje model ciągłego picia dużych ilości wody, a amerykańskie zalecenie wypijania 2 litrów wody dziennie traktuje jako modę i obsesję. Nadmierna ilość wody może być szkodliwa dla organizmu i prowadzić do obrzęków, a nawet "zatrucia wodnego". Odnotowano przypadki zgonu z powodu przepicia wodą. Pojenie dużymi ilościami wody było stosowane jako tortura w średniowieczu (toca). Badania naukowe nie potwierdziły, aby zdrowi ludzie, którzy prowadzą siedzący tryb życia i żyją w klimacie umiarkowanym musieli wypijać aż 2 litry wody na dobę. Profesor sugeruje zindywidualizowanie dziennych norm zapotrzebowania na wodę. "
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 15:42   #288
eres
Rozeznanie
 
Avatar eres
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 938
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Kolejna dyskusja z serii "co jest lepsze - maslo czy margaryna" ... Jedni mowia tak, drudzy inaczej, w ciagu najblizszych paru lat jeszcze sie wszystkim 10 razy pozmienia ... Najwazniejsze to chyba to, co zostalo napisane na koncu - nalezy sluchac wlasnego ciala i jego potrzeb, nic na sile ...
__________________
And if I am a number, I'm infinity plus one ...
eres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 16:16   #289
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dieta nie wpływa na wygląd cery.

wpływa.
np. kwasy omega lub tzw. witamina F- wyraźnie wpływają na nawilzenie skóry.
węglowodany proste źle wpływają na cerę tłustą/problemowa; w nadmiarze sprzyjają też glikacji kolagenu, co nasila obiawy starzenia.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 20:46   #290
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez Bathory Pokaż wiadomość
wiem, że od częstego mocnego makijażu oczu mogą pojawic sie straszne zmarszczki pod oczami...
A gdzie tam

Ja jeszcze nie miałam 18 lat, a już robiłam sobie bardzo mocny makijaż oczu. Uwielbiam mocno podkreślać oczy i zawsze nakładałam na nie tone cienia, kredki i tuszu (w tym ciemne kolory). Smarowałam się tym prawie codziennie.
Teraz mam 25 lat i dalej się tak maluję (chociaż od roku nieco rzadziej). Zmarszczek ani śladu i nic tez nie wskazuje, by w najbliższym czasie miały się pojawić

Ale ja też mam bardzo tłustą cerę i to wpływa tez na jej elastyczność
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 20:55   #291
Alvesta
Zakorzenienie
 
Avatar Alvesta
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3 378
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Dieta nie wpływa na wygląd cery.
o proszę o uzasadnienie
Alvesta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 21:01   #292
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Tak mnie zastanawia z tą dieta - wydaje mi się, że rzeczywiście jakość cery można poprawić odpowiednią dietą (kiedyś byłam na diecie SB i cerę miałam praktycznie nawet bez zaskórniaka), ale czy dietą można opóźnić starzenie skóry? Tu już się zastanawiam.

W kraju, gdzie mieszkam, popularne jest dodawanie do diety suplementów zawierających kolagen (np. w postaci bezsmakowego proszku,który dodaje się do jedzenia, albo produktu mleczne z kolagenem), ale też jakoś nie wydaje mi się, aby mogło to znacząco wpływać na cerę :/
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 21:17   #293
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Cytat:
Napisane przez Justy Pokaż wiadomość
wpływa.
np. kwasy omega lub tzw. witamina F- wyraźnie wpływają na nawilzenie skóry.
węglowodany proste źle wpływają na cerę tłustą/problemowa; w nadmiarze sprzyjają też glikacji kolagenu, co nasila obiawy starzenia.
Cytat:
Napisane przez Alvesta Pokaż wiadomość
o proszę o uzasadnienie
Przytoczcie badania. Dr Nowicka nawet ostatnio pisała, że nie am wiarygodnych badań dotyczących wpływu jedzenia na większe lub mniejsze przetłuszczanie się twarzy/trądzik.



Edit: jesssu, pomyliłam wątek, przepraszam. Jeśli piszecie tak jak piszecie to pewnie tak jest, myślałam, że to wątek o trądziku.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 09:13   #294
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

bardzo długo nic nie dawalo sie udowodnić, aż uznano zależność między dietą a stanem cery tłustej za mit, ale już dobre parę lat temu pojawiły się w końcu odpowiednie badania:

http://www.laboratoriumurody.pl/foru...eta,t1012.html
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 09:57   #295
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: zmarszczki w wieku 22lat

Ja znam te badania, Dr Nowicka też, i wg niej nie są one wiarygodne z różnych powodów (przynajmniej nie były, kiedy leczyła mnie).
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 09:21   #296
kulaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szwecja,Sztokcholm
Wiadomości: 41
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Mam wrazenie ze skora pod oczami jest bardzo sucha i jakas taka wrazliwa sie stala,po myciu zaraz musze nakladac krem pod oczy bo jest bardzo sciagnieta,jest tez cieniutka wszystkie zylki widac na gornej powiece,byle lza przy krojeniu cebuli powoduje pieczenie skory wokol oczu.Przez to wysuszenie bardzo widoczne sa zmarszczki pod oczami opadajace powieki,katastrofa,jakies takie zmeczone wciaz.Chcialabym dobrac odpowiednie kosmetyki zeby nie wyzucac kasy w bloto,sprawdzam na KWC i analize skladu jak juz cos upatrze.I tak pod oczy zamierzam kupic Redermic to przeciwzmarszckowo,ale moze macie jakis typ nie wiem np.olejek w okolice oczu na ten przesusz i sciagniecie ,dodam ze mama 26wiosenek.Z gory dzieki
kulaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 10:11   #297
monika 123
Raczkowanie
 
Avatar monika 123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Włókna kolagenowe w skórze zaczynają zanikać już po 19 roku życia. Znacznie wolniej się regenerują. Skóra pod oczami jest niezwykle delikatna i oprócz dobrych kremów należy jeszcze właściwie je nakładać. Najlepiej delikatnie ( nie wcierać! ) serdecznym palcem.

Pielęgnację okolic oczu należy zacząć już w tym wieku. oprócz głębokiego nawilżania, najlepiej jest zacząć stosować kremy wzmacniające włókna kolagenowe. Żeby po 25 nie było niespodzianek.
__________________
Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.
Jean-Paul Sartre
monika 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-10, 10:15   #298
monika 123
Raczkowanie
 
Avatar monika 123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zmarszczki pod oczami

.Przez to wysuszenie bardzo widoczne sa zmarszczki pod oczami opadajace powieki,katastrofa,jakies takie zmeczone wciaz.Chcialabym dobrac odpowiednie kosmetyki zeby nie wyzucac kasy w bloto,sprawdzam na KWC i analize skladu jak juz cos upatrze.I tak pod oczy zamierzam kupic Redermic to przeciwzmarszckowo,ale moze macie jakis typ nie wiem np.olejek w okolice oczu na ten przesusz i sciagniecie ,dodam ze mama 26wiosenek.Z gory dzieki[/quote]


Polecam krem z Avonu. Anew Rejuvenate pod oczy do stosowania po 25 roku życia. W pudełeczku są krem na noc i na dzień. bardzo dobrze nawilża! Plusem jest to,że jest niedrogi i bardzo wydajny.
__________________
Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.
Jean-Paul Sartre
monika 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 11:16   #299
Trueba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 6
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Redermic polecam, działa sto razy lepiej niż "górnopółkowce". Oprócz tego mój wypróbowany patent- Tokovit A+E (naturalne witaminy, Capivit-syntetyczne) nakłuć kapsułke i zawartośc nałożyc pod i nad oczy. Ostatnio używam w taki sposób tranu w kapsułkach- też super efekt tylko smrodek zdechłej makreli. Zmarszczki mam- drobniutkie po dwie pod oczami, kurzych łapek brak. Mam 41 lat i jestem krótkowidzem o wiecznie zmrużonych oczach. Moim wypróbowanym sposobem jest stosowanie na zmianę (po ok. tygodniu) kremu z wit.C, Tokovitu i tranu. Mam tez Diora Capture Totale, ale przestałam używac bo te moje patenty są o wiele skuteczniejsze. O cenie nie wspomnę. O botoksie pomyślę po 60-tce może.
Trueba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-13, 16:57   #300
monika 123
Raczkowanie
 
Avatar monika 123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 101
Dot.: Zmarszczki pod oczami

Popieram domowe sposoby
__________________
Szczęściem jednego człowieka jest drugi człowiek.
Jean-Paul Sartre
monika 123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-09 23:58:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:01.