Bezcenna rada Kobiet :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-09, 14:19   #1
chlopak_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 54

Bezcenna rada Kobiet :)


Witam wszystkie Forumowiczki i mam nadzieję, że może któraś z Was się wypowie.

Mam 25 lat, włosy yyy blond ale jasny i nie bardzo ciemny, taki średni? 174 cm wzrostu. Chciałbym się doradzić w kwestii ubioru, obuwia itd I tego co stosowne jest do mojego wieku Na codzień, na uczelnię, na kawę, spotkanie itd.. Nie jest tak, że do tej pory w ogóle nie zwracałem na to uwagi, ale nie do końca wiem jak co z czym łączyć, czego z czym nie łączyć i jak wyczarować coś tak by wyglądać fajnie, w miarę stylowo, nie sztywno, ale też nie jak gimnazjalista:P Lubię nosić koszule, sweterki, w sumie podobają mi sie sportowe marynarki, ale już np nie jestem pewien czy one są odpowiednie na co dzień. Jeśli chodzi o obuwie, też z racji tego, że przez całe życie towarzyszy mi sport to najchętniej zawsze wybierałem adidasy :P I zawsze mam problem z wyborem okryć wierzchnich kurtek, płaszczów itd. Żeby umieć łaczyć odpowiednio co pasuje do koszuli, do swetra, do garnituru. Chyba napisałem trochę chaotycznie. W gruncie rzeczy jak widziałybyście drogie Forumowiczki 25 latka na codzień, na jakimś spotkaniu np w pubie, bo formalny strój to raczej wiadomo że garnitur. Będę wdzięczny jak się ktoś zainteresuje
chlopak_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 14:58   #2
aniaaa3
Raczkowanie
 
Avatar aniaaa3
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 241
Dot.: Bezcenna rada Kobiet :)

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/1239957 może to ci pomoże
W sumie wg mnie nie potrzeba ci nie wiadomo ilu rzeczy - wystarczy skompletować kilka dobrych rzeczy, na co dzień mogą być dżinsy i w miare potrzeb koszulki od T-shirtów począwszy , polo po bardziej casual, które możesz zakładać np. na uczelnie lub inne wyjścia. Jak to mówią ładnemu we wszystkim ładnie ,wiec bez stresów
Co do butów: typowo sportowe raczej odpadają na co dzień, raczej coś w stylu casual - generalnie tego szukaj: odzieży i obuwia casual dla facetów i będziesz w domu ;p
__________________
Vivere militare est.
aniaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-09, 17:13   #3
chlopak_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 54
Dot.: Bezcenna rada Kobiet :)

"Ładnemu we wszystkim ładnie" - no to mnie obleciało
chlopak_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 16:47   #4
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Bezcenna rada Kobiet :)

Osobiście polecam blog:
http://vaniitas.blogspot.com
Jest jednym z najpopularniejszych blogerów w Polsce. Znajdziesz tam wiele stylówek od eleganckich do sportowych może coś podejrzysz albo chociaż określisz swój styl
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 18:29   #5
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Bezcenna rada Kobiet :)

Vaniitas jest moim zdaniem przekombinowany. Niektóre elementy swoich stylizacji ma bardzo fajne, ale większość nie nadaje się do noszenia w normalnej rzeczywistości. Według mnie lepszy jest blog Casualism http://casualism.pl/ jako wzór dla prostego, codziennego stylu casual.

Z ciekawości wpisałem hasło "casual" w wyszukiwarkę Allegro. Dziwne rzeczy mi wyskoczyły ;-)
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:29   #6
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Bezcenna rada Kobiet :)

Grunt aby odnaleźć swój styl, w czym będziesz się dobrze czuł
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-10, 20:38   #7
chlopak_chlopak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 54
Dot.: Bezcenna rada Kobiet :)

ten Vanitaas to zupełnie nie moja bajka Trochę dla mnie za często tam gość jest przebrany a nie ubrany, ale to tylko moje skromne zdanie laika:P Casualism całkiem fajny blog
chlopak_chlopak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-10 21:38:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.