Regeneracja włosów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-19, 12:33   #31
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez xCandyFlossx Pokaż wiadomość
nie lepiej zamówić na allegro??
ja wlasnie nad tym myśle
hej
tez nad tym myslalam ale nie wiem co mam zamowic jeszcze orucz tego rekonstruktora...bo ponoc on otwiera łuski włosów a potrzebny jest srodek ktory je zamyka dodatkowo
a nie wiesz przypadkiem co ile powinno sie robic taka rekonstrukcje chodzi mi o rekonstruktor..bo nie ktore dziewczyny robia nawet co 3 dni..a gdzies czytalam ze tak robic sie nie powinno
pozdrawiam
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:50   #32
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: Regeneracja włosów

hej wiesz co poczytaj tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...6#post12834686
ja sama probuje sie cos dowiedziec co byloby najlepsze
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 18:15   #33
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez xCandyFlossx Pokaż wiadomość
hej wiesz co poczytaj tutaj http://www.wizaz.pl/forum/showthread...6#post12834686
ja sama probuje sie cos dowiedziec co byloby najlepsze
ok przeczytalam..pisalam tez do fryzjera na ten temat na innym watku...i o ile zdecyduje sie na zakup np na allegro to mysle ze kupie rekonstruktor i ten hydrolator ..co o tym myslisz?
acha dzwonilam dzis do salonu z pytaniem ile trzyma sie efekt i jak czesto trzeba stosowac cala rekonstrukcje to oczywiscie fryzjer powiedzial ze jezeli sa naprawde bardzo zniszczone to trzeba co tydzien przez 3 tyg pozniej raz w miesiacu a poznije raz na 2,a efekt defakto trzyma sie juz for ever..sama nie wiem juz...czy kupic te kosmetyki o ktorych pisalam wyzej czy np sama odzywke z tej serii
znasz moze jeszcze jakies takie fajne kosmetyki??
znalazlam na allegro ciekla keratyne..ale nie moge znalesc na necie skladu tej odzwki wiec juz sama nie wiem http://www.allegro.pl/item654170584_...ure_wlosa.html
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.

Edytowane przez aga24zuzia
Czas edycji: 2009-06-19 o 18:22
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 18:35   #34
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: Regeneracja włosów

ja zamowie odzywke ta litrowa i puki coto zamierzam ja stosowac codziennie bo mam naprawde spalone włosy... potem moze troche przystopuje, mam nadzieje ze pomoże bo naprawde probowałam juz chyba wszystkiego.... wiesz co mysle, ze jesli chodzi o keratyne to lepiej kupić ją na mazidłach kosztuje bodajże 2zł z groszami i razem z jakimś hydrolatem spryskiwać włosy, przyanajmniej masz pewność, że nie ma tam żadnej chemii ja pomyślałam, żeby do reconstructora dokupić chociaż 2 ampułki kerastase z cementem ale drogie one są
kochana ja juz 2 lata testuje wszystko co się da na głowie
a kilka dni temu zaczelam kłaść na nie oliwe z oliwek w sumie nie chetnie ale na drugi dzien wlosy bły mile w dotyku, tak, że mozesz spróbować.... Staram się, żeby szybciej odrastały to w skóre wcieram wax i seboradin z czarnej rzepy i efekt jak najbardziej na plus bo włosy szybciej rosną nie jestem w stanie powiedzieć ile ale jest to zauważalne
a w jakim stanie sa Twoje włoski? suche czy spalone?
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:12   #35
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Regeneracja włosów

ja mam wlosy rozjasnione..niby nie duzo bo jestem średnia blondynka ale jednak..co za tym idzie wyschniete na wiór..
a seboradin nie wysusza Ci wlosow? ja go stosuje tylko na skalp.. hmnn moze faktycznie skusze si na ta keratyne w mazidelku..jest taniutka...
a co to tego joico to juz takie zamieszanie zrobilam na wizazu ze dramat..
sluchaj a moze nie kupuj aż litra tej odżywki tylko 500 ml o ile takowa istnieje..

a wlasnie widzialam takie male rokonstruktorki joico na allegro tj 150 ml za 22 zl..moze to lepiej sobie dokup do mniejszej odzywki
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 19:53   #36
AneczkaBee
Raczkowanie
 
Avatar AneczkaBee
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 274
Dot.: Regeneracja włosów

O bede musiala sprobowac, moje to juz calkiem sianko : P
AneczkaBee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 10:31   #37
xCandyFlossx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 411
Dot.: Regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
ja mam wlosy rozjasnione..niby nie duzo bo jestem średnia blondynka ale jednak..co za tym idzie wyschniete na wiór..
a seboradin nie wysusza Ci wlosow? ja go stosuje tylko na skalp.. hmnn moze faktycznie skusze si na ta keratyne w mazidelku..jest taniutka...
a co to tego joico to juz takie zamieszanie zrobilam na wizazu ze dramat..
sluchaj a moze nie kupuj aż litra tej odżywki tylko 500 ml o ile takowa istnieje..

a wlasnie widzialam takie male rokonstruktorki joico na allegro tj 150 ml za 22 zl..moze to lepiej sobie dokup do mniejszej odzywki

ja mialam włosy rozjaśniane z ciemnych dwa dni pod rząd tak, że pewnie wygladaja duzo gorzej od Twoich. Seoradin kłade tylko na skóre głowy na wlosy bym sie nie odwazyła....nom kup ja tez planuje kupic zaraz po zamowieniu joico tylko jak juz bedziesz zamawiala to dobierz np. olej kokosowy czy olej jojoba zeby bardziej opłacało Ci sie zamówienie a one tez fajnie nawilżają. Hmm wiesz co nie widzialam 500 a szkoda jednak jeśli ona faktycznie tak pomaga to mogę skusić się na tą litrową, a moglabyś mi pokazać te 150ml bo nie moge znaleść?
xCandyFlossx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-20, 19:13   #38
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Regeneracja włosów

hej tu jest link do tego rekonstruktorka..ale jego nie jest jak pisalam wyzej 150 ml tylko 50 ml ( przepraszam )
http://www.allegro.pl/item664681224_...tor_50_ml.html
cena nie jest jakas kosmiczna wiec moze watro sprobowac.. jak cos jeszcze wyszperam to Ci napisze
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 06:43   #39
chinga26
Raczkowanie
 
Avatar chinga26
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77
Dot.: Regeneracja włosów

Hej, a ja byłam na rekonstrukcji Joico w salonie i niestety żadnych rezultatów Nie mam jakos bardzo zniszczonych włosów, sama fryzjerka tak to oceniła, więc spodziewałam się, że chcoaiż przez jakiś czas będą ładne. A były jakoś do drugiego, czy trzeciego mycia. Wydałam 100 zł, włosy mam półdługie. Dodam, że wymieniałam się spostrzeżeniami na temat zabiegu z dziewczyną z forum, która też robiła tam rekonstrukcje i ona też niezadowolona.
Planowałam co 3 miesiące robić rekonstrukcje, a teraz juz nie wiem czy warto jeszcze próbować? Może w innym salonie?
chinga26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 22:50   #40
anulek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Regeneracja włosów

hej chinga26 to gdzie ty byłas na tej rekonstrukcji joico ze taka nie zadowolona jestes? Ja byłam w dwóch salonach na mokotowie i na woli na waliców to sa firmowe salony joico i nie wyobrzrzam sobie moich włosów bez tej rekonstrukcji...... ...A TAK APROPO DZIEWCZYNY PISZECIE O TYM ZE CHCECIE KUPIC dwa produkry k-pak..... TA FRYZJERKA U KTÓREJ BYŁAM OSTATNIO ROBIĄC TĄ REKONSTRUKCJE TŁUMACZY KROK PO KROKU JEJ DZIAŁANIE jak jest sie pierwszy raz..... sa tam 4 butekli.....JAK PYTAŁAM O COŚ DO KUPIENIA TO POLOECIŁA REKONSTRUKTOR I HYDRATOR NA PODTRZYMANIE EFEKTU....... SALON TEZ NAZYWA SIE EFEKT-ale jakos inaczej pisane..... pozdrawiam....i..... polecam.
anulek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 11:44   #41
chinga26
Raczkowanie
 
Avatar chinga26
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 77
Dot.: Regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez anulek13 Pokaż wiadomość
hej chinga26 to gdzie ty byłas na tej rekonstrukcji joico ze taka nie zadowolona jestes? Ja byłam w dwóch salonach na mokotowie i na woli na waliców to sa firmowe salony joico i nie wyobrzrzam sobie moich włosów bez tej rekonstrukcji...... ...A TAK APROPO DZIEWCZYNY PISZECIE O TYM ZE CHCECIE KUPIC dwa produkry k-pak..... TA FRYZJERKA U KTÓREJ BYŁAM OSTATNIO ROBIĄC TĄ REKONSTRUKCJE TŁUMACZY KROK PO KROKU JEJ DZIAŁANIE jak jest sie pierwszy raz..... sa tam 4 butekli.....JAK PYTAŁAM O COŚ DO KUPIENIA TO POLOECIŁA REKONSTRUKTOR I HYDRATOR NA PODTRZYMANIE EFEKTU....... SALON TEZ NAZYWA SIE EFEKT-ale jakos inaczej pisane..... pozdrawiam....i..... polecam.
ja robiłam we Wrocławiu.
a ile w ogóle u Ciebie trwa ten zabieg? Ja byłam zdziwiona, bo co mi nałożono jakiś produkt, to po chwili juz trzeba było go zmywać. Pytałam o to, na co fryzjerka odpowiedziała, ze to sa tak silne kosmetyki, że taka chwilka wystarczy. Moze za krótko je trzymała?
Ogólnie cała rekonstrukcja razem z modelowaniem ( nawijanie na szczotkę, potem prostowanie ) trwała niecałe 1,5 h.
chinga26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 13:22   #42
nogulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 454
Question Dot.: Regeneracja włosów

Witam...to mój pierwszy post...od jakiegoś czasu jestem zainteresowana kupnem kosmetyków Joico...rekonstruktorem oraz nawilżającą odżywką ...aczkolwiek naczytałam się, że na Allegro często sprzedają tańsze podróbki lub przeterminowane kosmetyki Joico...zresztą na głównej stronie kosmetyków Joico jest notka przestrzegająca...i szczerze mówiąc nie chcę wydać ponad 200PLN na zwykłego podrobionego bubla, którego pózniej będę musiała skrytykować na Recencji Czy ktoraś z Was dziewczyny zna salon w Krakowie,sklep lub dobrego Allegrowicza,gdzie sprzedaje się te kosmetyki prosto od dystrybutora??? Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi P.S Mam długie rozjaśniane włoski(ciepły blond), które po wakacjach potrzebują intensywnej regeneracji...zaczynają się rozdwajać i łamać, są suche...myślicie,że Joico to coś dla mnie???
nogulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-16, 15:04   #43
cleogirl89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: regeneracja włosów

Ja mam zniszczone włosy strasznie cienkie już nie wiem co mam zrobić używałam już kilka odżywek maseczek ale nic nie pomaga pomóżcie mi;(((
cleogirl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 20:59   #44
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Regeneracja włosów

Ach!!!
Ja tez zastanawiam sie czy warto kupic tylko 2 ostatnie kroki calego zestawu...?
Uzywala ktoras z was?
Czy wybrac cos innego profesjonalnego...
Juz nic nie wiem
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 19:29   #45
milablondi79
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: regeneracja włosów

Fryzjerka mi ostatnio powiedziala ze odzywki czy maski sa tylko po to by moc rozczesac wlosy...nic poza tym....a jesli mamy spalone lub kruszace sie wlosy to nic nie pomoze nie wiem czy ma racjemam nadzieje ze to o powiedziala to bzdura...
milablondi79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 13:13   #46
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

Witam!

Wykopałam stary temat Rekonstrukcji Joico, bo oczywiście sama jestem teraz w potrzebie. Problem klasyczny, czyli włosy blond + częste mycie i prostowanie (tak właściwie codzienne...) włosów.
Zdecydowałam się na zabieg rekonstrukcji, bo włosy poprostu zaczęły się mi tak kruszyć, że podczas czesania odpadały mi takie krótkie kawałeczki, a to spowodowało, że włos mi się tak przerzedził, że zastanawiałam się czy ja łysieć poprostu nie zaczęłam. Niestety żadne z kosmetyków, które używałam w domu nie były mi w stanie pomóc.

Na rekonstrukcji byłam już 3 razy. W miesięcznych odstępach. Po pierwszym razie oczywiście spodziewałam się jakiegoś spektakuralnego efektu i... się rozczarowałam, bo wizualnie nic się nie zmieniło. Ale jednak w dotyku włosy przestały jakoś tak złowrogo trzeszczeć. Nawet już po kilku myciach w domu.
Zaopatrzyłam się wtedy w salonie w kosmetyczkę z szamponem i odżywką z serii K-pak, a także były w niej miniatury rekonstruktora i hydratora (masek do nakładania jednej po drugiej).

Od 3 miesięcy używam tylko kosmetyków Joico do mycia włosów, co miesiąc rekonstrukcja w salonie, zero prostownicy i łykam tabletki Bellisa - na wzmocnienie włosów, paznokci i ogólnie na cerę. Żeby nie rozpaczać aż tak bardzo za prostymi, lejącymi się włosami, kupiłam z Joico balsam prostujący włosy, który aktywuje albo ciepło suszarki, albo prostownica. A jakoże tej ostatniej nie używam, staram radzić sobie okrągłą szczotką i przy odrobinie starań, włosy bez prostownicy, są niemal jak po prostownicy.
I powiem szczerze, że w końcu zaczynam widzieć efekty! Najpiękniejsze włosy są oczywiście te nowe, od nasady, które lśnią i są takie totalnie zdrowe.

Także jeśli któraś z Was ma wątpliwości czy iść na ten zabieg, to ja osobiście naprawdę polecam. Aczkolwiek zaznaczam, że przy zniszczonych, wyszczerbionych włosach jak moje, po jednym razie szału nie będzie.
Jeśli chodzi o koszt zabiegu w Toruniu za włosy do ramion zapłaciłam 100zł.

A jeśli chodzi o kosmetyki, to w kolejną partię zaopatrzyłam się na allegro (nick sprzedawcy: "Lady_Si "), i chyba dobrze trafiłam, bo wg mnie jego produkty niczym nie ustępowały tym, które miałam od fryzjera. Więc domniemuję, że były oryginalne.

Rozpisałam się niemiłosiernie, ale widzę, że nie jedna osoba boryka się z takimi problemami jak mam ja, także mam nadzieję, że tym postem pomogę komuś.

Oczywiście proszę o informacje inne Panie, które miały doświadczenie z rekonstrukcją i jak ocenia efekt "po".

pozdrawiam serdecznie wszystkie Wizażanki,
Monika
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 16:00   #47
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Regeneracja włosów

Moniczko miło słyszec ze kosmetyki ci pomagaja.
ja rowniez je zakupiłam, 4 czesci po 250ml. Uzywam juz 2 i pol miesiąca.
Wlosy zawsze rozjasniałam, ostatnio zafarbowałam na brąz bo chcialam dac im odpoczac. Przez ten czas ok 3 miesiace, nie uzywam prostownicy (moze z 4 razy), suszarki i odzywki trzymam pod kompresem ok 30 min.
Efekt chyba powoli sie pojawia...
Niestety wracam znow do blond, bo farba mi sie okrutnie zmyła i włosy maja kolor straszny... Moj tz nie moze "mnie zniesc" w tym kolorze.

ja nie robiłam zabiegu w salonie.

Dalej rozjasniasz włosy? jak wygladaja konce, te najbardziej rozjasnione? A moze masz jakies foto wloskow?
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 17:27   #48
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

Jeśli chodzi o kolor włosów, to zawsze miałam robiony baleyage: ciepły blond + ciemniejszy blond. Ale teraz mam jakby odwrócone kolory: ciemniejszy blond + kilka jasnych refleksów, co by nie rozpaczać aż tak mocno, że za ciemno.

Co do końcówek to są zdrowe, nie rozdwajają się, ale jednak nie wyglądają zbyt elegancko, bo przerzedzone jednak są - takie ogonki. Do ścięcia poprostu. Jednak wytrwale czekam, aż podrosną mi ciut, i wówczas je zetne, żeby nie tracić już wiecej na długości, bo póki co z włosów do łopatek, mam ledwo co sięgające ramion. Tyle mi się wykruszyło.

Nie podoba mi się to zbytnio, ale nie mam też za bardzo innego wyjścia, mój fryzjer powiedział, że gdybyśmy chcieli działać "po staremu" to włosy poprostu odpadną mi.

Przyznam szczerze, że rozjaśniam je od 10 lat i naprawdę zawsze były w dobrej kondycji, a takie problemy jak mam teraz z nimi są normalnie załamujące. Zastanawiam się, czy nie miało wpływu na to zmiana salonu, gdzie dotychczas miałam farbowane kosmetykami Keune, a teraz Loreal. Czy to możliwe, że te farby/rozjaśniacze Loreal mi poprostu nie służą?

A apropo jeszcze regeneracji to mimo, że "zestaw domowy" posiadam, chodzę do fryzjera, ponieważ używa on dwóch produktów więcej niż te, które są do zakupienia: szampon oczyszający włosy - taki przygotowujący do zabiegu, oraz zakwaszacz, po którym zawsze mam jaśniejsze ciut włosy co mnie akurat baaaardzo cieszy. Poza tym mam malutkie dziecko w domu, więc jest zawsze okazja, żeby się poprostu wyrwać : )
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-07, 18:36   #49
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Regeneracja włosów

Mozliwe ze stan wlosow pogorszyl sie po zmianie firmy farb
A moze włosy oslabily sie po ciazy...?
W jakim wieku masz dzieciatko? ja mam osmiomiesiecznego synka, wiec mi tez czasu brakuje na jakies wielkie pielegnacje.
Chyba nie bede juz tak mozno rozjasniac wlosow, zrobie zblizony kolor do mojego naturalnego.
Koncze karmienie piersia wiec bede brac tabletki wzmacniające.

1 moje wlosy na poczatku stosowania joico (widac matowe koncowki)
2 moje wlosy teraz
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-08, 09:24   #50
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

Mell_ xx jeśli chcesz poznać moje zdanie, to na każdej fotce, którą zamieściłaś masz piękne włosy! Naprawdę do moich ogonków nie ma porównania, zwłaszcza, że u mnie tył w jednym miejscu wygląda jakby mi myszy wyjadły... Dosłownie taką wyrwę mam. Ale dzięki cieniowaniu włosów i dlatego, że ich nie prostuję (lekko się falują) to nie widać tego aż tak dramatycznie, ale zanim mi to odrośnie to do końca roku obstawiam, żeby wyrównać z pozostałymi.
Postaram się o jakaś fotkę to przekonasz się.

A co do Twojej fotki w wersji blond to jakie to kolory są? Przyznam, że baaaardzo mi się podoba ten kolor.

A co do dzieciaczka to mam synka rok i 4 mce.
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:26   #51
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Regeneracja włosów

już jakiś czas temu miałam kupić odżywke joico....na reszte aktualnie mnie nie stać,ale przekonałaś mnie że warto
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 09:57   #52
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Regeneracja włosów

moniczko na zdjeciach włosy zawsze lepiej wygladaja niz na zywo, przynajmniej u mnie.
Teraz mam gładsze konce, bardziej błyszczace i miekkie...
odnosnie koloru blond... oj kochana ciezko powiedziec, to w sumie ciągłe rozjasnianie pasemkami u fryzjera, zadnych balejazy, zadnych ciemnych pasm... tylko jasne a reszta to moje wlosy.
Kolor wyszedł tu ciekawie, a na prawde to wygladało gorzej.
Koncowki bardzo jasne, gora w pasemkach, i wielkie odrosty.
dlatego zdecydowalam sie przyciemnic... jednak nie na długo. Kolor sie zmyl, a w tych obecnych włosach wydaje sie zmeczona i starsza,,,chyba wygladam smutno. Pewnie to tez zasługa niewyspania i ciagłego wstawania w nocy. W piatek fryzjer az sie boje jak zniosą to moje juz podleczone włosy
Czekam na zdjecie Twoich włosow. Najlepiej przed i po

aga a na ktora odzywke sie zdecydowałas?Tzn to "zwykłą; odzywke?
Czy moze rekonstruktor lub hydrator?
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 11:29   #53
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
już jakiś czas temu miałam kupić odżywke joico....na reszte aktualnie mnie nie stać,ale przekonałaś mnie że warto
Apropo zakupu odżywki to po raz pierwszy, będąc właśnie u fryzjera na tej rekonstrukcji Joico, spotkałam się ze zdaniem fryzjera, że najważniejszy jest... szampon!
Powiedziała mi kobitka, że zazwyczaj Panie, które mają problemy z włosami chcą właśnie kupić odżywkę, a tak naprawdę wszystko zależy od szamponu, że to on przygotowuje włos do dalszych zabiegów. Dlatego najlepiej jest zawsze kupić dobry szampon i odżywkę, a jeśli ze względów finansowych jest to nie możliwe to szampon. I nie chodzi tu konkretnie o Joico, tylko ogólnie.

Spotkałyście się z taką opinią? Ja po raz pierwszy i przyznam szczerze, że oczywiscie w salonie też odżywkę/ew. maskę samą kupić chciałam
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 13:20   #54
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Regeneracja włosów

Mell- na zwykłą odżywke,po myciu
Moniczka-wiesz co ja staram się używać szamponów ziołowych,wszelakich wzmacniających,myśle ze to najlepsze rozwiązanie,szmpon bez chemi + odżywka
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 14:30   #55
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Regeneracja włosów

Moniczko ja spotkałam sie z takim stwierdzeniem. Moze nie, ze jest najwazniejszy, ale ze wazny.
Jakich uzywałas przed joico kosmetykow.
Ja ostatnio podczas ciazy, takich swykłych sklepowych, bo nie mialam głowy do szukania profesjonalnych, ale wczesniej stosowałam loreal profesionnel, i włosy były ok (mimo rozjasniania)
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 16:25   #56
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

aga24zuzia - na pewno będziesz zadowolona z odżywki Joico, także jeśli możesz ją kupić nie zastanawiaj się. Poza tym, że jest skuteczna ma na prawdę suuuuper zapach (no bynajmniej jak dla mnie : )

Mell- wcześniej używałam właśnie Loreala z serii profesjonalnej na zmianę dwa szampony: Absolut Repair albo Vitamino Color. Oczywiście zakupione na allegro, gdyż u fryzjera cena za butelkę 250ml = 49zł, allegro 1500ml = 89zł (taka mega duża butla fryzjerska z pompką).

Myślę w ogóle o tym, żeby kupić też ampułki przyspieszające wzrost włosa. Koleżanka pracująca w salonie fryzjerskim poradziła mi takie o nazwie "Placenta", niestety nie do kupienia w aptekach, jedynie przez internet. Aczkolwiek zniechęca mnie lekko do nich fakt, że jest to wyciąg z łożyska (czy ludzkiego, czy zwierzęcego pojęcia nie mam), ale podobnież efekt odżywczy włosów jak i ich porost niesamowity. Minusem jest okropny zapach...
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:04   #57
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: Regeneracja włosów

Moniczka-zastanawia mnie jedynie to czy po odżywce joico,efekt juz bedzie na stałe,czy to też jest efekt od mycia do mycia?
co do ampułek to dziewczyny polecaja Radical,ja osobiście ich używałam i efektu nie było..
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:10   #58
Mell_xx
Wtajemniczenie
 
Avatar Mell_xx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 468
Dot.: Regeneracja włosów

Aga mi narazie trudno odpowiedziec czy dziala tylko od mycia do mycia ale z tego co czytałam na ich temat to podobno działa nie tylko doraźnie

Moniczko ja tez zamawiałam loreala na allegro, w salonie cena to porazka miałam absolut i liss extreme.
odnosnie tych ampułek to mnie zachęcilas... poszukam na allegro i poczytam o nich.
Zapach joico przypomina mi zapach "za bardzo dojrzałego" banana
__________________
jeszcze nie wiem co tu wpisac
Mell_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 18:12   #59
moniczka_toruń
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 22
Dot.: Regeneracja włosów

Jeśli wierzyć w zapewnienia dystrybutora Joico, to każdy ich produkt zawiera aminokwasy, które są częścią budulca włosa. Uszkodzenie włosa powoduje właśnie ich brak, a te odżywki, maski uzupełniają te niedobory.

Dobre pytanie postawiłaś, ale powiem Ci, że był moment (ok. tygodnia) gdy skończył mi się szampon i zanim kupiłam kolejny, wróciłam do poprzedniego loreala. Włosy jednak nie straciły blasku jaki w końcu się pojawił na nich.
moniczka_toruń jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-08, 19:42   #60
paradiso
Zadomowienie
 
Avatar paradiso
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 310
Dot.: Regeneracja włosów

Dziewczyny,zastanawiam się nad zakupem czegoś z joico,ale na allegro jest soory wybór...Co najlepiej kupić?
Joico deep penetrating reconstructor(to jest jak maska?),joico intense hydrator czy joico reconstructor conditioner(to chyba jakos odżywka?).Używacie któregoś i możecie polecić?

Edytowane przez paradiso
Czas edycji: 2010-03-08 o 19:44
paradiso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-05 13:48:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.