Ślub w rozmiarze XL - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-28, 20:23   #1
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Unhappy

Ślub w rozmiarze XL


I niestety nie chodzi tu o wielkość sali weselnej, tylko o rozmiar sukni... Dziesiątki razy oglądałam witryny salonów ślubnych, przejżałam już chyba tysiące zdjęć sukni na naszym forum (i nie tylko) i wszystkie są piękne, cudowne, zachwycające, ale nie dla mnie... Ostatnio awansowałam na rozmiar 44 i odnoszę wrażenie, że we wszystkich tych sukniach wyglądałabym strasznie!!!
Na szczęście biorę ślub cywilny, więc nie muszę wskoczyć w koronkowo-księżniczkową białą suknię ale nie chciałabym też w pełni rezygnować z uroków pięknej, ślubnej sukni..
Dodam, że ślub planuję na październik, więc mam nadzieję, że conieco uda mi się "ukryć" pod jakimś okryciem - no chyba, że przyniesie to odwrotny skutek.
Jeśli macie jakieś doświadczenia, spostrzeżenia, to pomóżcie, bo już niedługo muszę coś wymyślić, a w mojej głowie pustka...
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 20:49   #2
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Ejj! cio Ty sie przejmujesz!
Nie dawno byłam naślubie gdzie Pani młoda miała rozmiar ok hmmm 46
wyglądała świetnie w swojej suki!
Białej, z gorsetem - ten modny teraz krój, szyta na zamówienie.
Liczy sie to, aby ten dzien był jednym z najpiękniejszych w życiu a nie rozmiar Pni młodej
Ja też jestem duuuża dziewczynka- i cio tam Kochanego ciała nigdy nie za wiele- jak to mówi moje kochanie
Pozdrawiam
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-28, 20:49   #3
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Kochana nie ma co rozpaczać... ja też nie nosze wymarzonego rozmiaru 36 czy 38 a niemoge się doczekać kolejnej przymiarki sukni ... każda z nas wygląda w tym dniu pieknie ....


PozDraWiaM
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 09:35   #4
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

KOchanie ja juz jestem po ślubie (co prawda kościelnym) ale wydaje mi się że wcale żle nie wygladalam w sukni slubnej.. a poza tym z pewnoscia mialam wiecej kg niz ty zajrzyj tutaj, zobaczysz zdjecia mojej kiecki i moze jakis pomysl Ci sie nasunie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=sprzedam
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 10:21   #5
joasia25
Raczkowanie
 
Avatar joasia25
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 248
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Radzę wybrać się do stylistki-krawcowej, która szyje suknie ślubne, zapewne doradzi i wszystko będzie pięknie. Byłam na ślubie koleżanki "większej", która chciała suknię skopiowaną z katalogowej modelki o rozmiarze 36, chciała właśnie taką i nie dała sobie przetłumaczyć, że jej pasowałby zupełnie inny fason. Zdrowy rozsądek i rady dobrej stylistki.
Pozdrawiam i suknia zapewne będzie śliczna niezależnie od rozmiaru!
joasia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 11:16   #6
noemi_kh
Rozeznanie
 
Avatar noemi_kh
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 519
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Zgadzam się z Edytką, nie rozmiar decyduje o wdzięku! Szukaj, wybieraj, przymierzaj!!!
noemi_kh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 11:22   #7
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Dzięki za rady! Po zdjęciach Edytki widzę, że faktycznie można wyglądać pięknie bez względu na pulchne kształty... I chyba trzeba będzie jednak zakryć ramionka, tak jak miała Edytka, dało to ładny efekt, a ja myślałam o czymś zupełnie innym... No cóż, w końcu trzeba będzie się wybrać do salonu (mam już jeden upatrzony z rekomendacji znajomych) i mam nadzieję, że tam mi pomogą
A może uda się jeszcze skurczyć choć o jeden rozmiarek, przecież to jeszcze roczek... (chociaż jak znam siebie, to przy tym całym stresie raczej się to nie uda... Tak czy inaczej od przyszłego tygodnia ruszam do boju - trzymajcie kciuki!
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 11:28   #8
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez siwona
Dzięki za rady! Po zdjęciach Edytki widzę, że faktycznie można wyglądać pięknie bez względu na pulchne kształty... I chyba trzeba będzie jednak zakryć ramionka, tak jak miała Edytka, dało to ładny efekt, a ja myślałam o czymś zupełnie innym... No cóż, w końcu trzeba będzie się wybrać do salonu (mam już jeden upatrzony z rekomendacji znajomych) i mam nadzieję, że tam mi pomogą
A może uda się jeszcze skurczyć choć o jeden rozmiarek, przecież to jeszcze roczek... (chociaż jak znam siebie, to przy tym całym stresie raczej się to nie uda... Tak czy inaczej od przyszłego tygodnia ruszam do boju - trzymajcie kciuki!
a który to taki rekomendowany salon??
a co do sukienki, to też uważam, ze wystarczy poprzymierzac, pokombinowac i każdy coś ładnego znajdzie grunt to sięnie upierac przy jakimś kroju, w którym można wyglądac kretynsko
ja też się chyba zacznę po salonach rozglądac, zeby wiedziec w czym mi ewentualnie jest dobrze.
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 11:49   #9
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez sohf
a który to taki rekomendowany salon??
a co do sukienki, to też uważam, ze wystarczy poprzymierzac, pokombinowac i każdy coś ładnego znajdzie grunt to sięnie upierac przy jakimś kroju, w którym można wyglądac kretynsko
ja też się chyba zacznę po salonach rozglądac, zeby wiedziec w czym mi ewentualnie jest dobrze.
Pozdrawiam!
Taki malutki salonik w Będzinie, nie wiem jak się nazywa, ale nie trudno go znaleźć - jest przy głównej drodze (chyba Kołłątaja się ona zowie) na przeciwko cmentarza.
Trzy koleżanki szyły tam swoje suknie i wszystkie wyglądały pięknie!!
A jedna to nawet miała takie gryzmoły na kartce (nazywała to hucznie Własnym Projektem), że byłam w szoku, że można na podstawie tego uszyć tak ładną kieckę...
Zacznę od tego miejsca, zawsze można szukać dalej...
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 12:05   #10
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez siwona
Taki malutki salonik w Będzinie, nie wiem jak się nazywa, ale nie trudno go znaleźć - jest przy głównej drodze (chyba Kołłątaja się ona zowie) na przeciwko cmentarza.
Trzy koleżanki szyły tam swoje suknie i wszystkie wyglądały pięknie!!
A jedna to nawet miała takie gryzmoły na kartce (nazywała to hucznie Własnym Projektem), że byłam w szoku, że można na podstawie tego uszyć tak ładną kieckę...
Zacznę od tego miejsca, zawsze można szukać dalej...
dobrze wiedziec))
mnie się podobają sukienki z salonu chyba lorette, z Katowic, to ten salonik, który się mija jak spod empiku się wyjeżdza autobusem do S-ca. ale ponieważ zapewne będę sukienkę szyła, to dobrze miec namiar na miejsce gdzie dobrze to robią.
życzę owocnych poszukiwan)
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 12:09   #11
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Widziałam juz sporo panien mlodych w troszkę większym rozmiarze i wszystkie wygladały cudownie i wcale nie gorzej niz jakies chude szparagi . Zresztą zdjęcia Edytki są na to najlepszym dowodem bo wyglądała przepięknie . Poszperaj w necie w poszukiwaniu inspiracji, na pewno znajdziesz cos dla siebie
http://www.wholesaleweddinggowns.com/psg.html
http://www.sydneyscloset.com/index.html
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 17:06   #12
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Siwona a o czym myślałaś ??? Jakaś konkretna sukieneczka?? Warto przymiezyć różne... ja miałam wymarzoną ... jednak sama sobie się w niej nie spodobałam i szukałam dalej

PozDRaWiaM
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 17:08   #13
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dzięki Kasiulko, jakoś nie mogłam dokopać się takich stronek, a teraz już wiem, że ten fason który sobie wymarzyłam wygląda dość kiepsko... ale naszły mnie właśnie nowe wizje... na pewno coś sobie wybiorę!

Mam różne typy, a z każdej podoba mi się po trochu coś innego. Muszę też wziąć pod uwagę fakt, że będzie to późna jesień i przydałby się może jakiś rękawek.. Wstępnie myślałam o takiej górze sukienki jak na tym zdjęciu "2", ale podobają mi się też inne rozwiązania oto kilka z nich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (35,2 KB, 692 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (20,0 KB, 666 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg BELIZE.jpg (20,3 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg promesa_duze07.jpg (32,1 KB, 384 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg XL.jpg (13,6 KB, 1029 załadowań)

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-12-03 o 00:25 Powód: post pod postem
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 18:54   #14
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

pochwal się jak juz zdecydujesz ... ale zobaczysz że jak bedziesz przymieżać to dopiero wtedy będzie dylemat którą wybrać

A na kiedy planujecie ślub ??

PozdRawiaM
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 19:02   #15
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Na pewno się pochwalę, tylko pewnie jeszcze trochę czasu minie nim się zdecyduję..
Ślub na pewno w październiku, tylko nie możemy dojść do porozumienia w której restauracji urządzimy wesele - jeśli postawię na swoim, to 28 X (jedyny wolny termin), a jak mój TŻ to 7 X.
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 19:24   #16
edytka250
Rozeznanie
 
Avatar edytka250
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 648
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Kochana mam nadzieję, że jakoś chociaż troszkę dziewczyny Ci pomogły. Tak naprawdę jednak najważniejsze jest jechac do salonu, przymierzyc kilka kiecek i zobaczyc w czym dobrze się czujesz i w czym dobrze wygladasz! To jest najwazniejsze!!

Trzymam kciuki, i broń bosze nie wstydź się iść poprosic, zapytac, kobietki na pewno powiedzą Ci co i jak i doradzą. ja wybrałam rózne, ale wybrałam ostatecznie tą którą miałam na ślubie i na pewno nie bede żałowała

Aż ci zazdroszczę tych poszukiwań
edytka250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 06:05   #17
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Edytko popieram Cie .... Ty wybrałaś extra sukieneczke która pasowała do Ciebie i wygladałas w niej bajecznie ... zobaczymy czy i mi sie to udało a siwona napewno zmieni jeszcze kilka razy zdanie ) ma przed sobą cudowny rok ...

PozDraWiaM
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 06:48   #18
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez siwona
Na pewno się pochwalę, tylko pewnie jeszcze trochę czasu minie nim się zdecyduję..
Ślub na pewno w październiku, tylko nie możemy dojść do porozumienia w której restauracji urządzimy wesele - jeśli postawię na swoim, to 28 X (jedyny wolny termin), a jak mój TŻ to 7 X.
a jakie knajpki wchodzą w rachubę, jeżeli wolno spytac
my się zdecydowaliśmy na Belvedere w pałacu shoena, ale powiem szczerze, ze nie chciało nam się więcej jeździc))
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 08:55   #19
nusia127
Raczkowanie
 
Avatar nusia127
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 92
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Na suknie slubna (czy rozmiar 34-czy 44) jest tylko jedna rada jechac przymierzyc i nie masz co sie katowac zdjeciami czy katalogami. Suknie i tak wygladaja inaczej na osobie niz na zdjeci.
Napewno cos znajdziesz w dobrym salonie - wszyskie moje kolezanki polecaja pracownie sukien w Ząbkach pod Warszawa.
Pozdrawiam!
__________________
nusia127 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-30, 12:20   #20
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Ja się uparłam na Różaną Dolinę w Będzinie, a mój luby na Impresję w Dąbrowie Górniczej. W tej Impresji też mi się podoba, ale obsługa tam jest tak mało profesjonalna, że szok!!! Boję się, że jeśli na wstępnych rozmowach było tak strasznie, to co będzie dalej??? A zdaniem mojego TŻ w Różanej jest do bólu przesłodzone - no kurcze, przecież to wesele!!
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 12:49   #21
sohf
Wtajemniczenie
 
Avatar sohf
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 2 492
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez siwona
Ja się uparłam na Różaną Dolinę w Będzinie, a mój luby na Impresję w Dąbrowie Górniczej. W tej Impresji też mi się podoba, ale obsługa tam jest tak mało profesjonalna, że szok!!! Boję się, że jeśli na wstępnych rozmowach było tak strasznie, to co będzie dalej??? A zdaniem mojego TŻ w Różanej jest do bólu przesłodzone - no kurcze, przecież to wesele!!
)))
w Belvederze spodobała mi sie właśnie obsługa, kelner który pokazywał nam tą salę miał taką specyficzną postawę, nie potrafię tego oipsac, ale widac że wyszkolony
w sumie to i tak wszystko wyjdzie w trakcie, ale mam nadzieję, że nie będe załowac
tych Twoich kompletnie nie znam, więc się nie wypowiem, ale nie wydaje mi się, zeby "przesłodzenie" jeżeli chodzi o wesele było czymś złym a obsługa jest jednak ważna, bo to od nich dużo zależy.
Pozdrawiam!
sohf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:28   #22
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

ja doradzam tylko, żeby sukienka nie miała wielu marszczeń czy tych wszystkich upięć, bo to pogrubia, własnie taka prosta poszerzana na kole będzie chyba najbardziej odpowiednia, Ułozenie góry musisz sobie już sama dobrac najlepiej właśnie u kogoś, kto się na tym zna. Acha - gorsetami się nie sugeruj - podono pomału wychodzą z mody!
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 11:57   #23
kinnka
Raczkowanie
 
Avatar kinnka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 382
GG do kinnka
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

ja ślub brałam prawie 4 lata temu, w zimie. też należę do "większych" dziewczynek i strasznie bałam się, że nie znajdę nic dla siebie. a tu okazało się, że puszysta panna mołoda może wyglądać i pięknie i parę kilo mniej :-D.
suknię sama sobie zaprojektowałam i z pomysłem poszłam do krawcowej. najpierw jednak chodziłam po salonach i przymierzałam, przymierzałam, przymierzałam...
a wizyty w salonach nie zawsze były miłe. w jednym dowiedziałam się, ze nie warto ściągać dla mnie sukni z manekina, bo i tak się w nią nie zmieszczę (suknia była w rozmiarze 38, a ja wtedy nosiłam 42). w większości jednak można skorzystać z naprawdę fachowej porady.
jesli masz taką możliwość i ochotę sięgnij po zimowy numer mody na ślub z 2004 roku. jest tam artykuł "ślub w rozmiarze xxl", a w nim porady dotyczące doboru sukni, fryzury, makijażu, dodatków. polecam.
kinnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:02   #24
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

To fakt, wszelkie marszczenia odpadają! A co do gorsetów to dobrze, że w końcu wychodzą z mody, bo ja na pewno nie będę miała! Ale i sukienka też nie będzie na kole, bo to jest zbyt strojne, a to przecież ślub cywilny, więc chyba nie wszystko tutaj pasuje (i tak dziwię się sobie, że zdecydowałam się na niemal tradycyjną, ślubną...)
Tylko właśnie nie wiem jak rozwiązać sprawę jakiegoś-tam-okrycia, bo nie chcę żadnych etolek, a wszelkie płaszczyki chyba też tak jakoś nie bardzo... No sama nie wiem, na chwilę obecną w tej materii jestem kompletnie bez pomysłu!
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 20:06   #25
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

te so bardzo ladne sukienki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pu_5.jpg (104,8 KB, 954 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pu_6.jpg (109,9 KB, 702 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 22:18   #26
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Ładniusio wygląda odcięcie pod biustem przy takiej figurze, mam taką właśnie sukienkę (nie ślubną oczywiście) i strrasznie ją lubię, a widzę, że w ślubnych też jest to całkiem fajne rozwiązanie - no to kolejny pomysł do wkomponowania w całokształt... Dzięki
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-23, 23:19   #27
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

http://www.netwesele.pl/forum/viewtopic.php?t=507 zobacz tu
a ja pomyslalabym nad ciemniejszym gorsetem, który wyszczupli
ta tez jest ok,pionowe cięcia wyszczuplaja:

Edytowane przez 1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Czas edycji: 2005-10-24 o 14:56
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 09:27   #28
siwona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 53
GG do siwona
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Rewelacja, takie oryginalne te suknie, nigdzie takich nie widziałam A ta jedna powaliła mnie na kolana (oczywiście zupełnie różna od tych które podobały mi się wcześniej, ale to całkiem w moim stylu takie ciągłe zmiany upodobań...) No, może w troszkę innym zestawie kolorystycznym (bo jakby rodzinka zobaczyła mnie z czernią na ślubie, to chyba by do niego nie doszło - chociaż myślę, że właśnie tak duży kontrast daje jej tyle uroku...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z czarnym haftem.jpg (27,4 KB, 971 załadowań)
siwona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-24, 18:02   #29
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Cytat:
Napisane przez siwona
Rewelacja, takie oryginalne te suknie, nigdzie takich nie widziałam A ta jedna powaliła mnie na kolana (oczywiście zupełnie różna od tych które podobały mi się wcześniej, ale to całkiem w moim stylu takie ciągłe zmiany upodobań...) No, może w troszkę innym zestawie kolorystycznym (bo jakby rodzinka zobaczyła mnie z czernią na ślubie, to chyba by do niego nie doszło - chociaż myślę, że właśnie tak duży kontrast daje jej tyle uroku...)

ta sukienka jest przepiekna
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 14:21   #30
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ślub w rozmiarze XL

Siwona Kochanie mic się nie martw rozmiarem! Ja też nie należę do małych, a wręcz mam rozmiar 48 w porywach 50. Nie powiem, że się z tegoc ieszę, ale niestety nie każdy może być szczuplutki, tak jak nie każdy jest zdrowy, piękny, zabawny, czy inteligentny! Słonko ostatnio byłam na weselu Panny Młodej w rozmiarze 56. wyglądała uroczo. Jej usmiech powalał wszystkich na kolana, bo ze szczęścia i radości bił od niej jakiś magiczny blask. Ty tez będziesz wyglądała wspaniale! A co do sukienki , która Ci się spodobała to faktycznie jest przepiękna! Ja chyba zamówię ( jak nadziejdzie ten czas:P ) podobną. Życzę Ci dużo szczęścia
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-30 12:32:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.