duże ŁyDy ;-( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-11, 19:49   #1
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Unhappy

duże ŁyDy ;-(


dziewczyny, ja mam problem, kompletnie odwrotny, mam za duże łydki!!! dokładnie mierzą w obwodzie 39 cm!!!!!!!!!!!!!! ogólnie budowa ciała jest szczupła, 173cm, 61kg. tylko te łydki ... miałam przez nie dużo problemów, nawet kiedyś jakieś 4 lata temu zerwał ze mną chłopak bo powiedział że mam "łydy". ogólnie nie przejęłam się tym(bo to świadczyło o jego pustocie), ale coraz częściej ja to zauważam. znacie ćwiczenia wyszczuplające łydki. prosze o konkrety!!!!!!!!!!
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:10   #2
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: duże ŁyDy ;-(

z tego wynika, ze grunt to nie słuchac chłopaka

Aeroby takie jak bieganie, rower (ze zwróceniem uwagi na nacisk palców na pedał a nie pięt-> wtedy ćwiczymy uda), skakanka (chociaż nie praktykowałam)
Ale bez rozciągania ich po, nic nie wskórasz. Rób delikatny streching, to je wysmukli.
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:25   #3
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: duże ŁyDy ;-(

ka.si, nie martw się. tez mam duże łydki. Jeszcze kiedys przypuszczałam,ze są tak umięsnione,bo przez 2 lata ćwiczylam karate ,a potem nadal bylam aktywna,ale teraz na to patrze,to to nawet łydkami juz nie jest :/
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-11, 21:35   #4
nastka19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: duże ŁyDy ;-(

ka.si a moze joga lub pilates ?
Cwiczenia te opieraja sie na wzmocnieniu miesni ale takze na wysmukleniu sylwetki
sama cwicze pilates krotko bo od 2 tygodni ale zauwazylam ze moje nogi staly sie smuklejsze a wiec sprobowac nigdy nie zaszkodzi
__________________
nastka
nastka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 13:58   #5
mila2005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 143
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Myslałam ze tylko ja cierpię z tego powou...w mojej szafie nie ma ani jednej spódnicy..

Edytowane przez mila2005
Czas edycji: 2006-01-25 o 11:49
mila2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:26   #6
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Witaj w klubie, ja mam niewiele więcej - 37 cm. A do tego budowa bardzo szczupła: 171 cm wzrostu i 56 kg. Łydki to mój największy kompleks, nienawidzę chodzić przez to w spódnicy, szczególnie takiej do kolan. Niestety pozostają nam ćwiczenia wzmacniające mięśnie łydek, bo wtedy są ładniejsze i takie bardziej wyrzeżbione, nawet smuklejsze. A poza tym zostaje nam polubić nasze łydki, każdy ma jakieś kompleksy, każdy by chciał coś zmienić w sobie. Inni narzekają na chude łydki, i ja kiedyś myślałam, że chude są ładniejsze, ale teraz wiem, że nie zawsze. Dla pocieszenia spójrzcie, że Britnej Spears też ma spore te łydki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg britneyonthebeach.jpg (33,3 KB, 1212 załadowań)
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 14:55   #7
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Puniax, mamy bardzo podobne wymiary, ja mam 172 cm, 54 kg wagi i w łydce 38 cm Odkąd pamiętam miałam kompleksy na tym tle, tym bardziej, że mam bardzo chude kostki i moje łydki wygladają jak łopaty...Spódnice, krótkie spodenki -nosiłam tylko w marzeniach, a raczej w koszmarach sennych Ostatnio jednak zbuntowałam się przeciwko moim kompleksom, postanowiłam nie dać im sobą rządzić i polubić swoje łydki. Powoli przekonuję się do spódniczek i krótkich spodenek, coraz częściej je noszę Smaruję nogi samoopalaczem i wtedy wygladają ciut smuklej. Codziennie ćwiczę i powoli zaczynam widzieć efekty
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 14:57   #8
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Wiecie co...ja tez mam taki problem ...ale przyzwyczailam sie do tego.
Wiem,ze nie dane jest chodzic mi w spodnicach czy krotkich spodenkach a baaardzo bym chciala.
Nogi to moj najwiekszy kompleks i niezaleznie czy plywalam czy sie rozciagalam ONE zawsze byly duze!

Mama mowi,ze moje grube nogi (bo oprocz moich lyd,pokaznych rozmiarow sa uda i kolana )to geny...

Szkoda,ze wcale mnie to nie pociesza...
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:14   #9
AGA1119
Raczkowanie
 
Avatar AGA1119
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Chocianów
Wiadomości: 43
GG do AGA1119
Dot.: duże ŁyDy ;-(

A ja waże 64kg i tez nie mam łydek jak modelka i wcale się tym nie prezjmuje Mój facet kocha mnie taką jaką jestem i widząc ostatnio kobiete na ulicy kóra miała łydki grubsze od moich ud to zapytał się co ja od siebie chce. Drogie panie połowa sukcesu to kochac siebie i zaakceprować siebie.Przecież nie liczy się tylko figura. Kochanego cialą nigdy za wiele.
__________________
...::: Tu SiĘ MiEśCi MaSa TrEśCi :::...
----->>> Agaciunia86@interia.pl<<<-----
AGA1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 15:59   #10
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Cytat:
Napisane przez Joanna22
Wiecie co...ja tez mam taki problem ...ale przyzwyczailam sie do tego.
Wiem,ze nie dane jest chodzic mi w spodnicach czy krotkich spodenkach a baaardzo bym chciala.
Nogi to moj najwiekszy kompleks i niezaleznie czy plywalam czy sie rozciagalam ONE zawsze byly duze!

Mama mowi,ze moje grube nogi (bo oprocz moich lyd,pokaznych rozmiarow sa uda i kolana )to geny...

Szkoda,ze wcale mnie to nie pociesza...
Tak, to geny. Ja mam to po tacie. Mój tata ma takie łydki, że nie wchodziły na niego gumowce (musiał je uciąć) A ja mam problem z kupieniem kozaków, bo żadne nie chcą się dosunąć...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 17:43   #11
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Cytat:
Napisane przez Puniax
Tak, to geny. Ja mam to po tacie. Mój tata ma takie łydki, że nie wchodziły na niego gumowce (musiał je uciąć) A ja mam problem z kupieniem kozaków, bo żadne nie chcą się dosunąć...

Noooo ...kiedys modne byly takie kozaki czarne przed kolana-zamszowe czy "skorzane"...Ja mialam takie "skorzane" i byly baaardzo obcisle na lydkach ....tak mnie sciskaly,ze musialam je oddac mamie na rozciagniecie na jej ogromniastych lydach.... Na kostce material sie marszczyl a na lydce byl mocno opiety
Ehhhhh
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 18:02   #12
spilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 191
Dot.: duże ŁyDy ;-(

;( buu ja tez mam problem z kozaczkami, zbilża się jesien, chciałabym nabyc jakies ładne a to sie pewnie nie uda buuuu ogólnie nie jestem gruba ale mam hmmm przycięzki dół :/
o naturo złośliwa :/
spilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:03   #13
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Smile Dot.: duże ŁyDy ;-(

Dziewczyny nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo mnie zmobilizowałyście do pracy nad moimi łydkami. ja chyba miałam wrażenie jakbym TO JA miała największe łydki na świecie. wiecie co może to nie na miejscu ale wspólnie możemy wziąść sie za nasze "sexy" łydki. (mój obecny chłopak szeleje za nimi) ale wiecie jakie są kobiety! nam ciągle coś nie pasuje. słuchajcie jesteście w stanie zrobić fotke swojej łydki i zamieśćić ją tu ?? potrzebuje kogoś odważniejszego ode mnie, bo jeszcze mam opory do tego zadania ;-)



co wy na to ? ? ?
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:06   #14
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Cool Dot.: duże ŁyDy ;-(

co do kozaczków i wysokich trampków.... kiedyś weszłam do pewnego sklepu gdzie były trampki-kozaczki, tak mi sie spodobały i cena była niska, że stwierdziłam że przymierze...no i ..... zgrozo!!!!!!!!!! co to było jak na łydke nie mogłam zaciąnąć, mój chłopak sie uśmiechnął i pocałował mnie, a ja do końca dnia byłam ZDOŁOWANA !!!!!!!!!!!!!!!
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:10   #15
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Cool Dot.: duże ŁyDy ;-(

przyglądam sie tej fotce Brit, hmm .... najgorszy to jest ten "mięsień" po wewnętrznej stronie łydki ....
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 18:33   #16
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: duże ŁyDy ;-(

nie jest tak tragicznie.dziewczyna po prostu troche za duzo cwiczyla
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 06:24   #17
Selina
Zadomowienie
 
Avatar Selina
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: czwartorzęd :)
Wiadomości: 1 134
GG do Selina
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Dziewczyny, a ja od bardzo dawna marzę, żeby kupić sobie wysokie kozaki. Niestety na moje nogi nic nie ma Nie dopinają się.
Selina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 06:52   #18
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Cytat:
Napisane przez Selina
Dziewczyny, a ja od bardzo dawna marzę, żeby kupić sobie wysokie kozaki. Niestety na moje nogi nic nie ma Nie dopinają się.
Ja już wybiłam sobie z głowy długie kozaki. Na tą zimę też muszę kupić, ale tylko krótkie, bo już raz kupiłam długie, mówiono mi, że się rozbiją, a one się wcale nie rozbiły - non stop suwak się psuł i w nastpną zimę już w ogóle na mnie nie weszły. Przez kilka ostatnich sezonów chodziłam w krótkich delikatnych traperkach.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 06:56   #19
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Cytat:
Napisane przez andzya
nie jest tak tragicznie.dziewczyna po prostu troche za duzo cwiczyla
Britney miała zawsze spore łydki (ja zwracam na to uwagę jak na nic innego ). Ja mam podobne, tylko że mam szczuplejsze uda i dłuższe nogi, dlatego mnie te łydki tak drażnia... A Britney pasują, bo ogólnie troszkę ciałka ma...
Nie wiem czy wiecie, ale Edyta Górniak też ma niezłe łydki, i Gwen Stephanie...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-13, 08:22   #20
Eleo765
Zadomowienie
 
Avatar Eleo765
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 806
Dot.: duże ŁyDy ;-(

a ja proponuję wam rower, ale nie największe przerzutki i wjazdy pod górkę, ale po prostu spokojną jazdę po prostej drodze ze średnio-lekkim (bardziej lekkim niż średnim) obciążeniem za pomocą przerzutki. pięknie wyszczupla i rzeźbi łydkę.
Eleo765 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 08:35   #21
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Wink Dot.: duże ŁyDy ;-(

a ja się nie przejmuję swoimi łydkami, chodze głownie w spódniczkach, na wysokich obcasach. Codziennie mykam na stepperze po 20 min. , kilka razy w tygodniu jeżdże na rowerze. Mam łydki ładnie umięśnione , nie są szzzcupłe ale mężczyźni mówią mi, że ładnie wyrzeźbione i bardzo kobiece
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-13, 10:21   #22
stokrocia
Raczkowanie
 
Avatar stokrocia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 413
Dot.: duże ŁyDy ;-(

to moze bedziemy wklejac zdjecia butow,ktore bylyby modne i ladne na zimie przy troche grubszej lydce?
stokrocia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-17, 21:06   #23
ka.si
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 944
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Cytat:
Napisane przez Eleo765
a ja proponuję wam rower, ale nie największe przerzutki i wjazdy pod górkę, ale po prostu spokojną jazdę po prostej drodze ze średnio-lekkim (bardziej lekkim niż średnim) obciążeniem za pomocą przerzutki. pięknie wyszczupla i rzeźbi łydkę.
Eleo765 masz racje. "przeprosilam" sie ze swoim rowerkiem stacjonarnym i codziennie jezdze na nim po 20 minut robiac 10-15 km. widze jak ladnie zarysowuje mi sie prosty miesien, nie jakis mega duzy tylko taki "szczuply" do tego wprowadzilam diete. na sniadanko tylko kubeczek Danone Musli (kazdy smak na inny dzien-wykupilam w sklepie zaopatrzenie na 14 dni) plus kawka. obiad jakes miesko z salatka, surowka itd. bez ziemniaczkow. a kolacja ciemny chlebek, chudy ser, wedlinka. pyyycha. i brzuszek zmniejszyl sie. No i widze efekty na cerze od zdrowzego odzywiania. polecam
ka.si jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 11:00   #24
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: duże ŁyDy ;-(

A ja na lydki robie takie cwiczonko :

1. Stan rozstaw nogi na szerokosc bioder, wciagnij brzuch i napnij posladki.
2. Spinajac lydki, unos sie na palcach, powoli wroc do pozycji wyjsciowej.

Ososby poczatkujace : 8-10 powtorzen w trzech seriach
Osoby zaawansowane : do 16-stu powtorzen w tzrech seriach

Pamietaj o zachowaniu 1 min. przerwy miedzy seriami.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lydka.jpg (7,2 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lydka1.jpg (7,6 KB, 159 załadowań)
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 12:17   #25
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Molly to cwiczenie jest na rozwoj miesni lydek, zwlaszcza na brzuchaty. a dalczego? poniewaz wykorzystujesz wlasny ciezar ciala do rozbudowy.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:32   #26
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Cytat:
Napisane przez suzana
Molly to cwiczenie jest na rozwoj miesni lydek, zwlaszcza na brzuchaty. a dalczego? poniewaz wykorzystujesz wlasny ciezar ciala do rozbudowy.
A jakie są na same kształtowanie łydek? Bo ja ćwiczyłam tak jak wyżej...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 16:33   #27
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Hmmm, to niedobrze , ale mam wrazenie ze sa troche szczuplejsze . No to ja juz nie wiem, jak mam je cwiczyc , czy mam zaprzestac to cwiczenie ??
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:46   #28
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: duże ŁyDy ;-(

serio te cwiczenia -z wykorzystaniem ciezaru wlasnego ciala -doprowadzaja do rozbudowy lydek. a one sa otluszczone czy umiesnione? bo jak to drugie to bedzie bardzo trudno to zmienic
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 18:36   #29
molly_20
Raczkowanie
 
Avatar molly_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 182
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Mam wrazenie ze troszke tluszczyku zeszlo, a miesnie bardziej sie zarysowaly, ale mozliwe ze tylko mi sie tak wydaje Wiem ze bieganie i rower by na to pomogly, ale do tego ciezko mi sie zmusic wiec odpada, no nic pozyjemy, zobaczymy
__________________

molly_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 10:31   #30
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: duże ŁyDy ;-(

Cytat:
Napisane przez molly_20
Mam wrazenie ze troszke tluszczyku zeszlo, a miesnie bardziej sie zarysowaly, ale mozliwe ze tylko mi sie tak wydaje Wiem ze bieganie i rower by na to pomogly, ale do tego ciezko mi sie zmusic wiec odpada, no nic pozyjemy, zobaczymy
Molly 20 - ja tak na chwilkę odejdę od tematu - którą siostrę zespołu Sistars masz na avatarku? Bo one w sumie to są inne, ale na tym zdjęciu nie potrafię określić, bo widzę w nim i jedną i drugą... Ale to chyba ta ciemniejsza, nie ta, która miała kiedyś łysą fryzurkę. Nie mylę się?
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.