jak ubrac mezczyzne na wyjscie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-20, 10:51   #1
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255

jak ubrac mezczyzne na wyjscie?


chodzi mi o zamiennik garnituru i pantofli. moj nosi jasne adidsay fason jak z zalacznika
i ma jeansy jak mozna zelegancić taki dol zeby nadal sie do wyjscia do bardziej eleganckiej restauracji ? czy wystarczy zarzucic ciemniejsza koszule i marynarke?
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 11:53   #2
chryja_bez_ryja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 531
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

No do takich butów to chyba nie bardzo
chryja_bez_ryja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 11:58   #3
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

Przykro mi, ale adidasy kłócą się z jakąkolwiek elegancją
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:21   #4
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

niestety nie moze widziwiac w kwesti obuwia bo rozmiarowo nie wszystko jest dostepne a dwa ze musi nosic pelne buty, a te sa wysokie - nosi wkladke ortopedyczna a z tego co mowil wszelkie inne buty sa za niskie, widzialam u niego 2 pary butow, drugie to tez "pelne" adidasy ale juz zniszczone. niskie buty + wkladka = kostka wystaje z butow co jest nienaturalnym wygladem

pomijam juz odziez wierzchnia bo to sie sciaga przy wejsciu a ma sama sportowa, dlatego pytam o stylizacje z tym, gdyby mial jakies lakierki to pytalabym o lakierki

nie chcialabym tylko chodzic do podrzednych miejscowek a chcialabym tez zalozyc np mala czarna i np szpilki i udac sie do troche odmiennej knajpki. ost mielismy taka sytuacje ze nie wiedzielismy jak jest w jednej knajpce a wszyscy mezczyzni byli w garniturach i bylo za elegancko, oboje bylismy ubrani na luzie i glupio bysmy sie czuli i zrezygnowalismy z kolacji w tym miejscu

dlatego pytam o zamiennik garnitura na taka okolicznosc


zastanawiam co byscie poradzily gdyby mial isc na slub/wesele. z tego co wiem to wysokich pantofli nie ma, adidasy + garnitur sie gryza, rezygnowac z wesela bo nie moze ubrac tego czy owego to tez nie rozwiazuje klopotu

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-11-20 o 13:23
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:35   #5
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

Dzinsy ciemne,koszula i marynarka ale buty nie sportowe .
Na rynku jest spory wybór wyższych eleganckich butów męskich typu sztyblety czy coś a'la botki.

Sportowe buty,koszula i marynarka ,koszmar .
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/



Edytowane przez paula78
Czas edycji: 2010-11-20 o 13:38
paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:40   #6
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

Mi się wydaje, że jak już muszą być adidasy, to przynajmniej czarne niech będą
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:42   #7
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

Przykro mi, ale nie wmówisz mi, że DOROSŁY mężczyzna obejdzie się bez JEDNYCH porządnych butów. Nie, to wcale nie muszą być lakierki, mogą być najzwyklejsze pantofle/półbuty, byleby czyste i czarne. Tak, na wesele ani ślub absolutnie nie wypada iść w adidasach. Podobnie do teatru, czy na przyjęcie. Na rozmowę kwalifikacyjną też byś go posłała w adidasach ze względu na wkładkę? Bez przesady... Jeżeli stać go na wypad do restauracji, stać go również na JEDNE buty, nie muszą od razu kosztować 500zł.

"Jeśli ci na czymś naprawdę zależy - znajdziesz sposób. Jeśli nie - znajdziesz wymówkę".
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 13:50   #8
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

Cytat:
Napisane przez mysiak Pokaż wiadomość
Przykro mi, ale nie wmówisz mi, że DOROSŁY mężczyzna obejdzie się bez JEDNYCH porządnych butów. Nie, to wcale nie muszą być lakierki, mogą być najzwyklejsze pantofle/półbuty, byleby czyste i czarne. Tak, na wesele ani ślub absolutnie nie wypada iść w adidasach. Podobnie do teatru, czy na przyjęcie. Na rozmowę kwalifikacyjną też byś go posłała w adidasach ze względu na wkładkę? Bez przesady... Jeżeli stać go na wypad do restauracji, stać go również na JEDNE buty, nie muszą od razu kosztować 500zł.
Z tego co zrozumiałam, nie chodzi tu o cenę lecz o jakieś względy praktyczne czy przeciwwskazania zdrowotne

Zobacz tu:
http://www.ecco.com/pl/pl/kolekcja/m...009AF8FDA0.a01
Na dole jest kilka wyższych modeli, a buty ecco to chyba najwygodniejsze buty na świecie (tylko cena...)
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata


Edytowane przez agassek
Czas edycji: 2010-11-20 o 13:53
agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:51   #9
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

on kupuje markowe buty i cena oscyluje miedzy 300-500 zl. ost adidasy jak mowil kupil z 2 lata temu bo mu zloza na taki czas. nosi 47-48 takze gdyby mogl to by kupil czarne, a byly jasne, i spedzil 6 godzin na szukaniu butow w sklepach. w przyszlym miesiacu ma sobie kupic jakies buty na zime ale nie beda z pewnoscia to pantofle. nie wiem co on zakladal w szkole na maturze do garniaka czy na studniowke. w przedpokoju widzialam tylko te 2 pary butow

ze wzgledu na finanse i na inne wydatki ubraniowe/mieszkaniowe nie moge czekac rok czy 2 z wyjsciem do knajpy az znajda sie w jego szafie pulbuty. wyjscia mamy spontaniczne, teraz chyba bedzie przerwa bo jest splukany, chyba ze ja sypne groszem

ja ost na wyjscie zalozylam dopasowana tunike-sukienke i kozaki i listonoszke.
od siostry dostalam dopasowana sukienke z gladkiego materialu (we wzorki) na grubych ramionkach i dziwnie bym sie czula gdyby on byl w bluzie/swetrze. a moze bede miec okazje by to zalozyc

nosi wkladke wiec jak jabym miala szpilki i wlozylabym klocek drewniany do buta to dziwnie bym wygladala ze jedna noga mi wystaje z buta

on ma jedne adidasy z ecco a drugie conversy. te gladkie kaloszki wygladaja okropnie. lepiej wg prezentuja sie te wiazane ale nie moge zmusic faceta zeby kupil wyjsciowe buty by je zalozyc raz na rok. zreszta nie pytalam go o to jakie ma buty w szafie. to co widzialam nosi na codzien - te czarne juz znoszone. biale zaklada na wyjscie do baru, knajpy itp

Edytowane przez agusiamyszka
Czas edycji: 2010-11-20 o 14:00
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 14:02   #10
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

Jeszcze raz spojrzałam na tą stronę ecco i tam niektóre modele są do 47 rozm. a niektóe nawet do 50, może jak nie będzie w sklepie, to będą mogli ściągnąć? Albo da się kupić, przez neta Można zawsze udać się z wkładką i zobaczyć jak będzie to wyglądało...

Powodzenia
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 14:48   #11
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

okazalo sie ze misio ma jednak polbuty tylko poza jeansami to nie bardzo
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-20, 15:49   #12
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: jak ubrac mezczyzne na wyjscie?

Buty mozna też zrobic na zamówienie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.