Ćwiczenia na biust i zioła - czy naprawdę działają ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-12, 11:50   #1
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343

Ćwiczenia na biust i zioła - czy naprawdę działają ?


Czesc dziewczyny chcialabym schudnac ale i tak mam maly biust i boje sie ze juz w ogole go nie bede miala... czytalam o roznych sposobach i czy na prawde ziola jakies jak np koper wloski i cwiczena na biust pomagaja ? bo gdyby np te cwiczenia na biust pomagaly to wiekszosc trenerek mialaby wiekszy biust a tak to raczej maja male..
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-12, 14:07   #2
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Ćwiczenia pomagaja na ujędrnienie. Na pewno nic Ci nie urośnie, bo trening spala tłuszcz. Skoro już masz małe piersi, to raczej nie masz tendencji do odkładania tłuszczu w tym miejscu, więc możesz byc pewna, że biust zmaleje pierwszy. Wiem z autopsji.
Co do herbatek, to raczej bujda. Może byc tak, że pomagają fitoestrogeny (to moje prywatne zdanie, nie poparte doświadczeniem ), ale ja bym się bała bawić hormonami, nawet pochodzenia roślinnego. Tabletki antykoncepcyjne powiększają piersi, ja miałam większe o 1 rozmiar, ale nie każdy może brać.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:22   #3
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Hmmm a mi tabletki anty nie powiększają cycków, to niesprawiedliwe
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:24   #4
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Hmmm a mi tabletki anty nie powiększają cycków, to niesprawiedliwe
Nie? Mi po odstawieniu zmalały. A po schudnięciu jeszcze bardziej. Teraz mam cycki tylko przed okresem
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 12:02   #5
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

dziekuje za odpowiedzi moze ktos jeszcze sie wypowie ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 18:07   #6
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Nie? Mi po odstawieniu zmalały. A po schudnięciu jeszcze bardziej. Teraz mam cycki tylko przed okresem
To ja mam podobnie...
Jestem klasyczną gruszką z tendencją do odkładania się tłuszczyku na brzuchu (wiem, jak to brzmi, bo przecież gruszki z reguły mają mieć płaskie brzuchy)
Troszkę schudłam, miały na to wpływ ćwiczenia, ale również zdrowa dieta. Tak jak z nóg i pośladków jestem zadowolona i dumna, tak brzuch nadal nie jest do końca płaski, przy czym biust również mi zmalał i to znacznie, widzę po stanikach, że hula w nich wiatr...
Czasami mam takie rozkminy, czy nie lepiej jednak być troszkę grubsza, ale jednak mieć tam troszkę tego cycka, czy dążyć do "fit sylwetki", ale pożegnać się czymś takim jak biust. Wiem, że to brzmi beznadziejnie, ale noo, taki mam niestety rodzaj sylwetki.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Pokaż wiadomość
dziekuje za odpowiedzi moze ktos jeszcze sie wypowie ?
Ja kiedyś wyczytałam, że herbatka z kopru włoskiego jest dobra na "przyrost piersi" haa, nawet ją kupiłam, smakiem nie powala, systematyczna nie jestem, no i w ogóle nie wierzyłam, że to w ogóle pomoże, więc dałam sobie spokój.
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 18:20   #7
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Pokaż wiadomość
To ja mam podobnie...
Jestem klasyczną gruszką z tendencją do odkładania się tłuszczyku na brzuchu (wiem, jak to brzmi, bo przecież gruszki z reguły mają mieć płaskie brzuchy)
Troszkę schudłam, miały na to wpływ ćwiczenia, ale również zdrowa dieta. Tak jak z nóg i pośladków jestem zadowolona i dumna, tak brzuch nadal nie jest do końca płaski, przy czym biust również mi zmalał i to znacznie, widzę po stanikach, że hula w nich wiatr...
Czasami mam takie rozkminy, czy nie lepiej jednak być troszkę grubsza, ale jednak mieć tam troszkę tego cycka, czy dążyć do "fit sylwetki", ale pożegnać się czymś takim jak biust. Wiem, że to brzmi beznadziejnie, ale noo, taki mam niestety rodzaj sylwetki.

---------- Dopisano o 18:07 ---------- Poprzedni post napisano o 18:05 ----------



Ja kiedyś wyczytałam, że herbatka z kopru włoskiego jest dobra na "przyrost piersi" haa, nawet ją kupiłam, smakiem nie powala, systematyczna nie jestem, no i w ogóle nie wierzyłam, że to w ogóle pomoże, więc dałam sobie spokój.

Mi troche zostalo, bo mam sporo tkanki gruczolowej. Ale jak patrze na fotki sprzed paru lat i jak zajrze do swojego stanika to
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 18:54   #8
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 188
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Mi troche zostalo, bo mam sporo tkanki gruczolowej. Ale jak patrze na fotki sprzed paru lat i jak zajrze do swojego stanika to
Moje cycki to chyba sam tłuszcz
a tak btw, to wiesz może jak poznać czy ma się biust zbudowany głównie z tkanki tłuszczowej czy z gruczołowej?
No i Katja, zerknęłam do Twojego wątku i muszę napisać, że figurę masz NIESAMOWITĄ!
Martiza3346 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 19:10   #9
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Nie wiem, mi powiedzial to lekarz na usg. Ale ogolnie tkanka gruczolowa jest twardsza i bsrdziej nabita
Dziekuje za komplement
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:06   #10
Parabelka
Panaroja
 
Avatar Parabelka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 694
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Ogólnie tkanki gruczołowej u kobity nie karmiącej piersią jest niewiele , głównie tłuszcz , dlatego wszystkim uprawiającym sport biust zawsze leci , zostaje sam odtłuszczony niewielki gruczoł . Ćwiczenia mogą tylko wyrobić mięsnie na których on leży , żeby ogólnie było wyżej i bardziej wypukło , ale samego gruczołu nic nie podpędzi , z wyjątkiem hormonów , ale trochę bez sensu byłoby brać hormony tylko po to , żeby se biust podpędzić , zwłaszcza że jest to działąnie uboczne i nigdy nie wiadomo czy wystąpi
Ogólnie albo biust , albo wysportowana szczupła sylwetka chyba że kogoś stać na implanty
__________________
Cezar się nie starzeje . Cezar dojrzewa

-Morza się zagotują , krainy Dysku pękną , królowie runą w proch , a miasta będą niczym jeziora szkła . Uciekam w góry.
-Czy to pomoże ?[...]
-Nie , ale stamtąd będzie lepszy widok .
Terry P.
Parabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:12   #11
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Ja nie karmilam piersia,jestem bedzietna, a tkanki gruczolowej mam na jakis tam stanik Moze niewielki, bo tylko 60e ale jest.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 12:14   #12
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 343
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

wlasnie takich odpowiedzi sie obawialam i jak tu sie zmotywowac do cwiczen jak demotywacja jest maly biust
__dsskadssadfaAA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:39   #13
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Niestety, albo rybki albo akwarium
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 00:58   #14
thelover
Raczkowanie
 
Avatar thelover
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Dziewczyny, wiem że to zabrzmi brutalnie, ale na prawdę duży biust to tylko kłopot. Ja od zawsze miałam z nim problem, nie wbiję się w bluzki w moim rozmiarze bo się rozpinają, stanik dobrać ciężko, ze strojem kąpielowym jeszcze gorzej. No po prostu masa ograniczeń. Na szczęście od ćwiczeń sporo mi zmalał.

Co do ziółek - jakoś w to nie wierzę. Natomiast hormonów bez konsultacji z lekarzem nikomu nie polecam. Ja brałam przez jakiś czas i reagowałam na nie strasznie (mimo że wszystko zaaprobowane przez lekarza).

Na podniesienie biustu mogą pomóc ćwiczenia siłowe - od nich tkanka tłuszczowa nie powinna spaść, a podniesiony mięśniami biust będzie wyglądał lepiej i jędrniej.

Najważniejsze zaś to podobać się sobie i czuć się dobrze we własnym ciele. Nie ważne jaki mamy rozmiar miseczki czy ubrań.
thelover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 21:03   #15
tequilav
Przyczajenie
 
Avatar tequilav
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 20
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Dziewczyny, ja dzisiaj zakupiłam 7 rodzajów ziół wpływających na powiększenie biustu. Mam zamiar codziennie pić mieszankę według mojego przepisu. Myślę, że przy regularnym stosowaniu da mi to efekt, ponieważ kiedyś brałam tabsy roślinne i rzeczywiście działały. Tabsów nie bedę znów łykać bo są drogie, a ziółka dużo tańsze i można sobie zrobić niezłą mieszankę. Dam wam znać jak będzie po miesiącu ;P
Jak ktoś nie wierzy w działanie roślin to niech zje muchomora ;P
tequilav jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-15, 22:36   #16
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

a co wy na to... ?

Biustu powiększać nie chciałam, ale mi samowolnie się powiększył (nie jakoś bardzo ale jednak), a sylwetkę mam typowe T, biuścik zawsze był znikomy (mi to pasowało)

Ćwiczenia i Hulahoop...

Zwalam to głównie na pompki i generalnie ćwiczenia klatki piersiowej/ upper body.

Nie do końca podoba mi się, że się biust zwiększył - ale bonus jest taki - że się dobrze ujędrnił i temu też może wydawać się większy - bo szczerze to mięśni przed ćwiczeniami tam prawie nie miałam. Inną przyczyną mojego upgrade'u może być to, że przez ćwiczenia znacznie zmniejszyłam talię - a przez to "cyc" jest wyraźniejszy, większych nie chcę. A no i jeszcze tyłek mi się uwypuklił raczej - ta sama zasada.
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-12-15 o 22:43
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 12:12   #17
Malinkna1986
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 205
Dot.: Cwiczenia na biust i ziola - czy na prawde dzialaja ?

Co do ujędrnienia i delikatnego powiększenia piersi to jest w tym trochę prawdy. Mięśnie klatki mogły delikatnie się powiększyć i wypchnąć biust do przodu.
Malinkna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 12:12:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:28.