własny depilator laserowy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 01:22   #481
_sunny
Raczkowanie
 
Avatar _sunny
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 94
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez czarnulka8181 Pokaż wiadomość
Depilator laserowy nie sprawia bólu jak zwykły depilator, który wyrywa włoski z cebulką. Do lasera musisz ogolić sobie maszynką włoski i potem możesz się naświetlać laserem, on tak jakby pali te cebulki, osłabia je i włoski z czasem stają się słabsze, wypadają aż w końcu przestają wyrastać (oczywiście nie na stałe, tego nawet depilator w Salonie kosmetycznym nie gwarantuje). Jeżeli Cię stać na laser u kosmetyczki to możesz skorzystać, ale koszty są ogromne, bo musisz powtarzać zabieg np: na nogi około 6 do 10 razy, bo każdy włos jest inny i na każdego laser inaczej działa. Dlatego jak chcesz depilować laserem całe nogi, bikini, pachy i ręce to koszty będę niewyobrażalne...Ja mam taki domowy depilator Rio 8000 i jestem zadowolona - użyłam go 5 razy i już mogę powiedzieć, że mam spokój, ale po wakacjach jeszcze trochę się polaseruje by być całkiem gładką Też szukałam lasera i po przeczytaniu opinii na tym forum zdecydowałam sie jednak na rio, a reminkton ktoś odradzał, więc nawet nie oglądałam ile kosztuje. Poczytaj sobie więcej na tym forum, dziewczyny naprawdę dużo tutaj napisały o swoich doświadczeniach z depilatorem laserowym. Jeżeli chodzi o depilację bikini głębokiego, to w salonie Ci takiego nie zrobią - przynajmniej tu dziewczyny pisały, że kosmetyczka omijała to bikini. Ja zakrywam się tam gdzie trzeba i pstrykam laserem Tak jak wspomniałam, po 5 razach moje bikini wymaga depilacji raz w tygodniu, we wrześniu gdy opalenizna troszkę zniknie zastosuje laser ponownie by nie depilować się w ogóle
Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź
Mam kilka pytań, a głównie chodzi mi o usuwanie włosów z okolic bikini

-Czy takim laserem domowym mogłabym sobie sama zrobić to bikini głębokie + linia stringów? Mam z tym straszny problem i wiadomo czułabym wstyd przy jakiejś kosmetyczce w salonie ( wiadomo obca osoba) i traktuje to jako ostateczność, a takie domowe laserowanie byłoby najlepszym wyjściem

-Czy jest możliwość że domowym laserem mogłabym usunąć chociaż 50% włosów z bikini na stałe? Pal licho to co zostanie, zawsze mogę ''dogolić'' maszynką

-Czy taki laser pod względem jakości jest tak samo dokładny co laser w profesjonalnych salonach?

-Który laserowy depilator z obecnej oferty dostępnej na rynku będzie najlepszy? ( chcę wziąć na raty, więc dobrze by było żeby służył mi kilka lat )

Edytowane przez _sunny
Czas edycji: 2012-08-25 o 01:25
_sunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:56   #482
Tobiaann
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez _sunny Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyczerpującą wypowiedź
Mam kilka pytań, a głównie chodzi mi o usuwanie włosów z okolic bikini

-Czy takim laserem domowym mogłabym sobie sama zrobić to bikini głębokie + linia stringów? Mam z tym straszny problem i wiadomo czułabym wstyd przy jakiejś kosmetyczce w salonie ( wiadomo obca osoba) i traktuje to jako ostateczność, a takie domowe laserowanie byłoby najlepszym wyjściem

-Czy jest możliwość że domowym laserem mogłabym usunąć chociaż 50% włosów z bikini na stałe? Pal licho to co zostanie, zawsze mogę ''dogolić'' maszynką

-Czy taki laser pod względem jakości jest tak samo dokładny co laser w profesjonalnych salonach?

-Który laserowy depilator z obecnej oferty dostępnej na rynku będzie najlepszy? ( chcę wziąć na raty, więc dobrze by było żeby służył mi kilka lat )
Sunny - przeczytaj wątek, naprawdę wszystko zostało napisane.

-Czy jest możliwość że domowym laserem mogłabym usunąć chociaż 50% włosów z bikini na stałe? Pal licho to co zostanie, zawsze mogę ''dogolić'' maszynką


Laser nie usuwa włosów na stałe! zawsze prędzej czy później odrosną jak przestaniesz je laserować.
Nikt Ci nie powie ile włosów usunie (na dłużej) - każdy reaguje inaczej na laser.

-Czy taki laser pod względem jakości jest tak samo dokładny co laser w profesjonalnych salonach?

Dokładny? tzn? czyli pytasz czy działa z takim samym "natężeniem"?.
Jakby lasery domowe miały taką samą moc jak te w salonie to kot by chodził do salonu i płacił krocie za depilację? po co salony wydawały by majątek na lesery i pieniądze na szkolenia pracowników? - oczywiście że nie można go porównać z laserem salonowym bo moc jest duuużo mniejsza. Co za tym idzie trzeba być bardziej cierpliwym

-Który laserowy depilator z obecnej oferty dostępnej na rynku będzie najlepszy? ( chcę wziąć na raty, więc dobrze by było żeby służył mi kilka lat

Na to nie odpowiem bo już z 20 razy było pisane - wystarczy przeczytać wątek.
Tobiaann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 10:59   #483
AmalieRosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez czarnulka8181
Jeżeli chodzi o depilację bikini głębokiego, to w salonie Ci takiego nie zrobią - przynajmniej tu dziewczyny pisały, że kosmetyczka omijała to bikini.
To nie do końca jest prawda. Rozmawiałam z wieloma kosmetyczkami na ten temat i są salony, które podobną opcję uwzględniają i laserują głębokie bikini. Niemniej nie są to wszystkie salony i trzeba po prostu znaleźć ten, który taki zabieg ma w swojej ofercie.
Cytat:
Napisane przez _sunny
-Czy takim laserem domowym mogłabym sobie sama zrobić to bikini głębokie + linia stringów? Mam z tym straszny problem i wiadomo czułabym wstyd przy jakiejś kosmetyczce w salonie ( wiadomo obca osoba) i traktuje to jako ostateczność, a takie domowe laserowanie byłoby najlepszym wyjściem
Widzę, że mamy niestety podobny problem. Wydaje mi się, że samodzielne wykonanie takiego zabiegu mogłoby trudne, bo po prostu ciężko samemu się tak powyginać, by odpowiednie miejsce zlaserować (chociaż nie jest to niewykonalne raczej). Dużo prostsze rozwiązanie to pomoc zaufanej osoby. Większość domowych laserów, z tego co widziałam, ma możliwość depilowania praktycznie całego ciała, więc pewnie tych obszarów również.
Cytat:
Napisane przez _sunny
-Czy jest możliwość że domowym laserem mogłabym usunąć chociaż 50% włosów z bikini na stałe? Pal licho to co zostanie, zawsze mogę ''dogolić'' maszynką
Również podpinam się pod to pytanie, chociaż testy, o których czytałam na internecie dają nadzieję, że owszem....
Cytat:
Napisane przez _sunny
-Czy taki laser pod względem jakości jest tak samo dokładny co laser w profesjonalnych salonach?
Podobno tak, ale wydaje mi się, że to kwestia modelu. Trzeba typować w sprawdzone marki.
Cytat:
Napisane przez _sunny
-Który laserowy depilator z obecnej oferty dostępnej na rynku będzie najlepszy? ( chcę wziąć na raty, więc dobrze by było żeby służył mi kilka lat )
Rio podobno jest wiodącym producentem i sama typuję w ich lasery - mają najwięcej pozytywnych opinii, chociaż są również odpowiednio droższe niż inne dostępne urządzenia, ale wolę płacić więcej, ale mieć pewność, że nie kupuję dziadostwa. Ja osobiście planuję zakupić Rio Laser, nie IPL. Mam większe zaufanie do lasera niż do IPL.
AmalieRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 11:15   #484
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Wink Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez AmalieRosa Pokaż wiadomość
To nie do końca jest prawda. Rozmawiałam z wieloma kosmetyczkami na ten temat i są salony, które podobną opcję uwzględniają i laserują głębokie bikini. Niemniej nie są to wszystkie salony i trzeba po prostu znaleźć ten, który taki zabieg ma w swojej ofercie.

Widzę, że mamy niestety podobny problem. Wydaje mi się, że samodzielne wykonanie takiego zabiegu mogłoby trudne, bo po prostu ciężko samemu się tak powyginać, by odpowiednie miejsce zlaserować (chociaż nie jest to niewykonalne raczej). Dużo prostsze rozwiązanie to pomoc zaufanej osoby. Większość domowych laserów, z tego co widziałam, ma możliwość depilowania praktycznie całego ciała, więc pewnie tych obszarów również.

Również podpinam się pod to pytanie, chociaż testy, o których czytałam na internecie dają nadzieję, że owszem....

Podobno tak, ale wydaje mi się, że to kwestia modelu. Trzeba typować w sprawdzone marki.

Rio podobno jest wiodącym producentem i sama typuję w ich lasery - mają najwięcej pozytywnych opinii, chociaż są również odpowiednio droższe niż inne dostępne urządzenia, ale wolę płacić więcej, ale mieć pewność, że nie kupuję dziadostwa. Ja osobiście planuję zakupić Rio Laser, nie IPL. Mam większe zaufanie do lasera niż do IPL.

Jeżeli chodzi o bikini to spokojnie sama możesz sobie laserować takim domowym laserem, jest on na pewno słabszy niż w salonach kosmetycznych, ale jak widać na moim przykładzie że pomaga ( a wierz mi, że naprawdę miałam problem z owłosieniem). Ja sobie zasłaniam ręką bardziej intymne miejsca i zrobiłam sobie linię bikini jak to tu napisałyście (paseczek). Praktycznie włoski wyrastają sporadycznie, a w niektórych miejscach ich już nie ma - chodzi mi głównie o pachwiny. Pytasz czy chociaż 50% jesteś w stanie się pozbyć? u mnie akurat bikini poszło najlepiej, potem łydki, uda i najgorzej pachy - choć z kolejnym goleniem zwykłą maszyną widzę, że wyrastają coraz rzadziej mimo, że od przeszło miesiąca nie robię laserem ze względu na opaleniznę.
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 18:10   #485
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny mam wrastające włoski, jak już wcześniej pisałam i na moich nogach często w jednym momencie widać mnóstwo fioletowo-czerwonych kropek, które równie szybko potrafią zniknąć. Nie wiem czym to jest spowodowane. Mam wrażenie, że zmianami temperatur i tym, że długo stoję, albo dużo chodzę. Może to zależy od tego jak krew krąży, nie wiem. I chciałam się Was zapytać czy jeśli któraś z Was miała takie wrastające włoski i pojawiały się te kropeczki to po tym gdy wszystkie włoski już wypadły one nadal Wam się pojawiały??? Bardzo to nieestetycznie wygląda i przez głównie wstydzę się pokazywać nóg. :<
Mam wrażenie, że one mimo wypadniętych włosków, na tych pustych plackach nadal się pojawiają.
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 21:22   #486
AmalieRosa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: własny depilator laserowy

Może to problem zapalenia mieszka włosowego? Wówczas po depilacji w miejscach wyrastania włosa pojawiają się właśnie takie czerwone kropki. Z tym najlepiej udać się do dermatologa, ewentualnie kupić jakąś maść w aptece.
AmalieRosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 22:19   #487
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Tak myślę, że AmaliaRose ma rację że to zapalenie mieszka włosowego - lepiej umówić się do dermatologa i wtedy będziesz wiedzieć co i jak...
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 08:48   #488
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Właśnie te kropeczki pojawiają się z największym nasileniem przy odrastaniu włosków. Początkowo myślałam, że to blizny po wrastaniu i stosowałam Cepan, ale nic nie zdziałał. Byłam też u dermatologa już z tym problemem... W sumie głównie wybrałam się z wrastającymi włoskami, ale kompletnie zbagatelizowała to co mówiłam. Powiedziała jedynie, że mam na rękach rogowacenie okołomieszkowe, dała mi na to pewną maść na receptę po której wyszło mi coś w stylu uczulenia, więc musiałam ją odstawić. Na nogach jedynie stwierdziła, że taka uroda. Teraz natrafiłam na Pilarix i chyba kupę ten krem, bo z opisu do czego jest zalecany idealnie nada się do pielęgnacji mojego ciała.
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 06:40   #489
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Mam, mam, mam RIO PRO!!!!
znów sa dostepne i na allegro i na beauty planet.

Jestem juz po pierwszym zabiegu (wszystkie części ciała na 5 - mam skórę nosorożca), jestem bardzo podekscytowana i nie moge doczekać się drugiego
Nastepny za 2 tygodnie. (albo 12 dni)

Mam pytanie do dziewczyn które go uzywały a miały wcześniej problemy z wrastającymi włoskami i szczecina na nogach kilka godzin po goleniu...
Idę na wesele które wypada mi 3 dni po trzecim zabiegu. Jak wyglądaja nogi tak 2-3 dni po trzecim użyciu lasera. Włoski wystaja i trzeba je golić czy siedzą pod skórą i nie da sie ich usunąć tylko trzeba czekać aż wypadną?
Nie ukrywam że chciałabym założyć sukienkę, ale chciałabym tez żeby nogi nie były usiane czarnymi kropeczkami
Moge sobie poprzesuwać zabiegi o 2 dni i wtedy wypadnie mi (3) zabieg laserem tydzień przed weselem. Jak myślicie co będzie lepsze?

Edytowane przez Erythrea
Czas edycji: 2012-08-31 o 08:25
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 15:31   #490
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Nie musisz aż tak stosować się co do dnia...Ja używałam lasera co tydzień z dwudniowym opóźnieniem czy nawet wcześniej i nic się nie stało...Po laserze normalnie możesz się golić zwykłą maszynką, no i używaj takiej rękawicy do masażu, która równocześnie robi "ala" peeling, albo przed weselem zrób sobie peeling ze soli, wtedy unikniesz wrastania włosków i czarnych kropeczek... Ja na Twoim miejscu zrobiła bym się laserem bezpośrednio dzień lub dwa dni przed weselem by mieć super gładką skórę

Edytowane przez czarnulka8181
Czas edycji: 2012-09-01 o 15:32
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-01, 19:59   #491
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Dzieki ja się po prostu obawiam o stan 1-2 dni po depilacji. Teraz mam tak że jak dzień wcześniej sie ogolę to na nastepny dzień mam już lekko drapiąca szczecinę i do tego po zgoleniu tego zostaja mi czerwone (czasem ropne) kropki na bikini i króciutkie włosy pod skórą na łydkach których nie moge maszynką "dogolić"
Zastanawia mnie więc czy po tym 3cim zabiegu IPL one będą też widoczne czy nie (wszak przed muszę je zgolić) bo teraz po pierwszym razie (przedwczoraj) nie widzę jeszcze żadnych zmian, włosy jak były tak są i w takim stanie zdecydowanie nie poszłabym na taką imprezę...
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-03, 09:56   #492
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Erythrea, tez mam rio pro... U mnie efekty widac po 6-7 dniach.. Jesli nie bedziesz golic wlosow, to same wypadna z "usmiercona" cebulka... Jesli je bedziesz golic, to mozesz miec kawaleczki wlosow tkwiace w skorze, czyli te slynne kropeczki.. Radze Ci nakladac kremy do ciala by zmiekczyc i odczywic skore/naskorek...
A co do czestotliwosci laserowania sie... Nie musisz czekac 12 dni! Z pewnoscia zauwazysz ze wylaserowalas sie w "łaty", bo to normalne... Nawet kosmetyczce nie udaje sie idealna precyzja - lepiej miec latke niz naswietlac skore dwukrotnie z obawy by nie ominac nawet jednego wlosa... Ja stosuje laser na brode, linie pod pepkiem i bikini i zawsze jakis wlos sie ominie, dlatego laseruje sie "partiami" co okolo 9 dni (ostatnio), ale chce wydluzyc te odstepy... I nawet jesli gole nadal bikini, bo cos tam sobie wyrosnie, to nie ma nawet jednej czerwonej kropeczki, bo wlosy zrobily sie delikatne, cienkie, miekkie i nie rania naskorka przebijajac sie przez niego.. Tak wiec bedziesz miec super nogi na imprezie weselnej Tylko uzywaj porzadnych maszynek by nie zaprzepascic efektu. Pozdrawiam
Aha, a lampe wymienna kupisz w Klautelu w W-wie za 381.00 zl..
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 20:25   #493
rozarozowa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: z vichy francja
Wiadomości: 12
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez Tyna29 Pokaż wiadomość
karina1121 u mnie jest dokładnie tak samo jak pisałaś o sobie. Jestem uzależniona od "dłubania" we wrastających włosach. Codziennie tylko wypatruję czy jakieś włosek aby się nie uchował. I mam takie nogi, jakie mam na własne życzenie.... Ale z drugiej strony gdyby tego nie robić, to jak by te nogi wyglądały??? Pewnie jeszcze gorzej? Teraz goję nogi Sudocremem. Stosowałam trochę Pilarix, bo przeczytałam na jakimś forum, że jest on rewelacyjny jeśli chodzi o problemy z wrastającymi włosami. U mnie się nie sprawdził. A wręcz przeciwnie. Wychodziły mi ropne pryszcze na nogach od niego. Sudocrem jest ok. No to mnie karina1121 pocieszyłaś, że miałaś taki problem jak ja. Razem zawsze raźniej Dzięki Jeśli chodzi o gąbki, rękawice peelingi i inne to powiem, że ze 2 razy w tygodniu robię sobie peeling z kawy, jest rewelacyjny, polecam! ( mieszam 2 czubate łyżeczki kawy i żel pod prysznic tak aby uzyskać konsystencję gęstej papki). Jest REWELACYJNY. W życiu nie widziałam lepszego peelingu. Nakładam go na całe ciało. Oprócz tego mam taką jakby szczotkę do ciała, z szorstkim włosiem. Szoruje się nią przynajmniej raz w tyg. Balsam 3-4 razy w tygodniu po szorowaniu lub peelingu i włosy mi wrastały jak opętane!
Jeśli chodzi o moje owłosienie, to jest ciemne i grube. Nie liczę na całkowite jego usunięcie. Gdyby się przerzedziło byłabym bardzo szczęśliwa. Zależy mi natomiast na tym, żeby moje nogi nie były zmasakrowane przez wrastające włochy i blizny po "dłubaniu" i wyciskaniu....
a stosowala ktoras Le Venus Naked Skin de Braun ? koszt 500 euro

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

a stosowala ktoras laser Le Venus Naked Skin de Braun ?????????????????
rozarozowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 09:12   #494
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Tego depilatora chyba w Polsce się często nie spotyka więc i pewnie używających go za wiele nie ma...

Ja jestem już prawie tydzien po pierwszym uzyciu RIO PRO i jak na razie ZERO efektu, wszystkie włosy są na swoim miejscu
Nie gole ich żeby widzieć ewentualny efekt (na szczęście nie jest już bardzo gorąco i noszę długie spodnie).

Robię sobie peeling cukrowy co drugi dzień on ma dodatkowo w składzie olejek kokosowy więc nawilża ale mam wrażenie że nic to nie pomaga... Włosy i tak powrastały...

Edytowane przez Erythrea
Czas edycji: 2012-09-05 o 09:14
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:15   #495
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Miej więcej cierpliwości...po pierwszym laserowaniu nie widać efektu, nie myśl o tym za dużo...Po prostu gol włoski maszynką tak jak to robiłaś wcześniej...A włoski niektóre do tej pory mi czasami wrosną...Jak pisałam wcześniej to używałam lasera około 5 razy, a potem przerwałam ze względu na słońce, wakacje itp...Teraz zrobiłam tydzień temu raz no i dziś....włoski zaczęły sobie znowu odrastać, bo nie używałam lasera no i tak naprawdę nie skończyłam serii, bo jednak trzeba laserować się do tej pory aż włoski całkiem już nie wyrastają..Ale już po tym pierwszym razie od tej przerwy widzę, że znowu placki łyse zaczęły się robić no i nogi są dużo gładsze. Z bikini jestem naprawdę zadowolona, bo praktycznie nic nie wyrasta, gorzej jest z udami od wewnętrznej strony, bo włoski tam najbardziej mi wrastają i ciężko je nawet zgolić zwykłą maszynką..
Duuużo cierpliwości, a zobaczysz że za 5 tygodni będziesz prze szczęśliwa... Powodzonka
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 07:43   #496
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez czarnulka8181 Pokaż wiadomość
Duuużo cierpliwości, a zobaczysz że za 5 tygodni będziesz prze szczęśliwa..
Czarnulka trzymam Cię za słowo

Wiem że IPL na mnie działa bo 3 lata temu robiłam sobie (niestety tylko 3x) w salonie zabiegi na IPL+RF i efekty były tylko nie pamietam po jakim czasie włosy zaczeły mi wypadać... Niestety serii nie dokończyłam z braku kasy

Dziś rano wzięłam sobie pęsetę i chciałam sprawdzić czy wychodzą i kilka udało mi sie wyciągnąć (podkreślam wyciagnąć nie wyrwać - same wychodziły) więc chyba cos się zadziało. Widocznie moje wlosy rosną pod skórą dlużej niż u innych i dlatego (dziś 8 dzień od zabiegu) jeszcze nie wypadły...
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 09:39   #497
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

tak jest! cierpliwosci! u mnie dzis mija 7 dzien i ciagle siedza niektore, a wczoraj wyciagnelam jeden kikutek, drugi niestety wyrwal sie chociaz nie czulam nic i tez mialam wrazenie, ze sam wyszedl, ale to nie mozliwe, bo byl za dlugi, z tego wniosek taki, ze trzeba sie trzymac z dala od pesetek! Szkoda, ze sprzedajac rio pro producent nie załącza CIERPLIWOŚCI no w koncu wybulilam te 1720,00 do cholery.. ale i tak jest super , prawda dziewczynki? Pozdrawiam!
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 21:15   #498
czarnulka8181
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 10
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
tak jest! cierpliwosci! u mnie dzis mija 7 dzien i ciagle siedza niektore, a wczoraj wyciagnelam jeden kikutek, drugi niestety wyrwal sie chociaz nie czulam nic i tez mialam wrazenie, ze sam wyszedl, ale to nie mozliwe, bo byl za dlugi, z tego wniosek taki, ze trzeba sie trzymac z dala od pesetek! Szkoda, ze sprzedajac rio pro producent nie załącza CIERPLIWOŚCI no w koncu wybulilam te 1720,00 do cholery.. ale i tak jest super , prawda dziewczynki? Pozdrawiam!


Jasne, że jest super, bo włoski są dużo słabsze i się przerzedziły..dla takich kobiet jak my, które mają problem z nadmiernym owłosieniem to już jest sukces, kiedy widzimy efekty rzadziej rosnących włosków Ja kupując laser Rio8000 jakoś nie miałam nadziei, że cokolwiek mi to pomoże, pomyślałam, że muszę zaryzykować, bo już nie wiedziałam co mam robić. Ale nie żałuję i mam nadzieję, że jak skończę kurację, to przez dłuższy czas będę miała święty spokój z tymi włosiskami..Jestem szczęśliwa, bo nogi jak na razie golę raz w tygodniu, a nie co dwa dni jak wcześniej, bo niestety muszę pracować w spódnicy, a włoski przez rajstopy wystawały - okropność... Jeszcze raz dziewczyny więcej cierpliwości, a za parę tygodni będzie efekt, fakt, że to już prawie zimowa pora i gołe nóżki rzadko będzie się pokazywać, ale dla Was samych to będzie dzika radość, bo ciało będzie bez włosków i super gładkie Pozdrawiam serdecznie
czarnulka8181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 17:15   #499
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: własny depilator laserowy

Osobiscie uwazam ze depilator laserowy to najlepsze co wymyslono dla kobiet lepsze od prostownicy, mikrodermabrazji i tamponow, no ale to oczywiscie moja prywatna opinia

Depiluje juz od roku z przerwami i pierwszy raz od chyba 10 lat chodze codziennie w sukience
Kiedys taki luksus mialam raz w tygodniu bo pomimo golenia moje nogi wygladaly strasznie, nie mowiac juz o tym co zrobil z nimi depilator elektryczny - masakra

No ale jest lepiej

Chociaz ostatnio wloski mi zaczely odrastac wiec musze sie zabrac za kolejne sesje z laserem
__________________
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 18:28   #500
Erythrea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 15
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez czarnulka8181 Pokaż wiadomość
Jestem szczęśliwa, bo nogi jak na razie golę raz w tygodniu, a nie co dwa dni jak wcześniej, bo niestety muszę pracować w spódnicy, a włoski przez rajstopy wystawały - okropność...
Ja to pewnie nie przyjęłabym pracy w której wymagane byłoby noszenie spódnicy (chyba że i czarne kryte rajstopy). Jeden do trzech dni po depilatorze moje nogi jako tako wyglądały a potem to miesiąc ukrywania ze względu na wrastające włoski i pokancerowane nogi od ich wydlubywania...
Golenie dziala najwyżej na kilka godzin potem mam juz niezłą szczecine

Cytat:
Napisane przez Fuxia83 Pokaż wiadomość
Kiedys taki luksus mialam raz w tygodniu bo pomimo golenia moje nogi wygladaly strasznie, nie mowiac juz o tym co zrobil z nimi depilator elektryczny - masakra
Mam to samo...
Dla mnie stresem było (w sumie to jeszcze nadal jest) pójście na basen...
A żeby na spontanie wyskoczyc gdzieś nad wodę sie poopalać ze znajomymi.. no way....



No mam tylko nadzieję że jak wy będe zadowolona, nawet jakbym miała do końca życia raz w miesiącu się nim laserować to warto
Erythrea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 17:31   #501
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Po około 2 miesiącach używania RIO IPL 8000 w odstępach między laserowaniem tydzień lub 2 tygodnie efekty nie są spektakularne.
- pachy - owszem, sporo włosków wypadło, ale mam wrażenie część z nich tak osłabiło, że nie są w stanie przebić się przez skórę i nadal jest pełno krostek, wyprysków. Może w mniejszym stopniu, ale nadal są. A na pachy RIO używałam regularnie co tydzień bardzo dokładnie się laserując.
- nogi - wypadło trochę włosków, ale nadal jest ich dużo.
- bikini - jedna wielka masakra, nieznacznie coś się zminiło.

Sama nie wiem co jest ze mną nie tak, bo wiele dziewczyn miało lepsze efekty ode mnie po 2 miesiącach korzystania z RIO. Mam też wrażenie, że je osłabił i część z nich nie może się w ogóle przebić przez skórę, a potęguje to to, że zmagam się z wrastaniem włosków. Miałam nadzieję, że do tego czasu pozbędę się większej ilości włosków, a efekty są nijakie. Jednak bedę nadal walczyła z wrastaniem laserem, bo to moja ostatnia nadzieja. Ale i w to zaczęłam już wątpić.
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 18:21   #502
seterah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 82
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny, przebrnęłam przez cały wątek i zdecydowałam się na RIO PRO. Kupuję na spółkę z mamą - zawsze jakaś oszczędność Trzymajcie kciuki! Będę informować o postępach zarówno u mnie jak i rodzicielki
seterah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 15:53   #503
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Ja mam rio pro i jestem bardzo zadowolona z efektow! Bikini jest super, brzuch tez i broda rewelacyjna! Zwiekszam odstepy miedzy zabiegami i ostatni zrobilam po 12 dniach! Na brodzie jest jakies 5-6 wlosow, nadal gole bo fazy wzrostu sa rozne, ale jest spoko: nie ma szarego cienia ani grudek jak u facetow na twarzy! Mam porzadna maszynke, ktora oczywiscie nie drapie, ostrza wymieniam co 3 tygodnie!! Na bikini mam tez pojedyncze klaczki, bo za kazdym razem "strzelam" sobie w inne miejsce, wiec stad te łaty.. A laseruje sie na bikini w ten sposob: w jednej rece trzymam maszynke do golenia a w drugiej sluchawke rio pro i na sucho gole fragmenciki skory i od razu przykladam laser - przynajmniej laseruje dokladnie to miejsce co trzeba nie marnujac lampy na lyse miejsca. Na pachach sa srednie efekty, ale nie mam sie czego spodziewac bo tam laseruje by rozgrzac lampe do piatego poziomu: jedna pache robie na 1 i 2, druga na 3 i 4, a nastepnym razem zamieniam kolejnosc.. Na pachach niewiele mi zalezy, bo gole sie codziennie przy myciu. Kupilam RIO PRO ze wzgledu na brode, brzuch i bikini i jestem zachwycona!! Chyba bylo warto doplacic te roznice jaka dzieli rio 8000 i rio pro..
Zaczynam zycie od nowa! pozdrawiam.
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 16:39   #504
Farey
Przyczajenie
 
Avatar Farey
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: MAŁOPOLSKA
Wiadomości: 28
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Ja mam rio pro i jestem bardzo zadowolona z efektow! Bikini jest super, brzuch tez i broda rewelacyjna! Zwiekszam odstepy miedzy zabiegami i ostatni zrobilam po 12 dniach! Na brodzie jest jakies 5-6 wlosow, nadal gole bo fazy wzrostu sa rozne, ale jest spoko: nie ma szarego cienia ani grudek jak u facetow na twarzy! Mam porzadna maszynke, ktora oczywiscie nie drapie, ostrza wymieniam co 3 tygodnie!! Na bikini mam tez pojedyncze klaczki, bo za kazdym razem "strzelam" sobie w inne miejsce, wiec stad te łaty.. A laseruje sie na bikini w ten sposob: w jednej rece trzymam maszynke do golenia a w drugiej sluchawke rio pro i na sucho gole fragmenciki skory i od razu przykladam laser - przynajmniej laseruje dokladnie to miejsce co trzeba nie marnujac lampy na lyse miejsca. Na pachach sa srednie efekty, ale nie mam sie czego spodziewac bo tam laseruje by rozgrzac lampe do piatego poziomu: jedna pache robie na 1 i 2, druga na 3 i 4, a nastepnym razem zamieniam kolejnosc.. Na pachach niewiele mi zalezy, bo gole sie codziennie przy myciu. Kupilam RIO PRO ze wzgledu na brode, brzuch i bikini i jestem zachwycona!! Chyba bylo warto doplacic te roznice jaka dzieli rio 8000 i rio pro..
Zaczynam zycie od nowa! pozdrawiam.
Kurczę, jak fajnie czytać, że są takie rezultaty!
Co prawda ja mam RIO 8000, ale mam nadzieje, że też w końcu uda mi się pozbyć większości tych włosów.
Po jakim mniej więcej czasie jesteś na takim etapie?
I musze przyznać, że świetny pomysł z tym goleniem na sucho, bo fatycznie tak jest dokładniej i nie marnuje się lampa.
Sama tak zrobię na bikini i na nogach.
__________________
` silience is the loudest scream.
Farey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 11:21   #505
fatatina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 75
Dot.: własny depilator laserowy

Ja 22. lipca powrocilam do lasera po 5-tyg. przerwie, kiedy to znow uzywalam pincetki i wszystko zaczelo sie od nowa, no ale balam sie laserowac gdy zblizalo sie lato. Jednak postanowilam, ze jakos to przetrzymam przy pomocy kremow z wysoka ochrona UV. Mam juz 8 zabiegow poza soba. A poniewaz nie wykorzystalam jeszcze starego pakietu na ipl u kosmetyczki, ide jutro na profesjonalny laser po 15 dniach od ostatniego naswieltania rio pro! To wielki sukces! Na poczatku laserowalam sie co 3-5-6-7-9-9-12- i teraz 15 dni! No ale jak juz wspominalam nie moglam zapuszczac sobie brody przez miesiac, wiec dlatego te przerwy byly takie krotkie! Nadal jest kilka wlosow na brodzie, ale sa o wiele ciensze i zgolone wcale nie szpeca brody! Nic nie widac przy moim makijazu! Uzywam mousse z firmy Bell i swietnie wszystko jest pokryte! Wszystkim polecam Rio Pro! Szkoda zycia na chowanie sie po katach z zarosnietym cialem! Poki jestesmy mlode cieszmy sie zyciem! Kto jednak nie moze pozwolic sobie na taki zakup, niech zaloguje sie na groupon.pl i tam wykupi pakiet na ipl! Pozdrawiam!

Edytowane przez fatatina
Czas edycji: 2012-09-25 o 11:23
fatatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:39   #506
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: własny depilator laserowy

Cytat:
Napisane przez fatatina Pokaż wiadomość
Ja mam rio pro i jestem bardzo zadowolona z efektow! Bikini jest super, brzuch tez i broda rewelacyjna! Zwiekszam odstepy miedzy zabiegami i ostatni zrobilam po 12 dniach! Na brodzie jest jakies 5-6 wlosow, nadal gole bo fazy wzrostu sa rozne, ale jest spoko: nie ma szarego cienia ani grudek jak u facetow na twarzy! Mam porzadna maszynke, ktora oczywiscie nie drapie, ostrza wymieniam co 3 tygodnie!! Na bikini mam tez pojedyncze klaczki, bo za kazdym razem "strzelam" sobie w inne miejsce, wiec stad te łaty.. A laseruje sie na bikini w ten sposob: w jednej rece trzymam maszynke do golenia a w drugiej sluchawke rio pro i na sucho gole fragmenciki skory i od razu przykladam laser - przynajmniej laseruje dokladnie to miejsce co trzeba nie marnujac lampy na lyse miejsca. Na pachach sa srednie efekty, ale nie mam sie czego spodziewac bo tam laseruje by rozgrzac lampe do piatego poziomu: jedna pache robie na 1 i 2, druga na 3 i 4, a nastepnym razem zamieniam kolejnosc.. Na pachach niewiele mi zalezy, bo gole sie codziennie przy myciu. Kupilam RIO PRO ze wzgledu na brode, brzuch i bikini i jestem zachwycona!! Chyba bylo warto doplacic te roznice jaka dzieli rio 8000 i rio pro..
Zaczynam zycie od nowa! pozdrawiam.

Gratulacje Możesz też zrobić tak, że smarujesz kredą miejsca na które laser przykładałas i wiesz gdzie jeszcze przyłożyć wtedy
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:09   #507
seawoman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Zakopanego
Wiadomości: 92
Dot.: własny depilator laserowy

Witam

Czy któraś z miłych koleżanek mogłaby mi przesłać instrukcję RIO IPL 8000? Najchętniej w języku polskim. Dziękuję.
seawoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 08:35   #508
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny HELP!

Postanowiłam kupić sobie to cudeńko
Ale mam dylemat:
Remington I-Light Pro IPL 6000 czy RIO Beauty IPL 8000?
Oba w podobnej cenie i nie mam pojęcia który wziąć...
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 11:39   #509
Natalia9999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3
Dot.: własny depilator laserowy

Dziewczyny ja też potrzebuję pomocy!
Zastanawiam się nad zakupieniem lasera domowego, moje środki finansowe to 700-800 zł, niestety na więcej mnie nie stać na chwilę obecną chodzi mi głównie o depilację górnej wargi, co do reszty to fajnie by było przy okazji Co sądzicie o Remington IPL 4000 ? Warto go kupić? Miała któraś z Was z nim styczność? Z tego co czytałam to piszecie tu o lepszych depilatorach no i niestety o droższych... Pomóżcie !


Edytowane przez Natalia9999
Czas edycji: 2012-10-01 o 11:46
Natalia9999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:32   #510
melleczka
Zakorzenienie
 
Avatar melleczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 18 846
Dot.: własny depilator laserowy

Ja chyba zdecyduję się na RIO PRO - poczytałam i wypada najlepiej...
__________________
"Z miłością lepiej nie żartować, bo tylko ona uzasadnia świat..."
melleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-23 13:09:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.