akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-08, 21:25   #31
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

ja rano chce cwiczyc abs i buns ja tam wole te dwa rano, bo mam juz odbebnione :P jesli wiecie co mam na mysli
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:26   #32
matallewar
Zakorzenienie
 
Avatar matallewar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 20 478
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
A stosujesz się do zasad osławionej R na Dietetyce, czy nie dbasz o białko w każdym posiłku? Sorki, że tak wypytuję, ale sama jestem niewolnikiem właśnie tych zasad i chciałabym wiedziec jak jest w Twoim przypadku
W sumie to nie wiem, nie myślałam nad tym, ale być może jem białko do każdego posiłku :P
Ogólnie to nie mam jakiejś konkretnej diety, tylko jem 1500-2000 kcal dziennie (zależy ile się ruszam danego dnia) i jem tylko zdrowe produkty (odstawiłam białe pieczywo, fast-foody, napoje gazowane itp.)
__________________
5.5.2011 Edzik
20.9.2013 Encia

Rok z Jillian i Mel B✓
Extreme shed&shred lvl 2 (9/15)
Killer abs lvl 3 (9/10)
Biegam (419,5 km)
Rower (43 km)
Zumba (13)
Joga (2)

Gluten, Sugar & Meat Free
More water&vegetables
13/100 sugarfree days
matallewar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:30   #33
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Rower angażuje praktycznie całe ciało ale stepper wcale nie jest zły, ja lubię
Spacer/marsz nie wymaga inwestycji finansowych a jest to świetna forma aerobów

Na czczo nie ćwiczymy nic
O to mnie pocieszyłaś z tym steperkiem Właściwie to chyba mi nie zaszkodzi (oby tylko nie rozbudował mi łydek, bo i tak są mocno umięśnione). Pomyślę jesze nad jego zakupem, ale chyba jednak się skuszę

Nie wiem dlaczego mi się zawsze wydawało, że aeroby można cwiczy na czczo Cholerka, będę musiała wymyślic nowy plan.
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:33   #34
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

a ja tak mysle i rzucam sobie wyzwanie 0 slodyczy!!! dopuszczalne: chipsy (w b.malych ilosciach), lod na specjalne okazje, placek na jakichs imieninach czy urodzinach... przez 70 dni moze byc ciekawie :P a co do tych chipsow, to sobie je zostawiam na noce pod namiotem, ale dodaje jak juz to maaalo ogolem 0 czekolady, batonow, kalorycznych gowien :P nie dlatego ze chce schudnac ale to po prostu wyzwanie i w jakims sensie forma zwiekszenia skutecznosci cwiczen
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:39   #35
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez alka132 Pokaż wiadomość
ja rano chce cwiczyc abs i buns ja tam wole te dwa rano, bo mam juz odbebnione :P jesli wiecie co mam na mysli
Wiemy, wiemy Ja też chciałabym jak najwięcej cwiczeń wykonac rano, bo wiem, że zawsze wieczorem coś mi może przeszkodzic. Chocby wyjście ze znajomymi, jakiś grill czy cokolwiek innego

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
W sumie to nie wiem, nie myślałam nad tym, ale być może jem białko do każdego posiłku :P
Ogólnie to nie mam jakiejś konkretnej diety, tylko jem 1500-2000 kcal dziennie (zależy ile się ruszam danego dnia) i jem tylko zdrowe produkty (odstawiłam białe pieczywo, fast-foody, napoje gazowane itp.)
A stosujesz się do zasady nie łączenia węgli z tłuszczami? Czy po prostu jesz zdrowiej, nie zwracjąc uwagi na połączenia, jedynie na białko?
Wypytuję tak, bo ja sama byłam (właściwie to jestem nadal) długo na R i szczerze mówiąc to mi zbrzydła ta monotonia (tym bardziej, że nie jem mięsa i mam utrudnioną sytuację). Chcę jeszcze chudnąc, ale mam już dośc przestrzegania tych zasad. Posiłki komponuje już mechanicznie, bez przyjemności, tak samo z ich jedzeniem.
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:52   #36
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

no to od jutra zaczynam wymyslilam jeszcze jedno postanowienie - nie przeklinam hahah bo u mnie z tym problem :/
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 22:06   #37
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez alka132 Pokaż wiadomość
no to od jutra zaczynam wymyslilam jeszcze jedno postanowienie - nie przeklinam hahah bo u mnie z tym problem :/
Ja ze słodyczami może też spróbuję, ale nie przeklinanie to dla mnie wyzwanie nie do przeskoczenia
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 23:04   #38
Nezka07
Rozeznanie
 
Avatar Nezka07
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 879
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

O tak, nie-przeklinanie to zbyt dużo jak na 2 miesiące pracy To ja też od jutra nie jem słodyczy, no i może wreszcie zacznę coś ćwiczyć Dzisiaj miałam dietetyczny "wieczór panieński"- 3 pączki Ale obiecuję poprawę
Nezka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 00:20   #39
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
Nie wiem dlaczego mi się zawsze wydawało, że aeroby można cwiczy na czczo Cholerka, będę musiała wymyślic nowy plan.

Bo kiedyś ktoś wymyślił teorię, że skoro po nocy i długiej przerwie w posiłkach mamy spalone zapasy cukru, to organizm będzie spalał tłuszcz, tak jak to się dzieje po około 20 minutach aerobów (to tak w uproszczeniu)
Niestety w praktyce wygląda to tak, że organizm w takiej sytuacji spala głownie mięśnie a dodatkowo przechodzi w stan "klęski głodu" i obniża przemianę materii.

W ostatecznym rozrachunku ćwiczenia (nie tylko aeroby) na czczo przynoszą więcej szkody niż pożytku.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 05:50   #40
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

kurcze, szkoda z tym cwiczeniem rano, ale i tak zostaje rano z abs i buns (osmiominutowkami )
zrobilam juz abs, zaraz sie biore za buns buns bede wykonywac po raz pierwszy, wiec jestem ciekawa jakie to jest

abs i buns zrobione buns dalo sie we znaki bo dawno pupy nie cwiczylam :P bede te osmiominutowki robic przez jakis czas, a potem bede musiala zmienic, bo podobbno co jakis czas trzeba zmieniac cwiczenia, zeby sie dana czesc ciala nie przyzwyczaila...

na dzis planuje jeszcze 25 min hula hop i 25 min rowerek stacjonarny
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 09:32   #41
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Bo kiedyś ktoś wymyślił teorię, że skoro po nocy i długiej przerwie w posiłkach mamy spalone zapasy cukru, to organizm będzie spalał tłuszcz, tak jak to się dzieje po około 20 minutach aerobów (to tak w uproszczeniu)
Niestety w praktyce wygląda to tak, że organizm w takiej sytuacji spala głownie mięśnie a dodatkowo przechodzi w stan "klęski głodu" i obniża przemianę materii.

W ostatecznym rozrachunku ćwiczenia (nie tylko aeroby) na czczo przynoszą więcej szkody niż pożytku.
To chyba jeszcze sporo osób trzyma się tej teorii, bo często słyszę, że ktoś np. biega przed śniadaniem.
W takim razie, muszę przenieśc cały trening na wieczór, bo już dwie godziny po pierwszym posiłku jest upał. Chyba dobrz piszę, cwiczenia należy wykonywac ok. 2h po posiłku? A po cwiczeniach należy zjeśc coś węglowego?
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 10:04   #42
ananarwen
Przyczajenie
 
Avatar ananarwen
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 19
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Co oprocz biegania zalicza sie do aerobow? Uprzedze wypominanie mi wyszukiwarki. Skorzystalam i niestety niczego az tak konkretnego nie znalazlam. Uswiadomcie poczatkujaca
ananarwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 10:09   #43
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez ananarwen Pokaż wiadomość
Co oprocz biegania zalicza sie do aerobow? Uprzedze wypominanie mi wyszukiwarki. Skorzystalam i niestety niczego az tak konkretnego nie znalazlam. Uswiadomcie poczatkujaca
Aeroby to taka aktywnośc fizyczna, która przyspiesza oddech i bicie serca czyli właśnie bieganie, rower, szybki marsz, skakanka itp.
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 10:54   #44
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez matallewar Pokaż wiadomość
To ja też się dołączę

W sumie nie po to, żeby komuś kopara opadła, tylko, żeby się lepiej czuć... a poza tym wiadomo, że szczupłe laski mają większe powodzenie

Ja po sesji zabieram się za bieganie. Też nie przepadam, ale zawsze mogę polubić. Do tego skakanka, może rower uruchomię, spacery no i ćwiczenia na mięśnie brzucha

Teraz zaś jestem na diecie o ujemnym bilansie i skaczę codziennie albo co drugi dzień no i brzuszki.
I muszę się pochwalić, że 5kg i 7cm w talii już za mną (w 2 miesiące)

woow gratulejszyn!! mi by tyle starczylo 5 kg i 7 cm w talii to wlasnie to czego mi trzeba, juz wiecej nie chce :P no to mnie zmotywowalas kolezanko chcem tez! :P hehe

alka132 dobre postanowienia!! ja w wakacje tez mam zamiar dac odpoczac wlosom od prostowania (czasami tylko na jakas impreze albo randeczke :P ale to i tak lepiej niz jak teraz codziennie), nakladac regularnie maski i biore capivit piekne wlosy. Odstawiam tez tipsy i zele zeby mi wkoncu cale paznokcie odrosly.
No i u mnie WAKACYJNE DZIALANIA URODOWE glownie skupiaja sie na walce z cellulitem ale go wykoncze!!
a co do tych paskow to mozesz cos wiecej powiedziec bo tez jestem zainteresowana wybieleniem zabkow, chcialam u stomatologa ale jak uslyszalam ze to ma 750 zl kosztowac to powiedzialam mamie zeby mi lepiej za ta kase weekend w SPA zamowila a ja sobie jakies paski wybielajace kupie moze sie zdecyduje na to co Ty, w aptece je kupilas? ile trzeba stosowac? no i ile kosztuja?
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 10:57   #45
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

No to i ja sie przyłacze

-mam zamiar pozbyc sie cellulitu-masaże.
-ćwiczyc 8 minute abs, buns,arms, legs i stretch
-biegać
-maseczki na włosy-które niedawno troche ściełam a teraz bede zapuszczać i zapuszczać, do konca lata nie farbuje!
-ze słodyczy jem tylko lody
-piję pokrzywę,

no to narazie tyle, Boziu!zebym tylko wytrwała!

Zaczynam od dzis
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:09   #46
Mercy
Zadomowienie
 
Avatar Mercy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 660
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Bo kiedyś ktoś wymyślił teorię, że skoro po nocy i długiej przerwie w posiłkach mamy spalone zapasy cukru, to organizm będzie spalał tłuszcz, tak jak to się dzieje po około 20 minutach aerobów (to tak w uproszczeniu)
Niestety w praktyce wygląda to tak, że organizm w takiej sytuacji spala głownie mięśnie a dodatkowo przechodzi w stan "klęski głodu" i obniża przemianę materii.

W ostatecznym rozrachunku ćwiczenia (nie tylko aeroby) na czczo przynoszą więcej szkody niż pożytku.

Rzabbo, mam pytanie do Ciebie-bo na stronie sfd wyczytałam ze mozna rano biegać na czczo-o ile to nie bedzie jakis bardzo forsujący bieg-raczej powolny trucht-taki ze jak sie biegnie to można rozmawiać, to wtedy nic sie nie stanie, gorzej jesli na czczo bedziemy uprawiac np. ćwiczenia siłowe, HITT, coś takiego...I własnie nie wiem w końcu jak to jest....może mozna taki rekreacyjny bieg uprawiać na czczo, a potem zjesc pożywne śniadanie-owsianke z owocami i białkiem i te straty w miesniach nie będą takie tragiczne?Co myślisz?



PS:przepraszam za post pod postem ale chciałam zacytować.
__________________
Nam myoho renge kyo
Mercy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:12   #47
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

No to dołączam do Was
Mój plan:
Pon, śr, pt - interwały/ aeroby
Wt, czw, sob - siłowe
Najbardziej zależy mi na brzuszku, a reszte udoskonalić
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 11:27   #48
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Rowniez sie przylaczam

Cwiczenia silowe na cale cialo co drugi dzien (wykonuje juz od jakiegos czasu )
Bieganie (biegalam pare razy ale jakos nie moglam sie bardziej do tego zebrac, jako ze niedlugo koniec sesji to nie bedzie juz wymowek , zwlaszcza ze ciagnie mnie do tego
zastanawialam sie jeszcze nad rolkami, tylko ze musialabym pozyczyc a jak tak mysle gdzie bym mogla jezdzic w okolicy to srednio mi cos do glowy przychodzi
Na basen zostaly mi niestety tylko 3 wejscia ale plywac bede nad jeziorkiem :P tylko ze to juz bedzie chyba bardziej rekreacyjne :P
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:06   #49
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
woow gratulejszyn!! mi by tyle starczylo 5 kg i 7 cm w talii to wlasnie to czego mi trzeba, juz wiecej nie chce :P no to mnie zmotywowalas kolezanko chcem tez! :P hehe

alka132 dobre postanowienia!! ja w wakacje tez mam zamiar dac odpoczac wlosom od prostowania (czasami tylko na jakas impreze albo randeczke :P ale to i tak lepiej niz jak teraz codziennie), nakladac regularnie maski i biore capivit piekne wlosy. Odstawiam tez tipsy i zele zeby mi wkoncu cale paznokcie odrosly.
No i u mnie WAKACYJNE DZIALANIA URODOWE glownie skupiaja sie na walce z cellulitem ale go wykoncze!!
a co do tych paskow to mozesz cos wiecej powiedziec bo tez jestem zainteresowana wybieleniem zabkow, chcialam u stomatologa ale jak uslyszalam ze to ma 750 zl kosztowac to powiedzialam mamie zeby mi lepiej za ta kase weekend w SPA zamowila a ja sobie jakies paski wybielajace kupie moze sie zdecyduje na to co Ty, w aptece je kupilas? ile trzeba stosowac? no i ile kosztuja?
te paski na allegro na 28 sztuk potrzeba jakies 80 zl, a na 64 paski 160zł... ale wiem ze daje efekty bede musiala z jakas kolezanka na te 64 sie zlozyc czy coos

ja teraz ide na obiadek, a pozniej z hopem na dwor stane w basenie zeby mnie troche chlodzilo i bede krecic
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-09, 13:42   #50
FAgatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

łooohh... to się naczytałam
JA również do Was dołączam.. już jakiś czas temu byłam silnie zmotywowana żeby ćwiczyć, ale coś mi niestety nie wyszło :/

Bardzo chciałabym schudnąć:/ : zgubić brzuchol, boczki.. zrobić coś z udami, pupą i ramionami :| bo uważam,że jestem w opłakanym stanie. Niby się podobam.. nie jestem gruba, ale źle się czuje w swoim ciele. I chyba ostatnio mi przybyło trochę na wadze:| Nie mam w nawyku się ważyć, więc nie wiem nawet;/

Planuję zmiejszć porcje posiłków, jeść je bardziej regularnie... ofkors odżywiać się ZDROWIEJ! no i cwiczenia do tego, bieganko, rowerek, itd!

Zaczynam od jutra tak na poważnie!!!!!!!!!

Oczywiście będę pisała wszystko :p <a tak przy okazji to mój pierwszy wpis na tym forum...wczesniej tylko czytałam:p>


I jeszcze pytanko: Może polecacie coś co pomoże w schudnięciu? chodzi mi o jakieś tabletki, herbatki itd. No niby czerwona i zielona herbatka jest ok... no i kiedys duzo czytalam o OCCIE JABŁKOWYM. nawet go pilam przez jakis czas, ale nie potrafię powiedziec czy cos dawal. Prosze o odp i jakieś rady (
FAgatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 13:56   #51
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez FAgatka Pokaż wiadomość


I jeszcze pytanko: Może polecacie coś co pomoże w schudnięciu? chodzi mi o jakieś tabletki, herbatki itd. No niby czerwona i zielona herbatka jest ok... no i kiedys duzo czytalam o OCCIE JABŁKOWYM. nawet go pilam przez jakis czas, ale nie potrafię powiedziec czy cos dawal. Prosze o odp i jakieś rady (

moja rada jest prosta : racjonalne odżywianie i duzo ruchu i cwiczen! wiem ze za bardzo Ci nie pomoglam ale na mnie nic innego nie skutkuje zadne tabletki, wspomagacze.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:10   #52
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez nanaaaa87 Pokaż wiadomość
moja rada jest prosta : racjonalne odżywianie i duzo ruchu i cwiczen! wiem ze za bardzo Ci nie pomoglam ale na mnie nic innego nie skutkuje zadne tabletki, wspomagacze.


FAgatka.. oczywiście jak będziesz piła herbatke czerwoną czy zieloną nie zaszkodzą.. z tego co wiem to zielona oczyszcza Ja popijam czerwoną bo mi smakuje, mam nawet mniejszy apetyt po niej
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:19   #53
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

herbatki a tabletek nie warto chyba kupowac, nie da sie inaczej schudnac i wyrzezbic cialka jak tylko ciezka praca wiec powodzenia dobra ide znosic na dol rowerek stacjonarny i bede na sloneczku jezdzic to juz ostatni krok na dzis i na razie tak przez 3 tyg: pol godz hopa, pol rowerkiem oraz dwie osmiminutowki (buns i abs).. a potem zobaczymy czy jakies efekty i co dalej
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:23   #54
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez alka132 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o urode nie z cwiczen to stawiam na wlosy :P mam loki i bardzo zaluje ze kiedys scielam.. nie chce juz ich niszczyc prostownica! postanawiam zapuszczac wlosy i maseczki, maseczki, jedwab, maseczki :P oczywiscie nie scinam nic, nawet koncowek - moje postanowienie rok bez scinania koncowek, a potem sie zobaczy obecnie mam dlugosc do lopatek tak (jak naciagne, bo mam loki:P)
poleciłabym jednak ścinać końcówki regularnie co 2 miesiące(wystarczy 1 cm!), końcowki nie będą sie rozdwajać włosy będą szybciej rosnąć i beda wyglądać zdrowo powinno sie podcinać gdyz potem to co zrobi się na końcówkach przejdzie na całe włosy i potem bedzie trudno uratować tak więc Twój wybór.. mam kuzynke fryzjerke wiec troche wiem bo sie wypytuję

kolejnym moim postanowieniem koniec z korektorem... nie bede nic nakladala na twarz (no moze czasami puder).. troche wyleczylam tradzik i juz jakos wyglada (znaczy sie juz moge chodzic bez niczego) wiec nie bede meczyc twarzy zostaly mi tylko 'zanieczyszczenia' w postaci zaskornikow, wiec tego nie ma sensu maskowac korektorami, tym bardziej ze dermatolog niedlugo cos na to wymysli
ja używam kremu matującego+podkład z nivei nigdy nie używałam takiego normalnego podkładu, a pudru nawet w ręce nie miałam choć mam (już) 18 lat
nawet nie wiedziałabym jaki wybrać :P w sumie to też szkoda by mi było kasy, bo nie zarabiam a takie rzeczy troche kosztują

bede brac jeszcze skrzypovite na paznokcie (nie zaloze zelu, a kusi!) i wlosy oraz Capivit SunSystem (skonczyl mi sie wlasnie, musze kupic znowu)... no i opalam sie zdrowo :P z filtrem zawsze na razie 8, a jak mi sie skonczy to kupie 12
tu nie jestem w 100% pewna ale słyszałam że skrzypowita szkodzi.. ciocia nawet mi tak kiedyś powiedziała, mówiła zebym tego nigdy nie kupowała.. no ale nie moge potwierdzić bo nigdy tego nie zażywałam i nie wiem

co by tu jeszcze... :P

aha no i od jutra nie jem slodyczy i sie pilnuje w jedzeniu nie chce schudnac ale tluszczyk by sie przydalo na miesnie zamienic a nie miec miesnie pod tluszczykiem :P ja też ale nie jem chipsów, paluszków itp. czekolady bo ze słodyczy to zawsze mi wpadnie do ręki jakieś ciacho albo drożdżówka
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 14:43   #55
lavolta
Przyczajenie
 
Avatar lavolta
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 15
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Cytat:
Napisane przez alka132 Pokaż wiadomość

obiecuje sobie, ze zrobie cos z plaskostopiem... bede chodzic na palcach po 10 min i na zewnetrznych bokach tez 10 min... a jesli chodzi o halluksy to nie wiem czy sie zdecyduje na zabieg (ma ktos z tym problem?? bo ja okropny )

ja też mam halluksy i strasznie mnie denerwują. bolą, gdy mam troszkę ciaśniejsze buty, ale jakoś to wytrzymuję. byłam kiedyś u ortopedy i zalecił zabieg jak skończę 18 lat. teraz więc już bym mogła, ale chyba się wstrzymam. nie uśmiechają mi się 2 miesiące w gipsie i długa rehabilitacja...
lavolta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 15:03   #56
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

no ale jak ide do fryzjera to zamiast 1 cm to pol wlosow ;( i zawsze rycze wiec wole po prostu oszczedzac teraz wlosy zeby jak najmniej sie zniszczyly..
co do skrzypovity to sama nie wiem bo mi na paznokcie pomoglo - sa twardsze a wlosy jakos bardziej mi teraz wypadaly, ale juz przestaja wypadac.. wiec nie wiem czy to tak zawsze na poczatku jest czy jak

co do halluksow to ja sie wlasnie waham - nie wiem czy sie zdecydowac i isc na zabieg czy nie... kolezanka miala isc wiec musze jej sie podpytac co i jak
dobrze ze mi przypomnialas :P musze potem pochodzic na palcach i bokach bo wszystko inne mam juz zaliczone
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:13   #57
Renia90
Zakorzenienie
 
Avatar Renia90
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 872
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

ja chodze do kuzynki sie podcinać bo ona wie ze zapuszczam i jestem zla jak mi sie za duzo zetnie wiec moge być spokojna
__________________

"Robienie czegoś najlepiej jak się potrafi jest ważniejsze niż bycie najlepszym" /Shannon Miller/

KLIKnij raz dziennie i pomóż
i jeszcze tutaj!
Renia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:30   #58
FAgatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 11
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

NOO noo.. ale cooo z tym octem? próbowała któraś z Was?
FAgatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:38   #59
alka132
Zadomowienie
 
Avatar alka132
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 1 696
GG do alka132
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

no to masz fajnie zazdroszcze ja tam na razie nie ryzykuje haha

a z octem nie probowalam wiec tez sie pod pytaniem podpisuje
__________________
ciuchy - wymiana
książki - wymiana
alka132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-09, 16:41   #60
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: akcja "ćwiczymy w wakacje" :O :D

Dziewczyny, przygarniecie i mnie?

Odchudzanie i ćwiczenia zaczęłam już dziś. 1 lipca wyjeżdżam na 2 tygodnie, a resztę wakacji spędzę w domu, więc będę miała mnóstwo czasu na ćwiczenia i dbanie o siebie.
Dziś było 40min. na stepperze i 15min. ćwiczeń z obciążeniem.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.