jak zdiagnozowac czy mam tradzik rozowaty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-03, 10:20   #1
annie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 14

jak zdiagnozowac czy mam tradzik rozowaty?


Pytam nasza Expertke ale Wy tez pomozcie Dziewczyny.
co jakis czas mam na twarzy, najczesciej na prawym policzku, kropeczki, gladkie czerwone w liczbie kilkunastu w porywach, czasem bledna, traca kolor, za to pozostaje po nich kaszka, czasem swedza, po jakims czasie znika wszystko i mam gladka buzie. powracaja po anginach, po jakims stresie, ale takim ktory mnie boli dlugo i do lez... skore mam mieszana i od dermatologow dowiaduje sie ze: mam przetluszczajaca sie cere ( mam czarne kropeczki przy nosie, nigdy sie nie swieci mi skora i raczej jest sciagnieta) i stad problem - rozwiazanie tonik z alkoholem a po miesiacu zobaczymy co dalej.. mam tradzik rozowaty, nic sie nie da z nim zrobic, rozwiazanie brac miesiac zyrtek a po tem zobaczymy.. alergolog twierdzi ze to pokrzywka, ale trudno robic testy na wszystko, rozwiazanie claritina przez miesiac, potem sie zobaczy... kolejny dermatolog koniecznie przejsc na vichy albo la roche, argument, ze musza byc dobrej jakosci i nie zapaprane przy produkcji, pytanie czy clarins zly - odpowiedz nie slyszalem o takich kosmetykach. jak mam jeszcze cos napisac to chetnie
pomocy, wielki apel
annie
annie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-03, 12:46   #2
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: jak zdiagnozowac czy mam tradzik rozowaty?

Mnie się wydaje, że tak na odległość to ciężko pomóc. Ja sama mam cerę naczynkową i moj lekarz dermatolog postraszył mnie troszkę, że nie leczony i nie stosując żadnych preparatów mogę doprowadzić do trądziku różowatego, buu. Ale dobrze, że tak sprawę postawił
Może wypytaj się znajomych o jakiegoś dobrego dermatologa (pewnie predzej prywatnie) i idz. Jeśli jesteś z Łodzi lub okolic, chetnie służe namiarami i pomocą, bo znam kilku dobrych

__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:45.