Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-03, 15:16   #1
evcia1711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Unhappy

Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(


Witam was wszystkich bardzo gorąco. pisze poniewaz sama juz nie wiem co robic i moze licze poprostu na wasza porade. jestesmy razem 4 lata nie mamy slubu ale mamy dwie córeczki blizniaczki poltoraroczne. razem wyjechalismy do holandii i tutaj mieszkamy, tutaj urodzilam dzieci i tutaj wszystko sie zaczelo. kiedy sie nie klocimy wszytsko jest ok ale wystarczy drobna klotnia a on wyhcodzi z domu i wraca pozno w nocy, wtedy ja zostaje ze wszystkim sama sama zajmuje sie dziecmi i czkema kiedy wroci bo nie mam tutaj nikogo, nikogo z kim moglabym porozmawiac komu moglabym sie wyplakac. On natomiast przesiaduje u brata i jego rodziny, mnie wiele razy obgadali wiec nie utzrymuje z nimi kontaktów, wyzwali mnie od dziwek a moj Facet nawet nie kiwnal palcem, jezdzi tam nadal i wszystko jest ok. mi natomiast jest strasznie przykro poniewaz tamci go buntuja ciesza sie z naszych niepowodzen a ja nie potrafie juz mu dluzej tlumaczyc, juz porostu nie mam sil. kiedy placze bo jest mi przykro on chodzi i sie smieje a potem przytula i mowi ze mnie bardzo kocha ale ja coraz czesciej zastanawiam sie czy tak postepuje osoba kochajaca????nie wiem co dalej robic czy porostu wrocic do polski do NICZEGO czy nadal byc tutaj. ja nadal go kocham ale nie chce powtorzyc błedów mojej mamy, ktora jest z ojcem 25 lat i zaluje ze nie potarfi odejsc. ciezko mi jest bo nie ma kto pomoc mi tutaj przy dzieciach czasem porostu opadam z sil a kiedy mu o tym mowie on odpowiada ze slyszy to od dwoch lat. nie wiem powiedzcie co wy byscie zrobily bo ja kiedys sluchajac kolezanek pewnie powiedzialabym zeby odeszły od niego ale to naprawde jest bardzo cieżk
evcia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 15:24   #2
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Ja tylko zadam jedno pytanie. Piszesz, że do Polski wrócisz do NICZEGO. A w tej Holandii to tak naprawdę masz COKOLWIEK?

Ani wsparcia faceta, ani rodzinym, ani znajomych, nawet nie napisałaś czy masz pracę...

Wydaje mi się, że sama wiesz najlepiej co powinnas zrobić i sama sobie na pytanie odpowiedziałaś, tylko jeszcze nie dojrzałas do podjęcia tej decyzji.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 17:23   #3
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Najgorsze, co kobieta może zrobic sobie samej, to pozbawić się samodzielność i zawisnąć n facecie, bo gdy okaże się,że jest zależna, szczególnie finansowo od niego, z reguły źle się to dla niej kończy, gdy pan zaczyna takie szopki, jak twój facet. Co robić? Na pewno nić w pośpiechu, ale zacznij szukać możliwości usamodzielnienia się, może jakieś żłobek dla córek, a ty poszukaj pracy, zacznij coś robić dla siebie, abyś nie była tak całkowicie zależna, by nie okazało się za 25 lat, że będziesz w tym samym miejscu, co własna matka.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 17:25   #4
1986rybka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: okolice stolicy :)
Wiadomości: 586
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

ja na razie niestety jak to ujęłaś: "potwarzasz błędy mamy"..
współczuję takiego życia.. musisz być bardzo samotna
sama doskonale wiesz, co powinnaś zrobić, aby to się zmieniło..
__________________
- ogarniam się
--------
2,5 roku z aparacikiem i piękny uśmiech jest
1986rybka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 21:45   #5
smile_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 423
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez evcia1711 Pokaż wiadomość
ciezko mi jest bo nie ma kto pomoc mi tutaj przy dzieciach czasem porostu opadam z sil a kiedy mu o tym mowie on odpowiada ze slyszy to od dwoch lat.
Nie no prosze Cie...slyszy od 2 lat, ze Ci ciezko i ma to gdzies?
Wez mu zostaw dzieci nastepnym razem jak sie posprzeczacie i jedz gdziekolwiek - nawet na zakupy, czy dlugi spacer, zeby poczu jak to jjest jak Cie ktos tak traktuje...
A tak wogole to porozmawiaj z nim o tym co sie dzieje miedzy Wami, czy jemu zalezy jeszcze...
__________________
SZCZĘŚCIE- moje marzenie

I won't go, I won't sleep, I can't breathe until U're resting here with me

I won't leave, I can't hide, I cannot be, until U're resting here with me...

smile_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-03, 22:11   #6
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

o moj boze...
facet nie robi nic innego jak ucieka przed problemami. Pozostawia Tobie dom i dzieci. Wydaje się z tego co piszesz, ze mysli nieracjonalnie i egoistycznie. Jest mu dobrze tak jak jest. Ty nie masz dokad pojsc, nie masz pomocy osob trzecich=On moze wyjsc w kazdej chwili i wrocic do Ciebie, przeciez nie zostawisz go.
Holandia...hmm..bardzo specyficzny kraj. W porownaniu do zasciankowej Polski jest tam wiele niebezpieczeńst zwiazanych chodzby np z legalnościa narkotykow lekkich. Jako, ze w Polsce jest to zakazane tam Polacy nieumiejetnie z tego korzystaja.
Nie chce wmawiac Tobie, ze on zwyczajnie pali zielsko, wraz z kolegami, ale ostrzec Cie przed taka ewentualnoscia, bo wiele kobiet nawet by sie tego niespodziewalo. A tam to jest na wyciagniecie reki- legalne.
Czlowiek w stanie narkotycznym, jak i po zejsciu z niego nie dogaduje sie z osobami, ktore tego nie zazywaja.
Wlasciwie unika osob, ktore przysparzaja mu problemy zamiast sie odprezyc wraz z nim. Stad ta obojetnosc u wielu osob zazywajacych uzywki wobec osob, ktore zamartwiaja sie i widza problem.
Przeciez mieszkasz z nim i wyprowadzilas sie do Holandi i urodzilas mu dzieci, bo byl dobry.?
Dlaczego sie zmienil?
Musisz sama do tego dojsc.
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-04, 13:23   #7
Biedronilla
Zadomowienie
 
Avatar Biedronilla
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 778
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

evcia1711 postaraj się choć na początek znaleść jakąś znajomą z którą będziesz mogła się spotkać, pogadać, nie siedź w domu w oczekiwaniu na Pana i Władcę, który może dzis będzie miał dobry humor a może nie. Też pewnie sobie na wiele pozwala bo wie że masz tylko jego (zapewne nie pracujesz i finansowo też jestes zależna od niego), do tego jeszcze piszesz, że rodzina go buntuje przeciwko tobie.. Masakra jakaś, nie wiem jak ty to znosisz Poważnie zastanowiłabym się nad powrotem do Polski na twoim miejscu, bo tam to nie wiem jak długo psychicznie to wytrzymasz.
Biedronilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 14:56   #8
karolinkamalinka
Zadomowienie
 
Avatar karolinkamalinka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 065
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Piszesz,że kiedy się pokłócicie on wychodzi i zostawia Cię z wszystkim samą, to może następnym razem Ty wyjdź (gdziekolwiek) i zostaw go z dziećmi. Mąż zachowuje się fatalnie, ale Ty na to pozwalasz! Zamiast powtarzać,że jesteś zmęczona powiedz mu,że tego i tego dnia o takiej, czy innej godzinie wychodzisz np. do fryzjera, na zakupy, spacer,siłownię itd. Powiedz mu to w formie oświadczenia i zrealizuj. Może wtedy zrozumie,że Ty naprawdę potrzebujesz odpocząć, nie jest to tylko Twoje gadanie, a do tego przekona się ,że opieka nad dziećmi bywa bardzo wyczerpująca.
Koniecznie też poszukaj sobie znajomych. W Holandii na pewno mieszkają Polacy, piszesz na Wizażu, a więc masz dostęp do netu, a to ułatwia poznanie nowych osób.
__________________
"Zaznać paru chwil słodyczy, z tortu szczęścia choćby okruch zjeść, zaznać paru chwil słodyczy i nie przyzwyczajać się."
karolinkamalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:45   #9
evcia1711
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Ehhhh takie to ciężkie. nie napisałam ze od 3 miesiecy szukam pracy a dzieci mam zapisane do przedszkola. czesto rozmawiam z mama i ona wlasnie mowi ze powinam pojsc do pracy moze wtedy sie wszystko zmieni ale poki co nie zapowiada sie na lepsze zycie. ja jescze łudze sie ze on sie zmieni ale to chyba juz nie jest mozliwe. wczoraj oswiadczyl mi ze ma zamiar chodzic na treningi kickoboxingu dwa razy w tygodniu wiec powiedzialam ze raz oczywiscie ale nie dwa powniewaz jestes potrzebny tutaj w domu wtedy on stwierdzil ze robie mu na zlosc, ze to jakis cyrk. wrocilam ze szkoly bo chodze dwa razy w tygodniu (on tez chodzil ale jemu sie nie chce) wrocilam a on ani slowe sie nie odezwal poszedl po prostu spac a ja juz nie majac sil po prostu zaczynam coraz czesciej plakac mowie mu czy moze mnie przytulic a on ze nie i odwrocil sie plecami . to naprawde jest masakra jak mozna tak traktowac druga osobe mowi ze w dzien mu robie awantury a wqieczorem chce zeby mnie przytulil. w zyciu nie pomyslalabym ze bede prosic sie o chwile czulosci. chciałabym odejsc ale tak bardzo boje sie samotnosci mam nadzieje ze zdobede sie na dwage kiedy juz znjade prace bo narazie pracuje tylko na czarno w kazda sobote a o tak jak mowicie jest PANEM I WLADCA nic do niego nie dociera, on potrzebuje porpostu wolnosci a tutaj dwujka dzieci i marudząca baba w domu. zaczynam powoli poadac w jakis dolek nie che mi sie wychodzic z domu na zakupy czy cos Boze jak ja mogłam na to pozwolic.
evcia1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 10:56   #10
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Przede wszystkim przestań być tą marudzącą babą, głównie dla siebie samej. Ucz się, znajdź pracę, abys się choć w jakimś stopniu od niego uniezależniła, a od razu będzie Ci lepiej. Znajdź jakieś koleżanki, znajome, internet w tym może naprawdę pomóc. Towarzystwo inne niż Twojego faceta bardzo dobrze Ci zrobi.

Dbaj o siebie i nie pozwól sobie wpaść w dołek. Pamiętaj, że masz dzieciaki i siebie samą, jesli Ty nie będziesz miała do siebie szacunku, to już nikt nie będzie miał...

Bądź silna.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-05, 13:24   #11
zielona1911
Zakorzenienie
 
Avatar zielona1911
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3 300
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie czy naprawde go kochasz. Potem z nim porozmawiaj,powiedz co Cie rani itp. Zle,ze jestes tam sama,dobry byl ten pomysl ze znalezieniem sobie kolezanki wejdz na nk i poszukaj kogos w Twoim miescie.
zielona1911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-05, 16:47   #12
agnieszka015
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
GG do agnieszka015
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Przepraszam jesi znowu mi się wymcknie coś nietaktownego,ehhee alee...troszke masz spartolone życie.Są decyzje, ktore na zawsze pozostawią zmiany.Szkoda, że ni masz innego faceta i dzieci z kims innym.Byloby łatwiej.a tak to widze ze rodzinka do bani, facet nie zainteresowany...bez sensu..wspolczucia.;]
agnieszka015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:01   #13
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Czesc dziewczyny, tym razem ja musze sie wyzalic, oczekuje wsparcia

Jestem ze swoim facetem juz ponad 3 miesiace ale ciagle jest cos nie tak. On ma 21 lta, w tym roku 22, pewnie dlatego ze jest młody i chce sie wyszalec jeszcze.
Jest totalnie obejetny na mnie, w swieta do mnie ani razu nie przyjechał, z kolegami mial czas sie spotkac ale zeby do mnie wpasc chociaz na chwilke to nie.
Wczoraj mu napisalam ze bardzo mi smutno a on mi odpisal tylko: to sie poloz i odpocznij. Kurde mi nie bylo slabo tylko bylam smutna a on mi napisal zeco ja moge zrobic przez telefon, to mu odpisalam no bo najciezej jest zapytac dlaczego jest mi smutno, zadzwonic, albo po prostu przyjechac - to mi odpisal ze nie bede sie na nim wyzywac i powiedzial ze idzie spac.
Ehh przykro mi bardzo
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:07   #14
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny, tym razem ja musze sie wyzalic, oczekuje wsparcia

Jestem ze swoim facetem juz ponad 3 miesiace ale ciagle jest cos nie tak. On ma 21 lta, w tym roku 22, pewnie dlatego ze jest młody i chce sie wyszalec jeszcze.
Jest totalnie obejetny na mnie, w swieta do mnie ani razu nie przyjechał, z kolegami mial czas sie spotkac ale zeby do mnie wpasc chociaz na chwilke to nie.
Wczoraj mu napisalam ze bardzo mi smutno a on mi odpisal tylko: to sie poloz i odpocznij. Kurde mi nie bylo slabo tylko bylam smutna a on mi napisal zeco ja moge zrobic przez telefon, to mu odpisalam no bo najciezej jest zapytac dlaczego jest mi smutno, zadzwonic, albo po prostu przyjechac - to mi odpisal ze nie bede sie na nim wyzywac i powiedzial ze idzie spac.
Ehh przykro mi bardzo
Ty nie widzisz,że on ma Ciebie głeboko?
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:21   #15
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Ty nie widzisz,że on ma Ciebie głeboko?
No widze wlasnie, nie wiem co myslec i co robic... chyba kazdy inny facet by postapil inaczej a nie totalnie olał...
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:26   #16
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
No widze wlasnie, nie wiem co myslec i co robic... chyba kazdy inny facet by postapil inaczej a nie totalnie olał...
Facet po 3 miesiacach Ciebie totalnie olewa...Ok mogl nie chceić przyjśc,Jego sprawa,ale on ma głęboko Twoje uczucia,nawet nie pyta dlaczego jesteś smutna,a do tego wali jakieś chamskie kawałki.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:30   #17
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
No widze wlasnie, nie wiem co myslec i co robic... chyba kazdy inny facet by postapil inaczej a nie totalnie olał...
Dorosła kobieta (przynajmniej metrykalnie), to nie jest Twój pierwszy związek i poważnie nie wiesz co masz o tym myśleć (i co masz z tym zrobić)? Serio?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:37   #18
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dorosła kobieta (przynajmniej metrykalnie), to nie jest Twój pierwszy związek i poważnie nie wiesz co masz o tym myśleć (i co masz z tym zrobić)? Serio?
Zawsze przed podjeciem jakiejs decyzji chce sie poradzic.
Ten facet jest na prawde dziwny, juz mam na prawde wszystkiego dosc, jedynym rozwiazaniem bedzie sie rozstac.
Mam dosc takiego traktowania
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:43   #19
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Zawsze przed podjeciem jakiejs decyzji chce sie poradzic.
Ten facet jest na prawde dziwny, juz mam na prawde wszystkiego dosc, jedynym rozwiazaniem bedzie sie rozstac.
Mam dosc takiego traktowania
Czyli jednak wiesz co masz myśleć i robić. Popieram, przecież to nawet na związek nie wygląda.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-26, 11:48   #20
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Facet po 3 miesiacach Ciebie totalnie olewa...Ok mogl nie chceić przyjśc,Jego sprawa,ale on ma głęboko Twoje uczucia,nawet nie pyta dlaczego jesteś smutna,a do tego wali jakieś chamskie kawałki.
No wlasnie, nie rozumiem dlaczego nawet nie zapytal tylko mowi ze oglada teraz telewizje;/
Moja mama od poczatku mi go odradzala - powtarza ze co to za facet ze wpadnie tylko wtedy gdy cos sobie umysli raz na tydzien na chwile i koniec... eh.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czyli jednak wiesz co masz myśleć i robić. Popieram, przecież to nawet na związek nie wygląda.
Tez tak mysle... wiem co mam zrobic ale potrzebuje po prostu wsparcia...
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:51   #21
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

My Ciebie wspieramy
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:52   #22
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
N
(...)
Moja mama od poczatku mi go odradzala - powtarza ze co to za facet ze wpadnie tylko wtedy gdy cos sobie umysli raz na tydzien na chwile i koniec... eh.
(...)
Heh, no nieźle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:57   #23
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Heh, no nieźle.
No taka prawda, widujemy sie malo kiedy, raz albo dwa razy na tydzien, ze 3-4 godzinki. Jak chce z nim pojsc na spacer to nie bo on nie lubi, jak chcialam ogladnac film to nie bo.. bo nie, jak chcialam z nim pojsc na czuwanie do kosciola (wszystkie pray chodza razem, ja nie chcialam isc sama, po prostu uznalam ze jesli ma itak do mnie przyjechac to pojdziemy sobie razem na te pol godzinki) to tez byla wojna, on nigdzie nie idzie;/ z kolegami chodzil ale ze mna nie bo... ? Jest wierzacy, chodzi do kosciola wiec tym bardziej nie rozumiem o co mu chodzi...
Z tymi facetami same problemy.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 11:58   #24
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
No taka prawda, widujemy sie malo kiedy, raz albo dwa razy na tydzien, ze 3-4 godzinki. Jak chce z nim pojsc na spacer to nie bo on nie lubi, jak chcialam ogladnac film to nie bo.. bo nie, jak chcialam z nim pojsc na czuwanie do kosciola (wszystkie pray chodza razem, ja nie chcialam isc sama, po prostu uznalam ze jesli ma itak do mnie przyjechac to pojdziemy sobie razem na te pol godzinki) to tez byla wojna, on nigdzie nie idzie;/ z kolegami chodzil ale ze mna nie bo... ? Jest wierzacy, chodzi do kosciola wiec tym bardziej nie rozumiem o co mu chodzi...
Z tymi facetami same problemy.
Zalezy jaki facet.Jeśli go nudzisz (bez urazy oczywiście) to po prostu nic nie chce z Tobą robic.
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:04   #25
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Zalezy jaki facet.Jeśli go nudzisz (bez urazy oczywiście) to po prostu nic nie chce z Tobą robic.
Tak ja rozumiem, ale wlasnie ja chcialam gdzies wyjsc cos zrobic razem zamiast siedziec w domu kiedy juz sie tak cieplo zrobilo - to on ciagle nie.
Jakbym go nudzila to by na pewno to skonczyl i juz nie przyjezdzal w ogole bo po co. A on planuje wakacje, ze pojedziemy tu albo tu.... wiec chyba tak nie jest.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:07   #26
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
Tak ja rozumiem, ale wlasnie ja chcialam gdzies wyjsc cos zrobic razem zamiast siedziec w domu kiedy juz sie tak cieplo zrobilo - to on ciagle nie.
Jakbym go nudzila to by na pewno to skonczyl i juz nie przyjezdzal w ogole bo po co. A on planuje wakacje, ze pojedziemy tu albo tu.... wiec chyba tak nie jest.
Mój były tak na wszystko był na nie,a planował nasz ślub,więc wiesz......Ludzie są dziwni.Może on po prostu uważa,że i tak z nim będziesz(mój były tak uważał,jak już byliśmy ze sobą długo).
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:10   #27
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
Mój były tak na wszystko był na nie,a planował nasz ślub,więc wiesz......Ludzie są dziwni.Może on po prostu uważa,że i tak z nim będziesz(mój były tak uważał,jak już byliśmy ze sobą długo).
Moze i tak, wszystkie pary zyja inaczej a my doslownie jakbysmy nie byli para... dzieki za wsparcie
Musze to skonczyc.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:12   #28
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
No taka prawda, widujemy sie malo kiedy, raz albo dwa razy na tydzien, ze 3-4 godzinki. Jak chce z nim pojsc na spacer to nie bo on nie lubi, jak chcialam ogladnac film to nie bo.. bo nie, jak chcialam z nim pojsc na czuwanie do kosciola (wszystkie pray chodza razem, ja nie chcialam isc sama, po prostu uznalam ze jesli ma itak do mnie przyjechac to pojdziemy sobie razem na te pol godzinki) to tez byla wojna, on nigdzie nie idzie;/ z kolegami chodzil ale ze mna nie bo... ? Jest wierzacy, chodzi do kosciola wiec tym bardziej nie rozumiem o co mu chodzi...
Z tymi facetami same problemy.
Taki facet (tak "często" spotykający się, będący na "nie" prawie ze wszystkim) może mieć 3 dziewczyny jednocześnie. Ciekawe ile osób w ogóle wie, że on ma dziewczynę? Spryciarz. Tylko czemu się zgodziłaś na taki układ? Zresztą, nieważne, zaślepienie zdarza się najlepszym. Obyś się tylko szybko z tego wypisała, bo to nie ma sensu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:22   #29
God Of War 20
Zakorzenienie
 
Avatar God Of War 20
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Okolice Rzeszowa:)
Wiadomości: 8 484
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Taki facet (tak "często" spotykający się, będący na "nie" prawie ze wszystkim) może mieć 3 dziewczyny jednocześnie. Ciekawe ile osób w ogóle wie, że on ma dziewczynę? Spryciarz. Tylko czemu się zgodziłaś na taki układ? Zresztą, nieważne, zaślepienie zdarza się najlepszym. Obyś się tylko szybko z tego wypisała, bo to nie ma sensu.
Jego znajomi wiedza o mnie, bo mnie im przedstawił. Sadze ze on po prostu nie potrzebuje czestego kontaktu, nie mysli powazniej. Wlasnie nie wiem czemu sie zgodzilam na taki uklad, moja wlasna głupota.
Postaram sie jeszcze dzis, bo mielismy sie spotkac.
__________________
Zuzia 24.09.2014
God Of War 20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:34   #30
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Co zrobic kiedy mężczyzna staje sie obojetny;(

Cytat:
Napisane przez God Of War 20 Pokaż wiadomość
No wlasnie, nie rozumiem dlaczego nawet nie zapytal tylko mowi ze oglada teraz telewizje;/
Moja mama od poczatku mi go odradzala - powtarza ze co to za facet ze wpadnie tylko wtedy gdy cos sobie umysli raz na tydzien na chwile i koniec... eh.

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------


Tez tak mysle... wiem co mam zrobic ale potrzebuje po prostu wsparcia...
wiesz co robic - skonczyc farse.
skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.