wszystko o samoopalaczu-jak nakładać, zmywać, opinie, wrażenia. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-24, 00:06   #781
pearlania
Zadomowienie
 
Avatar pearlania
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 589
GG do pearlania
Dot.: Samooplacz do twarzy, ktory nie zatyka porów??

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Ok, poszukam. Moze mi sie uda gdzies znalezc. Mam tylko pytanie - jak dlugo chusteczka jest wilogotna (nasaczona samooopalaczem), bo boje sie, ze otworze ja i po pierwszym uzyciu wyschnie??
U mnie długo pozostaje wilgotna. Staram sie ja szczelnie zamykać. Zawijam kilka razy koniec opakowanie i przypinam spinaczami biurowymi i starcza na długo bo nie uzywam jej często, 1x lub 2x w tygodniu a jedno opakowanie starcza mi na jakieś 5 użyć
__________________
pearlania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 07:43   #782
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: Jak zmyć plamy z balsamu brązującego- help!

ja szorowałam ciało peelingiem cukrowym eris nałożonym na ostrą gąbkę, wszystko ładnie zeszło
__________________
Połam język
Spadł bąk na strąk, a strąk na pąk. Pękł pąk, pękł strąk, a bąk się zląkł.


MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-24, 10:18   #783
IraKlara
Raczkowanie
 
Avatar IraKlara
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dunfermline
Wiadomości: 209
Wyślij wiadomość przez MSN do IraKlara
Dot.: Jak zmyć plamy z balsamu brązującego- help!

Mi plamy schodzą po przemyciu ich tonikiem bądź spirytusem.
Trochę na wacik i ścieramy ścieramy ścieramy
IraKlara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 13:21   #784
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311
Jak nakładac samoopalacz?

Moze ktoras z was opracowala dobra technike nakladania samoopalacza tak zeby nie zostawial smug, szczegolnie chodzi mi o to jak nakladac go na dlonie i w okolicach pach tak zeby sie nie odroznial od reszty ciala ?
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 13:41   #785
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Jak nakładac samoopalacz?

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=123242 tutaj znajdziesz rózne metody
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 19:05   #786
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Jak nakładac samoopalacz?

było juz na ten temat wiele, poszukaj prosze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:06   #787
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
SAMOOPALACZ, filtry...

Dziewczyny. mam tłustą cere.ktora ciagle sie swieci. zrezygnowałam z solarium, chce byc opalona chociaz na twarzy, wiec czy lepiej stosowac samoopalacz czy jakis dobry fluid?? jak te preparaty mają sie do porów (zatykają?)?
Polecicie mi jakiś dobry krem z filtrami dla mnie?
Proooosze
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-30, 06:32   #788
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: SAMOOPALACZ, filtry...

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny. mam tłustą cere.ktora ciagle sie swieci. zrezygnowałam z solarium, chce byc opalona chociaz na twarzy, wiec czy lepiej stosowac samoopalacz czy jakis dobry fluid?? jak te preparaty mają sie do porów (zatykają?)?
Polecicie mi jakiś dobry krem z filtrami dla mnie?
Proooosze

Do opalania twarzy lepszy jest delikatny samoopalacz dajacy efekt stopniowo(przejzyj KWC).Fluid za bardzo będzie sie odznaczał,lepszy puder brązujący.

A co do filtra to na biochemii widziałam juz duzo takich samych wątków(tzn tłusta cere i dobór filtrów ),i tez polecam przejzenie działu KWC "ultrawyskoa ochrona anty-UV".Przeczytaj recenzje kremów z biodermy-są dobre dla tłustej skóry.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 07:42   #789
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: SAMOOPALACZ, filtry...

jesli chodxzi o filtryto polecam wiwostin 40, bioderma spray, anmthelios 40 , a o samoopalaczach był wątek i także o tłustej cerze
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 10:15   #790
Nicol-
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 5
Opalanie a samoopalacz...?

Witam. Używam co jakiś czas samoopalaczy i co jakiś czas rownież odwiedzam solarium. Zastanwiam mnie ciągle czy jednak samoopalacz jeżeli nie posiada filtrów przeciwsłonecznych to tworzy jakąś bariere przeciw opalaniu?! Czyli czy skóra posmarowana np. dzień wczesniej samoopalaczem opali sie mniej lub wogole? Bo w sumie samoopalacz działa tylko na zewnetrzna warstwe naskórka lecz promienie by sie dostać do wewnętrznej muszą sie przebić przez ta zewnętrzna ... jak to zatem jest ?
Z gory dziekuje za odpowiedzi
Nicol- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 11:15   #791
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Opalanie a samoopalacz...?

samoopalacz nie daje ochrony przeciw wnikaniu szkodliwych promieni UVA , niestety nawet w przypadku stosowania filtra o duzym faktorze, czy blokera jestesmy się w stanie troche opalic , gdyż nie chroinią nas w 100% niestety. oczywsiecie takie kremy nie są polecane przy odwiedzaniu solarium. samoopalacz nie blokuje "przyjmowania" opalenizny przez skórę. jesli posmarujesz się samooplaczaem dzien wczesniej , opalisz sie .opalenizna chroni jesli już to tylko przed promieniami UVB , czyli odpowiedzialenego za poparzenia czy czerwienienie sie skóry nie blokuje zaś promieniowania UVA - bardziej szkodliwego , które powoduje fotostarzenie sie skóry, a to promieniowanie własnie wystepuje w solariach. opalenizne mozna okreslic na faktory 3 SPF czyli bardzo mało i jak juz wspomniałąm w przypadku promieniowania UVB. nie obawiaj sie ze jesli uzyjesz samoopalacza to ne opalisz się , bo opalisz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-04, 21:46   #792
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

Od jakiegoś czasu juz zadaje sobie pytanie, jak to robicie (kobiety stosujące samoopalacz i dodatkowo bloker). Mianowicie, czy to nie "niszczy" samoopalacza? Kiedy ja używałam samoopalacza (L'oreal), a twarz potraktowałam blokerem, opalenizna zaczeła mi jakby..schodzic. Albo bladła, albo robiły sie place, czy nawet w pewnych miejscach schodził całkowicie (nie muszę mówić, ze wygląda to nieciekawie i odrazu psuje nastrój przy porannym makijażu). Teraz także, kiedy miałam tłuściejszy krem(nie bloker), który nie wchłaniał się całkowicie, zaobserwowałam to zjawisko. Proszę bardzo o odpowiedz zorientowane w tym temacie wizażanki...


Mam jeszcze drugie pytanie. Otóz samoopalacz L'oreala daje na mojej twarzy widoczny efekt, ale nie jest to "przemiana" z bladolicej na odwiedzającą co 2 dni osobę w solarium. Poprostu jakby srednio-jasna/normalna karnacja. Nawiązując do pytania wyżej, zauwazyłam, ze kiedy nakładam cos na twarz własnie, samoopalacz "traci" na jakości...Mam na myśli teraz to, ze następnego dnia nie wygląda tak dobrze, jak pierwszego (dodam, ze dawniej zmywałam i ponawiałam aplikacje samoopalacza na twarzy co ok 4 dni, teraz to najlepiej byłoby codziennie ). Strasznie mnie to wkurza, wręcz załamuje . Kupiłam nawet ostatnio krem, który się całkowicie wchłania, aby nie natłuszczac zabardzo powierzchni naskórka, myśląc, ze wlasnie to powoduje ten cały problem z samoopalaczem. Podkładu stosuje trochę, osobiście nie lubie, ponieważ jakoś nigdy nie potrafiłam idealnie dobrac sobie koloru, albo też nie podobał mi sie efekt (np widziałam odrazu "tapetę"). Powiem nawet, ze chyba do dziś nie mam pojęcia, jak można cos przykryc podkładem... Kiedy daję cieniutka warstwę, rozcieram całkowicie podkład, to przeciez nie ma szans na to...A przecież nie bedę go nakładac jakąs gruba warstwą . Wiem, wstyd, 20 lat i jeszcze takie pytania . Zboczyłam trochę z tematu, otóz daje odrobine podkładu, który własciwie i tak nic nie przykrywa (tj. ewentualne małe plamki po samoopalaczu czy nierówny koloryt). Czy puder sypki mógłby coś z tym zdziałac? Z tego co wiem, on jest tylko do delikatnego oprószenia, w celu wykończenia makijażu, a nie tuszowania czegos...
Proszę bardzo o odpowiedz, mam nadzieje, ze nic tu zbytnio nie pokręciłam, ale piszę to juz w desperacji . Nie wiem, czy znowu mam przechodzic przez mękę "testowania samoopalaczy", szukając innego? Pozdrawiam serdecznie
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 10:16   #793
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

piszesz bloker- a to okreslenie kremu z filtrem o wyskokim faktorze, w Twoim poscie wyczytałam ze masz na mysli tłusty krem. nie kładzie sie kremu tuz po aplikacji samoopalacza bo to faktycznie go wywabia. samoopalacz musi polezec około godzine na skóze, a najlpeijej tyle ile trwa okres pigmentacji w zaleznosci od samoopalacza. spotkałam sie juz z opinia iz tłuste kremy wypierają barwę samoopalacza, poprostu zmien krem na lżejszy o ile mozliwe jest to. jesli nie to poczekaj az samoopalacz wybarwi skórę , potem nałóz w razie potrzeby krem. to normalne ze traci na intensywnosci ale trzeba o opalenizne dbac , co tydzien czy 2 x w tyg robic peelingi, zeby odsiwezyc skórę i zeby opalenizna ładniej wyglądała
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-05, 11:39   #794
Chinka-chu-min
Raczkowanie
 
Avatar Chinka-chu-min
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 426
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
piszesz bloker- a to okreslenie kremu z filtrem o wyskokim faktorze, w Twoim poscie wyczytałam ze masz na mysli tłusty krem. nie kładzie sie kremu tuz po aplikacji samoopalacza bo to faktycznie go wywabia. samoopalacz musi polezec około godzine na skóze, a najlpeijej tyle ile trwa okres pigmentacji w zaleznosci od samoopalacza. spotkałam sie juz z opinia iz tłuste kremy wypierają barwę samoopalacza, poprostu zmien krem na lżejszy o ile mozliwe jest to. jesli nie to poczekaj az samoopalacz wybarwi skórę , potem nałóz w razie potrzeby krem. to normalne ze traci na intensywnosci ale trzeba o opalenizne dbac , co tydzien czy 2 x w tyg robic peelingi, zeby odsiwezyc skórę i zeby opalenizna ładniej wyglądała
każdy samoopalacz musi miec swoj czas na zadziałanie i jest to indywidualna sprawa kazdego produktu i przez ten czas nie powinno nakładac na twarz kremu
Chinka-chu-min jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-11, 21:41   #795
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
piszesz bloker- a to okreslenie kremu z filtrem o wyskokim faktorze, w Twoim poscie wyczytałam ze masz na mysli tłusty krem. nie kładzie sie kremu tuz po aplikacji samoopalacza bo to faktycznie go wywabia. samoopalacz musi polezec około godzine na skóze, a najlpeijej tyle ile trwa okres pigmentacji w zaleznosci od samoopalacza. spotkałam sie juz z opinia iz tłuste kremy wypierają barwę samoopalacza, poprostu zmien krem na lżejszy o ile mozliwe jest to. jesli nie to poczekaj az samoopalacz wybarwi skórę , potem nałóz w razie potrzeby krem. to normalne ze traci na intensywnosci ale trzeba o opalenizne dbac , co tydzien czy 2 x w tyg robic peelingi, zeby odsiwezyc skórę i zeby opalenizna ładniej wyglądała

Tak, wiem co to bloker, bo taki własnie miałam (miał SPF 60). Pózniej miałam tez tłusty krem, który posiadał filtr 10 i takze zostawiał powłokę. Dlatego napisałam o kilku sytuacjach. Kremu nie kładę tuz po aplikacji, tylko po min. 4-ech godz. lub więcej. Peeling robię czasem nawet 3 razy w tygodniu.

Co prawda nie znalazłam odpowiedzi, ale dziekuję Wam za chęci. Pozdrawiam


Moze ktoś mi jeszcze pomoże..?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 12:37   #796
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

ale jakiej odpowiedzi oczekujesz? przeciez jak nie trzyma Ci sie samoopalacz to moze\my Ci polecic peelingi nawilzazanie, kabiny samoopalające...
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 13:52   #797
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

Cytat:
Napisane przez capuccino
Od jakiegoś czasu juz zadaje sobie pytanie, jak to robicie (kobiety stosujące samoopalacz i dodatkowo bloker). Mianowicie, czy to nie "niszczy" samoopalacza?


To jest to pytanie... Pytam wizażanki, które stosuja samoopalacz i krem o wysokim filtrze, czy im także się coś wtedy "nie dzieje" z "opalenizną" .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 14:27   #798
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

to normalne ze opalenizna schodzi po kilku dniach , blednie, ja tez smaruje sie samooplalaczem i filtry stosuje, ale nie zauwazyłam bezposcedniego wypierania koloru przez krem z filtrem. to nie niszczy samooplalacza
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 15:33   #799
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
to normalne ze opalenizna schodzi po kilku dniach , blednie, ja tez smaruje sie samooplalaczem i filtry stosuje, ale nie zauwazyłam bezposcedniego wypierania koloru przez krem z filtrem. to nie niszczy samooplalacza
Bardziej o taką własnie odpowiedz mi chodzilo . To logiczne, ze blednie, ale u mnie czasem robia sie plamy i o tym własnie pisałam Np. wieczorem kładę samoopalacz, czekam ok 3 h aż się wchłonie i idę spać. Rano jest ok, nakładam krem i robię makijaż. Wieczorem oczywiście zmywam make up i kiedy rano wstaję czasem mam jakieś plamy, tzn ciemniejszy gdzies kolor (choć niezawsze). Czy wiesz, czym może to być spowodowane? Krem własnie zmieniłam, wydaje mi się, że własnie teraz jest lepiej (ten nie zostawia tłustego filmu, ale nie ma też filtrów ). Nie chce zmieniać samoopalacza, gdyz juz przechodziam przez testowanie i sporo mnie to kosztowało...Wróciłam wtedy spowrotem do tego, przez który szukałam lepszego.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 11:20   #800
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;2880254]To jest to pytanie... Pytam wizażanki, które stosuja samoopalacz i krem o wysokim filtrze, czy im także się coś wtedy "nie dzieje" z "opalenizną" .[/QUOTE]

nic mi się nie dzieje z samoopalaczem. kremy z filtrem nie mają raczej na niego wpływu. co innego kwasy.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 13:45   #801
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

a jaki masz teraz kremiik?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 16:38   #802
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

Garnier "Ultra Swieżość" do cery normalnej i mieszanej.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 16:53   #803
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

a ten kremik nei ma jakichs wyciągów owos\cowych czy kwasów? wtedy moze wypierac Ci samoopalacz
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 22:48   #804
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

"Ekstrakt z winogron, bogaty w sole mineralne i oligo-elementy, jest silnym czynnikiem zaspokajającym potrzeby skóry; odświeża i tonizuje"
Pisze też, ze zawiera wit. E i B5 .

Tylko wlaśnie kiedy używam tego, to jest lepiej niż kiedy używałam jakiegoś tłustszego (wczesniej miałam np La Roche-Posay emulsję SPF60, krem z filtrem SPF20 z Oriflame, a pózniej z SPF8). Najwyrażniej mam jakąś dziwna cerę, ze mi się tak robi .


PS. Czy pisząc "wypierać" masz na myśli szybsze blaknięcie opalenizny czy plamy?
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 10:18   #805
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

To bardzo ciekawy wątek - ja używam samoopalacza na buzię, kremów z filtrem jeszcze nie używam, ale planuję zacząć niedługo.

Co mogę Ci poradzić - może zmień samoopalacz?
Ja swoim np i tak muszę smarować buzię codziennie wieczorem jedną warstwę, bo jak dam więcej jestem za ciemna na buzi w stosunku do reszty.

Dodam, ze zazwyczaj robię tak, że nie czekam 3h tylko od razu idę spac (np powiedzmy po przepisowych 15 min) z samoopapaczem na buzi, a nawet na ciele i jeszcze nigdy nie miałam żadnej niespodzianki w postaci plam rano.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 13:15   #806
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

mam na mysli szybsze bladniecie, jesli przy tym Ci lepiej to pozostań przy tym kremiku


Cytat:
Dodam, ze zazwyczaj robię tak, że nie czekam 3h tylko od razu idę spac (np powiedzmy po przepisowych 15 min)
i to wystarczy , połozyc spac sie mozesz ale jak pisałam o tym w jakim czasie kremik mozna połozyc odnałozenia samoopalacza
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-14, 13:31   #807
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

Jeszcze mi przyszła jedna rzecz do głowy ciekawa - czasem gdy mi się nie chce kłaść samoopalacza na noc, kładę go rano tzn kładę wtedy oriflame który 'brązuje' od razu. Potem kłade podkład i też jest ok. Nigdy nie miałam niespodzianek. To jako ciekawostka, podkład to w końcu nie krem, ale przyznam nie próbowałam najpierw nakładać samoopalacza, a powiedzmy za 3h kremu tłustego, nie mam pojęcia jak by to wyszło.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-15, 12:06   #808
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Samoopalacz i tłuste kremy (blokery)

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość

Co mogę Ci poradzić - może zmień samoopalacz?
Własnie nie chcę. Przeszłam juz przez "testowanie" i bardzo źle odbiło się to na mojej kieszeni, a samoopalacza, który odpowiadałby mi choć w połowie jak ten, nie znalazłam . Więc dałam sobie spokój i teraz niechętnie to robię...Chyba, ze miałabym dostać darmowe próbki, o co trudno...(mówię tu o "nowościach" z allegro, czy wysokopółkowych-zazwyczaj dają to przy zakupach w perfumeriach, a ja mam wszystkiego pod dostatkiem i nie wybieram sie w najbliższym czasie).

Ja dawałam samoopalacz na twarz, tak jak Ty piszesz, koloryzujący ale jedynie wieczorem, bo w dzień musiałabym uzyc korektora i ogólnie dziwnie bym się czuła. Miałam Oriflame ten koloryzujący i z tego co pamietam tez brudził ubrania (zresztą chyba kazdy odrazu koloryzujący to robi). Szkoda, ze firma znowu próbowała "ulepszyć" produkt i wyszła im kicha . Zreszta to nie jedyny produkt który chcieli ulepszyć i wyszło im na gorsze (np cienie podwójne, teraz są twardsze i kolory mniej nasycone- pewno przez twardość własnie, bo trzebaby mocno przyciskac aplikator do powieki). Ja jednak wolę smarować na noc, no chyba, ze w dzień siedzę w domu, to wtedy mogę w dzień, z tym, ze nie nakładam nic na samoopalacz tylko tak chodzę po domu (ostatecznie jakby ktoś mial przyjść to korektor, ale to i tak po min 2-óch h). Pozdrawiam
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 11:41   #809
bielenda20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 2
Smile tonik + samoopalacz

mam takie "glupie" pytanie... jezeli stosuje na twarz samoopalacz, to jednoczesne uzywanie tonika brazujacego nie bedzie przeszkadzalo opaleniznie? tzn. kiedy stosuje normalny tonik, to wiadomo, ze opalenizna schodzi o wiele szybciej - czy z tonikiem brazujacym bedzie tak samo?

moze troche to zawile, ale mam nadzieje, ze ktos zrozumie i podzieli sie swoja wiedza

pozdrawiam serdecznie
bielenda20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 13:23   #810
asiuleczka_kubeczka
Rozeznanie
 
Avatar asiuleczka_kubeczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 607
GG do asiuleczka_kubeczka
Dot.: tonik + samoopalacz

Wydaje mi się, że nie tonik brązujący nie powinien przeszkadzać, zwłaszcza jeśli to będzie tonik tej samej firmy co samoopalacz, np. Sopot ziaji. No i przy tym toniku opalenizna powinna się dłużej utrzymywać
asiuleczka_kubeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-27 17:57:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:34.