Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-25, 21:04   #1201
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość
Ja jestem w trakcie i mam zaznaczone że od 4 do 6 tygodni
Chodzę co 6

Przy okazji mam pytanie do dziewczyn, które są już po depi pach - ile łącznie miałyście zabiegów na ten obszar ciała?
a ile już miałaś zabiegów na paszki?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-25, 21:21   #1202
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, podczytując Wasze wypowiedzi i nadrabiając zaległości z pierwszej części wątku i ja zdecydowałam się na depilacje laserową. Zgodnie z Waszymi wskazówkami wybrałam salon który wydawał mi się profesjonalny i posiada LSD. Ceny średnio atrakcyjne zapłaciłam 615 zł za całe nogi. Atmosfera na miejscu cudowna świeczki muzyczka, dostałam ankietę do wypełnienia o moim stanie zdrowia itp. Pani czeka na moje pytania po czym sama zaczyna opowiadać o cudownych zaletach jej lasera (nie chciałam przerywać ale to wszystko już od Was wiem) Przystąpiliśmy do zabiegu Pani uprzedza że może trochę boleć zasysa strzał - nie bolało. Robi to niedokładnie tzn. nie raz przy razie ja jej zwracam uwagę że omija a ona że celowo bo laser robi strzał z zapasem wokół głowicy i nie można ... Ja jej że nic nie boli może moc za mała - Pani że wręcz doskonała. Zabieg trwał 2o-25 min - całe nogi, moja skóra po zabiegu miała być podrażniona lekko szczypać, więc mam wszystkiego drażniącego unikać ale mi NIC nie jest. Jestem zaniepokojona czy ona nie dała mi za małej mocy czy może tak super zareagowałam na zabieg ale żeby nie było żadnych oznak depilacji nawet zaczerwienionej skóry??? Pytałam wychodząc czy nie za małą mocą mnie potraktowała i niech powie jaką - coś tam wyminęła. Na laserze wyświetlały się dwie wartości 65 i 85 ale nie mam pojęcia co one oznaczają i nijak się to ma do tego co tu wyczytałam bo LSD ma skalę do 12J a to na pewno był Duo... Ach i jeszcze jedno zapisała mnie na kolejny zabieg ... za 4 tygodnie podczas gdy Wy dziewczyny zalecacie min. 8-12 tygodni. Czy zostałam oszukana?

Wspolczuje, bo efekt moze byc slaby. U mnie same lydki zabieraly ok. 30 minut, a gdzie jeszcze uda. Mialas zabieg tylko duza glowica? W okolicach kostek i kolan powinna zrobic mala, bo duza moze dobrze nie zasysac w tych miejscach.
4 tygodnie to naprawde bardzo krotki odstep czasu. U mnie tak dlugo jeszcze wypadaly wlosy. Potem przez ok 6 tygodni bylo gladko. Najlepsza metoda jest obserwowanie, jak u Ciebie beda odrastac wlosy. Moze tak byc, ze na lydkach beda inaczej rosnac niz na udach. Wtedy warto zrobic to na dwa razy.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 14:25   #1203
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Dorix Pokaż wiadomość
Wspolczuje, bo efekt moze byc slaby. U mnie same lydki zabieraly ok. 30 minut, a gdzie jeszcze uda. Mialas zabieg tylko duza glowica? W okolicach kostek i kolan powinna zrobic mala, bo duza moze dobrze nie zasysac w tych miejscach.
4 tygodnie to naprawde bardzo krotki odstep czasu. U mnie tak dlugo jeszcze wypadaly wlosy. Potem przez ok 6 tygodni bylo gladko. Najlepsza metoda jest obserwowanie, jak u Ciebie beda odrastac wlosy. Moze tak byc, ze na lydkach beda inaczej rosnac niz na udach. Wtedy warto zrobic to na dwa razy.
Tak tylko dużą głowicą mi robiła a kolana czy w okolicach kostek w ogóle ta głowica nie chciała zassać!!! Wściekam się że po przeczytaniu tego wątku mimo wszystko dałam się tak oszukać no ale to są właśnie specjaliści od depilacji chcą robić chajs oszukując klientki.
Daję im jeszcze szansę i napisałam do nich reklamację na usługę ciekawe jak się zachowają ale pewnie tak jak się spodziewam czyli oleją mnie... ale przynajmniej będzie to dla Was wskazówka który salon omijać bo co jak co ale jedyne co Wam zdepilują to portfel tak jak mi ...
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-26, 17:23   #1204
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
a ile już miałaś zabiegów na paszki?
Dopiero jeden. Napisałam 'chodzę', bo na następny jestem umówiona 6 tygodni po i w takich odstępach planuję robić kolejne

Cytat:
Napisane przez milili Pokaż wiadomość
Tak tylko dużą głowicą mi robiła a kolana czy w okolicach kostek w ogóle ta głowica nie chciała zassać!!! Wściekam się że po przeczytaniu tego wątku mimo wszystko dałam się tak oszukać no ale to są właśnie specjaliści od depilacji chcą robić chajs oszukując klientki.
Daję im jeszcze szansę i napisałam do nich reklamację na usługę ciekawe jak się zachowają ale pewnie tak jak się spodziewam czyli oleją mnie... ale przynajmniej będzie to dla Was wskazówka który salon omijać bo co jak co ale jedyne co Wam zdepilują to portfel tak jak mi ...
Nie uważacie, że takie myślenie i zachowanie takich osób jest lekko głupie, które w ten sposób chcą 'zarabiać' na niewiedzy innych? Depilacja laserowa cechuje się kilkoma powtórzeniami zabiegu, z czego łatwo można wyciągnąć prostą rzecz, że jak zabieg jest dobrze przeprowadzony i wszystko jest ok, to klient wraca, co pozwala na kręcenie się interesu i zarabianiu pieniędzy (oraz przekazuje i poleca dany gabinet znajomym) Nie rozumiem. Nie lepiej na początku trochę więcej włożyć w interes, robić coś rzetelnie i uczciwie, aby potem zbierać tego laury?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 09:54   #1205
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez withi_as Pokaż wiadomość

Nie uważacie, że takie myślenie i zachowanie takich osób jest lekko głupie, które w ten sposób chcą 'zarabiać' na niewiedzy innych? Depilacja laserowa cechuje się kilkoma powtórzeniami zabiegu, z czego łatwo można wyciągnąć prostą rzecz, że jak zabieg jest dobrze przeprowadzony i wszystko jest ok, to klient wraca, co pozwala na kręcenie się interesu i zarabianiu pieniędzy (oraz przekazuje i poleca dany gabinet znajomym) Nie rozumiem. Nie lepiej na początku trochę więcej włożyć w interes, robić coś rzetelnie i uczciwie, aby potem zbierać tego laury?
Dlatego oszukują żeby oszczędzić na impulsach bo wiadomo że lampa tylko na ileś tam impulsów starcza i trzeba wymienić na nową i oczywiście chcą zwiększyć ilość powtórzeń zabiegów żeby do nich przyjść nie 4 razy ale 6 w końcu mogą Ci wmówić że jesteś na tyle indywidualna i Twoje włosy że dały radę dopiero po 10 zabiegach.
Nie każdy potrafi robić biznes liczą że trafi się klientka co się nie zorientuje i pewnie nie raz im to wyszło dlatego dalej oszukują.
Mnie już kiedyś fryzjerka chciała oszukać robiła mi balejaż i niby super ma kosmetyki i rozjaśniacz najwyższej jakości co włosów nie zniszczy itp. i w trakcie nakładania zabrakło jej tej mieszanki więc poszła na zaplecze dorobić.Ja korzystając z chwili zdecydowałam się iść do toalety która właśnie znajdowała się na zapleczu i przyłapałam Panią jak do miseczki wsypuje mi zwykły rozjaśniacz Joanny !!!!
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 12:43   #1206
EmCa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 393
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

jula, masz wiadomość

a kiedy ten peeling? Bo musiałam ogolić włosy zanim zaczęły wypadac i nie wiem co teraz :/ dzisiaj powinny zacząć, ale jak sa za krotkie to nie wypadną, nie?
EmCa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 14:54   #1207
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
hmm w Depiclinic sugerowano mi aby robić depilację pach co 4 tygodnie.. wydaje mi się to dość krótki czas.. Robiła któraś z Was pachy w Depiclinic?
Ja chodzę do depiclinic, na pachy co 4-5 tygodni i już włosów nie mam (razem miałam 5 zabiegów)
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 15:30   #1208
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja chodzę do depiclinic, na pachy co 4-5 tygodni i już włosów nie mam (razem miałam 5 zabiegów)
dzięki dziewczyny Myślę, że zrobię sobie 6 tygodniową przerwę

Słuchajcie miałam robione 3 zabiegi na bikini, od ostatniego minęło ok. 4 miesiące i włosów mi przybywa, co i rusz wyrasta jakiś nowy hmmm. Nie są to twarde włosy, raczej miękkie i cienkie, ale są. Myślę, żeby jeszcze pochodzić na to bikini, może 3 zabiegi to za mało...?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:49   #1209
Emka_nt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam, Czy posiada ktoś opinie o salonie Wiktoria w Poznaniu http://www.salonwiktoria.com/galeria/ ? Chodzi oczywiście o depilację laserową. Widzę ze jest tutaj dużo osób ktore znają się na sprzęcie jakim jest wykonywana depilacja, niestety na stronie salonu nie ma podanej nazwy. Czy ewentualnie po zdjeciach w galerii jest w stanie któraś z pań określić co to za model lasera?
Emka_nt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:20   #1210
Emka_nt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witam, czy ma ktoś opinie na temat salonów w Poznaniu http://www.salonwiktoria.com/galeria/ i http://www.beauty-factory.pl/pozna%C5%84/o-firmie. Chodzi oczywiście o depilacje laserową bądz IPL-a.
Emka_nt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 20:17   #1211
rybka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mam pytanie jaki gabinet polecacie w Lesznie? Chciałabym zrobić depilację laserową brody oraz mam włoski przy brodawkach. Czy po takim zabiegu można normalnie funkcjonować tzn chodzi mi o to jak długo utrzymuje się zaczerwienienie na twarzy? Czy strasznie to boli?
rybka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 21:52   #1212
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez EmCa Pokaż wiadomość
jula, masz wiadomość

a kiedy ten peeling? Bo musiałam ogolić włosy zanim zaczęły wypadac i nie wiem co teraz :/ dzisiaj powinny zacząć, ale jak sa za krotkie to nie wypadną, nie?
nie bój się wysuną się same
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 07:59   #1213
wiktoria_ego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Ja chodzę do depiclinic, na pachy co 4-5 tygodni i już włosów nie mam (razem miałam 5 zabiegów)
Chodzisz od lipca. Jest to bardzo krótko, żeby mówić że już nie masz włosów. Poczekaj z rok po serii zabiegów. Dopiero wtedy będziez mogła powiedzieć, że włosów nie masz albo że są.
Odstęp 4-5 tygodni - to jest bardzo krótko.
A po drugie, to mi śmierdzi straszliwą reklamą. W 99% postach we wszystkich wątkach od lipca piszesz nazwę salonu, w którym robisz depilację. Nie wygląda to najlepiej. A reklamy są płatne.

Edytowane przez wiktoria_ego
Czas edycji: 2012-12-28 o 08:40
wiktoria_ego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:16   #1214
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Chodzisz od lipca. Jest to bardzo krótko, żeby mówić że już nie masz włosów. Poczekaj z rok po serii zabiegów. Dopiero wtedy będziez mogła powiedzieć, że włosów nie masz albo że są.
Odstęp 4-5 tygodni - to jest bardzo krótko.
A po drugie, to mi śmierdzi straszliwą reklamą. W 99% postach we wszystkich wątkach od lipca piszesz nazwę salonu, w którym robisz depilację. Nie wygląda to najlepiej. A reklamy są płatne.
właśnie od mojego ostatniego zabiegu na bikini minęło 4 miesiące i włoski zaczęły mi gdzieniegdzie odrastać. Myślałam, że ilość włosków jaka odrasta po 2 miesiącach od zabiegu to jedyne włosy do usunięcia, że reszta jest trwale usunięta jednak one po kilku miesiącach chyba budzą się do życia;/ Też tak macie? Co prawda są to włoski o wiele cieńsze. Miałam 3 zabiegi na bikini. Robione LS.
Natomiast od depilacji brodwek minęło już ponad pół roku i nic nie odrasta.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:54   #1215
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
Chodzisz od lipca. Jest to bardzo krótko, żeby mówić że już nie masz włosów. Poczekaj z rok po serii zabiegów. Dopiero wtedy będziez mogła powiedzieć, że włosów nie masz albo że są.
Odstęp 4-5 tygodni - to jest bardzo krótko.
A po drugie, to mi śmierdzi straszliwą reklamą. W 99% postach we wszystkich wątkach od lipca piszesz nazwę salonu, w którym robisz depilację. Nie wygląda to najlepiej. A reklamy są płatne.
Rany, jestem posądzana o teorie spiskowe trafiłam tutaj bo szukałam tak jak inne dziewczyny porad i bałam się bólu, trafiłam do dobrego salonu, to dlaczego mam się nie chwalić i nie polecać - przecież większość z dziewczyn też pisze swojego rodzaju reklamy i wymienia nazwy salonu. Przeczytaj sobie nazwę tematu " Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 po to to forum jest .
Jak już nie jestem narzekającą malkontentką to znaczy że jestem podejrzana śmieszna jesteś .

A jeżeli chodzi o moje pachy, mam je łyse i na razie nic mi nie odrasta, zobaczę, tak jak piszesz, za rok. Podchodzę do tego trochę inaczej niż ty - jest to kwesta zaufania, panią która robi mi zabieg, nie wymienię z jakiego salonu , znam osobiście a ciebie tylko z forum i jak mam efekt to uważam że przerwy między zabiegami są odpowiednie i nie mam zamiaru narzekać - dla zasady - nie mam aż takiego "ego".

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez wiktoria_ego Pokaż wiadomość
...
A po drugie, to mi śmierdzi straszliwą reklamą. W 99% postach we wszystkich wątkach od lipca piszesz nazwę salonu, w którym robisz depilację. Nie wygląda to najlepiej. A reklamy są płatne.
Zaintrygowałaś mnie i policzyłam - wymieniłam nazwę salonu w 25% postów .... matematyka kuleje ...
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:56   #1216
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

mam takie pytanie.. może głupie, ale mam problem z wypadaniem włosów na głowie, łykam tabletki na wzmocnienie włosów Vitapil, czy to może jakoś wpłynąć na efekty zabiegów depilacji?
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:59   #1217
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Emka_nt Pokaż wiadomość
Witam, czy ma ktoś opinie na temat salonów w Poznaniu http://www.salonwiktoria.com/galeria/ i http://www.beauty-factory.pl/pozna%C5%84/o-firmie. Chodzi oczywiście o depilacje laserową bądz IPL-a.
To jest IPL - poczytaj w wątku to wyrzucone pieniądze .

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
mam takie pytanie.. może głupie, ale mam problem z wypadaniem włosów na głowie, łykam tabletki na wzmocnienie włosów Vitapil, czy to może jakoś wpłynąć na efekty zabiegów depilacji?
Obawiam się że ma, bo tak na logikę preparat pewnie wzmacnia wszystkie włosy nie tylko te na głowie i chyba takie tabletki trzeba odstawić przed zabiegiem.
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 11:11   #1218
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
To jest IPL - poczytaj w wątku to wyrzucone pieniądze .

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------



Obawiam się że ma, bo tak na logikę preparat pewnie wzmacnia wszystkie włosy nie tylko te na głowie i chyba takie tabletki trzeba odstawić przed zabiegiem.
Też mi się tak wydaje... że działa na wszystkie włosy.. a ja łykam je od 2 miesięcy już.
W tym czasie robiłam zabiegi na łydki i pachy.
Włosy z głowy wypadają mi masakrycznie, jakoś nie wyobrażam sobie nie łykać teraz tabletek.
Przy najbliższej wizycie porozmawiam z Panią Małgosią na ten temat.. zobaczymy co powie. Jeśli już mam z czegoś zrezygnować to z depilacji, bo nie chcę być łysa
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:49   #1219
hania_k
Raczkowanie
 
Avatar hania_k
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez eevvaa Pokaż wiadomość
Też mi się tak wydaje... że działa na wszystkie włosy.. a ja łykam je od 2 miesięcy już.
W tym czasie robiłam zabiegi na łydki i pachy.
Włosy z głowy wypadają mi masakrycznie, jakoś nie wyobrażam sobie nie łykać teraz tabletek.
Przy najbliższej wizycie porozmawiam z Panią Małgosią na ten temat.. zobaczymy co powie. Jeśli już mam z czegoś zrezygnować to z depilacji, bo nie chcę być łysa
Jak będziesz już wiedziała to napisz - jestem bardzo ciekawa
hania_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 16:11   #1220
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez hania_k Pokaż wiadomość
Jak będziesz już wiedziała to napisz - jestem bardzo ciekawa
Napisałam do Pani Małgosi W odpowiedzi otrzymałam:
Vitapil jest suplementem diety, nie zawiera substancji światło uczulających i można się depilować. Jeżeli chodzi o skuteczność depilacji, co do zasady działania lasera w trakcie depilacji wypalane są komórki odżywcze włosów, w efekcie czego z skutecznie wypalonej cebulki włos już nie wyrośnie, tabletki wg opisu producenta wzmacniają włosy, co nie przeszkadza w depilacji, można przyjąć że nie powinny osłabić skuteczności depilacji.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 16:51   #1221
_____
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 26
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Emka_nt Pokaż wiadomość
Witam, czy ma ktoś opinie na temat salonów w Poznaniu http://www.salonwiktoria.com/galeria/ i http://www.beauty-factory.pl/pozna%C5%84/o-firmie. Chodzi oczywiście o depilacje laserową bądz IPL-a.
Odpuść sobie IPL. W Poznaniu masz 3 gabinety z LightSheer rekomendowane przez dystrybutora:
www.lenis.pl
www.laserowaepilacja.pl
www.casolla.pl
choć "nieoficjalnych" jest na pewno o wiele więcej. Szukaj wyłącznie LightSheer (to jest napisane na stronach gabinetów), zwracaj uwagę na dokładność, moc zabiegów i długość przerw - wszystko masz napisane w tym wątku.
_____ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:23   #1222
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dziewczyny dziś byłam na kolejnym ( 2) zabiegu na wąsik i bikini i bikini Pani zrobiła mi LSD całe nie zmieniając na mała końcówkę wydaje mi się że robiła dokładnie ale mocą 9 ponieważ okazało się że moja skóra bardzo mocno reaguje na laser i bała się poparzeń i teraz się zastanawiam czy to nie jest za mała moc? Tak naprawdę ślady po laserze zniknęły bardzo szybko bo już po ok godzinie nie ma śladu że miałam coś robione.
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:27   #1223
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziś byłam na kolejnym ( 2) zabiegu na wąsik i bikini i bikini Pani zrobiła mi LSD całe nie zmieniając na mała końcówkę wydaje mi się że robiła dokładnie ale mocą 9 ponieważ okazało się że moja skóra bardzo mocno reaguje na laser i bała się poparzeń i teraz się zastanawiam czy to nie jest za mała moc? Tak naprawdę ślady po laserze zniknęły bardzo szybko bo już po ok godzinie nie ma śladu że miałam coś robione.
spokojnie9 to nie jest malitka moc,skoro skala kończy się na 11 jednostkach.w końcu wąsik to twarz,więc bala się poparzeń
tam,gdzie ja robilam LSD pani mówiła,że wąsik robią tylko małą końcówką LS
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:34   #1224
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
spokojnie9 to nie jest malitka moc,skoro skala kończy się na 11 jednostkach.w końcu wąsik to twarz,więc bala się poparzeń
tam,gdzie ja robilam LSD pani mówiła,że wąsik robią tylko małą końcówką LS
Tz wąsik miałam małą końcówką tylko bikini miałam dużą i 9J i zastanawiam się czy to nie jest za mała moc?
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 00:38   #1225
Emka_nt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez _____ Pokaż wiadomość
Odpuść sobie IPL. W Poznaniu masz 3 gabinety z LightSheer rekomendowane przez dystrybutora:
www.lenis.pl
www.laserowaepilacja.pl
www.casolla.pl
choć "nieoficjalnych" jest na pewno o wiele więcej. Szukaj wyłącznie LightSheer (to jest napisane na stronach gabinetów), zwracaj uwagę na dokładność, moc zabiegów i długość przerw - wszystko masz napisane w tym wątku.
Dzięki za odpowiedź wątek czytalam tak jak i pierwszą część
A czy któraś z was dziewczyna, zna może salony z depilacja laserową dostepne na groupon-ach w Poznaniu oczywiście? Bo podejżewam że tam moze być własnie tylko IPL-a. Ale moze ktos trafil na porządny salon, z góry dzięki za odpowiedzi
Emka_nt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 11:37   #1226
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Emka_nt Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź wątek czytalam tak jak i pierwszą część
A czy któraś z was dziewczyna, zna może salony z depilacja laserową dostepne na groupon-ach w Poznaniu oczywiście? Bo podejżewam że tam moze być własnie tylko IPL-a. Ale moze ktos trafil na porządny salon, z góry dzięki za odpowiedzi
Podpisuję się pod prośbą Emki, kto poleci sprawdzony gabinet w Poznaniu? Siarka40, może Ty coś zarekomendujesz?
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 23:34   #1227
kasiaska89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja korzystałam z www.laserowaepilacja.pl
Polecam studentkom, gdyż cenowo wychodzi bardzo korzystnie (50%).
Pani wykonująca zabiegi jest sympatyczna i rozmowna
Nie mogę się jeszcze całkiem wypowiedzieć co do efektu (jestem po 2 zabiegach).
Włosy zawsze częściowo wypadają po ok. dwóch tygodniach, jednak moc, którą mam robiony zabieg to 21 (łydki). Stąd mam obawy, czy ta depilacja będzie skuteczna. Również chętnie przeczytam opinie na temat salonów w Poznaniu.
kasiaska89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 09:02   #1228
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez misia3006 Pokaż wiadomość
Tz wąsik miałam małą końcówką tylko bikini miałam dużą i 9J i zastanawiam się czy to nie jest za mała moc?
moc dobiera się indywidualnie do skóry i czucia bólu .myslę,że następnym razem spróbuj na 10 J
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 07:49   #1229
misia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Australia
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
moc dobiera się indywidualnie do skóry i czucia bólu .myslę,że następnym razem spróbuj na 10 J

Następnym razem napewno poproszę Panią o zwiększenie mocy. Tylko się zastanawiam ponieważ po jednym IPL i dwóch LSD wydaje mi się ze rośnie mi wiecej włoskow niż poprzednio
misia3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-01, 08:16   #1230
milon
Rozeznanie
 
Avatar milon
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 518
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kasiaska89 Pokaż wiadomość
Ja korzystałam z www.laserowaepilacja.pl
Polecam studentkom, gdyż cenowo wychodzi bardzo korzystnie (50%).
Pani wykonująca zabiegi jest sympatyczna i rozmowna
Nie mogę się jeszcze całkiem wypowiedzieć co do efektu (jestem po 2 zabiegach).
Włosy zawsze częściowo wypadają po ok. dwóch tygodniach, jednak moc, którą mam robiony zabieg to 21 (łydki). Stąd mam obawy, czy ta depilacja będzie skuteczna. Również chętnie przeczytam opinie na temat salonów w Poznaniu.
ooo rzeczywiście mają tanio ja byłam na depilacji szyji i baków w StudioLaser w Poznaniu, płaciłam 200 zł, tutaj widze że bym zapłaciła 125 zł. Miałam robioną mocą 34, kolejny zabieg ma być 38...
__________________



milon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.