ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-16, 08:40   #4621
pomorzanka77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 126
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Czy jest ktoś w stanie szczerze powiedzieć, że acnederm pomógł mu na zaskórniki albo blizny (nie tylko nieco rozjaśnił)? Albo pomógł w inny bardzo namacalny sposób? Ten krem wydaje mi się niesłychanie słaby.
pomorzanka77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 09:39   #4622
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Mi za pierwszym razem zdziałał cuda. Znowu nie mozna napisac, ze nie robi nic. Jak mam juz tylko plamki to fajnie mi je minimalizuje, z widocznym efektem.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 11:53   #4623
daria2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hej dziewczyny! Zaczęłam stosować acne derm jakiś tydzień temu. Piecze bardzo w okolicy nosa i brody, ale też dlatego, że kilka dni temu zaczęłam stosować retinoidy (locacid). Moim problemem jest czoło - głębokie zaskórniki, przebarwienia, często wyskakiwały pryszczole na długo. Od tygodnia nic mi nowego się nie pojawiło, ale to może tylko cisza przed burzą. Mam pytanie do Was: pani dermatolog acne derm zaleciła stosować rano, a wieczorem locacid (na czoło). Chciałam pozbyć się tez kilku zaskórników z okolicy brody i nosa, więc w tych miejscach zaczęłam używać również locacidu na co drugi wieczór, a rano acne derm, ale dosyć piecze i łuszczę się tylko w tych miejscach. Czy któraś z Was używała też tych obu maści podczas leczenia? Nie wiem, czy odpuścić sobie retinoidy na nos i brodę, bo aż takiego dużego problemu nie mam z cerą, jedynie te zaskórniki.. I zastanawiam się, czy może sam acne derm się z tym upora. I może któraś wie, czy krem matujący ziaja med spf 50 w takich sytuacjach nie podrażni jeszcze bardziej? Podobno jest nietłusty, a na tym mi najbardziej zależy - no i cena do przyjęcia.
daria2712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:18   #4624
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

A jakich filtrów używacie podczas stosowania acne derm? Nakładam go tylko na noc, ale przeczytałam tutaj, że nawet jak nie używa się go w dzień to i tak skóra jest wrażliwa na słońce i trzeba się chronić... A ja codziennie nakładam podkład na twarz i nie chcę, żeby mi się zrobił "ciastowaty" od filtru. Do tego bardzo łatwo zapycha mi się twarz, cudem znalazłam krem który w końcu mnie nie zapycha no i nie wiem jak to będzie z kremem z filtrem. Bóg wie co tam może być, a ja nie potrzebuję kolejnych zaskórników :/ I żeby buzia się po nim mocno nie świeciła, moja sama w sobie po kilku godzinach wygląda jak żarówka. Czy jest tu posiadaczka tłustej cery która znalazła coś dla siebie?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:52   #4625
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A jakich filtrów używacie podczas stosowania acne derm? Nakładam go tylko na noc, ale przeczytałam tutaj, że nawet jak nie używa się go w dzień to i tak skóra jest wrażliwa na słońce i trzeba się chronić... A ja codziennie nakładam podkład na twarz i nie chcę, żeby mi się zrobił "ciastowaty" od filtru. Do tego bardzo łatwo zapycha mi się twarz, cudem znalazłam krem który w końcu mnie nie zapycha no i nie wiem jak to będzie z kremem z filtrem. Bóg wie co tam może być, a ja nie potrzebuję kolejnych zaskórników :/ I żeby buzia się po nim mocno nie świeciła, moja sama w sobie po kilku godzinach wygląda jak żarówka. Czy jest tu posiadaczka tłustej cery która znalazła coś dla siebie?
Ja uzywam AD tylko na noc i filtrow żadnych nie stosuje, rano resztki i tak zmywam. Jakbym uzywala czegos mocniejszego to moze wtedy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 18:56   #4626
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

hej dziewczyny
ja wlasnie dzisiaj bylam u dermo...zapisala mi zestaw physiogel(żel tonik i krem)acnederm na noc...wit a + e no i chyba wszystko chociaz nie jestem pewna a rozczytac sie nie rozczytam...tak czy siak mialam ładna cere i dlugo przyszlo mi uświadomienie sobie ze mam tradzik,co prawda nie jakis straszny no ale mam te wypryski nie wiem co robic co jest dobre a co nie zielona jestem w tym temacie a moze by kupic jakas masc i smarowac te wypryski?tribiotic?probow alyscie?
mylam twarz okolo 3 tygodni mydlem siarkowym ale efektow brak
aha i dziewczyny acnederm jak wyczytalam b.wysusza a jakby stosowac go tylko miejscowo?chociaz dermatolog mi powiedziala ze koniecznie na cala twarz

Edytowane przez danana
Czas edycji: 2013-11-18 o 18:59
danana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-18, 19:40   #4627
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Mnie tam nic nie wysusza, co więcej porobiło mi się mnóstwo zamkniętych zaskórników, pory koło nosa rozepchane i masa nowych ropnych syfków :/
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-19, 23:15   #4628
daria2712
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
A jakich filtrów używacie podczas stosowania acne derm?
Ziaja med spf + 50 matujący - nie zapycha, nie jest tłusty i po posmarowaniu suche skórki nie są aż tak widoczne. I ani trochę mnie nie podrażnia.
daria2712 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 08:43   #4629
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
aha i dziewczyny acnederm jak wyczytalam b.wysusza a jakby stosowac go tylko miejscowo?chociaz dermatolog mi powiedziala ze koniecznie na cala twarz
Ja go uzywam tylko na policzki, bo tylko tam cos mam, tez nie smaruje na całe, tylko konkretnie gdzie cos jest
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-22, 00:13   #4630
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Od tygodnia używam acne dermu i wyskoczyło mi 6 obrzydliwych czyraków, w tym jeden wyjątkowo duży i bolesny Cera się oczyszcza czy reaguje tak na ten krem i powinnam go odstawić?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-26, 16:03   #4631
Laikike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Witam, moje pytanie brzmi następująco: Czy mogę przed nałożeniem acne-dermu przeczyścić twarz spirytusem salicylowym? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Laikike jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-27, 00:23   #4632
kolejna_wizazanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 276
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Laikike Pokaż wiadomość
Witam, moje pytanie brzmi następująco: Czy mogę przed nałożeniem acne-dermu przeczyścić twarz spirytusem salicylowym?
po co?
kolejna_wizazanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 17:20   #4633
Laikike
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez kolejna_wizazanka Pokaż wiadomość
po co?
Na ulotce jest napisane, aby nakładać na oczyszczoną skórę, a z tego co mi wiadomo spiritus salicylowy bardzo dobrze oczyszcza.
Laikike jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 21:18   #4634
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Nie wiem jak to możliwe, ale Acne Derm spowodował u mnie wysyp zaawansowanego trądziku którego dawno nie miałam. Pisałam już wyżej - po kilku dniach stosowania na twarzy pojawiło się 6 czyraków, a wszystkie pory pozapychane. Ponad tydzień temu odstawiłam Acne, leczę się lekkim brzozowym i już widzę poprawę, żadnych ropnych guli. Jakim cudem sam kwas mógł zrobić coś takiego na twarzy?
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 21:44   #4635
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Nie wiem, ale moj nowy acne ma dziwna kremowa konsystencje. Nigdy sie nie odwazylam posmarowac calej twarzy i uzywam go tylko jak widze, ze nie ma zadnych stanow zapalnych, tylko plaskie blizny.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:44   #4636
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Hej.Ja moge sie wypowiedziec po stosuje akne derm na brode juz pol roku.Mam 22lata i do 21 roku zycia mialam idealna cere bez zadnych krost zaskornikow .. ale nagle na brodzie dostalam ogromnych gul bralam antybiotyk azimicin i zaczelam stosowac kwas przez pol roku prawie nic nie wychodzilo, rzadko cos malego.na przebarwienia po gulach moze tropche pomogl ale nie jakos radykalnie, dobrze dzialal profilaktycznie ..jesli cos gdzies wyszlo np.obok ust.. to powoli to wysuszal...jednak ostatnio znow cos mi sie dzieje na brodzie ( zalamalam sie , niby widze ze ten kwas moz ecos pomaga ale chyba mniej ehh i chyba wlacze do pielegnacji co 2 dzien epiduo na zmiane z akne dermem...
dodam ze mylam brode mydlem siarkowym a rano nakladalam krem nawilzajacy, skora byla poczatkowo czerwona ale szybko sie przzywyczaila..
dodam ze nie bylo zadnego wysypu ani nic a stosowalam go bardzo ostroznie....zeby moc jak cos odstawic gdyby szkodzil.Bo filozofia wysypu jako oczyszczania nie przemawia do mnie w ogole.
to dobry krem ale niestety jak widac nie dziala rewalacyjnie skoro po pol roku cos wyszlo znowmoze nie tak wielkei jak kiedys...ale grudki jednak....ehh kiedy udzyskam moja normalna skore??;/ nie mam tradziku , ale pojedyncze pryszcze do moja zmora od roku...dziwne ....
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"

Edytowane przez kaska3010
Czas edycji: 2013-11-29 o 13:52
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:51   #4637
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Laikike Pokaż wiadomość
Na ulotce jest napisane, aby nakładać na oczyszczoną skórę, a z tego co mi wiadomo spiritus salicylowy bardzo dobrze oczyszcza.
Zmycie makijażu żelem albo mydłem z pewnością wystarczy. Spirytus bardzo wysusza, w połączeniu z Acne mogą nieźle podrażnić.

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to możliwe, ale Acne Derm spowodował u mnie wysyp zaawansowanego trądziku którego dawno nie miałam. Pisałam już wyżej - po kilku dniach stosowania na twarzy pojawiło się 6 czyraków, a wszystkie pory pozapychane. Ponad tydzień temu odstawiłam Acne, leczę się lekkim brzozowym i już widzę poprawę, żadnych ropnych guli. Jakim cudem sam kwas mógł zrobić coś takiego na twarzy?
Może po prostu tak na Ciebie działa kwas azelainowy? Czytałam, że niektóre dziewczyny mają takie objawy po np. migdałowym. Może musisz spróbować innego rodzaju kwasu.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 13:51   #4638
kaska3010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 227
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez whiteglove Pokaż wiadomość
Nie wiem jak to możliwe, ale Acne Derm spowodował u mnie wysyp zaawansowanego trądziku którego dawno nie miałam. Pisałam już wyżej - po kilku dniach stosowania na twarzy pojawiło się 6 czyraków, a wszystkie pory pozapychane. Ponad tydzień temu odstawiłam Acne, leczę się lekkim brzozowym i już widzę poprawę, żadnych ropnych guli. Jakim cudem sam kwas mógł zrobić coś takiego na twarzy?
a jestes pewna ze to od tego? moze i tak by wyskoczylo i tak...takie kremy nalezy stosowac kilka miesiecy zeby mozna bylo ocenic.U mnei efekty byly od razu.Zero wysypu..
__________________
„Powinien mnie akceptować taka, jaka jestem!”mówi kobieta z gatunku zbyt miłych. Powinien cię akceptować?
O nie, Puknij się w czoło. On powinien za tobą szaleć. Akceptacja nie ma z tym nic wspólnego. On akceptuje popychadło..
Jeśli chcesz akceptacji, zgłoś się do grupy wsparcia"
kaska3010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 12:18   #4639
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Właśnie wyciągnęłam mój Acne-Derm z zapomnianej od roku kosmetyczki. Stosuję go co drugi dzień na noc albo na dzień, kiedy zostaję w domu. W tamtym roku stosowałam codziennie z przerwą na weekend, ale to nie służyło mojej skórze - bardzo ja wysuszało. Mam nadzieję, że Acne Derm pomoże mi w walce z moimi przebarwieniami i czasowym wysypem krostek na twarzy.
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-03, 13:07   #4640
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Pamiętajcie, że Acne Derm jest ważny tylko pół roku od daty otwarcia
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 22:04   #4641
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez kaska3010 Pokaż wiadomość
a jestes pewna ze to od tego? moze i tak by wyskoczylo i tak...takie kremy nalezy stosowac kilka miesiecy zeby mozna bylo ocenic.U mnei efekty byly od razu.Zero wysypu..
Gdybym go stosowała kilka miesięcy to skończyłoby się chyba na najsilniejszych antybiotykach... Na pewno od tego, nic nowego wtedy nie używałam, tylko Acne i wyskoczyło mi 6 ogromnych guli na twarzy. To co mi wyskakuje "i tak i tak" to ropne krostki i mniejsze lub większe czyraki od czasu do czasu, ale nie 6 kraterów na raz. Odstawiłam i wszystko jest z powrotem w porządku.
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 12:31   #4642
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Ach...my kobiety przeprowadzamy na sobie wiecznie eksperymenty....czasami się opłacają
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 19:23   #4643
201704240919
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 401
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Cytat:
Napisane przez Laikike Pokaż wiadomość
Witam, moje pytanie brzmi następująco: Czy mogę przed nałożeniem acne-dermu przeczyścić twarz spirytusem salicylowym? Z góry dziękuję za odpowiedź.
Niby możesz, zwiększy to działanie kwasu, ale warto katowac twarz alkoholem? Lepiej kupić tonik z BHA...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201704240919 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-09, 12:31   #4644
Mo_niczka
Raczkowanie
 
Avatar Mo_niczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 238
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Możesz wszystko, tylko....jak będzie wyglądała później Twoja skóra?
__________________
blogbezzapachu.blogspot.c om
idealneczterdziestoletnie .blogspot.com
Mo_niczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-11, 13:53   #4645
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

okej, melduję się też ja.
Kurację zaczęłam 9.12. Krem stosuje tylko na noc, na całą twarz.

Chociaż teraz naczytałam się wiele dobrego o tonikach z kwasami i już mi chodzi po głowie zakup jakiegoś kwasu.
Zobaczymy

Pozdrawiam i życzę powodzenia
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 00:08   #4646
StudzeKisiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 391
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Krem stosuję jakoś od tygodnia. Obsypała mnie kaszka, kiedy mi to zejdzie?
Stosuję rano i wieczorem na całą twarz. Najbardziej obsypało mi czoło, trochę mniej resztę twarzy, a w sumie jak wycisnelam parę, to nic tam nie ma
StudzeKisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 08:50   #4647
zbuntowana20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 272
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Nie używajcie tego.. co kolejną osobe wysypuje po tym, ja tez kupilam uzylam 3 razy i rzucilam w kąt bo spowodowała ogromne krosty z którymi wczesniej nie mialam problemu.. Jest wiele innych kosmetyków, czy maści ktore poprawiają cere nie pogarszając jej przy tym
zbuntowana20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:02   #4648
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

Dokladnie, odstawic to zamiast się męczyć. Mi po tygodniu wyskoczyło kilka wielkich, czerwonych, ropnych i bolesnych pryszczy których nie miałam od dawna i nigdy w takiej ilości. Podleczylam się lekkim brzozowym i pomogło. A na przebarwienia dobrze robi popularna maseczka z kurkumy
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:25   #4649
StudzeKisiel
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 391
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

To może ktoś chce się zamienić na jakiś drobiazg,
załączam stopień zużycia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (94,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (51,3 KB, 4 załadowań)
StudzeKisiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-13, 10:53   #4650
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20%

StudzeKisiel, kiedy otwarte opakowanie? Co chciałabyś w zamian?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.