moze zmiana?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-06, 21:30   #1
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23

moze zmiana??


Witam, mam pytanko dotyczace farbowania wlosow, a mianowicie: na co zwrocic uwage(chodzi mi o twarz, oczy, karnacje) przy doborze koloru wlosow. Ja mam oczy szaro -zielono-niebieskie i do tej pory mialam robione pasemka blond z ciemymi pasemkami czyli balejaz ale juz mam dosc ciaglego chodzenia do fryzjera i robienia odrostow,tracenia duuuuzo czasu no i pieniedzy. pomyslalam ze moglabym cos zmienic i moze trche ciemniejszy kolorek, moze taki orzech laskowy a moze ciemniejszy kolor , sama nie wiem .Wszyscy mowia ze dobrze mi w jasnych pasemkach i sama i wiem o tym ale potrzebuje jakiejs zmiany, poza tym jestem w ciazy w 4 m-cu i moze stad ta chcec zmiana koloru, wiec prsze poradzcie w jakism kolorze oprocz blondu byloby mi do twarzy!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMGA1560.JPG (56,5 KB, 10 załadowań)
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 21:49   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: moze zmiana??

Ja Cie widze w takich kolorachMoim zdaniem powinnas skierowac sie w strone jasnego lub sredniego brazu w popielatym lub neutralnym odcieniu.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 21:50   #3
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: moze zmiana??

W każdym zimnym np gorzka czekolada (ale nie czarny) Musiałabyś wtedy szukac jakiegoś jasnego brązu i na włoskach na pewno wyjdzie ciemny brąz.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 21:59   #4
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze zmiana??

a jeszcze chcialam dodac ze mam cienkie i nie za geste wlosy. takze te ciagle rozjasnianie tez je niszczy a moj naturalny kolor to ciemny blond/jasny szatyn, wlasnie takiego koloru sa teraz moje 5 cm-trowe odrostydlatego musze cos z nimi zrobic bo juz dluzej w lustro nie moge patrzec!!! takze prosze o porade)
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-06, 23:24   #5
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: moze zmiana??

Najlepsze wyjscie pomaluj wlosy kolorem najbardziej zblizonym do naturalnych odrostow(jasny szatyn) i wtedy masz problem z farbowaniem z glowyJa tak wracam do naturalnego koloru wlasnie.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 09:50   #6
spikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 65
GG do spikowa
Re: moze zmiana??

a ja prponuje pojśc jednak do fryzjera bo jak zrobisz sobie zimny odcień na tych bląd to mogą wyjść zielonkawe a fryzjer naklada taki podkład żeby tego uniknąc.Potem możesz już sama farbować w podobnym odcieniu,najgorszy pierwszy raz
spikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 17:39   #7
izuncia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 23
Re: moze zmiana??

podoba mi sie jasny braz , ale nie wiem czy zrobic farba czy szamponem?? nie wiem czy szampon chwyci pesemka a z kolei boje czy farba nie bedzie za mocna??
izuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-07, 17:44   #8
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Re: moze zmiana??

tak jak kolezanka napisala najlepiej isc do fryzjera moze drozej zaplacisz ale napewno zrobi to lepiej niz farbowanie w domu.Niewiem czy szampon chwyci zalezy jakie masz wlosy.Teraz sa farby delikatne takie profesjonalne ktore nie niszcza tak wlosow.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.