niepokorne brwi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-31, 14:14   #1
iskierkax1991x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5

niepokorne brwi


Witam, mam pytanie odnosnie regulacji brwi.
Jak osiagnac efekt idealnych brwi?Kiedy pozbede sie zbednych wloskow nadal nie mam osiagnietego zadawalajacego ksztaltu ;( Jak tego dokonac?Przede wszystkim chodzi mi o to, że brwi jakie widze na internecie np http://www.long-time-liner.pl/images...191eac27/7.jpg sa perfekcyje, zadne wloski nie odstaja a moje wloski wydaja sie badz sa dluzsze i nie leza tak rowno ;( albo jest ich calkiem za malo albo za duzo i stercza w dziwne strony, a te maja regularne ksztalty i dlugosc.Co robie zle?Badz czego nie robie?
iskierkax1991x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:31   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: niepokorne brwi

Cytat:
Napisane przez iskierkax1991x Pokaż wiadomość
Witam, mam pytanie odnosnie regulacji brwi.
Jak osiagnac efekt idealnych brwi?Kiedy pozbede sie zbednych wloskow nadal nie mam osiagnietego zadawalajacego ksztaltu ;( Jak tego dokonac?Przede wszystkim chodzi mi o to, że brwi jakie widze na internecie np http://www.long-time-liner.pl/images...191eac27/7.jpg sa perfekcyje, zadne wloski nie odstaja a moje wloski wydaja sie badz sa dluzsze i nie leza tak rowno ;( albo jest ich calkiem za malo albo za duzo i stercza w dziwne strony, a te maja regularne ksztalty i dlugosc.Co robie zle?Badz czego nie robie?
Po 1: kobieta na zdjeciu ma pomalowane i ulozone rzesy
Po 2: wosk, cien do brwi. W Sephorze jest specjalny cien do brwi, o ile sie nie myle to sa 2 odcienie + wosk. Wosk naprawde fajnie ulozy Ci brwi, ze nic nie bedzie odstawac itd Cien zajmie sie kolorkiem i skoryguje wszelkie 'braki' (brak wloskow w jakims miejscu na brwiach itd)
Po 3: poki co mozesz je ukladac nawet na krem do twarzy, baze pod makijaz, podklad. Zawsze cos pomoze ale nic nie zastapi wosku i cienia do brwi.
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:21   #3
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: niepokorne brwi

ja spriskuje szczoteczke do brwi lakierem do wlosow i brwi sie trzymaja
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 16:30   #4
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: niepokorne brwi

Ajajaj wosk! Któraś z was robi to na wosk? Bo ja wyłącznie wyrywam. Strasznie boję się bólu po wosku. Jak to jest? Bardzo boli?
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 16:56   #5
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: niepokorne brwi

Ale tu chodzi o ukladanie brwi, a nie wyrywanie.

Ja uzywam odzywki Constance Carroll. tez mam dlugie wlosski, ktore wywijaja sie w rozne strony i czesto odstaja. Czesanie na nic nie daje, musze miec cos, co je usztywni troche sklei, tak ze beda sie trzymac caly dzien i ta odzywka mi to daje. jest ze mna juz 18 lat
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:25   #6
ouuGlamour
Wtajemniczenie
 
Avatar ouuGlamour
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 082
Dot.: niepokorne brwi

Cytat:
Ajajaj wosk! Któraś z was robi to na wosk? Bo ja wyłącznie wyrywam. Strasznie boję się bólu po wosku. Jak to jest? Bardzo boli?
ja chodzę systematycznie na regulację brwi woskiem wiec teraz wyjaśnie na czym to polega:
1. kosmetyczka najpierw podcina (używając nożyczek) te dłuższe brwi nad wewnętrznym kącikiem oka.
2. następnie w specjalnej maszynie podgrzewa wosk, który naklada patyczkiem (jest to suuuper przyjemne uczucie, ciepłe, gęste, pachnące wrr)
3. kosmetyczka przykleja papierek, przykleja go dokładnie, po czym energicznie odrywa.
4. ewentualne pozostałości usuwane są pensetką.

jest to napewno średnio przyjemne uczucie, ale uważam, że warto chociaż raz na jakiś czas nadać brwiom ładny kształt potem, gdy brwi już odrosną można samemu poskubać, bo mamy już naznaczony ładny kształt.
napewno po takim zabiegu nie radzę umawiać się od razu na randkę, bo skóra pozostaje czerwona, podrażniona. ale już na drugi dzień nie ma śladu, za to są pięknie wyregulowane brwi!
ouuGlamour jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 20:40   #7
lowczyni_okazji
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 146
Dot.: niepokorne brwi

Cytat:
Napisane przez ouuGlamour Pokaż wiadomość
ja chodzę systematycznie na regulację brwi woskiem wiec teraz wyjaśnie na czym to polega:
1. kosmetyczka najpierw podcina (używając nożyczek) te dłuższe brwi nad wewnętrznym kącikiem oka.
2. następnie w specjalnej maszynie podgrzewa wosk, który naklada patyczkiem (jest to suuuper przyjemne uczucie, ciepłe, gęste, pachnące wrr)
3. kosmetyczka przykleja papierek, przykleja go dokładnie, po czym energicznie odrywa.
4. ewentualne pozostałości usuwane są pensetką.

jest to napewno średnio przyjemne uczucie, ale uważam, że warto chociaż raz na jakiś czas nadać brwiom ładny kształt potem, gdy brwi już odrosną można samemu poskubać, bo mamy już naznaczony ładny kształt.
napewno po takim zabiegu nie radzę umawiać się od razu na randkę, bo skóra pozostaje czerwona, podrażniona. ale już na drugi dzień nie ma śladu, za to są pięknie wyregulowane brwi!
Dzięki wielkie za odzew. Może kiedyś spróbuję, ale na razie jeszcze będę wyrywać
lowczyni_okazji jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.