pomocy - cienie pod oczami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-12-18, 11:36   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

pomocy - cienie pod oczami


chciałam Was prosic o radę, mam niewielkie cienie pod oczami niestety nie wiem czym je maskować uzywam co wieczór kremu pod oczy z Avonu ale nie wiele to pomaga rano patrząc we lustro znowu są [img]icons/icon22.gif[/img] myślałam juz aby jakoś je "zamaskować" np. podkładem ale nie jestem pewna podobno fluidu nie należy kłaśc pod oczy ..czy to prawda? jak ewentualnie mam je zamaskować [img]icons/1pomocy.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-12-19, 21:40   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: pomocy - cienie pod oczami

Droga Ivko [img]icons/icon7.gif[/img]
Nie ma zadnych przeciwskazan, jesli chodzi o nakladanie podkladu pod oczy czy na powieke. Wrecz przeciwnie, jesli chcesz aby Twoj makijaz oczu byl trwaly musisz to robic. Oczywiscie delikatnie, wklepujac go paluszkami.

Co moge Ci radzic na cienie? Powszechnie dosepnym i naprawde bardzo dobrym korektorem pod oczy jest YSL Touch eclet. ( znajdzies zo nim opinie w Kosmet. Wszechcz.)

MOzesz go nakladac zarowno bezposrednio na skore jak i na podklad. Ma wygodny pedzelek z aplikatorem [img]icons/icon7.gif[/img] I jest naprawde bardzo wydajny.

Pozdrawiam serdecznie [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:29.