Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-12, 09:01   #3421
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Mieszki się nie reprodukują.
Nie, ale może zawsze wyrosnąć włos tuż obok, z nowo powstałego mieszka. Tak przynajmniej mi kiedyś mówiono.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 10:38   #3422
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
nie wiem co o tym myśleć. Przecież chodzi o fazy wzrostu włosków a one nie mają rozumu, ani się nie bronią przed depilacją Tak nad tym dumam i dla mnie nie jest to logiczne, załóżmy, że po 2-3 zabiegu, unieszkodliwiłyśmy np. 50 % mieszków więc tych włosów nie może wyrosnąć więcej. Mieszki się nie reprodukują.
Nie wiem, może gdyby ktoś mi to racjonalnie wytłumaczył, bo nie ogarniam. A może jest tak że po depilacji człowiek patrzy i przyzwyczają się przez miesiąc, że skóra jest całkiem łysa a potem jak odrastają, tylko się wydaje, że jest ich więcej?
Przy pierwszych depilacjach (dwóch czyli miałam po 3 foty poglądowe) robiłam sobie fotki wybranych okolic i za każdym razem, gołym okiem było widać postępy. Kurcze, już nawet bym to wrzuciła ale w 2014 poprzedni laptop mi padł i straciłam wszystkie dane.

Powiem Ci, że kurde też się teraz zastanawiam, ale zauważyłam, po 1 zabiegu efekt fajny, po 2 miałam taaki wysyp, że miałam dużo włosków odrośniętych i potem po 3 i kolejnych zabiegach już było ich coraz mniej. Teraz cholera zostało mi jakieś chyba 8-10% - no może mniej, nie wiem już sama i muszę iść na ten 7 - mam nadzieję, że skończę już to.

A bikini wypada a pachy zaâ˜☠â˜☠â˜☠iście. - goliłam je codziennie, a teraz po 4 dniach mam efekt, jak dzień po.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 17:34   #3423
Ewe123456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie widziałam żadnej różnicy, trzeba poczekać na efekty. Mała końcówka, uczucie podczas zabiegu identyczne, zresztą efekt "po" też taki sam. Skóra była podrażniona, mam tych stopionych włosków sporo ale pod pachami na każdym laserze tak to wyglądało. Wargę miałam zaczerwienioną ale w tej chwili nie ma żadnego śladu, że coś robiłam. Poczekaj ze 2 tygodnie to dam znać czy wszystkie włoski wypadły.
Co konkretnie chcesz depilować?

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------


Jasne, że tak, chociaż na kolanach niech nią zrobią. Ale jak pisałam, ja miałam całe nogi robione 2 razy i kolana jak u Ciebie, zostały bardziej owłosione. Nie wiem czy to jakaś norma?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------


Szczerze mówiąc nie wiem co to za wysyp? Nikt mi nigdy o tym nie mówił i nie zaobserwowałam tego na żadnej depilowanej partii ciała .
Pytanie główne, bo już nie wiem czy dobrze zrozumiałam: Ewe12345, włosy po zabiegu nie wypadły czy mówisz o tym, że jak już odrosły to oceniasz, że może 5% jest ich mniej?
chodzi mi o to że wypadło mi może 5% włosów po 2 zabiegach
Ewe123456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:06   #3424
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Nie, ale może zawsze wyrosnąć włos tuż obok, z nowo powstałego mieszka. Tak przynajmniej mi kiedyś mówiono.
Z tego co wiem to ilość mieszków jest stała tzn. ile ich się wytworzy za młodu z tyloma się umiera Z każdego mieszka w ciągu życia wyrasta jakaś liczba włosów a my tu niszczymy mieszki żeby nie mogły produkować włosów.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że kurde też się teraz zastanawiam, ale zauważyłam, po 1 zabiegu efekt fajny, po 2 miałam taaki wysyp, że miałam dużo włosków odrośniętych i potem po 3 i kolejnych zabiegach już było ich coraz mniej. Teraz cholera zostało mi jakieś chyba 8-10% - no może mniej, nie wiem już sama i muszę iść na ten 7 - mam nadzieję, że skończę już to.

A bikini wypada a pachy zaâ˜☠â˜☠â˜☠iście. - goliłam je codziennie, a teraz po 4 dniach mam efekt, jak dzień po.
To jest najlepsze. Dobra, marudzimy a żadna nie policzy ile zaoszczędzimy na maszynkach jednorazowych

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewe123456 Pokaż wiadomość
chodzi mi o to że wypadło mi może 5% włosów po 2 zabiegach
To rzeczywiście bardzo niewiele. Może moc lasera powinnaś zwiększyć? Nie wiesz jaką miałaś? Ja bym poszła maksymalnie na jeszcze jeden zabieg ale jeżeli nadal efekty byłyby takie marne to bym sobie darowała albo przynajmniej zmieniła salon. Kto wie czy sprzęt mają dobry, nowy? Coś tu jest wyraźnie nie tak i szkoda byłoby mi pieniędzy.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 20:12   #3425
Agata_Berlin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Mediostar Next jest bardzo dobry do depilacji jasnych włosów...u mnie pomogło po 4 (finalnie) 5 zabiegach (na rękach). Mieszkam w Berlinie, ale przyjeżdżam na zabiegi laserowe właśnie do Szczecina, bo jest tam gabinet, który ma ten laser Mediostar Next. Lightsheer i Vectus mi nie pomogły i straciłam tylko kasę. A i co ważne...można robić zabiegi nawet latem na opaloną skórę co mnie zdziwiło, ale to prawda...szczerze polecam.
Agata / Berlin
PS. To ich strona: xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-02-12 o 22:18 Powód: Link.
Agata_Berlin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 13:26   #3426
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to ilość mieszków jest stała tzn. ile ich się wytworzy za młodu z tyloma się umiera Z każdego mieszka w ciągu życia wyrasta jakaś liczba włosów a my tu niszczymy mieszki żeby nie mogły produkować włosów.
Nie upieram się, acz wydaje mi się, że to, o czym pisałam, i słyszałam, i czytałam o tym^^.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
To jest najlepsze. Dobra, marudzimy a żadna nie policzy ile zaoszczędzimy na maszynkach jednorazowych
Ja akurat maszynek zaczęłam używać dopiero gdy zaczęłam przygodę z laserem. Wcześniej to pęseta albo depilator, rzadko wosk. Tak że z pachami miałam spokój około 2 tygodnie (po depilatorze), a to co odrastało, było dość mizerne. Acz teraz nawet tego nie muszę robić - jestem dokładnie miesiąc po ostatnim "uzupełniającym" laserze i zasadniczo nic (jeszcze?) nie odrosło.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:53   #3427
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Ja akurat maszynek zaczęłam używać dopiero gdy zaczęłam przygodę z laserem. Wcześniej to pęseta albo depilator, rzadko wosk. Tak że z pachami miałam spokój około 2 tygodnie (po depilatorze), a to co odrastało, było dość mizerne. Acz teraz nawet tego nie muszę robić - jestem dokładnie miesiąc po ostatnim "uzupełniającym" laserze i zasadniczo nic (jeszcze?) nie odrosło.
Zazdroszczę jeszcze żadnej partii nie skończyłam i nie mogę się tego doczekać. Przypomnij mi ile zabiegów zrobiłaś.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 16:38   #3428
KarolinaMalinowska5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiadomo, że maszynki jednorazowe są dość tanim sposobem usuwania włosów, ale jeżeli zbierzemy sumę zakupów przez całe życie to przewyższy nam cenę depilacji laserowej :P Ja chodzę do salonu EpiLove w Warszawie - mają teraz promocję na pierwszy darmowy zabieg na pachy Bardzo fajna obsługa, profesjonalne podejście do klienta no i dziewczyny - nie ludźmy się ze po 2-3 zabiegach pozbędziemy się całego owłosienia Czytałam, że ilość zabiegów to kwestia indywidualna i tak na prawdę kazda z nas może potrzebować inną ilosć Widziałąm też ze pisałyście o jasnych włosach - dowiedziałam się w EpiLove, że laser (u nich jest LightSheer Duet) nie widzi jasnych włosów i nie ma co liczyć na spektakularne efekty
KarolinaMalinowska5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 11:12   #3429
Jumo83
Jumo83
 
Avatar Jumo83
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 47
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

To prawda, że laser "nie widzi" jasnych włosków, więc jak ktoś ma jasne i delikatne, musi sobie odpuścić depilację laserową. Ja myślałam, żeby jeszcze ręce wydepilować laserowo, ale babka w Mona Lisie (tam mają light sheer) odradziła mi ze względu na to, że włoski na rękach mam blond. Najlepiej wychodzi na pachach i bikini, bo tam zwykle są mocne i ciemne.
Jumo83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 18:01   #3430
Hoodoo
Raczkowanie
 
Avatar Hoodoo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 462
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć Dziewczyny
Myślę o laserze na bikini i pachy. Co możecie polecić w okolicy Sosnowca? Laser Delux?
Hoodoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 06:21   #3431
evicca1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 187
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
ja na pachy idę już 11 raz na upartych dobicie włosów, które ciągle zostały - mam nadzieję, że to ten ostatni.

być może to wynika z moich chorób (choć kosmetolog i lekarz mówi, że to nie ma nic do rzeczy) no i mam testosteron w górnej granicy normy. Bikini głębokie nie wypowiem się, bo dopiero 4 zabieg będzie..

jakby nie było nie żałuję, bo włosy nie wrastają i wolniej odrastają między zabiegami no i po każdym zabiegu odrasta ich mniej
o kurcze, to sporo już musiało Cię to wynieść
evicca1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 10:58   #3432
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez evicca1 Pokaż wiadomość
o kurcze, to sporo już musiało Cię to wynieść
no niestety i widzę, że znowu coś odrosło pod pachą..... więc szykuje się 12 zabieg jestem trochę już tym załamana, ale nie odpuszczę i będę je ubijać do skutku
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 15:14   #3433
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
no niestety i widzę, że znowu coś odrosło pod pachą..... więc szykuje się 12 zabieg jestem trochę już tym załamana, ale nie odpuszczę i będę je ubijać do skutku
A co na to Twoja kosmetyczka? Zabiegi przeprowadzane były dokładnie? Wszystkie włosy zawsze wychodziły? Niesamowite po prostu
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 15:24   #3434
karambajka
Lady D.
 
Avatar karambajka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A co na to Twoja kosmetyczka? Zabiegi przeprowadzane były dokładnie? Wszystkie włosy zawsze wychodziły? Niesamowite po prostu
tak, sama kosmetolog jest zdziwiona niby, że tyle to trwa..tym bardziej w tym samym miejscu robila moja koleżanka i po 5 zabiegach spokój.
Wszystkie włosy zawsze wychodzą, robione jest dokłaadnie.. Chyba jestem pechowa, ale może coś do tego ma fakt, że mam bardzo mocne włosy... na głowie nic np. nie jest ich w stanie zniszczyć, choć codziennie je maltretuje gorącą suszarka i prostownicą/lokówką.. nigdy nie miałam nawet nie miałam rozdwojonej końcówki.

Piszę po prostu, że są różne przypadki - finalna liczba zabiegów to b. indywidualna kwestia. Irytują mnie te gwarancje usunięcia 5-6 zabiegów - powinna być adnotacja, że w tylko w nielicznych przypadkach tyle wystarczy.
karambajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 06:36   #3435
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez karambajka Pokaż wiadomość
tak, sama kosmetolog jest zdziwiona niby, że tyle to trwa..tym bardziej w tym samym miejscu robila moja koleżanka i po 5 zabiegach spokój.
Wszystkie włosy zawsze wychodzą, robione jest dokłaadnie.. Chyba jestem pechowa, ale może coś do tego ma fakt, że mam bardzo mocne włosy... na głowie nic np. nie jest ich w stanie zniszczyć, choć codziennie je maltretuje gorącą suszarka i prostownicą/lokówką.. nigdy nie miałam nawet nie miałam rozdwojonej końcówki.

Piszę po prostu, że są różne przypadki - finalna liczba zabiegów to b. indywidualna kwestia. Irytują mnie te gwarancje usunięcia 5-6 zabiegów - powinna być adnotacja, że w tylko w nielicznych przypadkach tyle wystarczy.
Dokładnie, na wielu stronach jest napisane 3-5 zabiegów. Jasne. W realu znam 1 osobę, której wystarczyły 3 zabiegi (moją Mamę a robiła g. wargę), reszta to pięć i więcej.
A jak to jest u Ciebie z płatnością? Tyle co za standardowy zabieg? W wielu salonach jest tak, że po którymś z kolei na tej samej partii płaci się np. 50%.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-19, 21:44   #3436
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Hoodoo Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny
Myślę o laserze na bikini i pachy. Co możecie polecić w okolicy Sosnowca? Laser Delux?
W Sosnowcu masz laser xxx, mają salony w wielu miastach i spotkałam się raczej z pozytywnymi opiniami na ich temat. Gdyby zależało Ci na zniżce, śmiało pisz xxx, na pierwsze zabiegi z polecenia dostaniesz 20% zniżki, myślę że warto

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 16:44 Powód: Reklama.
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-20, 10:53   #3437
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Migotka1313 Pokaż wiadomość
W Sosnowcu masz laser xxx, mają salony w wielu miastach i spotkałam się raczej z pozytywnymi opiniami na ich temat. Gdyby zależało Ci na zniżce, śmiało pisz xxx, na pierwsze zabiegi z polecenia dostaniesz 20% zniżki, myślę że warto
Na pierwsze zabiegi czy zabieg?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-21 o 16:44 Powód: Reklama w cytacie.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-21, 20:07   #3438
Migotka1313
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 21
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Na pierwsze zabiegi czy zabieg?

zniżka jest na wszystkie partie, które robisz na pierwszej wizycie, wiec jeśli robisz jedną, to masz na jeden, jeśli na pierwszej wizycie zdecydujesz się robić 2,3 czy 4 partie, to na każdą z nich jest zniżka
Migotka1313 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-22, 15:09   #3439
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć dziewczyny,

jestem po 4 zabiegach na łydki i kurde zastanawiam się co jest.

Po 1 zabiegu włosy odrastały słabo, miałam wtedy robiony zabieg ta małą końcówką. Następne były robione dużą... Teraz po 4 zabiegu odrastają mi włoski i nie widzę żeby było ich mniej ..

Tyle kasy... Nie chciałabym żeby poszły a mi nadal będą rosły włosy. Myślę, że albo mają słaby sprzęt albo ta końcówka jest do d u p y
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 10:44   #3440
kindziorex
Przyczajenie
 
Avatar kindziorex
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hello, zrobilam 10 zabiegow i lite na cale lono baba kreslila po wargach biale linnie a potem zamrazala miejsce gdzie strzelala laserem...bylo to nieprzyjemne i dosc bolesne, parzace doznanie szczegolnie w tym miejscu, na poczatku bylam mega zajarana gdyz widzialam 50% redukcje wlosow...ale juz przy kolejnych zabiegach zadnych efektow, pozegnalam sie z pania i zrobilam 6 zabiegow laserem ipl gdzie babka naklada zel i strzela laserem, czuc tylko mrowienie, uszczypniecia w dodatku jest szybciej i bardziej komfortowo. No i powiem tak ja skonczylam wydawac na to pieniadze gdyz u mnie nie bylo widac znacznych rezultatow a jestem ciemna blondynka bladej cery wiec moja skora, wloski byly jak najbardziej odpowiednie do tego typu zabiegow. Owszem redukcja byla mialam gole plamy i golilam sie raz na tydzien moze 1 minutke ale kiedy tylko przestalam robic zabiegi wszystko odroslo...i znow jestem oklaczona ja zrobilam lacznie az 16 zabiegow, kolezanki moje ktore wraz ze mna zdecydowaly sie na to ,maja podobne doswiadczenie. Ja wrzucilam pieniadze w bloto nie wiem czy to indywidualne predyspozycje czy moze wykonanie zabiegu tu nie zadzialalo... nie wiem...ale jesli macie kase to i owszem mozna sobie takie zabiegi fundowac ale nie jak sie mysli ze seria 6 8 10 sprawi ze bedzie gladko bo nie bedzie! Wydaje mi sie ze trzeba to robic caly czas, dbac o to jak o chodzenie do kosmetyczki wiec zalezy to od kwesti finansowej, moim zdaniem. Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Dodam tylko ze jedna jedyna osoba ktora byla zadowolona z rezultatu to taka ktora wylaserowala sobie trzy klaki na brodzie ledwo widoczne, byl to pakiet 8 zabiegow

Edytowane przez kindziorex
Czas edycji: 2016-02-23 o 10:41
kindziorex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 10:55   #3441
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ipl to nie laser
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 12:48   #3442
kindziorex
Przyczajenie
 
Avatar kindziorex
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie tylko,, intense pulsed light ,, ale czesto jest nazywany laserem ipl.

Edytowane przez kindziorex
Czas edycji: 2016-02-23 o 12:53
kindziorex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 13:26   #3443
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kindziorex Pokaż wiadomość
Nie tylko,, intense pulsed light ,, ale czesto jest nazywany laserem ipl.
No to nie ma co sie dziwic, po IPL wlosy zawsze odrastaja, pieniadze wyrzucilas w bloto, bo to nie laser.
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 17:26   #3444
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez kindziorex Pokaż wiadomość
Nie tylko,, intense pulsed light ,, ale czesto jest nazywany laserem ipl.
Trzeba to powiedzieć jeszcze raz, może powstrzymamy kogoś przed marnowaniem pieniędzy...

kindziorex, chodzi o to, że lasery typu IPL to zabaweczki, nie ma takiej możliwości żeby usunęły włosy na zawsze, nie ważne ile byś zabiegów zrobiła. Aby się ich rzeczywiście pozbyć musisz iść na zabieg laserem medycznym typu LightSheer itp.
IPLami bawią się kosmetyczki bez uprawnień na zawodowy sprzęt, taka jest prawda. Przykra sprawa, że zmarnowałaś tyle pieniędzy, zresztą masę osób się tak oszukuje.
************************* *********************

Co do efektów po LS Desire... minęło 12 dni. Pod pachami wypadło mi już jakieś 90% włosków, mam nadzieję, że reszta do końca tygodnia też zniknie Górna warga to chyba nie był dobry pomysł w moim wypadku. Może coś tam wypadło ale czuję ten (ścięty maszynką) meszek. Chyba były za jasne żeby je złapało Zobaczymy za jakiś czas.

---------- Dopisano o 18:22 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

jestem po 4 zabiegach na łydki i kurde zastanawiam się co jest.

Po 1 zabiegu włosy odrastały słabo, miałam wtedy robiony zabieg ta małą końcówką. Następne były robione dużą... Teraz po 4 zabiegu odrastają mi włoski i nie widzę żeby było ich mniej ..

Tyle kasy... Nie chciałabym żeby poszły a mi nadal będą rosły włosy. Myślę, że albo mają słaby sprzęt albo ta końcówka jest do d u p y
Jeżeli jeszcze się wybierzesz to poproś o małą, w końcu to Twoje pieniądze. Mi jest trudno cokolwiek powiedzieć, bo zawsze zabiegi robię małą i efekty są widoczne gołym okiem.

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Ipl to nie laser
aż mi się przypomniało jak kupiłam kiedyś takie cudo, nie pamiętam dokładnie nazwy LaserRio czy coś podobnego. Kurka, kilka stów poszło, napaliłam się jak szczerbaty na suchary a chyba żaden włosek nawet po tym nie wypadł
Także ten... spokojnie, dopóki ktoś Cię nie uświadomi, lub gorzej, nie przekonasz się na własnych błędach, to się łudzisz, że znalazłaś rozwiązanie swoich problemów.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2016-02-23 o 17:19
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-23, 22:11   #3445
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurde, się ostatnio ziiirytowałam. BO jestem po 6 zabiegach Light Sheer Duet, na łydki i mi powróciło trochę włosków. ;/
Jestem załamana. Idę 10 marca na ten 7 zabieg i mam nadzieję, że on wyeliminuje już chociażby większość. Już te 5% może zostać, już nie liczę na pozbycie się wszystkiego..
Poproszę o zrobienie małą końcówką. Mam nadzieję, że da radę.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 11:28   #3446
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Nie wiem co jest grane, że wszyscy tak się bronią przed małą końcówką, tzn. rozumiem, że dla salonu to czas ale z drugiej strony to dla nich zarobek. Już kiedyś wspominałam, że moja babka proponowała mi aby takie ostateczne poprawki robić punktowo (jeżeli ja chcę). Chodzi o to żeby nie goliła danego obszaru, ona ma zaznaczyć sobie każdy pojedynczy włosek i załatwić go punktowo.
Bass nie możesz zaproponować im tego samego jeżeli się boisz, że nie zgodzą się na małą? Negocjujcie z nimi, ja się dopytuję na każą możliwą ewentualność i nikt nie robi problemów.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 13:30   #3447
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Nie wiem co jest grane, że wszyscy tak się bronią przed małą końcówką, tzn. rozumiem, że dla salonu to czas ale z drugiej strony to dla nich zarobek. Już kiedyś wspominałam, że moja babka proponowała mi aby takie ostateczne poprawki robić punktowo (jeżeli ja chcę). Chodzi o to żeby nie goliła danego obszaru, ona ma zaznaczyć sobie każdy pojedynczy włosek i załatwić go punktowo.
Bass nie możesz zaproponować im tego samego jeżeli się boisz, że nie zgodzą się na małą? Negocjujcie z nimi, ja się dopytuję na każą możliwą ewentualność i nikt nie robi problemów.

Nie no, oczywiście jak tma pójdę, to od razu powiem, żeby mi robiła małą końcowką. Nie ma bata. Kurde, tle włosków mi wróciło :O
No w szooooku jestem. ;/ ;/
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 14:23   #3448
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Teraz po ostatnim zabiegu? Przerażasz mnie
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 14:34   #3449
Henry58
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

tez jestem
__________________
młody zielony jęczmień
Henry58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 16:35   #3450
sandrasandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Kurde, się ostatnio ziiirytowałam. BO jestem po 6 zabiegach Light Sheer Duet, na łydki i mi powróciło trochę włosków. ;/
Jestem załamana. Idę 10 marca na ten 7 zabieg i mam nadzieję, że on wyeliminuje już chociażby większość. Już te 5% może zostać, już nie liczę na pozbycie się wszystkiego..
Poproszę o zrobienie małą końcówką. Mam nadzieję, że da radę.
Cześć, widzę że wszystkie korzystacie z Light sheer duet, ja dla odmiany byłam na nowym laserze Vectus Palomar, nawet nie czułam impulsu na pachach, na bikini czułam na wzgórku, mam blond włosy i ten laser ponoć działa na wszystkie kolory, jestem po 3 x pachy i dwa bikini- pod pachami zostały tylko pojedyńcze włosy, bikini jeszcze trochę aczkolwiek zauważyłam że ubyło z 30% włosów. Jestem ciekawa cy któraś z was robiła Vectusa? Robiłam w Poznaniu w atelier sylvetka, a po 4 zabiegu jest o 50% taniej. Niby powiedzieli mi że musze zrobić serię 4-8 znabiegów zeby by l stały efekt?
sandrasandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.