Dziwne mrowienie :( JAK SIE GO POZBYC?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 21:10   #1
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Question

Dziwne mrowienie :( JAK SIE GO POZBYC??


To forum wydalo mi sie najbardziej stosowne do zadania tego pytania Otoz od pewnego czasu W OKOLICY LEWEJ LOPATKI blizej kregoslupa niz barku ODCZUWAM PRZEDZIWNE MROWIENIE NIE MAM POJECIA OD CZEGO czuje sie jakby mi DRETWIALA SKORA (nie wiem jak to nazwac) strasznie mnie to meczy i odczuwam straszny dyskomfort, po prostu chwilami nie mam czucia w tym miejscu, tak jakby mi ktos zrobil miejscowe znieczulenie Od czego to moze byc? Umowilam sie na masaz alr dopiero w przyszlym tygodniu co zrobic zeby nie miec tego dziwnego uczucia? Wogole mam bardzo zesztywniale miesnie i przeciazony kregoslup, bo mam taka prace ze caly dzien musze stac. Nie moge usiasc wec oprocz tego wieczorem nie wiem od czego dretwieja mi palce u nog Strasznie to wszystko mi przeszkadza czy jest na to jakas rada?
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:12   #2
bestilka007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szprotawa
Wiadomości: 189
Dot.: Dziwne mrowienie :( JAK SIE GO POZBYC??

co do tego mrowienia na lecach odczuwam to samo od jakiegos czasu i rowniez chcialabym sie dowiedziec jaka jest tego przyczyna

pozdrawiam
__________________
bestilka007
bestilka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 22:21   #3
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Dziwne mrowienie :( JAK SIE GO POZBYC??

up up!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-13, 12:43   #4
cellaris
Rozeznanie
 
Avatar cellaris
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 958
Dot.: Dziwne mrowienie :( JAK SIE GO POZBYC??

Hej dziewczyny, być moze to nie jest nic poważnego, ale ja na waszym miejscu odwiedziłabym internistę tak dla "świętego spokoju". Wiele chorób zaczyna się od takich błachych objawów, które są latami ignorowane, a potem jest za późno. Wiem co mówię bo sama jestem tego przykładem. Miałam problemy z drętwiejącą czasami górną wargą. Moj TŻ wyśmiał mnie gdy mu oświadczyłam, że idę do lekarza ,bo takie objawy nie mogą być (jego zdaniem) spowodowane niczym poważnym. po badaniach kazało się ze te "niepoważne" objawy były pierwszymi objawami miastenii, a to już jest BARDZO POWAŻNA choroba, z którą żyje się do końca zycia. Tak więc miałam dużo szczęścia, że została szybko wykryta bo mogłoby być ze mną nieciekawie Tak więc rozważcie możliwość wizyty u lekarza.
Pozdrawiam
cellaris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.