Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-14, 14:28   #1
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Wink

Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II


Serdecznie witam Wizazanki w kolejnej czesci naszego jakze wspanialego watku

A oto link, do poprzedniej czesci :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233399&p age=100


Mamusie rozdwojone w maju i czerwcu

Blondie-B1 córeczka Rozalka ur.21.V.2006
Iwona6 córeczka Marysia ur.26.V.2006
Milla córeczka Dominika ur.28.V.2006
Ivi77 córeczka Wiktoria ur.28.V.2006
Zancia03 synek Oskar ur.7.VI.2006
Anchela córeczka Alicja ur.9.VI.2006
Helena córeczka Kalina ur.9.VI.2006
Magdawikp córeczka Izka ur.10.VI.2006
Jupi córeczka Alicja ur.13.VI.2006
Boz synek Karol ur. 19.VI.2006
Aniuafen córeczka Alicja ur.23.VI.2006
Agusia26 synek Jaś ur.27.VI.2006
Gosiek1500 córeczka Patrycja ur.30.VI.2006


A teraz mamusie rozdwojone w lipcu i sierpniu

Śnieżynka córeczka Olivia ur.03.VII.2006
Kasia1361 synek Igor ur.04.VII.2006
Monika1850 córeczka Daria ur.15.VII.2006
Djamelka synek Kevin ur.17.VII.2006
Edytcia córeczka Zosia ur.19.VII.2006
Rania córeczka Nadia ur.25.VII.2006
Alabama24 synek Tymcio ur.01.VIII.2006
Daria&Grześ synek Grześ ur.10.VIII.2006
Wenezja córeczka Emilka ur.14.VIII.2006
Doridee córeczka Alicja ur.15.VIII.2006
Nnnnecia synek Stas ur.19.VIII.2006
Gosiula córeczka Nina ur.26.VIII.2006
LuckyBlueRose synek Maksymilian ur.29.VIII.2006
Monka synek Kartal ur.30.VIII.2006

Edytowane przez Sniezynka21
Czas edycji: 2008-07-14 o 22:44
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:37   #2
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

No to sie wpisuje na watek

Alez nam Sniezynka zrobilas ladne zawijaski w tytule



EDIT: Czas isc klepac schabowego, bo jeszcze poltorej godzinki i tz powinien byc w domu.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 14:47   #3
Iwona6
Rozeznanie
 
Avatar Iwona6
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 579
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Helooo!!
No to i ja jestem, teraz krótko, niestety..
Ale jutro wariacji nie zamierzam czynić i będę od rana...
Chyba....
__________________
Prawo Wylera: Nie ma rzeczy niemożliwych dla kogoś, kto nie musi ich zrobić sam.
Iwona6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:10   #4
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

hehe no to polecialo szybko cos mi sie wydaje ze ten pierwszy watek to sie pisalo i piszlo a ten strzelil jak z bata hehe zeby mi tak z bata praca dyplomowa strzelila to bede happy Narazie jestem na 5 stronie hehe a gdzie tu do 50 a o setce to juz nie wspomne a powyzej to ho ho Ale juz nie pisze bo dzidek zaraz wstanie wiec po co sie wkrecac potem od nowa zasiade to co innego bede miec w bani


Napisz ktoc cos szybko jeden post styknie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:10   #5
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Ja juz po obiedzie, TZet zjadl i pojechal do nastepnej roboty

Tamten juz zamkniety, Monka sie nie doczekala 5000 posta
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:15   #6
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

juchu 6-ty post jest moj hehe uwielbiam szosteczkele szoste zboczenie
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:16   #7
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Oj Monka, Monka co ja sie z Toba mam Domyslam sie, ze na dzisiaj juz skonczylas z ta swoja praca ?? Napisalas kilka stron, tak ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 15:21   #8
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Sniezynka a no nie skapowalam ze bedzie zamkniety watek Teraz doczytalam co tam napisalyscie i ze poluje na 5000 posta Ehhh jakbym wiedziala to bym zapolowala hehe a tak pisalam prace i wylogowalam sie z wizazu bo bym nie nie napisala Cos juz tam mam napisane ale to poczatek Pierwszy punkt dopiero zaczynam a w nim jest z kilka podpunktow Troche mi to zajmie Wieczorem bede jeszcze pisac Oka spadam bo mi dzidek sie obudzil i sie drze IDE IDE hehe

Milego dnia
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 15:24   #9
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka jaja sobie ze mnie robisz ???? No co tak szybko uciekasz ??? Z kim mam teraz pisac ??? Rany Boskie, ale mi sie nuuudzi teraz.

A gdzie Djamelka, Monika ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 17:36   #10
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Ooooo, jaka miła niespodzianka! część druga

Edytcia, też dziś klepałam schaboszczaki

Śnieżynka, ten film "After the promise" też kiedyś oglądałam, ale mała byłam, bo to kupe lat temu było. Jak się nadarzy okazja to zobaczę ponownie, bo niewiele z niego pamiętam, choć pamiętam to co najważniejsze i mimo iż byłam mała to też ryczałam
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:14   #11
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Sniezynka wszystkie uwagi zazalenia prosze kierowac do prezesa ser kartala Reklamacji nie uwzgledniamy Z powazaniem sekretarka prezesa ser kartala -MONKASRALALAA Soryy ale jak mi maly o tej wsaje to jedzonko potem ubieramy sie i spadamy bo szajba w domu sam na sam z nim Biale sciany i krzeselko do bujania po jednym dniu z nim hehe

Aha jak ty masz problemy z zelazem to powinnas platki sniadaniiowe kukuryudziane jesc codziennie rano i wieczorem albo rano albo na deser hehe

Matko ja sobie mysle skad ja mam te siniaki a to moj maly tez tak po was dzieci skacza i was maltretuja hehe na dupie na chwile nie usiadzie no chyba ze na mojej i po niej poskacze Tak to i o wszem z mila checia Potem londowanie galaretowate na medal.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 18:24   #12
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

monka Zosia tez - zwlaszcza rano - chodzi sobie po mnie, jak tylko sie wyspindra do naszego lozka. Mi sienikaki szybko sie robia, wiec teraz taz mam pare na nogach



Czy u Was tez taka pogoda do sie zrobila??? Kiszka.


Musze sie przyzwyczaic do nowego watku, bo poprzedni zawsze szukalam po usmieszku na koncu tytulu, ale widze, ze Sniezynka dodala ikonke do tematu
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 18:48   #13
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka no wiem, wiem jak to z dziecmi jest. Moja mala tez na mnie wchodzi, ale jej nie pozwalam, bo nie rozumie jeszcze, ze w brzuszku jest fasolka. A jesli chodzi o siniaki to az tak szybko mi nie wychodza, bo ja gruba baba jestem.

Edytcia a nie masz naszego watku dodanego do ulubionych ??? Ja jak wlaczam kompa, to klikam ulubione i tam mam linki do ulubionych stronek, na ktore wchodze. Zreszta prawie wszystkie to watki z wizazu, ale nie musze nic szukac, tylko odswiezam.

Gosiu ja tez bylam mala, jak ten film ogladalam i tez pamietam, ze plakalam jak bobr Bardzo chcialabym go zobaczyc, ale albo po polsku albo po niemiecku. Ciezko dostac.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 20:02   #14
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Sniezynka ja mam do ulubionych dodane ogolnie forum wizaz. Nie chce zasmiecac ulubionych szczegolowymi watkami, bo i tak mam juz duzo stron w ulubionych.

Pytalas moze tz-ta o ceny diesla?
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 20:07   #15
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Edytcia wlasnie pytam, wiec : Diesel kosztuje- 1,50 € a Biodiesel - 1,42 € Ze tak spytam a dokad Ty jedziesz, ze w Niemczech chcesz tankowac ????
To jakie Ty masz stronki w ulubionych ??? Tak z ciekawosci pytam bo ja mam 12 w tym 5 z Wizazu
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 20:14   #16
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Sniezynka dzieki.
Jakie mam stronki... m. in. forum foto, forum volvo, kilka lokalnych, zumi, google maps, z banku, NK, allegro, 5 stronek typu pajacyk, strony BIP urzedu i starostwa w Wadowicach, carrefour, tesco....
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 20:22   #17
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Dziewczyny, jakby ktoras z Was sie dawno nie gotowala to podaje linka :

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=1#post8219842

Bierze mnie jak czytam cos podobnego
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 21:12   #18
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Cześć Dziewczyny, miło że już kolejna część - oby było ich najwięcej!!!

My mamy podły humor... Nie wiem czy dostaniemy swoje meble Ponad 5 tyś. jesteśmy w plecy, nie wiem czy odzyskamy te pieniądze, chyba nie Człowiek który miał robić nam meble okazał sie strasznym oszustem i kryminalistą. Prał brudne pieniadze, miał jakieś burdele i nie wiem co jeszcze. Podobno go przymknęli ale już wypuścili, nie wiem, nie mamy kontaktu... Interes podobno przejał inny koles który nas nawet odwiedził w domu, powiedział że skończy za niego te meble. Dał sobie na to miesiąc, dziś minął wiec Andrzej zadzwonił na tel. który dostał od niego i duuupa bo podobno pomyłka. Andrzej pojechał do tego warsztatu, wszystko pozamykane na cztery spusty, widział przez okno okropny burdel i nasze płyty, jak stały tak stoją... Nie wiemy co robić, kogo wieszać za jajca. Jutro będziemy szukać kontaktu do tego pierwszego kolesia, do jego rodziny, postraszymy policją.. może uda nam sie odzyskać chociaż część pieniędzy.
Czuję, ze trzeba będzie kupić nowe meble.. nie wiem za co?? Andrzej już zrezygnował ze swojej wycieczki, jak nic sie nie uda to ja ze swojej też będę musiała zrezygnować
Nie pojmuję takich oszustów, brakuje mi wyobraźni aby przewidzeć takie rzeczy... Tym bardziej ze to był Andrzeja znajomy... Nie wiem już komu można zaufać

Tak, że widzisz Śniezynko powodów do "gotowania sie" mam aż nadto

EDIT: A dlaczego nie korzystacie z "Panelu użytkownika"?? Ja tylko tak odnajduję nasz i inne zasubskrybowane wątki
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 21:20   #19
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee wspolczuje!!! Ale tak sobie mysle jak sa na tym warsztacie te plyty, z ktorych Wy mieliscie miec meble to moze starjcie sie o nie, predzej ktos Wam te plyty odda jak kaske
No i z nimi do jakiegos stolarza. Szkoda ze mieszkamy tak daleko, bo by Wam moj tz zrobil.

Albo nie straszcie rodzinki, tylko idzcie na policje normalnie i zgloscie przestepstwo, czy wyludzeni, czy nie wiem jak to nazwac
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-14, 21:55   #20
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Hej!

Witamy w nowym świeżutkim wątkuTyle napisałyście że połowy nie pamietam ale jeden post zapamiętałam:ten Gosiulito bardzo smutne i przykre co piszesz i bardzo mi przykro że los potraktował tak okrutnie i źle wasza rodzineja nawet nie chce myslaec co by bylo gdyby Tomka nie bylo...straszne,nawet nie wyobrazam sobie twojego bolu.Zal mi dzieciaczkow zwlaszcza Ninki ktora pewnie nie bedzie pamietac tatusiaco tu pisac.

a ja tzn.my wyprawialismy Daruni urodzinki juz wczoraj bo w niedziele kazdy moze przyjechac bo w codzien nie pasujeno ale pewnie jutro tez beda goscienarazie Daria dostala wozeczek dla lalek taka malenka sportoweczke ,lalke bobaska,kase,slodycze i komplet garnuszkow do gotowania,chociaz najbardziej cieszy sie z lalki i wozka

Zamowilam dzis drzwi,takie jak chcialampozniej wkleje wam fotki naszego mieszkanka-obraz nedzy i rozpaczy

Iwonka gratuluje zdania prawkaja mam juz 6 lat i uwielbiam jezdzic autem a najbardziej sama przy jakiejs super muzieto mnie odpreza

chcialam cos jeszcze naisac ale zapomnialam
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 22:00   #21
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee wspolczujeja bym chyba wpadla w jakis szal i niewiem co bym zrobilaale dzisiaj nie mozna ufac nikomu-ja tez wplacilam 2tys zaliczki na drzwi ale jakos musialam zaufac posrednikowizreszta w tym przypadku to sprawdzona firma-mamy od nich juz oknaale straszne to co piszesz-to trzeba zglosic na policje
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 22:12   #22
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

ciao

Doridee no kowa jednym slowem przeje.......e Macie strasznego pecha Z tym remontem Kurka nie wiedzieliscie nic o tym kolesiu ze takie machloje robi W koncu nie od dzis go twoj tz zna Szkoda ze tak sie stalo bo to tylko doklada problemow , klopotow w takich sytajach nie trudno o klotnie i spiecia.Ja bym szla na policje to sa wasze pieniadze Obyscie mieli jakies rachnki albo zlecenia cos co potwierdzi ze hajc daliscie zeby potem nie bylo ciagniecia sie sprawy i udowodnianie ze bylo jak bylo Niech go siarczyste pochlona isc i dowalic mu za taki numer Srac na takiego kolesia Znajomy za 3 drosze Nie nawidze takich partaczy gowno robia a mysla ze wielcy a e przez bibulke Pan gangsta .On zajmuje sie meblami wiec moze sa tez na niego jakies skargi wsioski na policje bo tez sie nie wywiazal z umowy Lepiej isc zapytac Jak koles ma hajcyk to zawsze komornik z niego sciagnie Troche to potrwa ale co wy instytucja charytatywna jestescie? sracie groszem na prawo i lewo? no chyba nie , kazdemu ciezko teraz.Mowisz ze ma plyty tam Hmmm i co wezmiecie i nie dawajcie juz do rzadnego znajomego za 5 zloty Lepiej doplacic no bo innego wyjscia nie ma Ten drugi wlasciciel to tez biznesmen wielki Nie ma co sie dziwic ze w tej polsce gowno jest Jak tak ludzie podchodza do interesow Oni chyyba nie wiedza co to znaczy miec biznes i jak nim kierowac co robic zeby sie utrzymac na rynku Nic tylko wziasc szmalec i potem udawac glupka i telefon wylaczyc Co za pazerne buce Aaaaajjjjjjj sory ale duzo by mowic i domyslam sie jacy wpienienii musicie byc


Sniezynka no ladnie panna ma pojechane mnie az zgielo jak poczytalam co napisala hehe jakas gowniara ma glupokowate spojrzenie na swiat Jak jej ktos ladnie komin przeczyscie to zmieni zdanie Nie ma co sie unosci Sa ludzie byli i beda tzw palanci ktorym nie przegadasz swoje wiedza eee szkoda pisac Nie odpisuje tam bo zaczne bluzgac Widac jak czlowiek moze byc ograniczony ja jeszcze zrozumiem to ze niechce dzieci bo boji sie itd ale takie gadki typu wieloryb czy ze kkazdy koles zdradza ciezarna zone przeciez tego komentowac nie trzeba samo przez sie mowi .


Monika to masz z glowy urodzinki

cos widze ze kazdy szybciej teraz urodzinki robi hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 22:21   #23
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Doridee no niezle. Wyobrazic sobie tylko moge co czujesz. Tez pomyslalam, ze moze chociaz te plyty odzyskasz ?? Z kasa nie wiadomo, ale kurde 5 tys. na ulicy nie lezy. Legalna mial te firme ?? Czy prywatnie wszystko zalatwialiscie ??? Wspolczuje Ci naprawde, wiem ile kasy potrzeba do nowego mieszkanka a tu jeszcze trafiliscie na takich oszustow. Mam nadzieje, ze jakos uda Ci sie rozwiazac te sprawe- pozytywnie.

Monka przez ten nieszczesny watek dostalam pkty karne. Ponioslo mnie odrobine i dostalo mi sie. Najbezpieczniej chyba jest nie wychylac sie poza progi naszego wateczku Kiedy te pkty znikaja ?? Bo o ile dobrze pamietam, tez mialas kilka, co ??

Monika napisz prosze jesli masz chwilke, jak wyglada sprawa z Allegro ?? Jakie sa koszty wystawienia Auta ?? I ile musze placic jesli nie sprzedam ?? Macie jeszcze na Allegro te hustawki ??? Mozesz pokazac linka do jednej z wystawionych ???
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 23:07   #24
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Sniezynka mowisz ze punkty dostalas no tu msze wiedziec za co nie mieli kgo wkurzyc tylko nabuzowana hormonami kobite w ciazy hehe nie wiem kiedy te punkty znikaja , jakos sie nimi nie przejelam Wogule mialam jakiesTakz e sie nie przeejmuj i trzymaj jezyk za zebami hehe no i dlatego ja sie nie wylaniam i glupich watkow nie czytam.

Ja to sie z tz-tem kluce dzien w dzien ze sto razy Wkurza mnie ale mu nie popuszczam albo sie to skonczy albo kogos dupa bedzie bolec.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 23:08   #25
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Ta cała firma meblarska to chyba tylko przykrywka była dla prania brudnych pieniędzy. Z tą znajomością to tak troche na wyrost, koleś dziargał sie w tym samym miejscu co Andrzej i stąd sie znali.. w zasadzie żadna znajomość ale wyglądał i gadał tak uczciwie, żaden gangster - normalny chłopak - ehhhh
Zadzwoniłam dzis do Diany zapytać czy ma te nasze projekty jeszcze, w razie jakbyśmy te płyty odzyskali, to okazuje sie zę oszukał wszystkich. Diana poleciła go trzem swoim klientom, pobrał zaliczki i finioto. Ale oni już dawno postraszyli go policja i oddał im te pieniadze. Nam mydlił oczy nadal. Tak sie zastanawiamy czy ten drugi koleś co to niby przejał od niego interes nie był podstwiony aby uspokić nas na jakiś czas i odwlec cała sprawę w czasie, hmmm
No nic, jutro będziemy działać, szukać kontaktów, dzwonić, mam nadzieje że coś się wyjaśni...
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 23:25   #26
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka nie denerwuj juz mnie Kij z tymi pkt, ale wystraszylam sie, ze bana moglam dostac O co Ty sie tak intensywnie klocisz ze swoim TZetem ??? Ja sie jakos dziwnie spokojna zrobilam, nie chce mi sie nawet klocic Poczytalam watek, w ktorym dziewczyna pisala, ze jej chlopak zginal, tutaj Gosiuli historia i to mi wystarczylo. Nie warto sie klocic, szkoda czasu. Trzeba kochac

Mowilam swojemu TZetowi, o Gosiuli, codziennie o nia pyta. Dzisiaj do Niego mowie, nie udawaj, ze sie tak wizazem interesujesz a on mowi, ze powaznie mysli o niej i o tej sytuacji, jak sobie radzi itd... Dobry ten moj chlop


Doridee normalnie bym sie wsciekla !! Potwory, nie ludzie!! Do roboty by sie wzieli, a nie czekaja na latwy pieniadz. Mozliwe ze uda Wam sie od obecnego wlasciciela odzyskac pieniadze.
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 23:50   #27
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Sniezynka a jednak wypowidzialam sie na watku ale chyba punktow nie dostane za .... hehe No my sie klocimy o wszystko i nic dosrywamy sobie ja na cioci jestem to jeszcze nabuzowana z deka hehe

Doridee no fajnie by bylo jakbyscie odzyskali ten hajcyk Moze i byc tak z tym chlopem jak mowisz ze podstawiony Isc na policje w koncu od tego sa to jest panstwo prawa jakby nie bylo moze cos sie da zrobic.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-14, 23:56   #28
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Monka piekne wiersze potrafisz pisac Przejdzie Ci i odechce Ci sie klocic z TZetem, zobaczysz Ja okresu nie mam , dlatego taka spokojna jestem Ale za to czesto mi sie na placz zbiera, z byle powodu Jeszcze troche i sie skonczy Ale brzuchol mam juz wielki

Ty w tym tyg. jedziesz nie ??? Ciekawe czy dostane kartke z Turcji
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 00:36   #29
Gosia_Szymonek
Rozeznanie
 
Avatar Gosia_Szymonek
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 626
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Rany Dziewuszki, ale gorąca dyskusja się wywiązała z użytkowniczką "bossy". Ja raczej nie udzielam się w takich wątkach, nie chce mi się dyskutować na tematy oczywiste. Widać odrazu że dziewczyna może być:
a) mała i niedojrzała,
b) mieć jakiś problem ze sobą,
c) mieć jakieś przykre doświadczenia z dzieciństwa.
I podobnie jak któraś wizażanka stwierdziła, uważam, że jeśli ona nie chce mieć dzieci i uważa je za samo zło to nawet lepiej dla jej potencjalnych dzieci, żeby się nie urodziły.
Nie rozumiem natomiast czemu Śnieżynko dostałaś czerwoną kartkę Nie zauważyłam, żebyś zrobiła coś niedozwolonego. Kłótnia to coś za co sa ostrzeżenia?
Monka natomiast klecisz niezłe wiersze. Na poczekaniu wymyślić coś takiego to jest coś

Doridee, nieźle Was urządzili No ale skąd mogliście to wiedzieć. Mam nadzieję, że odzyskacie pieniądze.

A ja dziś uszczerbiłam płytę grzejną 1900 zł poszło się ...... Normalnie nie wierzę, jak to się mogło stać. Spadła mi metalowa miseczka i tak niefortunnie, że mniej wiecej na środku krawędź uszczerbiła. Wyć mi się chce. TŻ jutro sie będzie dowiadywał co można z tym zrobić, ale obawiam się, że nic.
Kazał mi jej nie używać, bo byc może gdy będę chciała coś gotować to zupełnie się rozjedzie a mnie porazi prąd. Kurde, co za pech. Gdybym miała jeszcze kiedyś kupować płytę to już nigdy w życiu bezramkową!!
Gosia_Szymonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-15, 00:39   #30
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki ~Wiosna - Lato 2006~ cz. II

Gosiu jaka plyte grzejna ???? Co to jest ??? Dostalam pkty, za Atak na inna uzytkowniczke Ehhh sprawiedliwosc
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.