co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-10, 21:25   #1
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039

co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?


jakis tydzien temu zaproponowalam nowego producenta (aura science) i do tej pory nie zostal dodany. nie wiem czemu, widac nie zostalo moje zgloszenie zaakceptowane. jednak czy nie byloby lepiej wyslac do zglaszajacejj emaila mowiacego, co bylo nie tak ze zgloszeniem? wtedy wiedzialabym, co poprawic. nie chce pisac nowego zgloszenia na prozno...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 21:49   #2
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

Ano czeka, aż ktoś będzie miał czas to rozplątać ...

korzystając z okazji, może poproszę o pomoc koleżanki, bo ja już musze znikać dzisiaj ... oto treść zgłoszenia :

"Aura Science. Nowa, prestizowa linia kosmetykow, wypuszczona przez the Limited Inc, ktore miedzy innymi posiada linie sklepow Victoria's Secret oraz przez Shiseido Co. Glowne sklepy znajduja sie w niektorych duzych stanach w USA, ale kosmetyki te mozna tez kupic w sklepach Victoria's Secret. Koncept marki opiera sie na filozofii dopasowywania kosmetykow do specyficznej fazy w zyciu kobiety. Dlatego tez stworzone zostaly cztery fazy, ktore odpowiednio zaspokajaja specyficzne potrzeby skory w kazdym wieku. Dodatkowo, w kazdej fazie mozna znalezc kosmetyki do kazdego rodzaju cery (sucha, normalna, tlusta). Dodatkowo, Aura Science oferuje linie Aura Skincare Pure (skora wrazliwa) i Aura Skincare Special Needs (starzenie, tradzik). Aura Science oferuje takze linie Aura Color (kosmetyki kolorowe)."

Zgłoszenie jest niezatwierdzone, ponieważ:
- jeśli prawdą jest stwierdzenie, że Aura Science to linia kosmetyków, nie może być zatwierdzone. Najpierw trzeba zgłosić jego producenta lub markę handlową (z treści zgłoszenia nie wynika kto jest producentem, ponieważ brak jest wypełnionych pól adresowych, przede wszystkim strony www
- jeśli jest to marka handlowa, może być zatwierdzona, ale trzeba uporządkować informacje zawarte w zgłoszeniu i uzupełnić je o brakujące dane - np. załączone zdjęcie nie wygląda mi na logo firmy, tylko na reklamę, ale może się mylę ...

W formularzu zgłoszenia nie ma niestety pola na podanie e-maila zgłaszającej osoby (te zgłoszenia są anonimowe) więc nie ma do kogo wysłać maila. Od tego właśnie jest to forum Wspólnie jakoś dojdziemy do prawdy, mam nadzieję

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fota.jpg (14,9 KB, 0 załadowań)
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 22:14   #3
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

A czemu nie dodano efalocka i babyliss? Zglosilam je razem z wigo i tylko wigo zaakceptowaliscie . Jeszcze efalocka rozumiem - w Polsce jest znany tylko z prostownicy (ale za to jakiej ).
Ale babyliss? Czym wam zawinil . Robi duzo rzeczy o ktorych glosno na forum fryzjerskim.
Wiem ze zgloszenia nie byly 100% pełne ale dotyczy to wszystkich a mimo to wigo juz jest wsrod producentów. Z reszta Zlosiu powiedzial ze jak nie mam wiecej danych to moge i samego producenta wpisać.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 22:49   #4
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

moja wina - aua science to faktycznie marka, widac blednie uzylam okreslenia "linia kosmetykow".
tutaj sa informacje, na podstawie ktorych splodzilam opis
http://www.backstagebeauty.net/AuraScience.html
strone sklepu mozna podac taka:
www.aurascience.com/
ale to tak naprawde nie jest ich strona... dlatego nie podalam.
logo tez nie latwo bylo znalezc, moze dac zdjecie sklepu?
http://www.visualstore.com/dbimages/234-1.jpg
a oto wyniki wyszukiwania logo... nie wyglada to obiecujaco
http://images.google.com/images?q=au...ient=firefox-a
co myslicie?
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 23:01   #5
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

zasugerowalam rowniez kosmetyki marki Victoria's Secret wiec prosze od razu o danie znac, jesli cos w owymzgloszeniu jest nie tak
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 23:03   #6
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

no i co jak nieznany w polsce - w koncu podrozujemy, a strona inernetowa nie ma lokacji geograficznej
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 05:11   #7
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

a tak z ciekawosci zapytam - czemu ze zgloszenia zostala usunieta informacja o shiseido? w koncu to prawda przepraszam, ze sie czepiam, ale po prostu ciekawa jestem. a tak w ogole to dziekuje za pomoc w poprawieniu zgloszenia.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-14, 19:54   #8
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

Wiesz, bo to nie ma specjalnie nic do rzeczy, że Limited Brands jest właścicielem marki Shiseido ... te globalne koncerny (Johnson & Johnson, L'Oreal, Procter & Gamble, Unilever .. i parę innych ... ) "sprzedają się na rynku poprzez marki handlowe, dlatego też rejestrujemy je osobno; a poza tym dziś ta marka należy do Limited Inc. jutro do Unilever np. ... nie ma to nic wspólnego z jakością oferowanych produktów

__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 20:32   #9
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

Magu, ojejjej
Udało mi się zdekodować, mam nadzieję:

Aura Science opiera sie na filozofii dopasowywania kosmetyków do potrzeb skóry określonej fazy życia kobiety. Stworzono cztery działy, adresowane do poszczególnych grup wiekowych. Dodatkowo w poszczególnych grupach wyodrębniono typy różnych rodzajów cery (sucha, normalna, tlusta).
Dwie dodatkowe serie Aura Science oferują produkty przeznaczone dla cery wrażliwej Aura Skincare Pure i dla zaspokojenia specjalnych potrzeb (jak starzenie czy trądzik) Aura Skincare Special Needs.
Poza pielęgnacją, Aura Science oferuje takze kosmetyki kolorowe.
Kosmetyki są dostępne w sieci sklepów firmowych na terenie USA.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg aurascience_images_003.jpg (2,0 KB, 1 załadowań)
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-15, 22:55   #10
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: co sie dzieje z niezaprobowanymi producentami?

Dzięki Joaśku
info o Aura Science skorygowane - z tą tylko różnicą, że juz nie ma ich sklepów firmowych, bo je zamknęli i przenieśli sprzedaż do sieci Victoria's Secret podobno MOże nasze agentki w USA potwierdzą
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:26.